Maailm

Ungarist jõudis rongiga Saksamaale üle poole tuhande migrandi

Õhtuleht.ee, 2. september 2015 17:48

11 KOMMENTAARI

a
A.H./ 5. september 2015 01:21
Võtku Valgevene partizanide teise ilmasõjaaegsed kogemused üle, mida selliste rongidega teha. ;)
n
nende/ 3. september 2015 00:29
loosung Help Europe,loodame ,et siitpoolt tõstetakse loosung Help Aadu,aga Aadu magab Okasroosikese und.
k
kaval plaan/ 3. september 2015 00:09
enne kui isisse kallae minna ja võim selleski riigis endale saada, tuleb see kari laisku ja vastikuid muiduleivasööjaid euroopasse laiali sokutada..ja see õnnestubki tänu korruptsioonile ja ahnetele euroametnikele, kes seaduste dikterrimise juurde on pääsenud. Väga super algus, ainult eesti ajab sõrgu vastu aga küll prantslaset ahne euroametnik neile ata-ta teeb
v
villi/ 2. september 2015 18:54
...huvitav kas "EESTI kodukaitse" hävitamine nähti ette juba 20 aastat tagasi, jäänud on veel kaitseliit, sest ränkraskes poliitilises konfliktis AAFRIKANISEERIMISE VASTU ei hakka ju võitlema isad ja pojad omavahel,,, , vaid hoiavad torud ikka õigele poole.... , huvitav kas EESTI mundrimeestele üle-üldse selgitatakse mis ees ootab???..., kui ei siis võin selgitada- senise mökutamise asemel tuleb piiririkkujatele tuld anda..., muidu pehmelt öeldes seltskond tuleb ja ütleb - matsid, kus on ulualune ja katke laud... Lp. kustutuskummid, teen ettepaneku jätta minu arvamus- näidis eksemplariks, st. , et on PS järgi kustutamis kõlbmatu arvamus:::
u
Unesco Kaitse alla ! :D/ 2. september 2015 19:03
Mina nimetaksin,et valgerass on ohus Euroopas ja me peaksime midagi ammu reaalset ette võtma.
t
Teateid tegelikkusest/ 2. september 2015 18:44
Saksa tuntud sotsioloog Hans Georg Soeffner leiab, et sakslased impordivad religioonikonflikti. Näiteks sai 11 põgenikku ja 6 politseinikku vigastada (nelja politseinikku rünnati nugadega) põgenikekeskuses tekkinud omavahelistes rahutustes Suhlis. Allahu akbar hüüete saatel peksti puruks kogu keskus. Olukorda tuli kontrolli alla saama 125 politseinikku.
http://onneparl.blogspot.com/2015/09/paadipogenikest-xxiv-mama-merkeli-kutse.html
j
Jummel/ 2. september 2015 18:53
Ma ei imesta,kui juba nendes telklaagrites nad eostavad uusi pagulasi ja kannavad juba euroopasse jõudes kõhus uusi tegelasi.
Inimene on inimene ja erinemata nahavärvist,aga Euroopa on kuulunud valgetele ja sellel lasta hääbuda..on ikka omaette Globaalne Katastroof.
o
Ole korrektne!/ 2. september 2015 19:01
See oli väike rüselus! Mustad ei ole rahutud, ei kakle ja ainult rüselevad pisut.
Nii naljaviluks...
k
Kunagi räägiti, et/ 2. september 2015 18:40
Idast ei tule meile midagi head. Ajad muutuvad. Nüüd ei tule Aafrikast midagi head: algul seakatk, siis inimkatk takkaotsa.
k
Kohutav/ 2. september 2015 18:39
Ma võin hetkel jäme olla ja öelda,et okei! Me aitame neid pagulasi..Aga mis siis saab kui need pagulased hakkavad siin sigima ja oma geene segama valgetega? Mis Euroopast alles jääb.. Jube ikka!
Varsti on Soomet tutvustav pilt hoopiski mustanahaline ja karjub põhja Soomes Allahu Akbar!
h
2. september 2015 18:20
hea, et nad pole veel reffide valede õnge läind, et me 5 r´ikkuri seas oleme, nõuaks kõik meile saatmist. ja kaastunne reffidele ühtlasi, hulk insenere ja teadlasi jäi neil saamata, nende rahaahned mtü-d ilma...