Eesti uudised

GALERII | Tuhanded inimesed toetasid Vabaduse väljakul sõbralikku ja avatud Eestit (292)

LISA KOMMENTAAR

talvitoo@mail.ee 8. september 2015 18:03
Pidage nende esinejate nimed meeles ja ignoreerige edaspidi nende esinemisi, las siis laulavad omavahel vöi omaette suurest sallivusest. Ja vötku enda koju need migrandid.
Enam ei taha näha nende esinemist mitte kuskil, neid, kes Vabaduse väljakul äraandjad esinejad olid. Ja nimed peame meeles. Kui Eestimaa lagastatud on, meenutame neid nimepidi.
Meil on vöimalus nende esinemisi ignoreerida!!!!!
talvi 8. september 2015 17:57
Pidage siis nende esinejate ja osavötjate nimed meeles, kes seal Vabaduse väljakul suured migrantide vastuvötupooldajad olid !!!
Yks vöimalus on nende esinemisi edaspidi ignoreerida. Laulgu ja jutustagu siis omaette vöi omavahel suurest sallivusest.
Ja kui kogu Eestimaa on juba ära reostatud, siis teame nimeliselt, kes sellele on kaasa aidanud!!!
Kas kardad, 8. september 2015 20:37
et on Sinust andekamad, töökamad, targemad?
mari 8. september 2015 07:38
Pingutage palju tahate, reaalsus on ikkagi selline, et võõrad ei ole oodatud. Ja seda kasvõi juba selle pärast, et puht praktiliselt ei ole neile kohta.
Eesti kvoot on 0 7. september 2015 21:05
Vaatasin ka need pildid ära ja tekkisid mitmed küsimused.
1. 9 neegrist mehe kohta oli näha 1 naine. Miks ei kaitse täisjõus mehed oma kodumaad ja ei löö seal korda maija kui mingi jama on. Tundub et ioma naised on sinna siis nälgima jäetud.
2. Mis moraaliga need mehed on ja kas nad oleks valmis Eestit kaitsma ?? Isiklikult sügavalt kahtlen muidu oleks nad seda juba oma kodumaal teinud.
math 9. september 2015 00:00
1 naine-1mees
ülejäänud mehed jäid desertöörluse tõttu seal naistest ilma ja otsivad nüüd siin ärapõlatuid
.... 7. september 2015 18:36
Mida rohkem rahvast seda rikkam on riik.
noor pensionär 7. september 2015 15:22
Vaene valitsus,piirikontroll tuleb 1 kuu jooksul taastada,sest kõik Euroopa riigid teevad seda hiljem või varem.Veteranpiivalvurid tuleb teenistusse tagasi kutsuda,usun,et mõni Pevkuri sugune peaks meeste ees ka ametlikult vabandama tehtud lühinägelikuse eest. Isiklikult ma teenistusse tagasi alla 1800 euri enam ei tule,on meid juba mõnitatud küll.
vanemveebel 7. september 2015 15:13
Piirikontroll taastatakse ,piirivalve mis Eestis hävitati taastatakse ja palutakse minemakihutatud piirivalvurid tagasi,sest riigil ei ole juba aastaid võimekust oma piire valvata ! Huvitav kust see papp võetakse ,alla 1800 euri ma küll seda valitsust s..tast päästma ei hakka ja soovitan seda ka teistel veteranidel mitte teha !
eks ta ole 7. september 2015 14:33
need, kes lubavad pagulasi rõõmuhõistega vastu võtta loodavad, et ise nad nendega kokku ei puutu, iseäranis need tegelased, kes näevad Eesti elu ainult läbi autoakna ja eriti, kui endal paar ihukaitsjat kõrval. Jalgsi liikuvate inimestega on hoopis teine lugu. Ja kui meie saksad tahavad näha, kuidas elab üks eesti lihtinimene, peab sammud seadma maabussijaama. Seal on näha, kuidas meie vanemad inimesed on riides ja millised nad välja näevad, rõõmuhõiseteks küll põhjust pole. Mitte kõik ei ela Viimsis ja kui nii väga pagulasi tahetakse, siis Viimsi on selleks hea küll.

JEEP 7. september 2015 14:30
Need oodatud IT-mehed, tuumafüüsikud, arstid ja insenerid lagastasid ju Ungaris ära nii jaamahooned, seinaäärsed, teeperved, rongivagunid ja oma pearuskohad. Rämps ja praht, äravisatud taara, ärapõlatud veepudelid ning abipakid, kaltsud ja olmeprügi. Kuni lausa väljaheideteni välja. Nii neilt avaldatud fotodelt ja filmikaadritelt näha võib. Hullem kui prügimägi.
Tahame loota, et avatud ja sõbraliku Eesti fännidel jagub seda vaimustust ja mõistmist ka siis, kui ta sellise arsti või professori omale trepikoja või koridorinaabriks saab.
Privet, druzja! 7. september 2015 13:59
Meeie Interinde veteranid tuuneme sjuurt hiameelt sjelle jule, et internatsionalizmi ided eelavad ja võõidavad. Toore ooli eeile Võidu vjaljakul nääa nii paalju internatsionaliste! Ja toore oon, et paaljud koodanlikud natsionalistid nagu seeltsimehed Ilves, Linna, Tsahkna ja teeised on ooma viigadest õõpinud ja meeiega liitunud. Njuud meeie taahamegi vjälja aanda rjäändpriz või auuhind aasta sjuurimale internatsionalistile. Ja seeleks on meeie legendarse juuhi Jevgeni Kogani kargud!
Tähelepanu! 7. september 2015 13:34
Siin eemaldatakse antud üritust ja sõjapõgenike aitamist pooldavad kommentaarid, jäetakse ainult vihaõhutavad kommentaarid. Pole mõtet neid lugeda. Mingusugust debatti ei saagi tekkida, kõik kommentaarid on ainult pagulasvastasust ülistavad!
Loe lõpuni! 7. september 2015 13:58
Kogu "Salliva" Eesti sõim ja eestlaste mõnitamine vaatab sealt vastu!
Jama värk jah... 7. september 2015 14:05
Aga ma teen ÕL, PL jne. ettepaneku: Te kajastage kogu aeg ja kogu lehe mahus nutulaulu "vaestest-õnnetustest "pagulastes"". Tegemist on ju ikkagi kogu galaktika ulatuses olulisest "uudisest". Multikultifännid saavad siis üksteisele pisarsilmi lakkamatult kinnitada(ja ka üle trumbata), kui väga nad neegreid-kaltspäid ARMASTAVAD ja SALLIVAD. (Seda ilmselt vähemalt sinnani, kui reaalsus kätte jõuab) Järelejäänud 80% elanikonnast saab siis segamatult tegeleda "kallite uuseestlaste" "piduliku" vastuvõtu organiseerimisega. Tõsi küll - sama suure % ulatuses kaotate muidugi lugejaskonda, kuid kui uskuda viletsusvalitsuse juhtperverte, õpetavad nemad negrudele eesti keele paari päevaga selgeks ja seega lugejaskond jälle kasvab kordades :-)
Kusti to "Tähelepanu" 7. september 2015 14:09
Tähelepanelik teeks sellest omad järeldused - oled korvamatus vähemuses.
xxxxx 7. september 2015 15:33
Olge sallivad või me anname teile pasunasse ja tõstame kütuseaktsiisi.
Rahvusriik 7. september 2015 13:01
on meie poliitilise eliidi poolt maha kantud, multikulti aga teretulnud!? Milleks siis vabariigi aastapäeval ja igal võimalikul juhul etendada rahvuslkkuse maski all komöödiat ja milleks üldse rääkida eesti keele kaitsest, kui niikuinii räägitakse pooleks inglise keelt ja kes teab mida?
Olts 7. september 2015 12:38
Fakt,et üritusel osalesid reformi,IRL-ja sotside esindajad ja puudusid Keskerakonna ja EKRE esindajad-räägib enda eest! Kõige tülgastavam ongi just IRL osa selles tsirkuses-erakond kes justkui peaks olema rahvuslikult konservatiivne. Kojamees-auuu, mis ja kus kivi all sina end peidad? Oled ju IRLi "rahvusliku tiiva2 esimees?!
jõud 7. september 2015 12:20
Jõudu peatab vaid piisav vastujõud. Arulagedat ümberrahvastamist(Generalplan Ost) sõnadega ei peata, ikka jõuga.
VD 7. september 2015 12:16
Minu sõbrad on sõbralikud ja avatud, kuid keegi neist ei soovi siia pagulasi.
Katsuks mitte segi ajada sõbralikkust ja avatust tolerastiaga.

Vao 7. september 2015 12:11
Paavo 7. september 2015 11:38
mis on eriti drastiline - osa valge rassi esindjatest teeb kõik, et aidata kaasa valge rassi allaneelamisele. Minule ei mahu kuidagi, ei pähe ega südamesse, see maniakaalne soov hävitada rass, kuhu ise kuulutakse !
äkki 7. september 2015 23:21
koolikiusatute kättemaks kogu rahvale?
suppi vóid kodus ka súúa 7. september 2015 11:37
hale ja läbikukkunud propagandaúritus, hóredalt rahvast. Keegi vóiks korraldada vastukaaluks pagulastevastase úrituse. Tegelikult oleks vóinud need kaks olla samal ajal, siis oleks jóujooned selgelt näha olnud. Reform púúab odavate vahenditega rahvast kokku ajada, laulame ja teeme ringmänge, varsti hakatakse ilma rahata suppi jagama, peaasi et mass kokku jookseb. No vaadake
ikka, kuhu te ronite ja mis on asja eesmärk.
@_@ 7. september 2015 11:52
Kahjuks on juba kümneid aastaid kestnud kavala propaganda abil inimeste alateadvust mõjutatud just selliselt, et ei kiputa enam tänavatele meelt avaldama.
rein 7. september 2015 11:05
oh jummal küll. mngu kaelustagu savipätsi samuti.
Telekast 7. september 2015 10:37
näitas seda üritust,mina seal küll TUHANDEID ei märganud.Ilmselt tahetakse meedias näidata,et see üritus oli tohutult populaarne!
LOITS 23.09 kell 11.21 7. september 2015 10:25
Las maagia tõuseb ja rahva tahe saab teoks!
Toimub loitsu kordus lugemine, anname JÕUDU ja kinnitame veelkord tahet. Eelmine kord läks korda ja loits töötab. Seekord I variant kordab eelmist ja II variant on lisaks. Igaüks valib ise millist varianti kasutab. Lotsu lugemine on 23.09, kolmapäev, kell 11.21, on pööramise aeg. Loitsu eesmärk maarahvast kahjustava poliitika lõpetamine; ohutis loitsu lõpus lugeda mõlemil juhul, s.o. kinnitus ja luba milleks energiat kasutatakse, kinnitab kasu maarahvale.
I variant
Eurosaadikud ja riigikogulased,
valitsuse liikmed ja nõuandjad,
maavanemad, kohtunikud, president!
Soovin teile ja teie peredele mitmekordselt kõike seda sama,
mida teie olete teinud ja teete maarahvale ehk siinsele
pärisrahvale neid esindades ja valitsedes!
Nii hea kui halb tasutagu teile kümnekordselt!
Ja mingu see kõik teile kolme noorkuu jooksul kohale.
Ohutis: allpool lugeda peale väikest pausi.
II variant
Eurosaadikud ja riigikogulased,
valitsuse liikmed ja nõuandjad,
maavanemad, kohtunikud, president!
Soovin teile mitmekordselt kõike seda sama,
mida teie olete teinud ja teete maarahvale ehk siinsele
pärisrahvale neid esindades ja valitsedes!
Hea tasutagu heaga ja halva tasuks on s*urm!
Ja mingu see kõik teile järgneva kolme noorkuu jooksul kohale.
Ohutis:
Öeldud sõnad ja energia ei kahjusta minu ja maarahva elu ning tervist,
füüsilist, vaimset, energeetilist ja materiaalset heaolu ja läheb ainult
pärisrahva kasvuks ja kasuks.
Ja saagu nii! öelda 3X
Triin 7. september 2015 10:22
Kui vaadata uudistest videoid põgenikevoogudest, siis on näha, et enamik neist on noored tugevad mehed. Mõni üksik vanem naine kah seas, laps süles. Ausalt öeldes, väga kõhe hakkab.
vkr 7. september 2015 10:35
Mul hakkab ka hirm, kui neid põgenikevoogusid näen.
7. september 2015 16:43
Ilmselt on tegemist hübriidsõja ühe osaga.
vaatasin 7. september 2015 10:13
seda pildigaleriid ikka nii-ja naapidi. Üldpilti sm.-d, üldpilti tahaks näha. Nagu siis, kui tahetakse rõhutada, kui VÄHE mõnel üritusel osavõtjaid on. Praegusel juhul ootasin meeliülendavaid kaadreid sellest, kuidas kõik nõlvad, astmed, toolid, lauad on täis inimesi. Sai ju tasuta nautida meie staaride esinemist, kuulata vaimuhiiglaste mõtteteri... Laulupidu telekast vaadates, kui lauldakse "Isamaad", siis ikka poetub pisar silmanurka seda rahvahulka ja lipumerd vaadates. Sel üritusel pensionärid istusid kui puukujud - nagu poleks arusaanud, millest jutt...

neegriraisad 7. september 2015 10:06
Asi pole mitte nendes abstraktsetes "rebjata davaite zit druzba" loosungites, mida euroopalik poliitika dikteerib, vaid karmis reaalsuses. Väikelinna Rakvere kaubanduskeskus on täna juba hädas mustade kampadega, kes tülitavad naisi ning müüjaid rõvedate ettepanekutega ja varastades, mis näppu jääb. Jaa vihkamiskuritegudeks ja omakohtuks hakkab aeg küpseks saama juba selle aastanumbri sees. Ja seda inimprügi ei ole veel importima õieti hakatudki!
Triin 7. september 2015 10:05
kavalalt sätitud üritus, enamus osalejad ju inimesed, kellele on abiks iga tasuta kõhutäis. Kindlasti oleks veel rohkem rahvast olnud, oleks reklaamitud, et ka tasuta toidukoti kaasa saab. "Armsad" poliitikud, kas see ei anna kinnitust sellest, mis tasemel me oma rahvas elab. Ja lõpetage see rassismi jutt: eestlane ei ole rassist, ainult et iga rahvas ehitagu oma riiki, mitte ärgu tulgu teiste vaevaga taastatud riigi hüvesid nautima. Õige eestlane ei põgenenud ka sõja ajal välismaale ja siis kui iseseisvus taastatud, tulnud siia "kangelast" mängima, et näe, me olime mõtetes ikka teiega...ha, ha, ha!
piiriäärne 7. september 2015 10:20
tegelikult ikka põgenesid küll eestlased ka välismaale, aga seal hakati tööle ja nauditi head elu...SUREMA AGA TULLAKSE EESTISSE... kes oleks pidanud neile kodumaad alles hoidma???
piiriäärse toetuseks 7. september 2015 14:47
Jah, oma vanu konte tullaske siia soojendama,siis on Eesti hea küll...
Kodanik 7. september 2015 09:57
Eestis elab 1,2 miljonit inimest. Kohal oli 3000 inimest. Ehk siis suurem osa on vastu ikkagi. Reformi propaganda on hullem kui punastel vene ajal. See valitsus kuseb oma inimestele lihtsalt pähe.
käisin ka tiiru läbi 7. september 2015 09:50
Käisin ka sealt tiiru läbi ja ei hakka valetama.See kuni 3000 inimest,ei kannata küll uskumist ,võib-olla loeti neid mitu korda üle.Kui loeti ka need üle kes seal kõhu täis said ja eesti riiki kirusid,siis neid küll toetajade hulka lugeda ei saa.Kuidagi rõhutud ja masendav oli see üritus, väljaarvatud need nn.sütitavad kõned millega taheti näidata kui sallivad me olema,Liikudes rahvahulgas ja mida sealt kuulda oli on kõike muud kui see mida taotleti.Meenutas kuidagi ütlust,rahvale tuleb pakkuda tsirkust ja leiba.Jah nii see oli kes sai tsirkust,kes leiba,hale värk.
x 7. september 2015 12:46
Mina arvan et inimesi oli kohal alla miljoni. Kas sa julged vastu vaielda? Üle küll ei olnud. Või oli?
oik 7. september 2015 09:36
... samas sajad tuhanded toetavad 0- pagulaspoliitikat. Miks siis muidu kardetakse referendum teha? Pagulaspoliitika vastaseid on nii palju, et isegi kaks suuremat meediaportaali on vastavasisuliste artiklite juures kommentaariumi ära keelanud. Rahvas ei ole rumal, ta saab väga hästi aru mis vahe on tõelisel pagulased, kui tänapäeva tüüpiline võltspagulane on noor alla 30 aastane iphonega noormees siis 1940ndate sõjapagulane olid enamuses naised ja lapsed sest mehed on rindel. Tekib küsimus, kes tänapäeval rindel on kui noored mehed tõotatud maale ründavad?
to 08 14 7. september 2015 09:29
Vaataks kas siis ka sellist lolli möga ajad kui meil siin vägistama ,tapma ja põletama hakatakse.
Paavo 7. september 2015 08:41
kas mitte õigus vihastada pole ka inimõigus ? Pederastia on väidetavalt inimõigus, aga õigus vihastada pole !? See on ju absurd. Tuleb asutada ilmselt MTÜ õigus vihale. Kes finantseerib ?
vot ei tea... 7. september 2015 08:57
Ehk õigus vihastuda ehk vihaseks saada. Vihastada teisi? Ei tea...
oik 7. september 2015 09:40
Selle uue kõikesalliva võltspoliitika idee ongi see, et õigused arvamusele on ainult teatud inimgruppidel. Kõik kes vastu on, liigitatakse vihaõhutajateks.
aeg on edasi läinud 7. september 2015 08:16
Elagu Multikulti oleks pidanud olema vene mammi loosungil ja vaadates inimeste nägusid, siis kui tõsiste ja mossis näoga istusid meie pensionärid ja milliste õnnelike ja rõõmsate nägudega poliitikud, siis hakkas kummitama laul filmist Valgus Koordis. Õnn tuli meie õuele au kolhoosikorrale, siis nüüd tuleb laulda teistpidi. Õnn tuli meie õuele au pagulastemassile!

kraaks 7. september 2015 08:07
Mis avatud eestist me räägime kui kohalikud ei saa osades veebilehtedes enam arvamust avaldada. Önneks mitte käesolev leht:). Vöörastele avatud, omadele tsenseeritud
pagulaspoliitika=rahvusriigi häving 7. september 2015 09:42
Õigus arvamust avaldada on ainult pagulaspoliitikat toetavatel artiklitel. Jätame ühiskonnas mulje nagu ühiskond tahaks pagulasi. Paneme kommentaariumi kinni, teeme ruttu ürituse vabaduse väljakule ja näitame kõigile nagu me annaksime heakskiidu rahvusriigi hävitamisele.
iks 7. september 2015 10:06
Mina olen Õhtulehes seetõttu, et boikoteerin delfit ja päevalehte, üldse tahaks igasuguse meedia tarbimise (ka ERR) lõpetada, tülgastav.
Polnud 7. september 2015 08:06
seal mingeid tuhandeid.Kindlasti alla tuhande.Huvitav kas Vaost veeti kõik migrandid kohale.?Ja kelle poolt olid need kõned valmis kirjutatud mis paberilt ette loeti.?Oleks võinud ikka mõne välimaa tipplaulja kohale kutsuda siis oleks saanud tuhandeid sõbralikke inimesi näha.
7. september 2015 08:14
Hea yritus oli ja on veel palju eestlasi,kes ei lähe selliste hulludega kaasa,kes inguvad iga asja peale.Siin ka kohe näha,et ise oma eluga hakkama ei saa ja siis köik syydi,isegi Väo omad tuuakse jälle sisse,kuigi Vaolased pole nendega yldse hädas.Jälle yks ylespuhutud asi.Häbi selliste lollide eest.Isegi ameeriklased juba teevad meie rahvast maha,et oleme uskumatult suured rassistid.Sellise kuulsuse siis siinkirjutajad meist teinud.Oleks tore,kui neid positiivseid yritusi oleks rohkem.
mine sa ka 7. september 2015 08:22
ja tore ongi. sinusuguse kohta käiski see anekdoot, kus tsuhnaa seisab elevandi puuri ees ja mõtleb, et mis mulje elevandile minust jääb.
7. september 2015 08:28
to 08.14. sinu vihakõne ei too teile toetajaid juurde, vastupidi.
sina oled ju nende väheste hulgast, kes võtavad immigrante vastu hurraatades, aplausiga.
Juhan 7. september 2015 15:22
Mul kama kaks, mida ameeriklased minust arvavad. See on minu isiklik arvamus ja mitte mingi vihapuhang
7. september 2015 08:02
tundub, et rahvast on ikka väga vähe kohal olnud, paljud pildid ühtede-samade kohtade pealt tehtud, ühed-samad näod korduvad. tuhandetest küll rääkida ei saa. vaatasin Postimehe galeriid.
Mimi 7. september 2015 09:05
Ma vaatasin ka, et vähe, peamiselt poliitikud, ka reforminoored. Plakatid olid pigem iroonilised ning üks plakat ütles otse, et "Eesti kvoot on 0".
Tee Tallinna rahvale natuke tasuta tsirkust ja ilus ilm oli ka ning neil suva mida toetada.
Rix 7. september 2015 07:57
Loodan väga,et ükskord Eestimaa mahamüüjad kohtu ette astuvad.
oik 7. september 2015 09:43
Millise kohtu? Euroopa Liidu? Sa selle peale ei tule, et seda "kõikesallivat" pagulaspoliitikat sealt just juhitakse eesmärgiga kogu euroopa liit muuta üheks suureks vennalikuks segarahvuslikuks pereks, kus rahvusriikidel pole kohta!?
rästik 7. september 2015 07:50
Eriti ilmekalt väljendas üks must end õhtustes uudistes , kui ta vastas kas ta on huvitatud töö tegemisest ja mis tööd ta teha sooviks. Esiteks oli selgelt näha , et blond tibi (reporter) kartis teda. Teiseks, must jäi teda selle küsimuse peale vaatama irvitav põlgliku näoga: "Lolliks oled läinud või! Mina ja tööd!", siis pööras pea ühmates kõrvale ja küsimusele mis tööd teha tahaks kõlas vastuseks et tal on paberid olemas IT valdkonnas. Kui musti oleks me riigis rohkem siis tibi oleks oma küsimuse eest konkreetselt lõuksi saanud.
ja nii oligi 7. september 2015 08:02
Kusjuures jutt IT spetsialistiks olemisest oli kohe niiiii veenev...
7. september 2015 09:11
ja aga ongi. seal riikides saad doktori kraadi it valdkonnas juba siis kui kohe esimesel katsel suudad oma facebooki kontole sisse logida.
krahh 7. september 2015 07:48
Aga kui palju rahvast oli Laulva Revolutsiooni kontserdil , ah ?
7. september 2015 10:09
Vähemalt 300 000 ,kui mitte rohkem.!
ajalugu 7. september 2015 07:45
kordub tõelise farsina,sest oleme neid rahvaste sõpruse laule ennegi laulnud!
muhv 7. september 2015 07:36
Minul tekkis selline küsimus et, kui mina tahan mingisugust toitu müügiks pakkuda, peavad mul olema kõik vastavad dokumendid ja paberid, et ma tohin olla toidukäitleja. Kas sellel Vao söögiputkal ka need nõuded olid täidetud ja kust tuli see hulk toorainet, millest pagulased toitu valmistasid. Mina pean poest või turult ostmas käima, kui raha jätkub.

õige eestlane 7. september 2015 07:16
on see siis, kes vihkab kõike eestilikku, oma isamaad, see-eest lõmitab võõra võimu, võõra kultuuri ja kõige võõramaliku ees. Kui sa seda ei tee, siis oled lihtsalt vanamoeline, keda uuele sallivale eestile pole vaja. Eesti keel on ka vanamoeline, peaks midagi eksootilist asemele vaatama. Loomeliidud on kadunud, ehk kusagil veel riismeid on. Vabaduse välakul tehti see õige eestlaste üleloendus, kui sind seal polnud, siis sind pole olemas.
07:16-le 7. september 2015 07:27
Kõik tulevased kuriteod mida immigrandid kunagi Eestis toimepanevad (ja päris kindlasti hakkab see juhtuma vaadates kui jultunult nad tuima järjepidevusega riikide piire rikuvad, politseile vastuhakkavad ja keelduvad nende korraldusi täitmast) jäävad sinu ja sinusuguste südametunnistusele ja vastutada.
riigireetur(registreeritud) 7. september 2015 11:02
Olen jah, sellise postkommunistlike kameeleonide poolt juhitud riigi reetur.
Kuid lisaks "õigele eestlasele"- meil ju ajaloost teada, millised p... pugejad meil minevikust. Kadakasakslased, kadaka-venelased, nüüd uus kategooria: kadaka- jänkineegrid. Fakt ju?
inglismaa 7. september 2015 07:06
ja saksamaa mammid,vajavad neid koerte eest,kes neid jumaldaksid.
Mina 7. september 2015 07:04
Ainult 3000 tolerasti. Samas, piltide peal näeb tihtipeale hoopis inimkaubanduse vastaseid selle ürituse vastu protesteerivaid eestimeelseid inimesi.
Jahimees 7. september 2015 06:56
Aafrika katkuga toimetulemiseks on antud jahimeestele vabad käed.Tuleb lugeda ridade vahelt ja seda ära kasutada.
pühavaim 7. september 2015 06:43
Ülejäänud sajad tuhanded Vabaduse väljakul mitteviibinud toetasid ja on alati toetanud avatud ja sõbralikku Eestit avatud ja sõbralikele külalistele . Sellistele külalistele, kes aduvad, et on külas ja oskavad õigel ajal koju minna.
oik 7. september 2015 09:47
Nende sadadetele tuhandetele ei anta ju mingit võimalust. Näe, isegi kommentaariumid on kinni pandud juba teatud meediaportaalides. Kogu meedia taob ühte sama trummi. Kui tuhande pagulase peale on mõnikümmend last siis näidatakse just neid meedias ja üritatakse ühiskonna kaastunnet tekitada, missest et 90% "pagulastest" on noored alla 30aastased iphonedega mehed, kes on tulnud parema elu peale. Kui tahate õiget pagulast näha, vaadake 1940aasta pagulast, kelleks oli ema koos lapsega, kes sõjajalust põgenes, sest mehed olid rindel. Kes tänapäeval rindel on? Naised ja lapsed?
no 7. september 2015 06:39
alles oli artikkel, et üksi omavalitsus neid migrante ei taha. Aga nüüd kogunes 3000 vabatahtlikku matsi platsile, kes sisuliselt avaldasid soovi igaüks oma koju ühe sellise võtma. Probleem lahendatud
Mh 7. september 2015 07:14
Ega nad siis enda koju vota. Nemad teevad ainult ettepaneku, et hoopis sina nad oma koju votaks. Ja kui sa ei taha, siis kisavad, et sa oled paha ja rassist ja sallimatu.
rein benton 7. september 2015 06:36
vajan eestmaad ilma keeleta
Arvamus 7. september 2015 06:35
Avatud eesti reformi erakonna mõistes on kõva ajupesu ja teisitimõtlejate vaigistamine. Eesti avamine voorvallutajatele ja eestlaste vastupanu maha surumine. Valimistega manipuleerimine ehk E-valimised ja referendumite mitte korraldamine. Eesti integreerumine Nokogude Liitu mida uue nimega on hakatud nimetama Euroliiduks. Lopp eesmärk on eesti kui rahvus riigi hävitamine.

