Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Vallavanem keelas koolijuhil 1. septembri puhul kõnet pidada. Koolipapa astus keelust üle (48)

Teet Teder | VIDEO: Stanislav Moškov, 2. september 2015, 07:00
Foto: Stanislav Moškov
"Hiiumaa metsades maailmast eemal…" laulavad Hiiumaa Lauka kooli õpilased, õpetajad ja külalised nagu üks mees kooli hümni. Seal metsades, maailmast eemal kangutab vallavanem direktorit kohalt ja keelab tal tööl käia, keeld hõlmas isegi 1. septembri aktusel kõne pidamist.

"Miks ta ei peaks tulema, ta on ju direktor," vastab Hiiumaal Lauka põhikooli ees õpetaja enesekindlalt, isegi natuke solvunult küsimusele, kas Märt Rannast tuleb 1. septembril kooli aktusele.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

5. juuni 2014, 07:00
Viimane aktus: valla võimetus ja riigi hoolimatus viis väikekooli matusteni
21. detsember 2012, 07:24
Väikekoolid on õpetajate palgatõusu tagamisel hädas

48 KOMMENTAARI

o
Oh-jah 3. september 2015, 16:22
Jälle üks jupijumal, kes arvab, et tema ongi maailma valitseja. Kas meil riigis puudub selline organ, mis selliseid ohjeldaks. Kui tõesti puudub, eks ...
(loe edasi)
h
Haapsalust 3. september 2015, 12:46
Ega see Märt ka õige mees ole. Tal Haapsalus korter millel võlg, mehe arvamus nagu nõuka ajal, et miks ma pean maksma kui ei ela seal. Ja teised majaelanikud peavad kannatama. Kui ta kooli ka selliste arvamuste järgi juhib siis äkki ongi vallavanemal seekord õigus.
Loe kõiki (48)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee