Eesti uudised

Trivimi Velliste: kurb, et ei leidunud raha ühe riigi looja kodu päästmiseks!

Arvo Uustalu, 7. september 2015 07:00

26 KOMMENTAARI

k
keda/ 7. september 2015 22:47
huvitab riigi looja maja,kui terve riik on nüüd laiali lagunemas-normaalse pereelu asemel kiidame seksuaalperverssusi ja oma inimeste aitamise asemel aitame siiatungivaid võõraid.
r
renov/ 7. september 2015 16:34
Vao maja renoveerimine maksis 275 000 eurot
s
see on ... tõde/ 7. september 2015 15:40
Seda on ennegi juhtunud, et Eesti ajaloos tuntud poliitikuid ja sündmusi ei peeta millekski. Lisame siia Lihula mälestussamba, lõpetades Pärnus paigaldatud Eesti rindemeeste mälestuseks pandud mälestusmärgi, kes võitlesid 1944.a. Eesti iseseisvuse eest ja mille teisaldamiseks andis käsu väga tuntud Eesti poliitik Reformierakonnast. Poliitilis-patriootiline kasvatustöö meie koolides jätab soovida ja seda eelkõige Reformi kommunistide järjekindla tegevuse tõttu
a
andree/ 7. september 2015 15:24
Trivimi Velliste on oma piiratuses kinni lagunevates majades ja maatükkides. Hoopis olulisemad on Jaan Tönissoni tegevuse vaimsed väärtused . Neid on vaja ka praeguses ja tuleviku Eesis.
Trivimi oma materjalistlikus primitiivsuses vöib ära pensionile minna.
a
Arvaja/ 7. september 2015 14:45
jah aga mina ei valuta südant selle pärast, et maja läks erakätesse - saab vähemalt üks kohta korda. Teistpidi jääb arusaamatuks, mida siis pärijad tegid kogu selle aja jooksul? See on piisavalt pikk, et üks maja korda teha, aga millegipärast ei tuntud huvi või polnud võimalust või lihtsalt jaksu-tahtmist.
ja kas Selts püüdis pärijatega ise kuidagi saada kokkuleppele? Ainult ajalehe vahendusel kavadest heietamine ka omanikustaatust ei too.
p
Privet, druzja!/ 7. september 2015 12:26
Meeie Interinde veteranid tuuneme sjuurt hiameelt sjelle jule, et internatsionalizmi ided eelavad ja võõidavad. Toore ooli eeile Võidu vjaljakul nääa nii paalju internatsionaliste! Ja toore oon, et paaljud koodanlikud natsionalistid nagu seeltsimehed Ilves, Linna, Tsahkna ja teeised on ooma viigadest õõpinud ja meeiega liitunud. Njuud meeie taahamegi vjälja aanda rjäändpriz või auuhind aasta sjuurimale internatsionalistile. Ja seeleks on meeie legendarse juuhi Jevgeni Kogani kargud!
t
TEADA/ 7. september 2015 11:50
m
mis kodu/ 7. september 2015 11:31

p
pagulased loobivad toitu rauteele laiali/ 7. september 2015 11:30
e
eestlane/ 7. september 2015 11:05
Pole ju hullu, pagulastele tehakse kohe kõik majad uueks ja antakse tasuta kätte pluss veel abirahad.
r
rein/ 7. september 2015 11:00
raha läheb ju sisserändajatele.
n
no mis mõttes?/ 7. september 2015 10:44
Arhitektuuriliselt on see maja tavaline puulobudik. Sees pole seal Tõnissonist lõhnagi, asjadest rääkimata. Selts tahtis lihtsalt linna rahaga maja korda teha ja seal siis oma kontorit ja koosviibimisi pidama hakata ja mõne aja pärast JOKK-süsteemis vasakule kantida. ei läinud õnneks ja nüüd siis kirevad pettunult.
a
Arvan/ 7. september 2015 17:22
Selts on Tõnissoni ülistamisega teinud karuteene kõigile teistele Eesti riigi loojaile ja hoidjaile. Paistab, nagu Tõnisson üksipäini klopsiski selle riigi kokku.
j
Jah/ 7. september 2015 10:39
Velliste , kurb on hoopis see et nn. isamaalased on osutunud riigireeturiteks.
k
Kinnisvaras/ 7. september 2015 10:35
Selle hüti asemele ehitame ühiselamu.
Ostke miljonivaadet!
H
???/ 7. september 2015 10:27
Huvitav, miks tema pärijad pole osanud neile tagastatud vara hallata, Kui seda majandamismeelt ikka mütsi all vähevõitu, siis ei aita ükski toetus ega abi.