Vaadake mis 7. september 2015 06:09
Propaganda 7. september 2015 05:55
Üldpilti ei taheta näidata. Tõepoolest 500 saab nii pildistades kasvõi 100 000. Ehe nõukogude propaganda.
ns 7. september 2015 07:45
Üldpilt oleks näidanud tegelikku osalejate arvu väiksemana.
raivo 7. september 2015 05:54
Me oleme nii tolerantsed,et delfi ei lase kommenteeridagi seda üritust.kuhu jääb siis arvamuste paljusus või teatakse mis enamus riigikodanikest sellest arvab.
kust kohast need tuhanded kokku said? 7. september 2015 05:51
ei tea minu silma järgi oli seal maksimum 300-500 inimest ,kust kohast need tuhanded sinna ilmusid -meedia üritab ikka väga pasunat puhuda ! muus osas jään oma arvamuse juurde ,see on meie kui rahvuse lõpp ,elame viimaseid aegu ,kui eesti rahvus ja omal maal ,edasi on ainult aja küsimus kui võõrliik teeb sama ,mis tegi ameerika naarits -euroopa naaritsaga ,sama mis teevad shaakalid ja kährik koerad meie metsades-sama mis teevad mudil -kalad meue vetes,vaadake loodusest märke ,kui te ise ei suuda reaalselt enam mõelda ,mida teile sionistlik meedia ajudesse süstib igapäevase ajupesu doosina ! võiks üteld hooöpis ,et tuhanded ja tuhanded jätsid tulematta ja näitasid oma meelsust sellega ja mõned sajad näitasid ülesse oma meelsust ,et neil on ükskõik mis Eestimaast saama hakkab!
mann 7. september 2015 06:56
Koos esinejataga 1000 silma (500 silmapaari).
no 7. september 2015 05:48
Mina olen kindel,et suurem osa paguladtest tuleb ikka kergemat elu otsima.Pole need neegrid kunagi tööd viitsinud teha ja on peale selle ka laisad.Kuigi pole rassist,ei poolda ma seda mustade rändamist
to: no 7. september 2015 06:20
ma küll tean, et nad on vägagi tööd teinud.
Pakasepoiss 7. september 2015 09:28
Loodame, et tuleb väga külm talv...
oleme juba näinud 7. september 2015 04:28
Vaata, kes käisid «Sõbraliku Eesti» kontserdil!
Johannes Vares-Barbarus, Johannes Lauristin, Andrei Ždanov ja teised lugupeetud seltsimehed.
ametlik 7. september 2015 03:32
Eesti on maha müüdud!!! hullem kui põhja-korea juba...munadeta mehed on meie imeilusa Eesti maha müünud!!! ma SALLIN pagulasi, aga ma ei SALLI meie rõvedaid poliitikuid kes jooksevad mingi sitase raha pärast tormi ja on nõus oma ilusa kodumaa ära andma mitte millegi nimel...vastik!!!mis õigusega? kas Eesti on iseseisev? EI OLE! Oli USSR, nüüd on USA.
ametlikule 7. september 2015 06:21
Teaksid, milline Põhja- Korea on, oleksid nurgas vait
7. september 2015 09:27
Põhja-Korea on eesti kõrval poisike! Reziim on seal leebem. Pilt tundub julm kuna seal puudub VALETAMINE nagu eestis. S*ta junni võid veljevärviga üle lasta aga ta ei muutu kullaks. S*tt jääb s*taks. Eestis vastupidi, valitsus käseb arvata ja uskuda et see on nüüd kuld. Kes julgeb kahelda on kohe rassist, teisitimõtleja, Putini p lakkujajne. ja saab kurjasti karistatud. Kui eesti muutuks riigiks kus asjadest räägitakse õigete nimedega ja kaob valetamine, vassimine ja keerutamine, siis alles näed et P-Koreas on VABADUS!
METSAVEND 7. september 2015 03:32
KOGU URITUS OLI LIHTSALT PROPAGANDA JA MUUD MISKIT ,LISAKS PUUTAKSE PAGULASTE TEEMAGA KATTA TALLINNA SADAMAS ILMNENUD KORUPTSIOONI JA EESTI ENERGIA NÄOTUT 10 MILJONI LUGU NING PANNA RAHVAST UNUSTAMA ,ET SEAKATK ON VÄLJUNUD KONTROLLI ALT .KIIRELT VAJA PÄÄSTA AUTOROLLOTAJAD .KÖIK PRAEGUNE PAGULASTEGA SEONDUV ON PIGEM TÄHELEPANU KÖRVALE JUHTIMINE ,SEST LOODETAKSE TÖESELT ,ET PAGULASTE TEEMA ON PAIGAS KUIGI ON VASTU SEIS .PÖHJUS MIKS NEID PAGULASI EI TAHETA ON IGATI SELGE ,SEST IGAL POOL KUS ON PAGULASED KÄIB MARATÖÖRITSEMINE PAGULASTE POOLT .SAMUTI ÖELDI MEIL EESTIS ,ET PAGULASTEGA KAASNEB SUUR JULGEOLEKU RISK .PÄRAST SALLIVAT EESTIT TEKIB KUSIMUS KAS SEE VAO SUUTAMINE OLI JUHULIK SELLES MÖTTES ,ET TEGIJA OLI PIMEDA VIHAGA .PIGEM ON SEE KÖIK SEOTUD ,ET KUIDAGI SAAKS RAHVAST KES EI SOOVI JA ON OMA SOOVI AVALDANUD RAHUMEELSELT TEERULLIGA ULE SÖITA .PRAEGUNE OLUKORD ON JU SAMA NAGU VALIMISTE PUHUL ,ET KÖIK ON LUBATUD RAHA NIMEL ,PEAN SILMAS HUVESID MIS KAASNEVAD SAAMISEGA VALITSUSSE .ENAMUS UNUSTAB PEALE VALIMISI LIHTSALT ÄRA MIDA LUBAS VÖI POLNUD MÖTTESKI LUBADUSI TÄITA .TULLES TAGASI PAGULASTEGA SEONDUVA JUURDE SIIS MIKS VALITSUS POLE SIIANI HOOLINUD OMA RAHVAST KELLEST PALJUD ELAVAD ALLA VAESUS PIIRI AGA VÖÖRASTELE OLLAKSE LAHKELT ANDMA KÖIK HUVED ,LISAKS TÖSTETI JUBA TÄNU PAGULASTE TULEKULE MAKSE JA AKSIISE ,SEST EURO LIIDUST SAADAV RAHA PAGULASTE JAOKS LÄHEB TÖENÄOLISELT OMAVAHEL JAGAMISELE NAGU ON KANDITUD RAHA TALLINNA SADAMAST ,EESTI ENERGIAST JA MUUDEST EURO LIIDUST TULNUD RAHASID .NUUD ON SELGE ,ET OMA RAHVAST EI HOOLITA ,KUI OLLAKSE VÖIMELISED SELLISEKS PALAGANIKS .VEEL SEDA ,ET KUI VAOS TOIMUS SUUTAMINE OLID KOIK KOHE UHTE MEELT OLI KUS ÖNNETUS AGA KUI TÖESTI TULEKAHJU TÖTTU MÖNI EESTI PERE KAOTAB KODU VÖI VEEL ENAM KUI ON HUKKUNUID POLE KEDAGI KUSKIL KASVÖI HEA SÖNAGA TOETAMAS RÄÄKIMATA ABIST VÖI MÖTLEMAST ,ET KUIDAS VÄLTIDA TULEKAHJUDEGA SEONDUVAID ÖNNETUSI .LIHTSAM ON OMA RAHVAST SUUDISTADA RASSISISMIS JA MILLES IGANES JA KISADA ,ET HÄBI JA PIINLIK ON JA JÄTTA TÄHELEPANUTA NEED KES TÖESTI ABI VAJAVAD .IMESTAMA PANEB VEEL ,ET PAGULASTELE ANTAKSE KULDKALA KANDIKUL AGA OMA RAHVALE EI ANTA ÖNGEGI MILLEGA SEE UNISTUSTE KULDKALA PUUDA ,SEST LIHTSAM ON SUUDISTADA JA ÖELDA ET HÄBI JA PIINLIK ON .

METSAVEND 7. september 2015 03:32
KOGU URITUS OLI LIHTSALT PROPAGANDA JA MUUD MISKIT ,LISAKS PUUTAKSE PAGULASTE TEEMAGA KATTA TALLINNA SADAMAS ILMNENUD KORUPTSIOONI JA EESTI ENERGIA NÄOTUT 10 MILJONI LUGU NING PANNA RAHVAST UNUSTAMA ,ET SEAKATK ON VÄLJUNUD KONTROLLI ALT .KIIRELT VAJA PÄÄSTA AUTOROLLOTAJAD .KÖIK PRAEGUNE PAGULASTEGA SEONDUV ON PIGEM TÄHELEPANU KÖRVALE JUHTIMINE ,SEST LOODETAKSE TÖESELT ,ET PAGULASTE TEEMA ON PAIGAS KUIGI ON VASTU SEIS .PÖHJUS MIKS NEID PAGULASI EI TAHETA ON IGATI SELGE ,SEST IGAL POOL KUS ON PAGULASED KÄIB MARATÖÖRITSEMINE PAGULASTE POOLT .SAMUTI ÖELDI MEIL EESTIS ,ET PAGULASTEGA KAASNEB SUUR JULGEOLEKU RISK .PÄRAST SALLIVAT EESTIT TEKIB KUSIMUS KAS SEE VAO SUUTAMINE OLI JUHULIK SELLES MÖTTES ,ET TEGIJA OLI PIMEDA VIHAGA .PIGEM ON SEE KÖIK SEOTUD ,ET KUIDAGI SAAKS RAHVAST KES EI SOOVI JA ON OMA SOOVI AVALDANUD RAHUMEELSELT TEERULLIGA ULE SÖITA .PRAEGUNE OLUKORD ON JU SAMA NAGU VALIMISTE PUHUL ,ET KÖIK ON LUBATUD RAHA NIMEL ,PEAN SILMAS HUVESID MIS KAASNEVAD SAAMISEGA VALITSUSSE .ENAMUS UNUSTAB PEALE VALIMISI LIHTSALT ÄRA MIDA LUBAS VÖI POLNUD MÖTTESKI LUBADUSI TÄITA .TULLES TAGASI PAGULASTEGA SEONDUVA JUURDE SIIS MIKS VALITSUS POLE SIIANI HOOLINUD OMA RAHVAST KELLEST PALJUD ELAVAD ALLA VAESUS PIIRI AGA VÖÖRASTELE OLLAKSE LAHKELT ANDMA KÖIK HUVED ,LISAKS TÖSTETI JUBA TÄNU PAGULASTE TULEKULE MAKSE JA AKSIISE ,SEST EURO LIIDUST SAADAV RAHA PAGULASTE JAOKS LÄHEB TÖENÄOLISELT OMAVAHEL JAGAMISELE NAGU ON KANDITUD RAHA TALLINNA SADAMAST ,EESTI ENERGIAST JA MUUDEST EURO LIIDUST TULNUD RAHASID .NUUD ON SELGE ,ET OMA RAHVAST EI HOOLITA ,KUI OLLAKSE VÖIMELISED SELLISEKS PALAGANIKS .VEEL SEDA ,ET KUI VAOS TOIMUS SUUTAMINE OLID KOIK KOHE UHTE MEELT OLI KUS ÖNNETUS AGA KUI TÖESTI TULEKAHJU TÖTTU MÖNI EESTI PERE KAOTAB KODU VÖI VEEL ENAM KUI ON HUKKUNUID POLE KEDAGI KUSKIL KASVÖI HEA SÖNAGA TOETAMAS RÄÄKIMATA ABIST VÖI MÖTLEMAST ,ET KUIDAS VÄLTIDA TULEKAHJUDEGA SEONDUVAID ÖNNETUSI .LIHTSAM ON OMA RAHVAST SUUDISTADA RASSISISMIS JA MILLES IGANES JA KISADA ,ET HÄBI JA PIINLIK ON JA JÄTTA TÄHELEPANUTA NEED KES TÖESTI ABI VAJAVAD .IMESTAMA PANEB VEEL ,ET PAGULASTELE ANTAKSE KULDKALA KANDIKUL AGA OMA RAHVALE EI ANTA ÖNGEGI MILLEGA SEE UNISTUSTE KULDKALA PUUDA ,SEST LIHTSAM ON SUUDISTADA JA ÖELDA ET HÄBI JA PIINLIK ON .
METSAVEND 7. september 2015 03:32
KOGU URITUS OLI LIHTSALT PROPAGANDA JA MUUD MISKIT ,LISAKS PUUTAKSE PAGULASTE TEEMAGA KATTA TALLINNA SADAMAS ILMNENUD KORUPTSIOONI JA EESTI ENERGIA NÄOTUT 10 MILJONI LUGU NING PANNA RAHVAST UNUSTAMA ,ET SEAKATK ON VÄLJUNUD KONTROLLI ALT .KIIRELT VAJA PÄÄSTA AUTOROLLOTAJAD .KÖIK PRAEGUNE PAGULASTEGA SEONDUV ON PIGEM TÄHELEPANU KÖRVALE JUHTIMINE ,SEST LOODETAKSE TÖESELT ,ET PAGULASTE TEEMA ON PAIGAS KUIGI ON VASTU SEIS .PÖHJUS MIKS NEID PAGULASI EI TAHETA ON IGATI SELGE ,SEST IGAL POOL KUS ON PAGULASED KÄIB MARATÖÖRITSEMINE PAGULASTE POOLT .SAMUTI ÖELDI MEIL EESTIS ,ET PAGULASTEGA KAASNEB SUUR JULGEOLEKU RISK .PÄRAST SALLIVAT EESTIT TEKIB KUSIMUS KAS SEE VAO SUUTAMINE OLI JUHULIK SELLES MÖTTES ,ET TEGIJA OLI PIMEDA VIHAGA .PIGEM ON SEE KÖIK SEOTUD ,ET KUIDAGI SAAKS RAHVAST KES EI SOOVI JA ON OMA SOOVI AVALDANUD RAHUMEELSELT TEERULLIGA ULE SÖITA .PRAEGUNE OLUKORD ON JU SAMA NAGU VALIMISTE PUHUL ,ET KÖIK ON LUBATUD RAHA NIMEL ,PEAN SILMAS HUVESID MIS KAASNEVAD SAAMISEGA VALITSUSSE .ENAMUS UNUSTAB PEALE VALIMISI LIHTSALT ÄRA MIDA LUBAS VÖI POLNUD MÖTTESKI LUBADUSI TÄITA .TULLES TAGASI PAGULASTEGA SEONDUVA JUURDE SIIS MIKS VALITSUS POLE SIIANI HOOLINUD OMA RAHVAST KELLEST PALJUD ELAVAD ALLA VAESUS PIIRI AGA VÖÖRASTELE OLLAKSE LAHKELT ANDMA KÖIK HUVED ,LISAKS TÖSTETI JUBA TÄNU PAGULASTE TULEKULE MAKSE JA AKSIISE ,SEST EURO LIIDUST SAADAV RAHA PAGULASTE JAOKS LÄHEB TÖENÄOLISELT OMAVAHEL JAGAMISELE NAGU ON KANDITUD RAHA TALLINNA SADAMAST ,EESTI ENERGIAST JA MUUDEST EURO LIIDUST TULNUD RAHASID .NUUD ON SELGE ,ET OMA RAHVAST EI HOOLITA ,KUI OLLAKSE VÖIMELISED SELLISEKS PALAGANIKS .VEEL SEDA ,ET KUI VAOS TOIMUS SUUTAMINE OLID KOIK KOHE UHTE MEELT OLI KUS ÖNNETUS AGA KUI TÖESTI TULEKAHJU TÖTTU MÖNI EESTI PERE KAOTAB KODU VÖI VEEL ENAM KUI ON HUKKUNUID POLE KEDAGI KUSKIL KASVÖI HEA SÖNAGA TOETAMAS RÄÄKIMATA ABIST VÖI MÖTLEMAST ,ET KUIDAS VÄLTIDA TULEKAHJUDEGA SEONDUVAID ÖNNETUSI .LIHTSAM ON OMA RAHVAST SUUDISTADA RASSISISMIS JA MILLES IGANES JA KISADA ,ET HÄBI JA PIINLIK ON JA JÄTTA TÄHELEPANUTA NEED KES TÖESTI ABI VAJAVAD .IMESTAMA PANEB VEEL ,ET PAGULASTELE ANTAKSE KULDKALA KANDIKUL AGA OMA RAHVALE EI ANTA ÖNGEGI MILLEGA SEE UNISTUSTE KULDKALA PUUDA ,SEST LIHTSAM ON SUUDISTADA JA ÖELDA ET HÄBI JA PIINLIK ON .
METSAVEND 7. september 2015 03:32
KOGU URITUS OLI LIHTSALT PROPAGANDA JA MUUD MISKIT ,LISAKS PUUTAKSE PAGULASTE TEEMAGA KATTA TALLINNA SADAMAS ILMNENUD KORUPTSIOONI JA EESTI ENERGIA NÄOTUT 10 MILJONI LUGU NING PANNA RAHVAST UNUSTAMA ,ET SEAKATK ON VÄLJUNUD KONTROLLI ALT .KIIRELT VAJA PÄÄSTA AUTOROLLOTAJAD .KÖIK PRAEGUNE PAGULASTEGA SEONDUV ON PIGEM TÄHELEPANU KÖRVALE JUHTIMINE ,SEST LOODETAKSE TÖESELT ,ET PAGULASTE TEEMA ON PAIGAS KUIGI ON VASTU SEIS .PÖHJUS MIKS NEID PAGULASI EI TAHETA ON IGATI SELGE ,SEST IGAL POOL KUS ON PAGULASED KÄIB MARATÖÖRITSEMINE PAGULASTE POOLT .SAMUTI ÖELDI MEIL EESTIS ,ET PAGULASTEGA KAASNEB SUUR JULGEOLEKU RISK .PÄRAST SALLIVAT EESTIT TEKIB KUSIMUS KAS SEE VAO SUUTAMINE OLI JUHULIK SELLES MÖTTES ,ET TEGIJA OLI PIMEDA VIHAGA .PIGEM ON SEE KÖIK SEOTUD ,ET KUIDAGI SAAKS RAHVAST KES EI SOOVI JA ON OMA SOOVI AVALDANUD RAHUMEELSELT TEERULLIGA ULE SÖITA .PRAEGUNE OLUKORD ON JU SAMA NAGU VALIMISTE PUHUL ,ET KÖIK ON LUBATUD RAHA NIMEL ,PEAN SILMAS HUVESID MIS KAASNEVAD SAAMISEGA VALITSUSSE .ENAMUS UNUSTAB PEALE VALIMISI LIHTSALT ÄRA MIDA LUBAS VÖI POLNUD MÖTTESKI LUBADUSI TÄITA .TULLES TAGASI PAGULASTEGA SEONDUVA JUURDE SIIS MIKS VALITSUS POLE SIIANI HOOLINUD OMA RAHVAST KELLEST PALJUD ELAVAD ALLA VAESUS PIIRI AGA VÖÖRASTELE OLLAKSE LAHKELT ANDMA KÖIK HUVED ,LISAKS TÖSTETI JUBA TÄNU PAGULASTE TULEKULE MAKSE JA AKSIISE ,SEST EURO LIIDUST SAADAV RAHA PAGULASTE JAOKS LÄHEB TÖENÄOLISELT OMAVAHEL JAGAMISELE NAGU ON KANDITUD RAHA TALLINNA SADAMAST ,EESTI ENERGIAST JA MUUDEST EURO LIIDUST TULNUD RAHASID .NUUD ON SELGE ,ET OMA RAHVAST EI HOOLITA ,KUI OLLAKSE VÖIMELISED SELLISEKS PALAGANIKS .VEEL SEDA ,ET KUI VAOS TOIMUS SUUTAMINE OLID KOIK KOHE UHTE MEELT OLI KUS ÖNNETUS AGA KUI TÖESTI TULEKAHJU TÖTTU MÖNI EESTI PERE KAOTAB KODU VÖI VEEL ENAM KUI ON HUKKUNUID POLE KEDAGI KUSKIL KASVÖI HEA SÖNAGA TOETAMAS RÄÄKIMATA ABIST VÖI MÖTLEMAST ,ET KUIDAS VÄLTIDA TULEKAHJUDEGA SEONDUVAID ÖNNETUSI .LIHTSAM ON OMA RAHVAST SUUDISTADA RASSISISMIS JA MILLES IGANES JA KISADA ,ET HÄBI JA PIINLIK ON JA JÄTTA TÄHELEPANUTA NEED KES TÖESTI ABI VAJAVAD .IMESTAMA PANEB VEEL ,ET PAGULASTELE ANTAKSE KULDKALA KANDIKUL AGA OMA RAHVALE EI ANTA ÖNGEGI MILLEGA SEE UNISTUSTE KULDKALA PUUDA ,SEST LIHTSAM ON SUUDISTADA JA ÖELDA ET HÄBI JA PIINLIK ON .
METSAVEND 7. september 2015 03:32
KOGU URITUS OLI LIHTSALT PROPAGANDA JA MUUD MISKIT ,LISAKS PUUTAKSE PAGULASTE TEEMAGA KATTA TALLINNA SADAMAS ILMNENUD KORUPTSIOONI JA EESTI ENERGIA NÄOTUT 10 MILJONI LUGU NING PANNA RAHVAST UNUSTAMA ,ET SEAKATK ON VÄLJUNUD KONTROLLI ALT .KIIRELT VAJA PÄÄSTA AUTOROLLOTAJAD .KÖIK PRAEGUNE PAGULASTEGA SEONDUV ON PIGEM TÄHELEPANU KÖRVALE JUHTIMINE ,SEST LOODETAKSE TÖESELT ,ET PAGULASTE TEEMA ON PAIGAS KUIGI ON VASTU SEIS .PÖHJUS MIKS NEID PAGULASI EI TAHETA ON IGATI SELGE ,SEST IGAL POOL KUS ON PAGULASED KÄIB MARATÖÖRITSEMINE PAGULASTE POOLT .SAMUTI ÖELDI MEIL EESTIS ,ET PAGULASTEGA KAASNEB SUUR JULGEOLEKU RISK .PÄRAST SALLIVAT EESTIT TEKIB KUSIMUS KAS SEE VAO SUUTAMINE OLI JUHULIK SELLES MÖTTES ,ET TEGIJA OLI PIMEDA VIHAGA .PIGEM ON SEE KÖIK SEOTUD ,ET KUIDAGI SAAKS RAHVAST KES EI SOOVI JA ON OMA SOOVI AVALDANUD RAHUMEELSELT TEERULLIGA ULE SÖITA .PRAEGUNE OLUKORD ON JU SAMA NAGU VALIMISTE PUHUL ,ET KÖIK ON LUBATUD RAHA NIMEL ,PEAN SILMAS HUVESID MIS KAASNEVAD SAAMISEGA VALITSUSSE .ENAMUS UNUSTAB PEALE VALIMISI LIHTSALT ÄRA MIDA LUBAS VÖI POLNUD MÖTTESKI LUBADUSI TÄITA .TULLES TAGASI PAGULASTEGA SEONDUVA JUURDE SIIS MIKS VALITSUS POLE SIIANI HOOLINUD OMA RAHVAST KELLEST PALJUD ELAVAD ALLA VAESUS PIIRI AGA VÖÖRASTELE OLLAKSE LAHKELT ANDMA KÖIK HUVED ,LISAKS TÖSTETI JUBA TÄNU PAGULASTE TULEKULE MAKSE JA AKSIISE ,SEST EURO LIIDUST SAADAV RAHA PAGULASTE JAOKS LÄHEB TÖENÄOLISELT OMAVAHEL JAGAMISELE NAGU ON KANDITUD RAHA TALLINNA SADAMAST ,EESTI ENERGIAST JA MUUDEST EURO LIIDUST TULNUD RAHASID .NUUD ON SELGE ,ET OMA RAHVAST EI HOOLITA ,KUI OLLAKSE VÖIMELISED SELLISEKS PALAGANIKS .VEEL SEDA ,ET KUI VAOS TOIMUS SUUTAMINE OLID KOIK KOHE UHTE MEELT OLI KUS ÖNNETUS AGA KUI TÖESTI TULEKAHJU TÖTTU MÖNI EESTI PERE KAOTAB KODU VÖI VEEL ENAM KUI ON HUKKUNUID POLE KEDAGI KUSKIL KASVÖI HEA SÖNAGA TOETAMAS RÄÄKIMATA ABIST VÖI MÖTLEMAST ,ET KUIDAS VÄLTIDA TULEKAHJUDEGA SEONDUVAID ÖNNETUSI .LIHTSAM ON OMA RAHVAST SUUDISTADA RASSISISMIS JA MILLES IGANES JA KISADA ,ET HÄBI JA PIINLIK ON JA JÄTTA TÄHELEPANUTA NEED KES TÖESTI ABI VAJAVAD .IMESTAMA PANEB VEEL ,ET PAGULASTELE ANTAKSE KULDKALA KANDIKUL AGA OMA RAHVALE EI ANTA ÖNGEGI MILLEGA SEE UNISTUSTE KULDKALA PUUDA ,SEST LIHTSAM ON SUUDISTADA JA ÖELDA ET HÄBI JA PIINLIK ON .
METSAVEND 7. september 2015 03:32
KOGU URITUS OLI LIHTSALT PROPAGANDA JA MUUD MISKIT ,LISAKS PUUTAKSE PAGULASTE TEEMAGA KATTA TALLINNA SADAMAS ILMNENUD KORUPTSIOONI JA EESTI ENERGIA NÄOTUT 10 MILJONI LUGU NING PANNA RAHVAST UNUSTAMA ,ET SEAKATK ON VÄLJUNUD KONTROLLI ALT .KIIRELT VAJA PÄÄSTA AUTOROLLOTAJAD .KÖIK PRAEGUNE PAGULASTEGA SEONDUV ON PIGEM TÄHELEPANU KÖRVALE JUHTIMINE ,SEST LOODETAKSE TÖESELT ,ET PAGULASTE TEEMA ON PAIGAS KUIGI ON VASTU SEIS .PÖHJUS MIKS NEID PAGULASI EI TAHETA ON IGATI SELGE ,SEST IGAL POOL KUS ON PAGULASED KÄIB MARATÖÖRITSEMINE PAGULASTE POOLT .SAMUTI ÖELDI MEIL EESTIS ,ET PAGULASTEGA KAASNEB SUUR JULGEOLEKU RISK .PÄRAST SALLIVAT EESTIT TEKIB KUSIMUS KAS SEE VAO SUUTAMINE OLI JUHULIK SELLES MÖTTES ,ET TEGIJA OLI PIMEDA VIHAGA .PIGEM ON SEE KÖIK SEOTUD ,ET KUIDAGI SAAKS RAHVAST KES EI SOOVI JA ON OMA SOOVI AVALDANUD RAHUMEELSELT TEERULLIGA ULE SÖITA .PRAEGUNE OLUKORD ON JU SAMA NAGU VALIMISTE PUHUL ,ET KÖIK ON LUBATUD RAHA NIMEL ,PEAN SILMAS HUVESID MIS KAASNEVAD SAAMISEGA VALITSUSSE .ENAMUS UNUSTAB PEALE VALIMISI LIHTSALT ÄRA MIDA LUBAS VÖI POLNUD MÖTTESKI LUBADUSI TÄITA .TULLES TAGASI PAGULASTEGA SEONDUVA JUURDE SIIS MIKS VALITSUS POLE SIIANI HOOLINUD OMA RAHVAST KELLEST PALJUD ELAVAD ALLA VAESUS PIIRI AGA VÖÖRASTELE OLLAKSE LAHKELT ANDMA KÖIK HUVED ,LISAKS TÖSTETI JUBA TÄNU PAGULASTE TULEKULE MAKSE JA AKSIISE ,SEST EURO LIIDUST SAADAV RAHA PAGULASTE JAOKS LÄHEB TÖENÄOLISELT OMAVAHEL JAGAMISELE NAGU ON KANDITUD RAHA TALLINNA SADAMAST ,EESTI ENERGIAST JA MUUDEST EURO LIIDUST TULNUD RAHASID .NUUD ON SELGE ,ET OMA RAHVAST EI HOOLITA ,KUI OLLAKSE VÖIMELISED SELLISEKS PALAGANIKS .VEEL SEDA ,ET KUI VAOS TOIMUS SUUTAMINE OLID KOIK KOHE UHTE MEELT OLI KUS ÖNNETUS AGA KUI TÖESTI TULEKAHJU TÖTTU MÖNI EESTI PERE KAOTAB KODU VÖI VEEL ENAM KUI ON HUKKUNUID POLE KEDAGI KUSKIL KASVÖI HEA SÖNAGA TOETAMAS RÄÄKIMATA ABIST VÖI MÖTLEMAST ,ET KUIDAS VÄLTIDA TULEKAHJUDEGA SEONDUVAID ÖNNETUSI .LIHTSAM ON OMA RAHVAST SUUDISTADA RASSISISMIS JA MILLES IGANES JA KISADA ,ET HÄBI JA PIINLIK ON JA JÄTTA TÄHELEPANUTA NEED KES TÖESTI ABI VAJAVAD .IMESTAMA PANEB VEEL ,ET PAGULASTELE ANTAKSE KULDKALA KANDIKUL AGA OMA RAHVALE EI ANTA ÖNGEGI MILLEGA SEE UNISTUSTE KULDKALA PUUDA ,SEST LIHTSAM ON SUUDISTADA JA ÖELDA ET HÄBI JA PIINLIK ON .
METSAVEND 7. september 2015 03:32
KOGU URITUS OLI LIHTSALT PROPAGANDA JA MUUD MISKIT ,LISAKS PUUTAKSE PAGULASTE TEEMAGA KATTA TALLINNA SADAMAS ILMNENUD KORUPTSIOONI JA EESTI ENERGIA NÄOTUT 10 MILJONI LUGU NING PANNA RAHVAST UNUSTAMA ,ET SEAKATK ON VÄLJUNUD KONTROLLI ALT .KIIRELT VAJA PÄÄSTA AUTOROLLOTAJAD .KÖIK PRAEGUNE PAGULASTEGA SEONDUV ON PIGEM TÄHELEPANU KÖRVALE JUHTIMINE ,SEST LOODETAKSE TÖESELT ,ET PAGULASTE TEEMA ON PAIGAS KUIGI ON VASTU SEIS .PÖHJUS MIKS NEID PAGULASI EI TAHETA ON IGATI SELGE ,SEST IGAL POOL KUS ON PAGULASED KÄIB MARATÖÖRITSEMINE PAGULASTE POOLT .SAMUTI ÖELDI MEIL EESTIS ,ET PAGULASTEGA KAASNEB SUUR JULGEOLEKU RISK .PÄRAST SALLIVAT EESTIT TEKIB KUSIMUS KAS SEE VAO SUUTAMINE OLI JUHULIK SELLES MÖTTES ,ET TEGIJA OLI PIMEDA VIHAGA .PIGEM ON SEE KÖIK SEOTUD ,ET KUIDAGI SAAKS RAHVAST KES EI SOOVI JA ON OMA SOOVI AVALDANUD RAHUMEELSELT TEERULLIGA ULE SÖITA .PRAEGUNE OLUKORD ON JU SAMA NAGU VALIMISTE PUHUL ,ET KÖIK ON LUBATUD RAHA NIMEL ,PEAN SILMAS HUVESID MIS KAASNEVAD SAAMISEGA VALITSUSSE .ENAMUS UNUSTAB PEALE VALIMISI LIHTSALT ÄRA MIDA LUBAS VÖI POLNUD MÖTTESKI LUBADUSI TÄITA .TULLES TAGASI PAGULASTEGA SEONDUVA JUURDE SIIS MIKS VALITSUS POLE SIIANI HOOLINUD OMA RAHVAST KELLEST PALJUD ELAVAD ALLA VAESUS PIIRI AGA VÖÖRASTELE OLLAKSE LAHKELT ANDMA KÖIK HUVED ,LISAKS TÖSTETI JUBA TÄNU PAGULASTE TULEKULE MAKSE JA AKSIISE ,SEST EURO LIIDUST SAADAV RAHA PAGULASTE JAOKS LÄHEB TÖENÄOLISELT OMAVAHEL JAGAMISELE NAGU ON KANDITUD RAHA TALLINNA SADAMAST ,EESTI ENERGIAST JA MUUDEST EURO LIIDUST TULNUD RAHASID .NUUD ON SELGE ,ET OMA RAHVAST EI HOOLITA ,KUI OLLAKSE VÖIMELISED SELLISEKS PALAGANIKS .VEEL SEDA ,ET KUI VAOS TOIMUS SUUTAMINE OLID KOIK KOHE UHTE MEELT OLI KUS ÖNNETUS AGA KUI TÖESTI TULEKAHJU TÖTTU MÖNI EESTI PERE KAOTAB KODU VÖI VEEL ENAM KUI ON HUKKUNUID POLE KEDAGI KUSKIL KASVÖI HEA SÖNAGA TOETAMAS RÄÄKIMATA ABIST VÖI MÖTLEMAST ,ET KUIDAS VÄLTIDA TULEKAHJUDEGA SEONDUVAID ÖNNETUSI .LIHTSAM ON OMA RAHVAST SUUDISTADA RASSISISMIS JA MILLES IGANES JA KISADA ,ET HÄBI JA PIINLIK ON JA JÄTTA TÄHELEPANUTA NEED KES TÖESTI ABI VAJAVAD .IMESTAMA PANEB VEEL ,ET PAGULASTELE ANTAKSE KULDKALA KANDIKUL AGA OMA RAHVALE EI ANTA ÖNGEGI MILLEGA SEE UNISTUSTE KULDKALA PUUDA ,SEST LIHTSAM ON SUUDISTADA JA ÖELDA ET HÄBI JA PIINLIK ON .
METSAVEND 7. september 2015 03:32
KOGU URITUS OLI LIHTSALT PROPAGANDA JA MUUD MISKIT ,LISAKS PUUTAKSE PAGULASTE TEEMAGA KATTA TALLINNA SADAMAS ILMNENUD KORUPTSIOONI JA EESTI ENERGIA NÄOTUT 10 MILJONI LUGU NING PANNA RAHVAST UNUSTAMA ,ET SEAKATK ON VÄLJUNUD KONTROLLI ALT .KIIRELT VAJA PÄÄSTA AUTOROLLOTAJAD .KÖIK PRAEGUNE PAGULASTEGA SEONDUV ON PIGEM TÄHELEPANU KÖRVALE JUHTIMINE ,SEST LOODETAKSE TÖESELT ,ET PAGULASTE TEEMA ON PAIGAS KUIGI ON VASTU SEIS .PÖHJUS MIKS NEID PAGULASI EI TAHETA ON IGATI SELGE ,SEST IGAL POOL KUS ON PAGULASED KÄIB MARATÖÖRITSEMINE PAGULASTE POOLT .SAMUTI ÖELDI MEIL EESTIS ,ET PAGULASTEGA KAASNEB SUUR JULGEOLEKU RISK .PÄRAST SALLIVAT EESTIT TEKIB KUSIMUS KAS SEE VAO SUUTAMINE OLI JUHULIK SELLES MÖTTES ,ET TEGIJA OLI PIMEDA VIHAGA .PIGEM ON SEE KÖIK SEOTUD ,ET KUIDAGI SAAKS RAHVAST KES EI SOOVI JA ON OMA SOOVI AVALDANUD RAHUMEELSELT TEERULLIGA ULE SÖITA .PRAEGUNE OLUKORD ON JU SAMA NAGU VALIMISTE PUHUL ,ET KÖIK ON LUBATUD RAHA NIMEL ,PEAN SILMAS HUVESID MIS KAASNEVAD SAAMISEGA VALITSUSSE .ENAMUS UNUSTAB PEALE VALIMISI LIHTSALT ÄRA MIDA LUBAS VÖI POLNUD MÖTTESKI LUBADUSI TÄITA .TULLES TAGASI PAGULASTEGA SEONDUVA JUURDE SIIS MIKS VALITSUS POLE SIIANI HOOLINUD OMA RAHVAST KELLEST PALJUD ELAVAD ALLA VAESUS PIIRI AGA VÖÖRASTELE OLLAKSE LAHKELT ANDMA KÖIK HUVED ,LISAKS TÖSTETI JUBA TÄNU PAGULASTE TULEKULE MAKSE JA AKSIISE ,SEST EURO LIIDUST SAADAV RAHA PAGULASTE JAOKS LÄHEB TÖENÄOLISELT OMAVAHEL JAGAMISELE NAGU ON KANDITUD RAHA TALLINNA SADAMAST ,EESTI ENERGIAST JA MUUDEST EURO LIIDUST TULNUD RAHASID .NUUD ON SELGE ,ET OMA RAHVAST EI HOOLITA ,KUI OLLAKSE VÖIMELISED SELLISEKS PALAGANIKS .VEEL SEDA ,ET KUI VAOS TOIMUS SUUTAMINE OLID KOIK KOHE UHTE MEELT OLI KUS ÖNNETUS AGA KUI TÖESTI TULEKAHJU TÖTTU MÖNI EESTI PERE KAOTAB KODU VÖI VEEL ENAM KUI ON HUKKUNUID POLE KEDAGI KUSKIL KASVÖI HEA SÖNAGA TOETAMAS RÄÄKIMATA ABIST VÖI MÖTLEMAST ,ET KUIDAS VÄLTIDA TULEKAHJUDEGA SEONDUVAID ÖNNETUSI .LIHTSAM ON OMA RAHVAST SUUDISTADA RASSISISMIS JA MILLES IGANES JA KISADA ,ET HÄBI JA PIINLIK ON JA JÄTTA TÄHELEPANUTA NEED KES TÖESTI ABI VAJAVAD .IMESTAMA PANEB VEEL ,ET PAGULASTELE ANTAKSE KULDKALA KANDIKUL AGA OMA RAHVALE EI ANTA ÖNGEGI MILLEGA SEE UNISTUSTE KULDKALA PUUDA ,SEST LIHTSAM ON SUUDISTADA JA ÖELDA ET HÄBI JA PIINLIK ON .
Kiirabi... 7. september 2015 09:32
no litsu veel klahvi, väheks jäi...ja võta varahommikune rohi ära...
abiks ikka 7. september 2015 03:12
teate Sõbralik Eesti, googeldage nime - Elin Krantz ja iga kord kui ennast täispuhute mõelge tagajärgedele ka

No Connents! 7. september 2015 02:41
Teiste seas olid sallivust ja avatud Eestit toetama tulnud ka president Toomas Hendrik Ilves, peaminister Taavi Rõivas koos elukaaslase Luisa Värgiga, näitlejad Mari-Liis Lill ja Rasmus Kaljujärv, Mihkel Raud, Yoko Alender, Kalle ja Mai Palling, riigikogu esimees Eiki Nestor ja paljud teised poliitikud, näitlejad, lauljad ja muusikud.
Liialdatud numbrid 7. september 2015 02:32
spetsiaalselt sai pildilt rahvas kokku loetud. Maks hetkel oli platisil ca 500 inimest ja neist 100 seljakotiga turistid!. Üks huvitav fakt veel: kaameramehed vältisid platsist üldpildi näitamist ja keskendusid üksikutele gruppidele!
Joss. 7. september 2015 04:59
valitsev klikk tahab,et murjameid armastame.Vägisi armsaks ei saa.Mitte kunagi.Tähendab meedia valetab,et 3000.Pole imeks panna.Seekordne statistika näitas 6x vähem.Pajatsid on meie poliitikud.Autud isendid.
Ja lisaks 7. september 2015 11:28
olid suur osa kohalolijaist tolerastija VASTASED
*** 7. september 2015 02:22
*** 7. september 2015 02:20
7. september 2015 02:09
saa vabaks eesti meri, saa vaabaks eesti pind´! - sõbralikult oleks jah parem.
ok 7. september 2015 02:48
ene 7. september 2015 01:59
Idiootlik pilt ja suurem osa rahvast tõmmati lihtsalt haneks selle kontserdiga.Kes on see väärarenguga tibi nende murjanitega, mingu siis juba nendega sinna murjamite maale, ärgu rüvetagu Eestimaad!
tony 7. september 2015 01:57
lisan kohe ,et öhu vaenu-tere tulemast banaani vabariiki vöi kuidas öelda. eesti oma korruptantitega ämbris ja rahvas lämbub oma iidol juhtide sita sisse.tundub juba öige et eestis elavade vene peredega tuleb liituda kui eesti ja pere püsiva jäämist soovin.eestlased läksid võõrast rahvast juurte tellima pealinna.kas enam mingi väärtus pole püha,pigem liitun venelastega ja tean et iga lollusele nad ei allu vaid kui on vaja siis panevad seljad kokku kaitseks.köigil on viimane aeg üksköik sellest elust siin .kaua sa ikka sitaämbrit talud-aeg tegutseda.
kohalkäinu 7. september 2015 01:33
tuhandetest oli asi ikka väga kaugel - vaevu-vaevu poolteist tuhat tuli kokku, neist olulise osa moodustasid valitsuskoalitsiooni poliitlimukad, nende tentsikud jm toiduahelas olijad pluss võimas hulk korravalvureid.
Vello 7. september 2015 01:33
Valgustet Riik ja tema rumal rahvas. Riik korraldab rõõmupeo ja piirab selle kahesaja politseinikuga. Kelle eest? Eks ikka rumala rahva eest, kes ei saa aru, mille üle Riik rõõmustab. Kooserdavad ja inguvad, ei sobi neile neegrid, ei sobi süürlased. No mis sa lollidega teed! See Riik peaks karistuseks rahva endast eemaldama, küll siis saab rõõmupidu pidada. Ja las nad siis mörisevad kui karud laanes, tantsivad labajalga ja närivad seakamarat. Sellisel valgustatud Riigil ei ole seda rahvast vaja! Aga kas rahval peaks seda Riiki vaja olema?

tony 7. september 2015 01:24
eestlased miks lasete endale pähe kusta täiega .kus on teie aju- möelge pisut -vaos vägistati eesti naine oli valitsus peidus,kui tehti pisi süüde siis hea et veel peale valitsuse nato kohale ei kutsutud,nalja hambad näide eesti eest väljas aga inimesed möelge pisut.
sõbralik ja avatud Eesti 7. september 2015 01:13
Ei olnud nii. Ei olnud nii vähe! Olid sajad tuhanded!!! Sest mis? Kui kui keegi kuskil nukrutseb, ei leia endale kaaslast - kohe torkame endal silma peast välja ja hakkame homoks. Kui keegi kuskil tahab maid vahetada - kohe torkame endal silma peast välja ja hakkame pagulaskaitsjaks. Kui keegi kuskil tahab tahab meil silma peast välja lüüa - kohe torkame endal enne teise välja.
Veel kord Tallinna eit 7. september 2015 01:10
Kas need kogunenud inimesed ei saa ometi aru, et nende kodumaa on ohus ja terve Euroopa on ohus. Alanud on salakaval sõda Islamistide poolt ehk paadipõgenikud on nii öelda "Trooja hobused" ehk teisisõnu tõeliste põgenike hulka on peidetud ka nii öelda ehtsaid kõrilõikajaid, kes käsu saades hakkavad siin võikaid tegusid korda saatma.
Aga kahjuks paljud praegu veel ei aima ohtu oma siiras "sinisilmsuses" ja lihtsameelsuses.
Heateod ei jää kunagi karistamata! Karm aga tõsi ja korduvalt kogetud ja tõestatud.
7. september 2015 01:22
ma võtsin ka kodutu ja joodiku omale elamistesse, panid põlema, enam ei .
no nad ei saa ju aru 7. september 2015 09:43
Arvud räägivad enda eest,iga ööpäev 3000-8000 pagulast ületab piiri ja see ei hirmuta kedagi?
uskumatu 7. september 2015 13:44
Euroopa piir on nagu küla peldik, kus kõik tahtjad edasi-tagasi käivad. Ja mitte midagi ei tehta!!
eesti 7. september 2015 01:07
eestist on lahkunud öiged eestlased järgi on jäänud käputäis. ülejäänudel on suva kuna eesti vabariik saavutati lihtsal moel ja müüme ära kergel moel. tundub nii.riik on oma rahvanägu mis siin vinguda köik öieti tehtud .vait olla ja edasi teenida, mida nutta maitske oma vilju mida röömust valisite.aastaid on räägitud ja telekas näidatud ei midagi ikka sama samm.seda nimetakse lollide maaks ja lollitelt tuleb köik vötta ,ei poolta vägivalda -kahju inimestest-mis parata varsti viie rikkama riigi sees-palju önne lollid.
7. september 2015 01:24
sa reff seal brüsselis saad varsti üledoosi.
SUUR, SUUR AITÄH! 7. september 2015 00:54
Suur aitäh kõigile sallivatele kaabakatele, kes te sinna kohale tulite ja Eesti rahvast mõnitaste! Sest vaata mitte ainult valitsev võim ei vaja vaenlase kuju. Seda vajab ka rahvas! niikaua, kui see vaenlane on mingi võõramaalane või nende grupp või liikumine, on kõik korras. Kui aga selleks saab valitsev jõud ise, on asjad ikka kehvasti küll! Siis on valitsusel viimane aeg peeglisse vaadata. Igatahes palju tänu meie valitsusele ja nende poolt kokku klopsitud "Salliva" Eesti lastejõugule selle eest, et te nii suure ohvri tõite ja selleks vaenlaseks hakkasite! Meile muidugi pole tähtis, kes on vaenlane ja kus ta asub. Meile on tähtis, et ta meid ühendaks ja meie moraali ning eneseteadvust ning eneseusku tõstaks!

