Galeriid

Eesti naaseb kilbiga, kuid eneseületusi liiga vähe (6)

LISA KOMMENTAAR

rob 1. september 2015 18:22
Tikuvad kohe hindama , sest meeldiv on hinnata, puhkad tugitoolis ja muudkui hindad samal kui sportlased annavad lahingu maailma parimate vastu ja kaks kui ei tule maailmameistriks. Punklaulupeol aju puudutus vist käimata.
to hinne 1. september 2015 12:56
Kus sa siis nüüd nii helde oled? Kui kommentaariume lugeda,siis üle ühe küll ei lootnud.Tegelikkuses olid ju Kanter,Mägi ja Fosti eelneva taustal positiivsed üllatajad.400 mtõkkejooksus ju 3tugevat sportlast kõrbesid
Lihtsalt minu arvamus. 2. september 2015 08:46
Mismoodi Kanter ja Mägi üllatajad olid?See oli ju teada,et nad tugevad on.Ainsad üllatajad olid Fosti ja Luik. Ülejäänud seltskond tegi aasta kõige tähtsamal võistlusel alla oma taseme.Aga siin lööbki välja eesti kergejõustiklaste mentaliteet.Punnitatakse kuidagi norm täis ja hurraa,nüüd võib jala sirgu lasta.
noh 1. september 2015 10:34
mina hindaks koondise esinemise hindele 4- hea. Kanteri 4. koht, Romka 20. koht ja Uibo 10. koht olid tänases kontekstis väga head.
Kui muusikud kohati valesti mängivad, siis on see kuidagi vastuvõetav, et ilus lugu siiski jne. 1. september 2015 10:04
Lauljate puhul on asi karmim, oleneb musikaalsemast kuulajast, aga spordis on asjad ikka väga selged, eriti kui need ebaõnnestumised (näitab tegelikku taset) ja vabandused korduvad. Seega võib julgemalt kinnitada, et meilt oli ebaõnnestumisi ehk paarilt võistlejalt. Keskmine tase saadi põhiliselt kätte ja mis eneseületamisi? Isiklikke rekordeid oli loomulikult vähe ja kas ka need oleks aidanud mitmeidki? Vaevalt, aga eneseületamised on inimesele tegelikult tervisele ohtlikud, kuigi sõna -eneseületamine- kui selline, on ajakirjanduses populaarne. See tagant järele "vigisemine" ei aita küll paremaks saada, hinnake igavusest palju soovite!
hinne 1. september 2015 09:27
Tegelikult esinemine 2-- s.o. kaks miinus. Selline peaks hinne olema.