t
Tanud Muinsuskaitsjatele/ 7. september 2015 10:10
...Selle eest on muinsuskaitse leidnud raha ja uuendanud pool Ekateriina Kirikikatust . Kumb on siis olulisem kas keset linna olev tegev kirik !!!
a
arusaamatu/ 7. september 2015 09:43
on vaid selle suure aplombiga alanud Tõnissoni Seltsi tegevus. Miks siis ei hoitud, taotletud jne. Näib et TÕnissoni nime kasutati vaid enese upitamiseks. Ja ausalt öeldes, seal Tõnissoni majas oleks võimalik näidata vaid 4 seina, nagunii omaaegne sisekujundus ja sisustus on kadunud, Sama saab edukalt ka mujal teha.
e
EV/ 7. september 2015 09:33
Lugesin paberlehest just artiklit ja tuli mõte, et kui Tallinna linn oleks loobunud ostust RAHA PUUDUSEL!!! Missugune oravate seakisa siis igal pool lahti läheks. Nüüd on vaikus majas.
i
isehakanud/ 7. september 2015 09:33
eesti rahvarinde juht võtab ka sõna.
t
tiia/ 7. september 2015 09:18
Mina arvan, et meil on piisavalt palju juba seltse ja muuseume. Me jäädvustame ja mäletame küll ajalugu. Aga asi läheb juba isikukultuseks kui ma tahame jäädvusta iga silmpaistva isiku maja, korteri jne. Auväärset isikut me meenutame (kes muidugi tahab) tema tegude järgi. Need teod on ju eesti rahva ajaloos talletatud. Kellel vähegi tahtmist saab lugeda. Me peame ajaga kaasa minema ja võtma omaks ka uuemad eluvormid. Aeg ja inimesed peavad sammuma ikka edasi. Oleme tänulikud esivanematele ja austame neid.
r
restauraator/ 7. september 2015 08:36
polegi mõtet igasuguseid ilmetuid lobudike renoveerida, olenemata sellest kellele see kunagi kuulus
a
Andres/ 7. september 2015 07:57
Eestlased lõid oma riigi eestlastele. Seda lammutavad multikulti Ilves ja aafrika neegrite katk. Minu korteril on ukselukk, silm ja kell. Eestlaste ühisel riigil ehk kodul need samad asjakesed on rikutud vüi päris lammutatud. Kersna hüppas võssakasvanud piiril, lahenduseks oli mitte piiri taastamine vaid trahv Kersnale! Kross käis ka sümboolsel piiril ärplemas. Viimaks võttis kapo sama teha. Putinil aga sai mõõt täis ja nüüd on ilvese hala hommikust õhtuni.
v
võrumaa mees/ 7. september 2015 07:33
Põhjus on väga lihtne.
Riigivalitsemisse imbusid värvi vahetanud kommarid, kelle huvi pole olnud kunagi EV taastamine.
Ainus huvi on olnud ainult oma tühja proletaarlase tasku täitmine.
a
aga/ 7. september 2015 10:26
Kas need tänased "isamalased ", vaid ükskõik millisel moel, pettes, vassides, skeemitades, suurt raha ja võimu ihkavate inimesed pole mitte kõige hävitava taga.
Milleks lahmida sõnadega kommar. Närukaelu on olnud igal ajal, eriti palju on neid tänases Eestis. Praegu imbub igas kandis saamameeste sekka alatuid inimesi, hale et osa neist peidab manipuleeritava sõna aatelisus taha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee