Süüria lapsed on jõudnud Budapestist Frankfurti.Foto: Reuters / Scanpix
Toimetas Kristin Aasma 6. september 2015 09:40
Austria ja Saksamaa on valmis vastu võtma veel tuhandeid Ungarist saabuvaid migrante.

Kogu laupäeva toimus inimeste ränne Austria piiri poole. Viini ja Müncheni suunas ränneldi busside ja rongidega, aga suures osas ka jalgsi. Austria võimud panevad vajadusel käiku lisaronge, kirjutas BBC.

Pärast mitmepäevast vastasseisu ja kaost migrantidega avas Ungari oma piiri Austriaga ning laskis migrantidel minna. Austria võimud ei kavatse piirata arvuliselt migrante, kes üle piiri Austriasse tulevad. Paljud migrandid on rännanud otse Lõuna-Saksamaale Münchenisse, kus kohalikud tervitasid neid aplausiga ning kinkisid saabujate lastele maiustusi. Migrandid saadetakse seal vastuvõtukeskustesse, kus neile antakse toitu ja rõivaid ning nad registreeritakse.

Samal teemal

Kommentaarid  (108)

Vaadates täna Delfit 7. september 2015 07:41
Jõuame ka vaikimisajastusse, kus probleeme immigrantidega ei tohi mainida, sest äkki see tekitab viha ja lõhestab ühiskonda. St, et tulevikus on meil samad probleemid, mis mujal. Sest mida ei tunnistata, sellega ei tegeleta. See on väga ohtlik äärmus nagu näitab EL teiste riikide praktika. Samamoodi ma saan aru, et jätkub senine pagulaspoliitika, mis EL tegevusetuse tõttu võib olla katastroofiliste tagajärgedega. Ei poolda vägivalda ega sõimamist ning teiste inimeste halba kohtlemist, kuid ka vaikivat ajastut.
6. september 2015 21:50
Adi Levin kirjutab palju meil rasvunud inimesi on Kui kõik on normaalkaalus siis on ju tore,las valitsus pingutab selles suunas
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS