Eesti uudised

"Mustlane ütles, et osta mulle telekas või su poeg sureb!"

Katrin Helend-Aaviku, 3. september 2015 07:00

63 KOMMENTAARI

j
juku/ 5. september 2015 08:43
Tartu vanas bussijaamas tuli mustlane ennustama saatsin ta p... olime sõpradega ja joogised kui sa raha ei anna sured oli mustlase möla andsin sitale sellise kitli et raibe prügikasti kõrval ulgus. elan tänaseni ja mitte halvasti ärge laske kerjustel ennast koorida
s
simsalabim/ 3. september 2015 20:17
r
ranno/ 3. september 2015 17:27
mustlane ütles mine p....e muidu sured kunagi ära ja ma läksingi
ä
Ärimees/ 3. september 2015 15:57
Kõik, kes te alandatud ja solvatud oilete ning mustlast kardate - tulge minu juurde.
Võtan mustlase pandud needuse maha ja lajatan endapoolse hirmsa needuse vastu.
Üks variant: kui mustlased ristiusu kirikusse kohe oma kerjateenistusest kümnist ei vii, teen nii, et kümned lonkavad , ühe karguga kõverad mustlased Tallinna vanalinnas, muutuvad korrapealt sirgejalgseiks-sirgeselgseiks ning enam nad end kõveraks sandiks simuleerida ei saa.
Sellega kaob neil võimalus kaastundlikuks kerjamiseks, sissetulekud kaovad.
L
!!!/ 3. september 2015 14:38
Lolle ei künta ega külvata - need kasvavad ise! Kahtlemata rääkis mustlane õigust ja poeg sureb ükskord kindlasti (sest keegi pole igavesti elama jäänud) Ainult et kas juhtub see 10, 20, 30 või 60 aasta pärast, seda meie ei tea. Ja ei saa seda ka mustlane mõjutada,kui ta just seda poega omakäeliselt maha lüüa ei kavatse. Seega - saatku see mustlane parem pikalt!
n
nja/ 3. september 2015 13:45
Artikli täismahus lugemiseks telli digileht või osta päevapilet. Ja me veel räägime, et mustlased on kerjused.
t
to nja/ 3. september 2015 14:39
Siin oleks mustlaselgi, mida õppida! Novaatorlikke töömeetodeid.
o
ostis mustlasel/ 3. september 2015 17:39
2000 euri teleka järelmaksuga.Siis soovis veel diivanit ja SMS laenu.
u
udo/ 3. september 2015 13:45
loll õpib oma,aga tark teiste vigadest !!
k
kass/ 3. september 2015 12:11
r
Raplas paremad lood/ 3. september 2015 13:10
Pandi kinni mustlase petupood Handimann.
Enam ei saa rämpsuga rahvast lollitada.

t
TEADA/ 3. september 2015 12:09
TULEB NAINE MUSTLANE HULGAADID HAAMERI PÄHE HILJEM TOON
d
3. september 2015 11:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
r
rolf/ 3. september 2015 12:52
Tüüpiline "eesti gultuuri" kandja...
a
Alar1/ 3. september 2015 11:34
Lolle jätkub hoolimata sellest, et lehed ja TV sellistest sulidest kogu aeg kirjutavad. Lolle on isegi nii palju, et vahelejäänud pätigrupp asendatakse kohe teisega, sest tööpõld on suur. Järjest maksavad lollid Leedu libapolitseile suuri summasid sularahas. Miski kohale ei jõua!
Minult endalt küsis mustlane 200 ja lubas lõunaajal tagasi tuua. Ta "pidavat teadma", kus ma elan???? Mustlane ei klüsinud isegi, kas ma lõuna ajal kodus olen. Usun, et lõpuks leidiski ta lolli, kes andis talle raha. Lolle on ju NII PALJU!
p
3. september 2015 13:54
Paraku just meedia levitab igasuguseid nõiasaate lavastusi. Miks seda jama rahvale tõe pähe ometi esitatakse? Lihtsameelsete ärakasutamist igasuguste soolapuhujate peaks taunima, mitte propageerima.
m
Mustlased/ 3. september 2015 11:29
ja jehovistid on ühesugused,mõlemad katsuvad kepiga jääd,kui manipuleeritav inimene on!
h
hhzbzb/ 3. september 2015 11:17
Võrno kutsus vanasti Kahvli saates üleasse sellistel pättidel luid pulbriks lööma. Ma lööks küll mutil pea lõhki. Mis ta teeb? Lõheb võmmi? Tuleb mehega? Tõmmake soolaga sellistele
a
azza/ 3. september 2015 11:01
no ei ole sellistest lollidest isegi kahju :D kooliraha :D
aga kui diivanit ei ostnud, et mõistus tuli pähe, siis miks OMA telekat tagasi ei võtnud? tema oma ju, tema maksab, politsei kohale ja näe, mustlane varastas, tahan tagasi. aga no lihtsalt häbi on vaadata, kuidas ka kõrgharidusega naised käivad mingitele muttidele raha maksmas, et need kaarte paneks :D sest kunagi olla midagi täppi läinud :D
a
aff/ 3. september 2015 12:17
aga siin hakkab needus jälle kummitama ja las se telekas olla
hahahaaaa
P
..../ 3. september 2015 10:50
Palju õnne! Ah et telekat tegelikult ikka ei tahtnud osta, kuid - telekast vaatab ise kõiki pseudoposijasaateid ja ostab igasugust rämpskirjandust, kus midagigi esoteerikast.... Minule miskipärast ükski mustlane ennustada ei soovi, ja kui tahakski midagi sajatada, siis vastuseks saab teada, et olen vanast eestlaste tõust ja esivanemate seas kindlasti ka nõidu, kes hoolitsevad vähemalt kolme põlvkonna tema järeltulijate kehva saatuse eest, kui mustlane midagi minu lähedastest proovib kobiseda. Ah jah - ma elan juba ka 21.sajandis....
P
..../ 3. september 2015 10:50
Palju õnne! Ah et telekat tegelikult ikka ei tahtnud osta, kuid - telekast vaatab ise kõiki pseudoposijasaateid ja ostab igasugust rämpskirjandust, kus midagigi esoteerikast.... Minule miskipärast ükski mustlane ennustada ei soovi, ja kui tahakski midagi sajatada, siis vastuseks saab teada, et olen vanast eestlaste tõust ja esivanemate seas kindlasti ka nõidu, kes hoolitsevad vähemalt kolme põlvkonna tema järeltulijate kehva saatuse eest, kui mustlane midagi minu lähedastest proovib kobiseda. Ah jah - ma elan juba ka 21.sajandis....

m
mutt/ 3. september 2015 10:26
üks sõimas mind- loll mutt,kui ma talle raha ei andnud.Teatasin rahuga .et oleme mõlemad ühesugused.
j
Jurist/ 3. september 2015 09:46
Oleks pidanud tarbijakrediidi lepingust taganema, kui pärast lepingu allkirjastamist kohale jõudis, et loll on.
t
Tra kus see mustlane elab/ 3. september 2015 09:39
Ma lähen löön talle selle televiisori pähe kraeks
a
am/ 3. september 2015 09:05
Politsei ei jõua ju kõiki lolle aidata.
a
AKV/ 3. september 2015 13:10
nad tegelevad väo kohutava, ohvriterikka ja traagilis põlenguga. Maksumaksja ähvardamise ja väljapressimisega nad ei tegele. See on liiga ohtlik. Hakkad uurima ja juhtub imelikke asju, mustlane kaebab ja politseinik saab kinga. teine variant . uurib ja puurib ja siis neab mustlane nad ära ja kogu kontor saab kinga. Sellise mõttetegevuse tagajärjrl, kõik uurivad väo põlengut.
a
A.H./ 4. september 2015 01:30
Huvitav, et Aadu aegu jõudis. Vähemalt mustlased küll ei tegutsenud, miskit pärast.;)
l
L@SSIE/ 3. september 2015 08:59
Siinkohal annaks ma punktid mustlasele. Televiisor on kõige idiootsemaid esemeid mida osta. Selle vaatamine teeb rumalaks.
l
Luuvill/ 3. september 2015 13:34
Peab ikka laus idioot olema kui sedasi arvad. Ei oska kanalit valida? või telerile mingit muud kasutust peale Kirgede tormi vaatamise ei leia.
l
L@SSIE/ 3. september 2015 22:06
Ei soovi jälgida kellegi pooletoobise väljamõeldud stsenaariumit. Vaatan vahetevahel mõnda matkasaadet. Ja arvutist, siis kui arvan, et on aeg. Reklaamivabalt. Televiisor muudab inimesed mõistuseta tarbimiszombideks.
k
Kui rumal võib olla?/ 3. september 2015 08:52
Aru ma ei saa, mis selliste telekaostjate peades toimub? Tuul veeretab tolmurulle? Kui ma Tartus koolis käisin, siis oli neid mustlasi sääl rohkem, kes laps süles teine näpuotsas ringi kulgesid ning üritasid ennustusi müüa ja kui nõus polnud kukkusid sajatama. No ja siis? Kas annan tolgustele vähehaaval kogu oma taskuraha ja stipi? Siis oleksin ise ka võinud ennustada, et ülejäänud kuu jooksul saab minu kõht väga tühi olema. Irw, just meenus kui asutasin üürikas remonti tegema. Olin lühikese soenguga, dressid seljas ning panin just tapeedirulle autosse kui kõva ennustaja-mutt mulle seljatagant hõikus "Ilus poiss, mina ennustab sulle!" Ma keerasin ringi ja ütlesin:"Kui sa mehel-naisel keset selget päeva vahet ei tee, mida kuradit sul veel ennustada on?" Kadus nagu vari, sest ülla-ülla, polnudki poiss vaid noor naine ;)
e
Ennustaja Šeenja/ 3. september 2015 09:46
Jaah, välimuselt küll, aga hingelt mees?
t
to Šeenja/ 9. september 2015 23:00
Et kui ei kiunu mustlast nähes nagu Šeenja, siis hingelt mees?
k
kogemus/ 3. september 2015 08:52
võite ju miinuseid panna, aga kirjutan siiski: kunagi juhtusin ka kokku mustlasega, tema tahab ennustada ja et see maksab. kusjuures ta siis rääkis nii, et ma nagu tundsin end kuidagi imelikult ja raha tähtsus absoluutselt kadus, st olin nagu valmis maksma talle mida iganes summat. mida ta mulle rääkis, see tundus väga oluline aga pärast ei suutnud ühtki sõna meenutada... raha andmise juures siis, kui andsin ühe rahatähe, ta kohe kiikas rahakotti ja küsis et anna veel. sel ajal ma märkasin kedagi tuttavat lähedalt möödumas vms mis mu tähelepanu köitis ja ma järsku tundsin, kuidas see nn nõidus mu pealt ära vajub (see oli täitsa eriline tunne kohe) ja mõistus pähe tagasi tuleb ning ma käratasin mustlasele "midagi sa rohkem ei saa".
p
Pähh!/ 3. september 2015 08:56
Kui peas midagi pole, siis pole ka midagi tagasi tulemas! Ära siis üldse jää kuulamagi neid raha-rotte! Saada joonelt endast kaugemale ja asi nudi. Siis jääb tema rahast ilma ja sul vastik kogemus vähem!
ä
3. september 2015 10:54
Ära ütle! Mustlastel on tõesti mingid võimed inimese mingiks ajaks hüpnoosi viia ja paljaks teha. See selleks. Ma olin noor, kuskil 16-17, kui üks mustlane tahtis ennustada,mina vastasin,et eiusu ja ei taha. Siis ta vaatas mind ja ütles:" Sul on lesemärk otsaees, kaks ja pool last, elu raske, sest kaotad kõik oma lähedased, peale laste.
Kõik läks just nii,mees hukkus, lähedased läksid kes kuu, kes kuude vahedaga. Aga mulle ei andnud rahu,et miks kaks ja pool last? Kas last ühest abielust, üks teisest. Nüüd olen muidugi vana, aga sellist saatust ei soovi kellelegi ja mustlaste eest hoiduge.
m
3. september 2015 12:17
Mustlased on pärit sealt India kandist. Neil hüpnotiseerimine juba vanast ajast veres nagu nendel siiasõitnud swamidel või gurudel, kes korrra käivad läbi ning tõmbavad terveid masse omale õnge. Oledki hüpnoosi all ja teed seda ja lähed sinna, kuhu nemad tahavad.
i
irrw/ 3. september 2015 09:24
"Ennustajaile" olen alati selgeks teinud, et kui tema soovib "ennustada", siis tema ka maksab - selle eest, et kuulama nõustun, sest aeg on raha :). Millegipärast kaob siis ennustaja kohe nelja tuule poole, eriti veel siis, kui on üritanud sajatama hakata ja saanud hoiatuse, et manan ta tummaks.
s
3. september 2015 11:22
Selle asja nimi on hüpnoos - mõned alluvad sellele kergemalt, teised raskemalt ja mõned üldse mitte.
o
olen ka nende hüpnoosi kogenud/ 4. september 2015 15:38
ei hakka pikalt kirjutama.
Ütlen vaid, et nendega ei tohi vestlusse astuda, ei tohi isegi peatuda, et neid kuulata, küsigu, mida tahes, öelgu, mida tahes. Ruttu edasi sõnagi lausumata.
Need, kes parastavad ja ilguvad, neil pole lihtsalt kogemusi.
o
Olen / 5. september 2015 14:52
täiesti nõus öelduga. Kõige lihtsam mitte välja teha. Isegi mitte silmsidet. Nii kui otsa vaatad, näeb ta sinus potentsiaalset "ohvrit". Tartu bussijaamas oli mingitel aegadel neid hulga. Kui keegi minu poole pöördus - tegin vaid pea ja käega eitava liigutuse ja läksin edasi. Samas nägin omaaegses Leningradis, kuidas mustlastel oli komme, et üks läks juurde, peatas oma pöördumisega inimese ja pea kohe oli ei tea kuskohast inimese ümber mustlastest ring tekkinud. Võib öelda, et olen väge täis ja midagi ei juhtu, samas on igasugune pealepandud ütlus lihtsalt emotsionaalselt juba ebameeldiv ning vastuvõtlikumal inimesel võib panna "seemne idanema" negatiivse poole
k
Küsimus./ 3. september 2015 08:43
Ja mida siis politsei antud juhul peaks tegema?Oma lolluse eest ei saa politsei sind kuidagi kaitsta.
a
AKV/ 3. september 2015 13:15
tegemist on ähvardamise ja väljapressimisega. kui politsei sellega ei tegele siis millega ta ültse tegeleb.

e
.../ 3. september 2015 08:37
egas lollusel pole piire... See on puhas manipuleerimine ja lollide rahas paljaks koorimine.
m
mustlasega/ 3. september 2015 08:36
on kõikse lihtsam: raba käest kinni ja hakka ise ennustama - põgneb kabuhirmus. Kardavad koldasti.
a
Aff/ 3. september 2015 08:36
Sellise rumala tädi laps oleks küll häbi olla. Mustlasparasiidid vahivad nüüd kogu pesakonnaga kahetonnist telekat, mis viie aasta pärast on prügi väärtusega...
s
3. september 2015 11:24
suhtumise asi - võib ju rõõmu tunda, et suurearvuline mustlaspere saab telekat vaadata
r
ratsionalist/ 3. september 2015 08:23
Kui mulle hakkab mingi tundmatu "ennustama", mis kõik juhtuda võib, irvitan ma talle näkku: ei huvita! See teeb ähvardaja otsekohe nõutuks: kuidas siis nii? Mispeale jäävad ka ostunõuded ära. No mida sa sihukeselt ikka nõuad, kel on kõigest pohh, onju?
m
mari/ 3. september 2015 08:22
Millele tuleb vastata, et mine .... või vahet pole. Saage aru, teiega manipuleeritakse. Vaadake vähem selgeltnägijate tuleproove.
f
Fedja/ 3. september 2015 08:19
Ei te mis see intress järelmaksuga tuli veel otsa kui viieks aastaks?
t
To: Fedja/ 3. september 2015 08:53
kui iga kuu maksab 30 ja viis aastat, sisiarvesta ise, palju kokku maksta tuleb, intress on seal sees.
l
.../ 3. september 2015 08:19
lollidega tulebki nii käituda
k
kai / 3. september 2015 08:17
eks need mustlased ühed tüütud putukad on ise olen ka kergeusklik aga kas just nii et omale volgu kaela teeks

e
Ellen/ 3. september 2015 08:16
Ema on oma lapse nimel nõus ka loll olema, aga see sulist mustlane peaks karistatud saama
l
3. september 2015 08:09
Lo9ll olla on kulukas olla!!!
j
Jann/ 3. september 2015 08:08
Ei tea mis teler see 5 aastat maksta on,5aastaks v6etakse poest tutika auto liisinguga
u
uku/ 3. september 2015 08:07
ostamulle jäätis või muidu tuleb sul väiksevarba küüs maha
e
Eks/ 3. september 2015 08:04
loll saab kirikuski peksa..
Peaasi et ise õppetunniga rahul on...
v
val/ 3. september 2015 08:03
Kui kuramuse loll peab inimene olema, et sellisese lõksu langeda?
a
Ants Rannula/ 3. september 2015 08:02
Veel kord!
LOLLIDELT TULEBKI RAHA VÄLJA PETTA!!!
h
3. september 2015 08:01
huvitav, mitmele inimesele see mustlaseit lolli juttu ajas, enne kui lolli leidis, kes teleka ostis.

r
raivo/ 3. september 2015 07:47
hirmul on suured silmad.miks politsei asjaga ei tegele,sest ega see naine pole kindlasti ainus ohver.
r
rein/ 3. september 2015 07:39
no mis poosis, niisuguseid lolle tehakse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee