Maailm

Pagulaskriisi ees oleme põlvili (17)

LISA KOMMENTAAR

20. september 2015 23:15
Mina ei põlvita ega palu neid siia Rõivas on nende ees põlvili ,ja eesti rahvas annab talle jalaga takka persse!
K. 11. september 2015 09:33
eestlane 7. september 2015 18:22
ei kujuta seda lõppu ette,valitsuses pole ühtegi autoriteeti,nagu kunagi oli Rüütel,mis sest et vana kommunist,praegu juhivad riiki kollanokad,kellel pole mingit arusaamist riigi juhtimisel,käib ainult pidev üksteise närimine ,riigikogus istuvad inimesed,kelle autoriteet rahva seas on ümmargune null.
. villi ..ei ole põlvini seni kuni täidetakse riigipiiri seadust: "seis, esimene lask õhku teine pihta" 5. september 2015 01:09
...seni kuni iga murjam teab, et võib tulla sinu kodu ja keerata sinu kaheraudsele sõlm sisse, nigu hunt "no pagadiiii filmis" tegi , siis on juba hilja heietada..., kaitseliit rahvas loodab sinule...
katariina 3. september 2015 11:32
Ungarlased on tublid. Aga kahjuks ju need, keda nad yritavad säästa, töötavad neile vastu. Merkel ju soosib sisserännet avalikult. Ungari lasku köik edasi. Vbl kui saksamaale köik tahtjad on jöudnud, jöuab merkule ka kohale, et miskit peaks nagu ette vötma. Ja mitte paigutamise osas, vaid juba piiridel. Kuniks saksa on yliliberaalne, on selline nende kaitse ungarile äärmiselt destruktiivne. Merkel ei kiida neid, vaid noomib:).
arvamus 3. september 2015 11:29
Saksamaa võiks ju suured sõjaväe transportlennukid otse Aafrikast pagulasi vedama panna, kui nad neile nii väga meeldivad, milleks kogu Euroopat reostada.
Alar1 3. september 2015 11:10
Meie ei ole veel põlvili. EL on põlvili ja seda enda süü läbi. Meie oleme need, kelle najal EL üritab püsti tõusta. Toru on katki ja vett purskab. Toru parandamise asemel tassib EL purskunud vett laiali sinna, kuhu kannatab. Lausa vägisi. Varsti oleme kõik märjad, sest enesehävituslikult käituv EL ei paranda toru, vaid tassib vett laiali.
Kuidas nad ometi ei taipa? 3. september 2015 10:33
Kui pealetulnud pagulased kohe Aafrikasse tagasi viia, siis uued enam ei trügiks peale. EU-s on võimul ilmselt araablaste poolt äraostetud võimurid, kes soosivad igati Euroopa musta saastaga üleujutamist.

Süüria ja sõjad 3. september 2015 10:26
ei puutu ammu enam asjasse, terve lähis-ida ja aafrika jookseb euroopa hüvede ja elukeskkonna peale amokki...see immigratsioon kutsutakse esile rikaste lääne-ja skandinaaviariikide poolt pakutavate hüvedega...
Saksamaal sunnitakse vaesemad oma elupaikadest lahkuma, et teha ruumi islamimigrantidele
https://www.youtube.com/watch?v=S0nYDxVN13M
Aga 3. september 2015 09:32
miks neilt siiani viisat ei nõuta?Turistid
valge 3. september 2015 08:49
Vanasti ikka võõrliigid hävitati. Vanasti olid ikka need suured pead tunduvalt targemad. Seisti ikka oma rahva eest. Varsti on neid Saksamaa ka nii täis, et nad ei mahu sinna enam ära elama. Need põgenikud kes Saksamaale on läinud on peres 6-8 last. Absurdsuse tipp. Vanga ennustus peab ka paika, et varsti valitsevad euroopat moslemid. Need kõiksugused tõprad tuleb koheselt hävitada siis näeme, et kas neid veel tuleb. Nendel moslemitel pidi mängu tulema ka keemiarelv. Sellisena nagu praegune maailm kaua edasi ei püsi.
saksamaa 3. september 2015 07:53
Ungari jt pagulaste teele jäävatest riikidest on saanud pagulaste transiitriigid. Merkel neid meelitab, seega peaksid need riigid saksamaale kopsaka arve esitama. Kujutage ette, kui nt venemaalt hakkaksid massid soome või mujale murdma.
3. september 2015 07:48
immigratsioon on korraldatud kõreimal tasemel ja täidab rahvusriikide hävitamise eesmärki
see on sõda 3. september 2015 07:47
mis on massoonide pootl üles tõmmatud ja tuleb vastu hakata ning oma kodumaad sissetungijate vastu kaitsta,
3. september 2015 10:59
Kui juba meie enda ministeerium tahab meie oma lapsi eesliinile saata ja sundida koolides kaltsupeadega võitlema...siis jah on sõda juba ka meie õuel.Aga ärgu arvaku need uduajudega lambad seal üleval,et eestlane on põlvili...me hakkame vastu kasvõi kodaniku allumatusega või tuleb korraldada uus Baltikett kaitsmaks oma KEELT oma USKU oma KULTUURI ! ! ! !
Georg,irvitades 3. september 2015 07:33
Kui tahame, et pagulased valiksid Eesti , peame pakkuma neile ikka paremat - näiteks suuremaid toetusi kui Saksamaa, elukohaks Tallinna Viru hotelli vôiRadissoni, lubama inimjahti tänaval ja igale moslemimehele kasutamiseks paar blondi tüdrukut. Eks siis oleksid nad nôus tulema. Ja mingil kombel pr. Merkel käsib seda ka valitsusel teha. Eesti inimesed ei taha selliseid pagulasi.
põlvili on 3. september 2015 07:11
äärmus-liberaalid-sotsialist-diktaarlikud rahvavaenulikud valitsused.tere tulemast murjanid,varsti saame tsirkust näha.