paradiis eesti 7. september 2015 00:50
riik on oma rahva näsitent gu -kahe palgeline eesti, presitent on ka pagulane ja eestlased valisid .kuna tema tuli eestisse ja on väljaspool eestit sündinud. eestlased ei tea vöibolla -nüüd on tunda eestis et eestit jäkub möneks aastaks ,miks puhas eesti tahtlikult hävitakse-aina hullemaks.tava inimene tundub kahepalgeline .räägib ühte teeb teist.
Oo jaa 7. september 2015 00:48
Eestlane on vaenulik rahvas! Kust on Eestlane pärit?? Venelastest,Sakslasest,Taanlasest ,Rootslasest.Polegi puhas eestlast olemas.Esimese iseseisvuse saime tänu venemaale ja teine ka muidugi venemaa.Kui mõni siin pläriseb võitleme vabaduse nimel??? Kust ja millal on Eestlane võidelnud selle nimel?Vott ku peaks päriseld võitlema, on eestlasel junn jahe püksis ja kookseks sama moodi teise riiki. Ja oleksime ka pagulased kes tahaksid alustasa uut elu.
7. september 2015 01:12
rohkem rahvusi ei teagi ? on mongolidki , minul ka prantslast, lisaks eelmiste elude karussell ka ise neegrina, kuid,mis see segab hoida eestlit siin eestlaste maana ja meie esivanemad on seda võideldes võidukalt ka tänu jumalale saavutanud, maailmas ainsa riigina võitnud, kõiki, nii venkusi, saksu, kui keda iganes, ka mustad saavad siin oma .
minu vabadussõja kangelasest vanaisa juba tegi ühe eesti riigi, kõll me oma esivanemaid austada oskame, ega jäta ..
OO jaa 7. september 2015 10:57
No ku räägime esivanematest?? Kes nad olid??? Mitte keegi!! 1890 Polnud EESTMAAD OLEMAS nimetsaid ikkagi ennast Eestlasteks!!!! Paljud eestlased läksid venemaale hea elu otsima,said maad rikkust ja nii edasi.Kui meie esivanemad tulid ja vanaemad tulid tagasi kodumaale 1939-1940 nenid enam Eestlasteks ei peetud isegi nende lapsed kes syndisid venemaal olid puhtad Eestlased mitte ykski EESTLANE EI SAANUD EESTI KODAKONTSUST 1991aastal ei nemad ega nende lapsed.Kus juures isegu need kes p6genesid austraasliasse s6ja ajal said eestikodakontsuse.Kas see on 6ige??? Mitte sugugi !! Las nyyd v6tavad pagulasi -vastu ja teevad neisd Eestlasteks.
7. september 2015 23:52
ebaseaduslikult ikkagi sai, aa see lolli riigi probleem on tõesti, minu puhtamast puhtam eestlasest abikaasa ja laste isa, ning vanaisagi, eesti kodanikel on hall tulnukas. kodakondsuse saavad enne pagulased, kui puhas eestlane absurdiriigis.
ilmaaegu 8. september 2015 10:19
sõimad Bibit. selles tekstis on vigu. Kodakondsus kirjutatakse d-ga mitte t-ga. Eesti kodakondsus kirjutatakse lahku mitte üheks sõnaks ja Austraalia ning Venemaa suure algustähega. Lauseehitus on üsna kehvake ja sisu kohati segane, aga kui oled aastaid ära olnud, siis annan andeks.
Sinu tekstist jääb mulje, et need Venemaal rikkaks saanud eestlased tahtsid koju tagasi, aga neid ei peetud enam kodakondseteks. Miks nad sealt Venemaa marjamaalt siis koju äkki tahtsid tulla?
bibi 7. september 2015 15:21
Sina nähtavasti ei ole eestlane tõepoolest, sest su eesti keele kohutav oskus pani mu silmad veritsema.
BIBI see on sinule 7. september 2015 21:21
Ma olen Eestlane olnud elu aeg :)) Ja elanud Ameerikas 30 aastat ,minu eestikeele oskus on väga viis pluss!!lLoodan,et sul midagi muud veritsema ei hakka.Tervitan sind puhas Eestlane.Loodan,et kondrollid edasi kirjaoskusi siin kus on pilgud ja komad:))
Ja veel bibi 7. september 2015 21:34
See sinu kommentaar on juba nii vaenulik ja harimatu! Tervitan puhast eestlast kes nutab juba verd silmadest.
7. september 2015 00:47
Palju kohaletulnuile maksti. Kas lasti kõikidel sõna võtta?
Tallinna eit 7. september 2015 00:46
Palju kohaletulnuile maksti, kas lasti ka kõikidel sõna võtta?
Täielik promo!!!
laulame ka õigusest ja õiglusest 7. september 2015 00:33
Mägra maja
Helvi Jürisson (sõnad)
Joel Steinfeldt (muusika)
Mägral oli maja nii nagu vaja.
See temalt võttis kogu tema aja.
Juba tehti treppi, juba pandi voodrit –
Mägra peres polnud ainsatki loodrit.
Ei tal olnud mahti poesabas seista,
Kõik, mis majas tarvis, ise valmis treis ta.
Nõnda mägra majas, kasemetsa veeres
Tasaselt ja targu elukene veeres...
Kuni ühel õhtul keegi äkki kloppis –
Ukse taga seisid kährikkoerad troppis!
Trügisid kõik sisse, pambud pandi maha.
Vaatasid siis ringi: „Korter pole paha.”
„Kuulge,” hüüdis mäger, „miski siin ei klapi!”
Kährik talle vastu: „Kõik on korras, papi.
Ruum on teil ju lahe – jääme veidi siia...
Poleks mõtet asja kakluseni viia.”
Kährikuid on palju, kährikuil on kihvad,
Pükste peal veel kõigil rotinahast rihmad.
JÄIDKI KOERAD MAJJA, SEADSID ENNAST SISSE,
OMAKORDA VÕTSID SÕPRU KORTERISSE.
Aga mägrapapi kõndis kohtu vahet
Lootuses, et kohus nuhtleb seda pahet.
Aga kohtusaks oli vana karu,
Kellel kõik läks meelest, kes ei saanud aru.
Mägrapapi visalt ründas kohtumaja.
Kuni tallas sisse suure, laia raja.
Ei see ole teada, kuidas lõppes kohus,
Aga rada lookleb praegugi veel rohus.
kraaks 7. september 2015 00:52
geniaalne:). lisaks veel seda, et eestlased ongi heatahtlikud ja teatud aja moodudes ka avatud rahvas. aga me ei ole avatud vassimisele. et sojapogenike pahe osaliselt ka tavalisi majandusmigrante tahetakse meile pakkuda. ikka kord peab majas olema. kord peaks juba piiril olema. praegu sisuliselt liidul piiri pole, iga mees astub sisse. ja siis iga mees teeb liidus mis ta tahab. politseile ei alluta. esmalt oppigu minu meelest inimese moodi end ylal pidama:)
7. september 2015 01:18
jajaa, kohvri rööv näitas seda pärast obama käiku, jäid vähe hiljaks ta enda venemaale viimisega. palju tuleb siia igasuguseid venemaalt, piiriäärseil elanikel kopp ees neist juba, ära tüütavad. ja KÕIK NEEGRID OSKAVAD VENE KEELT!
Rpg 7. september 2015 00:27
Afghanistani hõrgutisi... Rasvalamba perset w?
Kalkun 7. september 2015 00:26
laul Põhjamaast 7. september 2015 00:24
Põhjamaa, mee sünnimaa
Mustade murjanite maa
Pagulaste tallermaa
Multikulti maa!

fghjk 7. september 2015 00:21
sajad tuhanded jäid koju, tolerastid!
lugu 6. september 2015 23:51
Naised saunas rääkisid ,et Helme pidi oma koju ühe pagulasperekonna võtma
Virve V. 7. september 2015 00:10
Kallid pagulased ! Tere tulemast Koonga valda ! Rahvaste söprust arendama. Ootame Teid pikisilmi .
7. september 2015 00:12
kas seltsimees-kommunist-partorg Seegar ka ootab ?
paganarh 7. september 2015 03:16
7. september 2015 01:11
Koonga naised hakkavad rahvaste söprust arendama,eesotsas purjus Illega !
to: refi Lugu 7. september 2015 01:25
Kahju, et oma saunanaised nii sisse rääkisid. Helmest ei usu ju keegi seda.
aga 7. september 2015 08:54
Andres Tarand lubas ka võtta ju,ajalehes oli. Aru ma ei saa,miks nad ei võta siis keegi veel,sest Vao külas on ju nende maja ülerahvastatud,näidaku tegudega,mitte sõnadega,kallid mustade metseenid.
sõbralikud eestlased 6. september 2015 23:29
ELAGU sõbraliku Eesti inimesed! Tere tulemast Eestisse! Sügav PÕLGUS ajudeta vaenulike inimeste vastu!
MAAILMAS ON 70 MILJONIT PÕGENIKKU 6. september 2015 23:35
TE TÕESTI ARVATE, ET PEAKS ABI PAKKUMA? VÕETI KINNI 5 ISISE MEEST. Te vist ei tea mida see tähendab?
6. september 2015 23:42
skisofreeniline pole ? kui palju on meelitajail mürk moka peal, juudas reetnud hõbeseeklite eest , simson ja delila, - kes saladuse meelitas välja, et hukata simson jne.
miks on vastupidi, hukatud ja halvasti kohelduil on sageli õigus, nagu maakeragi - tuleriidal karjus tark - ta siiski pöörleb ! vms.
To:sõbralikud eestlased 6. september 2015 23:44
„Salliva Eesti hümn
Meil pole maad ja rahvustki.
Ei tea, kes meie isegi.
Meid loon´d kas punaoravad
või sotsid, salakavalad?
Refr: Me sallimatud sallijad
ja eesti rahva killijad.
Me lä´eme läbi tulest, veest.
Te hoidke kõik nüüd meie eest!
Meil hambad suus on teravad
ja taskus rahapatakad.
Meil silmist paistab kiskjaläik,
kuid näos meil malbe puudrivaik.
Ref:
Meil jutus ainult salliv toon,
kuid see ei ole meie joon.
Kui usud meid vaid sõnaga,
saad ikka petta poolega!
Refr:
Me laastame nüüd Eestimaa
ja viime rahva nälgima.
Kui selleks jõudu napib meil,
küll siis on liigikaaslasteil.
Refr:
Me armastame murjameid
ja kõrbekitse panijaid.
Neid toome siia tuhandeid.
Las sügavad siin munandeid.
Küll eesti rahvas toidab neid!
Refr:
Ja pepupoisid toredad,
nüüd kohe paari heitku nad!
Siis saavad nadki sünnita´a,
veel oma kõhunahaga.
Refr:
Las jääda vanad pensita,
ja sandid abirahata.
Las jääda vaesed kodutuks
ja põllumehed rahatuks.
Neil kõigil näitame me ust!
Sest oleme küll sallivad,
kuid ennekõike valivad.
Refr:
Kui keegi meid vaid tülitab,
me nime tühjalt kasutab.
Siis lä´eme kohe kittuma
ning istub vangikongis ta,
koos noore Madisoniga.
Ref:
To:Rix 7. september 2015 13:54
Tere, sallimatu sallija!
6. september 2015 23:29
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
6. september 2015 23:44
to sõbralikud eestlased 7. september 2015 00:07
sügav põlgus on liiga pehme väljend selle kohta, mida sajad tuhended Eestis tunnevad sinusuguste kodumaa reeturite vastu. katse elada selle teadmisega.
mõeldes sinusugustele, oksendan.
misasja 7. september 2015 00:33
Kuidas PÕLGUS?
Aga sallivus?
Või ei taha sallivad sellest rääkida?
huvi 6. september 2015 23:25
tuhandeid inimesi küll piltidel näha pole,postimeeski mainis "mõnisada".kumb nummer siis õigem on?mõni,kes kohal käis.võiks ju öelda.ise ei käinud,sest pole sita sõber.
s.t. et lihtinimesed 6. september 2015 23:36
ei soovi pagulasi eestisse.
hm 6. september 2015 23:22
Huvitav, kaks korda käisin sealt platsilt täna läbi, koos oli mingi alla saja inimese, mis tuhandetest siin sonitakse?
6. september 2015 23:47
muidugi, kes see ( loll rahvas ) reffe usuks !
Kgb 6. september 2015 23:20
Esimesena sai sõna kommunistliku partei partorg Vseviov. Edasi, seltsimehed!
6. september 2015 23:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
6. september 2015 23:49
koos nende kaaslastega.
7. september 2015 01:37
naise sõbralikku ühispruukimist ei tohi täna avalikult kiita ?

PSEUDORIIK EESTI 6. september 2015 23:18
Waldemar 6. september 2015 23:14
On olemas organisatsioon ISIS. Nemad juba ei jäta kasutamata seda suurepärast võimalust oma võitlejate saatmiseks avatud piiridega Euroopa südamesse. Ka neid arvatavasti tuhandeid noori mehi võetakse vastu õlale patsutustega ning lilledega. Edasine on ...
... 6. september 2015 23:12
Eriti nunnu päris galerii algul on Mosambiigi lipp Kalašnikovi automaadiga. Kohe näha, mis on Aafrikas see põhimine leivateenimise riist.
Don 6. september 2015 23:11
vähemal õhtuleht ja postimees on solidaarsed ja hoiavad komentaariumi avatuna iga indiviidi jaoks. Olgu ta poolt või vastu. Tänud Teile, mitte nagu Delfi... Eos pani igaks juhuks kinni, et saaks ajupesu teha!
naljakas 7. september 2015 11:14
Naljakas oli hommikul lugeda, kus Delfis artikli "Panime kommentaarid lukku.." all olid kommentaarid avatud, ning topis olid kommentaarid sisuga "See niiöelda vihakõne on käinud 99% ulatuses pigem valitsuse pihta" ...
Tuhanded... 6. september 2015 22:58
...moodustasid poliitikud, nendega seotud inimesed, värviks pagulased ja lisaks siis pensionäris, kes lihtsalt kontserti nautima tulid. Äkki anti midagi neile veel tasuta juurde. Mõni burrito näiteks. No ja need olidki siis need tuhanded toetajad. Vaata aga galeriid ja kõik saab selgeks.
mnjaa 6. september 2015 23:43
Nojah,kripeldab,et nii palju inimesi kokku tuli.Vaja ju numbrit vähendada...
oksel 6. september 2015 22:57
see võltsvaga kerna oli mulle juba enne väga vastumelne, nüüd aja ta mind oksele. samuti vabaduse laulu rahadega susserdaja helenmistaongi ja siiani pidasin lugu võigemastist, aga enam ei iial. rohkem ma tema kontserte kuulama ka ei lähe, haledad reeturid. raud on ka minu jaoks valdo rindkerega samal pulgal ehk väga madalal.
alatu on süüdistada inimsi, kes pagulasi ei taha siia, selles, et nad on vihkavad. no ei vihka me neid, kes siia tööle ja õppima on tulnud, ikka neid jäledaid ülbeid muidusööjaid vihkame. ja õigusega vihkame. ja üha rohkem hkkame neid vihkama. ja saate näha, et nii mõni tolerast mõtleb veel ümber, kui asi käes.
ja tolerast klountarand oleks äärepealt presidendiks saanud, issand kui jube mõte!
ahahaaa 6. september 2015 23:44
Oled eriti heal arvamusel endast. Usu,ka ilma sinuta keerleb maakera ikka edasi...
6. september 2015 22:54
pilte vaadates tekkis piinlikkus ja ka küsimus, mis riigis need pildid on tehtud? see küll eesti ei ole-sry. ei olnud ilus vaatepilt
villi 6. september 2015 22:47
.. nagu päälkirjas rabatakse lugejat tuhandete toetajatega, aga kui näiteks kontserdist võttis osa 5000 tuhat kodanikukest ja nendest 4000 olid paguluse vastased, kust siis freulen Nõlvak võttis need tuhanded toetajad, see selleks, aga keegi korraldajatest ja oraatoritest ei maininud, ei rääkinud, et eestimaa kultuuris on kaera-jaan ja tuljak, laulupidude lõpus tuleb nutta kah natuke, ja seda kõike eesti keeles... Korraldajad valisid vale loosungi vaja oleks olnud muretseda tühjeneva eesti pärast, eestis nälgivate laste pärast ja näljapajukil olevate pensionäride pärast
6. september 2015 23:58
peskarid, töötud, invaliidid, lapsed, jt. eestis puudust kannatavad peaks oma miitingu ka saama, las laulavad neile, pakuvad tasuta elamisi, sotsiaalkindlustusi - töötutele näiteks eriti, - miks meie kultuuri - ja kunstiinimesed sest ei räägi !!! räige pugemine võõrvallutajaile - oma rahva genotsiidi jätkumise süvendamiseks.
miks ei kutsuta meilt pagema pidanuid isikuid samadel tingimustel tagasi !

MM 6. september 2015 22:46
Sellel ajal kui on vaja plaani ja tegusid põgeniketulva peatamiseks, leiab mõni vajalik olema kasulikuks propagandalolliks hakata. Nukker.
7. september 2015 00:02
mis paan, raha pole, ega tule, ja elupaiku ka mitte, ning mitte 1 ei tule. aga oi, kuidas raha loobitakse... see viib euro ka krahhi ja tuleb veel kiirem liidu lõpp, kui nsvl, kus iga tund raha väärtus langes.
6. september 2015 22:45
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
7. september 2015 00:54
tänapäeval käivad asjad aina kiiremini, tuleb lõpp kiire loogiliselt ja me peame siin aina oma eesti riiki tegema, meie saatus siin on selline, lõputult eestit eestlastele teha, hoida, armastada.
Raske juhus! 6. september 2015 22:37
Kui vaatate kõiki pilte ja videoid antud üritusest, siis näete, et enamik poliitikutest käib ringi nagu loomaaias ja vaatab isegi neid "pagulasi" nagu eksootilisi ja jubedaid peletisi. Küll on ikka raske see poliitiku elu! Raha ja võimu nimel peab iseendale ka juba valetama.
to: Raske juhus! 22:37 6. september 2015 22:44
Ära haugu, vaenu õhutaja!
/ 7. september 2015 00:21
Millest selline keelekasutus, harimatusest või sallimatusest? Tegelikult on eesti keeles nii, et koer haugub, inimene räägib ja kui väljendab oma mõtteid kommentaariumis, siis kirjutab. Aga eks mõne puhul vist ongi nii, et lusikaga antud, kulbiga võetud. Igas mõttes.
imelik 6. september 2015 22:35
oli kuulda kuidas must annab intervjuud vene keeles,naerukoht
to: imelik, 22:35 6. september 2015 22:47
Must tuli sõbralikust Venemaalt Keskerakonna kutsel.... Naerukoht....
7. september 2015 01:31
saksamaale nad kõik ikka kippuvat, ujub ehk...
jah 6. september 2015 22:33
ILUSAD inimesed. vastupidiselt igasugu vastaste miitingutele, kuhu nagu keskaegsed nõiad oleks kokku kogunenud...
to: jah, 22:33 6. september 2015 22:52
Tõepoolest toredad ja sõbralikud inimesed. tõelised Eesti elanikud! Kellelgi polnud suurest vihast hambad irevil nagu igasugustel "vastaste" miitingutel.....
Vk 6. september 2015 22:27
Täielik tsirkus ja enamuse rahvale vastumeelne ning valelik üritus. Miks peetakse oma rahvast lolliks? Pagulaste poolt on need kellele on EV vabadus kandikul kätte toodud või on ise pagulasteks hakanud. Need kellele ei lähe korda Eesti tulevik. Sama toimus ka NSVL astumise ajal. Üks-ühele samamoodi.
to: 22:27 6. september 2015 22:56
Ära räägi "enamuse" rahva nimel! ENAMUS rahvast ei ole vaimuhaiged nagu sina, vaid on sõbralikud ja toredad inimesed.
6. september 2015 23:15
Millegipärast meeldib sellistel pidevalt mõelda, et on enamus rahvast. Mingi diagnoos?
QQ 6. september 2015 22:27
Eks enamus inimesi läks lihtsalt muusikat kuulama mitte pagaulasi toetama sinna.
to QQ 6. september 2015 22:49
põhimõtetega inimene ei lase end odava muusikaga ära osta. haledad reeturid, keda andis ära osta nii odavalt, odav rämps.
Ah et Mari Kalkun? 6. september 2015 23:38
Arvas vist, et vaesed keedavad hoidiseid - ehk läheb kunagi vaja - ei minevat vist. Täpselt ei kuulnud - keetsin
7. september 2015 00:45
Mindi tasuta palagani pärast.
Ei 6. september 2015 22:22
ole vaja arvudega liialdada! Ega igat Vabaduse platsilt läbikäinud inimest saa osalejaks nimetada.

s 6. september 2015 22:22
IRL soetas priskele palgale Liisa Pakosta, kel on erinevate meestega vist 5 last. Palju õnne!
ss 7. september 2015 13:38
järgmine on nende 2 neegriga
Mammi 6. september 2015 22:17
No ei taha ma neid siia, kas selleks, et valitsus meiesugusei märkaks pean end vabaduse platsil pölema panema?
7. september 2015 01:42
miks ennast, ega rahvas seda taha...
Lugeja 6. september 2015 22:12
Mina käisin ka vaatamas aga ma ei toeta seda naiivset sinisilmsust.
to lugeja 6. september 2015 22:48
reetur oled. mis häda sind sinna ajas? muidu ei jaksa kontserdile minna, et oli vaja sinna ronida. häbene ennast, silmakirjalik.
6. september 2015 23:17
1 Naine 6. september 2015 22:12
Tubli Liisa Pakosta! Kasvatab 5-t last ja nagu näha adopteerind kaks neegrit!
lugeja 7. september 2015 01:27
no sealt võib ju ka veel juurde tulla
Maine 6. september 2015 22:08
oleks ikka hirmus kui terve euroopa teaks eestit kui viha-riiki kus erinevusi ei hinnata ja igat teistsuguse välimusega inimest solvatakse ja diskrimineeritakse. Usun, et siis Eestil enam sõpru pole! Annaks jumal, et seda ei juhtuks sest selliste kriiside puhul just hoolivus ühendab.
eesti pole 6. september 2015 22:29
ainuke riik kes neid tegelikult ei taha. Miks tahetakse elada kinniste suu, kõrvade ja silmadega? Kas vohav korruptsioon on parem MAINE?
Mainele 6. september 2015 22:29
Kõik vihased ja sallimatud rahvad on siiani alles! Kõik sallivad aga ammugi kadunud!
nende mustade koolidiplomid on niisama 6. september 2015 22:07
kindlad kui omal grusiinide omad, kes mägedest toodi vägisi vene sõjaväkke (lambakarjused) ja kui küsiti kellel on kõrgem haridus, siis astusid kõik mägedepojad ette. Tol ajal sai kõike raha eest ja ju nüüd ka.
seal oli iga igatsugu lihtsalt häälitsejaid koos, mida tõlgid ka lahti ei suutnud tõlkida. 6. september 2015 22:56
22 lammast oli tasu selle paberi eest, 12 lammast autojuhi load 7 alates sai naise. kuld hammas ei mäleta tükki hinda, aga tüüp naeratas ilusti kõik särasid, läks vist terve kari, ega ta muidu kroonu ei tulnud, lihtsalt enamb polnud millega tasuda.
Mis 6. september 2015 22:01
tunne eestlastel oleks kui häda korral endal elu eest põgeneda tuleks...ja kuhugi enam vastu ei võetagi?
mida veel 6. september 2015 22:16
eestlastel on see tunne koguaeg olnud,et sa teaksid ja ka Eestimaal kodus olles peab eestlane ennast tunma kui võõrsil sest reformierakond on võtnud eestlastelt kodutunde ja teeb elu põrguks.
Mis kodutunde 6. september 2015 22:22
kodud ka võeti nende käest kes säilitasid Eestis eestlust ja võitlesid taas vabaduse kätte!
max 6. september 2015 22:30
hea ja töökas leiab ikka koha aga sõja puhul tuleb ikka kodumaa eest sõdida või on tänapäeval kohustus jalga lasta,eriti noorematel meestel
vanaema 6. september 2015 23:51
meie kultuur on ohus, kuid meie pideva ja kasvava sallimatuse tõttu kõige ja kõigi suhtes.
lugeja 6. september 2015 22:00
Kui ajakirjanik luges seal kokku tuhandeid, siis peaks ta küll tagasi algkooli minema ja lugema õppima. Selline tegevus õhutab ainult rohkem viha ja seda oma valitsusmeeste vastu.

Juhan 6. september 2015 21:58
Vanematel inimestel on pultidel kuidagi väsinud ja mornid näod . vattasin galerri ära ja tuhandeid seal kull ei olnud. Eriti hästi vaadake galeriis pilte 52-57. Seal pildil on burkas naisterahvas ja millise enesekindla ja ülbe näoga meesterahvas. Demonstreerivad täpselt seda, et Nende ôigus. Kommentaaris ei ole midagi riigi-ega pagulastevastast, kui kaua ta siin ilmselt ei püsi.
Kaupo 6. september 2015 22:35
Pilt nr. 52, ennem oli 86 pilti nüüd on 75. Pildid korduvad. Varsti ilmselt enam kommenteerida ka ei saa. Ülalnimetatud pilt näitab täpselt eesti naiste tulevikku. Miks enam ei räägita burka ärakeelamisest?
??? 6. september 2015 23:52
Paistab,et sa tõesti ei tea,mis on burka.
nojah 6. september 2015 21:58
Kui mul ei ole enam kodu ja mõni naaber pakub mulle ööbimist oma elamises ning kausitäit suppi, siis ei viruta ma talle seda suppi mööda nägemist ja ei hakka nõudma, et mind lastakse kolm maja edasi hoopis jõukama naabri elamisse. Ja kui see jõukam naaber nüüd annaks mulle võimaluse tema juures endale ulualust leida, siis ei tuleks mulle pähegi hakata talle mingeid nõudmisi esitama! Ja tuua veel põhjenduseks, et aga minu endises kodus olid asjad just nii. Oma tahtmise mitte saamisel aga virutada tema kassile jalaga ja panna elutoas kardinad põlema.
Lihtsalt ühe näitleja juttu sellel üritusel kuulates tulid sellised mõtted.
TT 6. september 2015 21:58
ja sajad tuhanded olid kodus kes seda multikultuuri paska ei toeta,,,,,R.I.P. EUROOPA
ää 6. september 2015 21:55
elagu rahvaste sõprus, hurraa seltsimehed.
istu juku 5+ 6. september 2015 21:58
penskar 6. september 2015 21:50
oleks ka tulnud tasuta sööma ja kontserti kuulama, riik ei jõua ju oma vanureidki üleval pidada ja suretab neid vaikselt välja. Huvitav, kas oled mittesalliv, kui tahad elada.
penskar 6. september 2015 21:50
oleks ka tulnud tasuta sööma ja kontserti kuulama, riik ei jõua ju oma vanureidki üleval pidada ja suretab neid vaikselt välja. Huvitav, kas oled mittesalliv, kui tahad elada.
Kõik 6. september 2015 21:50
pagulased on teretulnud alles siis kui suudame oma vallasandid ära toita ja likvideerida kodutuse . See kuidas elavad paljud pered maapiirkondades on lihtsalt kurb. Riik peaks rohkem raha suunama maapiirkondade arengusse .
6. september 2015 21:46
1939 alistuti ka vaikides.
vot nii 6. september 2015 21:52
ja mille nimel üldse võideldi????
7. september 2015 01:58
1. oleks tulnud võidelda oma kliki vastu.

6. september 2015 21:45
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
tegite neist metslased. 6. september 2015 21:52
Selleks ajaks on kohustused, korra tagamisks juba vaikselt teiste kaela nügitud ja saab näppu viibutada rassistid miks te neid ei kasi, kasvata valva, hari, lõbusta.........
Muhv 6. september 2015 22:00
http://www.liveleak.com/view?i=344_1441354394
lihtnäide "meeleheitel söjapögenike" tänulikkusest
Muhvile 6. september 2015 22:15
Kurat küll saaks nalja, kui Eestisse toodavad illegaalid mässama kukuksid ja Rootsi või Saksamaale viimist nõudma hakkaksid!
Silv 6. september 2015 23:06
Issand, ei tohi näpuga näidata, peame JU OLEMA SALLIVAD. Nad on pagulased, neil on raske. Näha on tõesti, et on raske. Selliseid metslasi las võtta Saksamaa ja Austria endale kasvatada. Aru ei saa need tolerandid sellest, et ei ole ole mõtet midagi peale suruda, kuidas minu hoiakud on millegi suhtes. Neil inimestel kehtib ainult selline põhimõte: minu arvamus ja vale arvamus, muu arvamuse puhul oled rassist, nats ja sada muud asja veel!!! Olen tolerantne ja solidaarne inimeste suhtes, kes on seda ka minu poolt väärt, nende "pagulaste" puhul ma seda ju ei tea ja ole tahtmist ka teada saada!!!
reese 6. september 2015 22:35
Ja Soomes pagulaskeskuses on kitsas,haiseb,on liiga lärmi,toit on paha...Mingite seadustega ei arvestada,minnakse kuhu tahetakse,karjutakse Allahit.Ja selliseid tahavad toetajad ka Eestisse!
Ju siis, 7. september 2015 04:33
Sellepärast ongi "Teeme Ära" kampaania nii popp...
ja jah etendus ~Salliv Eesti~ 6. september 2015 21:40
tore näitemäng EL jaoks.
Sallin -kalli, kalli, musi, musi
elagu sõbralik eesti 6. september 2015 21:35
no ei lase seda teemat enam kommenteerida
JEEP 6. september 2015 21:46
See ongi sõna ja arvamusevabadus eesti moodi.
Mihkel 6. september 2015 21:35
Olin ise ka kontserdil, " tuhanded inimesed toetasid Vabaduse väljakul sõbralikku ja avatud Eestit", no tuhandeid seal küll ei olnud, hea kui ükstuhat välja tuli. " Meie ja nende" sidumise kampaania, kellele?
Vahel on tunne, et Eesti Vabariiki pole enam olemas. Ma tahaks Vabariiki tagasi!
Ülle 6. september 2015 21:51
Ja pildilt on näha, et kohalolijatest paljud on vanurid, kes lootsid jälle tasuta nänni- nagu tallinnal masside meelitamiseks harjumuseks saanud
Ruudi 6. september 2015 22:27
Muidugi tahad, kui pension on väike ja arstirohud ning kommunaalid söövad ära suurema osa. Vaadake ôhtuti suurtes poodides, kui müügile lastakse allahinnatud toit. Kes seda seal siis ostavad? Eks ikka vaesed.
mihklile 6. september 2015 22:27
reetur oled, oli siis nii häda saada midagi tasuta, et ronisid sinna? alatud need, kes läksid, kuifgi ei toeta pagulasi. oleks tore olnud näha seda umbes 50 inimest sis seal.
eestlase sõber 6. september 2015 21:31
mina pooldan ka sõbralikku eestit,aga see ei tähenda, et valitsuse propagandale allun
väga saliv ja sõbralik eestlane 6. september 2015 21:31
tahaks teada kellega seal sõda veel peetakse,kui mehed plehku panevad?Hea võigemast seletas ,et kurb,kui sul pole enam kodu ja pead põgenema.on jah,kurb kõik naised lapsed jäävad sõtta ja selle aja peale juba tapetud ja meestemass karjus frau merkelit appi endale,aga mite naistele lastele sõjakoldesse.
jah olgem 6. september 2015 21:24
sõbralikud, ungarlased ka proovisid, aga
http://www.liveleak.com/view?i=344_1441354394
ja veel on proovitud:
https://www.youtube.com/watch?v=BM68nGs8PEo
kas sõbralikus mitte ei peaks olema vastastikune...varsti tulevad siis sõbralikult vägistama
6. september 2015 21:33
lasta end sõbralikult tappa ? kuigi hea süna pidi vaen´lase võitma, - antud juhul, moslemite ja isisega on see absurd. jumal kaitse meid sõprade eest, ja ka vaenlaste eest, kuna siin on idioodid ...
x 7. september 2015 08:33
دعونا نعيش ودية
6. september 2015 21:22
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Ei 6. september 2015 21:28
Usu seal palju vanu inimesi kel polnud muud lihtsalt teha
hhh 6. september 2015 21:58
Lootsid ilmselt tasuta nänni saada
6. september 2015 21:35
lõpuks ometi tuli meelde ka venelased, tubli, ma juba kartsin, pagulased on nüüd vaenlased, venelased -sõbrad, isegi Putini juba oodati

Jube Vaht üleval! 6. september 2015 21:19
Pealtvaatajate seltskonda oli kirju. Oli nii vanu kui noori, erineva nahavärvi ja rahvusega inimesi, kohalikke ja turiste.
Teiste seas olid sallivust ja avatud Eestit toetama tulnud ka president Toomas Hendrik Ilves, peaminister Taavi Rõivas koos elukaaslase Luisa Värgiga, näitlejad Mari-Liis Lill ja Rasmus Kaljujärv, Mihkel Raud, Yoko Alender, Kalle ja Mai Palling, riigikogu esimees Eiki Nestor ja paljud teised poliitikud, näitlejad, lauljad ja muusikud.
.......................................................................................................
Kas nende lauljate ja kirjanike arvamus on ka siis sama kui ühel päeval on KULKA rahast lage ja suletud sest viimased veeringud maksumaksjalt on antud MUGAVUSILLEGAALIDE sooja toa ja hea elu tarbeks??
Kas siis ei lähe mitte teistpidi ving lahti?
Mhahh?
PS! Selle paraadi slogan oli ka propagandistlikult esitatud justkui kedagi huvitaks NAHAVÄRV ja PÄRITOLU!!!!
Minuteada käib pikemat aega klaarimine ILLEGAALSETE ja AGRESSIIVSETE MUGAVUSPAGULASTE rünnakute ja EL SUNDKVOODIDE VASTU!!!!
Propagandistid, my a...
lugeja 6. september 2015 21:47
Ühesõnaga müüdav seltskond
kus te sallijad 2 aastat tagasi olite ? 6. september 2015 21:19
Meeldetuletuseks Ilvesele, Rõivasele, ajakirjanikele ja muudele üleöö sallijateks hakanutele kuidas Eesti rahvas massiüritusel ainult kaks aastat tagasi immigrante "sallis":
https://www.youtube.com/watch?v=_Shttu-fRIw#t=2m43s
Lv 6. september 2015 21:17
Kas demokraatia põhimõte ei ole, et enamus otsustab ? Well kui see nii on siis on ju lihtne ,enamus eestlasi ei taha pagulasi ,enamus on rääkinud ,milles probleem ??
pange tähele 6. september 2015 23:59
Tahate,et austatakse teie arvamust,vastased.Katsuge siis austada ka neid,kes sallivad ja näitavad üles kaastunnet ja mõistmist. Kas mitte igal kodanikul pole õigus oma arvamusele?
6. september 2015 21:13
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
migrandid idast 6. september 2015 21:37
Ja kuidas jääb venelastega, kas nad siis polegi sinu vaesuses süüdi?
To 21.37 6. september 2015 22:43
Venelane elab samasuguses olukorras ja PEAB ise omadega hakkama saama, seevastu lagritsad tulevad siinse rahva kulul elama, selles ongi vahe, sinusuguse aju seda muidugi ei jaga ,see on sul lääne paska ja multikultit täis.
Heiki 6. september 2015 21:10
Vähe inimesi oli seal mingi 200.
6. september 2015 21:36
ja nad ju samuti on rahvas seega ei vasta tõele väide- rahvas on vastu
6. september 2015 21:07
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
6. september 2015 21:39
meil pole endalgi ruumi??????????????????????????? Majad ja terved külad on tühjad ja sina räägid ruumi puudusest
leo. 6. september 2015 21:06
Kus need tuhanded on ? Isegi nende mõne pingi peal on vabu kohti !Vaadake kaamerat .
et siis 6. september 2015 21:04
Juhtusin raadiost kuulama intervjuud nende "sõbraliku" Eesti propageerijatega. Kõrvu jäi kõlama ainult üks häiriv asi nende suust, et kes ei mõtle nagu meie need ei ole õiged inimesed. Mitu inimest sinna oleks kogunenud kui ei oleks tasuta konserti?

ei 6. september 2015 21:01
Se-to 6. september 2015 21:00
Kus need tuhandeid näete?
venelane, 6. september 2015 20:59
sõbralik! valikuliselt siiski.:DD
6. september 2015 20:59
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
6. september 2015 21:38
Ja kuidas nimetad neid 51 000, kes on põgenenud Soome?
6. september 2015 22:05
päästjad, muidu meid oleks palju vähem, rohkem oleks lihtsalt NÄLGA, KÜLMA SURNUD, jne-kuigi nii lahkunud pürismaalasi on palju ikkagi... eesti riigis.
to 21:38 6. september 2015 22:12
Kas sa näed neid 51 000 Soomes nõudmas eriõigusi või lagastamas? Enamus ikka üritab teha tööd ja hakkama saada eluga Soomes arvestades kohalikke eripärasid.
küsimus 7. september 2015 00:01
Aga kes ja kus on eriõigusi nõudnud Eestis? Üks näidegi?
7. september 2015 02:06
miks nad saavad siis, ja küll nõutakse, kui saksamaa nad siia sunnib.
@_@ 7. september 2015 10:58
Eestlased teevad Soomes/Rootsis/Norras/Austraalias TÖÖD. Keegi ei lähe sinna sotsiaalabitoetustest elama! Näita mulle ÜKS eestlane, kes on Soomes saanud endale tasuta elamise + kodusisustus raha + taskuraha + tasuta keeleõppe ??!?!
Igati tore ja õigeaegne üritus. 6. september 2015 20:58
Kahju,et ei saanud osaleda.
A.H. 6. september 2015 22:44
Igati tore ja kaasaegne üritus oleks referendum, ja seda igas Euroopa riigis eraldi. Kui mõne riigi enamus otsustab, et tahavad multikulteid endale siis palun väga, ainult hoolitsegu siis selle eest, et nad ülejäänud Schengeni piires nagu tarakanid laiali ei jookse. Kui teise riigi enamus aga ütleb ei siis ei, ja siis multikulti riikidelt ei mingit möla kvootidest ega solidaarsusest. Lõppude lõpukks neid Türi(riigi)päid palgab maksumaksja selleks et nad enda rahva eest hoolitseksid mitte ei käiks sisserännanud murjaneid lohutamas ja ümmardamas.
6. september 2015 23:25
Üks 6. september 2015 20:54
must mees andis TVle intervjuu vene keeles!!! Pagulasena osaku Eesti keelt!
dfg 6. september 2015 20:58
ütle seda neile venelastele, kes on 50a Eestis elanud ja ikka ei oska riigikeelt.
Mees on Venest... 6. september 2015 21:02
Enamik Vao internatsionaalist on Venest tulnud...
must mees 6. september 2015 22:29
Ju ta Venemaalt tuli meile kultuuri tooma.
! 7. september 2015 00:03
Pagulasi Eestis veel pole.Esimesed saabuvad kõige varem talvel.
???? 6. september 2015 20:54
Raha eest ei saa armastust osta. Üks asi on siin elavate inimeste omavaheline suhtelemine ja läbisaamine millel ei ole viga midagi aga see üritus oli massiimmigartsiooni propaganda mida peavool meile EL poolt peale surub.....
Kõik... 6. september 2015 20:54
...ülejäänud tuhanded seevasu näitasid vasumeelsust.
oik 7. september 2015 09:52
Ülejäänud sajad tuhanded ei saa aru asjaolust, kuidas saab olla, et 90% pagulastest on noored alla 30aastased nutitelefonidega mehed? Kui seal käib sõda, siis tekib küsimus, kes on rindel? Kas vanurid, naised ja lapsed? Sellele küsimusele ei taha ei poliitikud ega ka meedia vastata. Pannakse parem kommentaariumid kinni, et ei tekiks arutelu. See teema on ülitähtis ja poliitikud teavad, et rahvas hääletab "ei" pagulaste osas, seega nad kardavad rahva arvamust nagu tuld. Täpselt nagu selle kooselu seaduse puhulgi.

Minu 6. september 2015 20:43
Jaoks väga survestav ja pealetükkiv üritus
Ei 6. september 2015 20:41
Olnud tuhandeid, rahvast oli hoopis rohkem Estonia juures
Aga olen kindel, et seesugune üritus meid sallivamaks ei tee, nagu venemaal propaganda
Hoopis rohkem vōiks tegusid olla, läheks kasvōi need vaokad jah need vist polegi pagulased tööle vōi ōppigu kasvōi trere ûtlema
Asd 6. september 2015 20:40
Komentaare ei tasu lugeda, võib canceri saada.
Igati tore üritus oli!
oik 7. september 2015 09:49
Tore üritus, mis näitas väga võltsi pilti eesti ühiskonnast? Pilti, nagu kogu ühiskond oleks nagu üks mees pagulaspoliitika poolt? Miks muidu panid kaks suuremat meediaportaali oma kommentaariumi kinni?
A.H. 6. september 2015 20:38
Kas Eesti Wabariik tõesti loodab aastal 2018 oma aastapäeva tähistada. Ilmselt tähistab, ainult mitte sada aastat, ja selle nimi saab olema Eesti Islami Vabariik.
H.A. 7. september 2015 06:27
Kui Sa ise nii pessimistlik oled, siis arva üksi seda.
to H.A 7. september 2015 06:42
et sa teaksid asjadest veidi rohkem, siis Helsinkis on Linna koolides juba somaalia keel õppeprogrammis. Eestlaste lapsed, keda hetkel veel Soomes rohkem on, peavad kusagil mingisugustes teistes kohtades (koolides) oma emakeelt õppimas käima. Mudakoonudele aga on see juba nagu reaalaines sees.
TO to H.A 7. september 2015 08:22
Kas sa tõesti oledki nii rumal või sul kukkus see kommentaar lihtsalt nii koomiliselt välja ..?? Et Eesti sisserändajatele peaks olema võimalus oma keelt õppida, aga somaalia sisserändajatel ei tohiks olla ?? Vaata nüüd seda asja soomlase vaatenurgast ... nende jaoks on ühed sisserändajad kõik. Sa võid ise arvata, et eestlased on hästi normaalsed, aga usu mind somaalid mõtlevad enda kohta sama moodi. Vahet pole mis värvi see imigrant on või mis rahvusest ... poolaks, serblane, eestlane või somaallane ... ühed sisserändajad kõik.