Sven MikserFoto: Mari Luud
Toimetas Kristin Aasma 5. september 2015 22:02
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) juhatus tegi märkimisväärseid muudatusi oma ministriportfellide jaotuses. Olulisima muudatusena vahetab senise kaitseministri Sven Mikseri välja Hannes Hanso, kirjutab ERR-i uudisteportaal.

"Erakonna esimees peab tulema valitsusse, seda olen ma alati öelnud. Selleks, et erakonna esimees saaks tulla valitsusse, pean mina sealt taanduma," ütles Mikser "Aktuaalsele kaamerale". "Muudatusi on veel, sellest räägib teile erakonna esimees ja ta kindlasti räägib teile, kui suurepärane kaitseminister ma olen olnud ja millised head isikuomadused mul veel on," lisas Mikser, kelle sõnul sai ta teada kaitseministri kohalt lahkumisest tänasel juhatuse arutelul, kuid ta kõneles sel teemal Ossinovskiga ka eile.

Samal teemal

Kommentaarid  (35)

Täitsa lasteaed 7. september 2015 09:40
Leian, et nad mõlemad peaks oma kohalt tagasi astuma. Kah mul esimees, kes üritab sohiga valitsusse trügida. Ise ei saanud ta selleks piisavalt hääli, see peaks juba selgeks tegema asjaolu, et inimesed ei taha teda riigikogus näha.
Milleks valimised, kui HÄÄLED nagunii ei loe ja mingi sotside esimees kamandab peaministri ja presideni üle, lüies rusikaid vastu rindi lärmates: "MIna tahan, mina tahan!"? MIKS MEID EESTLASI NII LOLLITATAKSE?
Äkki peaks siis kohe valimised ära jätma, sest tundub, et me kisume tagasi vanasse heasse nõuka aega, kus keegi kellegi eest otsustas ja valmis.
tule taevas appi 7. september 2015 11:13
selle aasta klounaad ja e-valimised tõestavad et see on kõige ilgem pettus ja varastamine läbi ajaloo. Häälekad klounid kõrvaldati, uued ja veel mõttetumad ja selgrootumad said üleöö palju hääli ja savikale anti isiklikult suur ports hääli et tema vakka oleks..
reede 6. september 2015 17:22
Ossinovski on munadega mees kes lolle nämmutajaid ei salli Mikser on üks labane ülejooksik kes arvas meepoti juurde jõudvat Rumal poisikesest sõjaõhutaja kes iga jänki ilmudes selja kühma tõmbab
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS