Eesti uudised

Pevkur: kapo ja ministeerium on Kohveri juhtumiga oma õppetunnid saanud

Toimetas Kristin Aasma, 5. september 2015 18:59

22 KOMMENTAARI

n
nii ongi/ 6. september 2015 18:26
Külm poliitik lükkab kõik kõrvale ,kellest enam kasu pole.Kuidas aga Kohver ilma julgestuseta sellisesse kohta üldse sattus ja kiirelt kinni nabiti jääb arusaamatuks.Luurekoolitus puudulik.
v
Vareseline/ 6. september 2015 17:26
Tagantjärgi on muidugi hea Pevkur-il kraaksuda, aga kus oli ennetus-ohutustehnika enne selle jama algust ???
Mida siis akadeemias õpetati ??? Keegi peaks vastutust kandma sellise jama eest ???
k
koristaja/ 6. september 2015 17:00
Ainuke mis otsa ei lõpe on sõnad.Sõnad aga tapavad või lükkavad eemale.Samu kogemusi vajaks see ,kes seda ütles.Just isiklike kogemuste puudumine näitab tühisust ja eriti külma suhtumist elavasse inimesesse.
t
tule taevas appi !/ 6. september 2015 08:59
Kui minister ajab sihukest iba "ministeerium on õppetunnid saanud" on eestimaa totaalses ohus.
a
alf/ 6. september 2015 08:41
Mis õppetunnist on jutt ,kui samad juhid eesotsas? Kas järgmise prohmakani?
p
Privet, druzja!/ 6. september 2015 08:01
Meie Internatsionalse Rinde veteranid ooleme vjäga vaimustatud, et meeie ideed ikka eelavad ja võõidavad. Meeie soovime paalju eedu "Saaliva Estonia" noortele, kes on nõõuks võõtnud meeie ideid eedasi kaanda. Meeie tulema tääna kõõik Võidu vjaljakule nende kontserta kuulama. Ja liisaks seellele otsustasime meeie vjalja aanda rjäändpriz või auuhind, aasta kõõige sjuuremale internatsionalistile. Ja selleks oon meie legendarse juhi Jevgeni Kogani kargud!
n
Nipitiri/ 6. september 2015 07:34
Kunst blondiin ikka kapos edasi.
k
kes/ 5. september 2015 22:30
....oli seal kapos see tark ja mõjuvõimas isik kes käskis ära koristada kõik salvestusseadmad....nüüd ei saa kuidagi tõestada Kohveri tegelikku asukohta. Seda tehti meelega....miks??? Kas oligi eesmärk Kohver ohvriks tuua? Vaevalt...pigem istub kapos veel mitu venemaa agenti kes nööre tõmbavad kust vaja! Kas see sabotaažnikust tegelane on ka 75 aastaks salastatud?

u
5. september 2015 22:17
Ukrainlastel on selline ütlemine : "Millegipärast meeldib Venemaalastele oma riiki armastada väljaspool kodumaad .
t
tt/ 5. september 2015 21:54
j
jeesti / 5. september 2015 21:14
tundub .et suurte rahavagunitega on ülikörgelt aritud ja kogemusi kuhjaga ning tarkust ülegi.reegel1- vassi -varasta-skeemita.reegel2 ärme austame üksteist vaid laseme üle nr3 seadused on lollitele jne. härra pevkur on öppusest seltskonnaga välja jäetud ning sellepärast viad tulevad.
v
Vägevad mehikesed.....pevkurikesed oskavad demagoogitseda vägevalt ja ennast kiita....IRW/ 5. september 2015 21:09
Hahahaha, naera ribadeks....vägevad mehikesed meie riiki kaitsmas.
Neid pevkuri taolisi pange veel võimutoolidele.....IRW.......siis saab pool venemaad rahulikult Tartu metsades seenel käia
e
est tony/ 5. september 2015 20:55
kohver venes-piiri raha kadunud-laeva kaitsjad indias-aastad möned tagasi said piusas poller targaks -ainult paar laipa möni kannatanud kuid ei ,igapäev on mingi jama eetris kuid tipp poliitikud ei tea midagi .kes ei tee sellel ei juhtu .tundub et rahvas teeb seda .
c
copy/ 5. september 2015 20:48
Venemaa on Eestis aastakümneid edukalt läbi viinud hübriidsõda. Eesti olukord on varsti analoogne Ukraina omaga enne Porošenko võimuletulekut. Kõik on ära kärbitud, patrioodid solvatud, kõrvale tõrjutud, eestlased riigist välja aetud, kodakondsust jagatud. On tehtud kõik selleks, et eestlased pööraksid selja. Eestit on nõrgestatud riigivõimu poolt sama mudeli järgi nagu varem Ukrainat. Edukas hübriidsõda
a
5. september 2015 20:46
aanuaee on ilmselt tagatoa käibefraas, õppetundide saamine. Sigade aassimõrva läbi viies oli ka iga teine fraas õppetunni saamisest. Huvitav, kus on see kompetents ja know-how, millest enesekindlal toonil pidevalt kuulutatakse? Ma tõesti loodan, et ka Eesti rahvas on oma õppetunni saanud ja koristab selle jõugu jäädavalt
e
est tony/ 5. september 2015 20:45
minu meelest öppetunde tuleb realselt vötta aga siiamaani on laus lollus vohanud ja keegi ei vastuta. inimesed indias -kohver venes kahtlane - piusa surm mitu elu -piiri ehtus rahad miljonid täies mahus kadunud-kuhu ei tea neid asju on väga väga palju, inimesed ärgake unest ja möelge tösiselt mitte ärge vinguge ainult kommentaarites. vähesed on isegi tänavale tulnud neid on oopis välja naertud kuid neil on olnud oopis öigus.see on vaid arvamus kui tegelikus aastatega avalikuks tuleks siis pool eestit oleks vangis ja veerand kabelis.palju inimesi on kahepalgelised ning libedad.kui öigust läheks toompeale nöudma siis oleks inimesi üsna vähe alles,arvan mina ,

m
mart/ 5. september 2015 20:00
.. see oli ju venelaste poolt piiririkkumine! Miks midagi ette ei võetud ,miks???
Kus piir on ,kus piirivalve oli - mingi nn peaminister ,kes susserdas end Brüsselisse soojale kohale , rääkis ,et meil on kõik ok. Krt . pange see mees vastutama kui olete õiged mehed!
ära on tüüdanud see tagantjärgi kiunumine valtsuse poolt! RE START EESTILE !
p
Pigem/ 5. september 2015 20:20
ikka piiririkkumine eesti poolt kuna Kohver oli rahapatakas ja relv kaasas vene poolel infot hankimas. Kahjuks jäi aga vahele. Oleks eesti poolel olnud siis oleks oma mehed appi jöudnud, tal oli ju julgestus seal ka, mitte polnud yksi seenel.
m
marx/ 5. september 2015 19:59
Mida tegi Kohver metsas piiriääres.Vaevalt marjul käis.
o
Oto ./ 5. september 2015 19:35
Õppige teiste vigadest , kilplased !
h
heitropid/ 5. september 2015 19:22
Tehke nüüd mõni diil Venemaaga, ega see Kohver nüüd seenel ka käinud?
Tavaliselt omad mehed ikka tuuakse koju.
õ
õpmistund/ 5. september 2015 19:14
aga kuna mõistus pagulastega tagasi tuleb