Eesti uudised

Mustvee ekslinnapea omastamise tõttu kohtus (3)

Siim Randla, 1. september 2015 07:00
Musttvee linnapea.Foto: Maragus Ansu / Postimees
Keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo töö tulemusel andis prokuratuur kohtu alla Mustvee linnapea ja Lohusuu vallavanemana töötanud Pavel Kostromini, keda süüdistatakse omastamises ja pistise võtmises.

Kahtlustuse järgi omastas Pavel Kostromin Mustvee linnapeana linna raha ning võttis Lohusuu vallavanemana pistist. Kahtlustuse järgi on kuriteod toime pandud aastatel 2012–2013. Peale Kostromini on kohtu ette pistise andmise süüdistatuna antud Ivo Kose.

"Korruptsioonikuritegude büroo jaoks on kohalikes omavalitsustes ja nende allasutustes toimuv kindlasti üheks prioriteediks ning meie eesmärgiks on nii võimu kuritarvitamine kui ka varade väärkasutamine tuvastada ja tegijad selle eest vastutusele võtta," ütles keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo juht Mati Ombler. Korruptsiooni välja juurimisele saab kaasa aidata igaüks, politsei ootab kodanike aktiivsust ja abi igasugusest korruptsioonist teada andmisel. Seda saab teha kas vihjemeilile: korruptsioonivihje@politsei.ee või edastada informatsioon automaatvastajale numbril 612 3657.

Samal teemal

16.12.2015
Mustvee ekslinnapea mõisteti tingimisi vangi
29.08.2015
Riigiprokurör: altkäemaksud võisid ulatuda miljonitesse
28.08.2015
Top 5 | Puhastus Tallinna sadamas
28.08.2015
Juhtkiri | Pististest poliitmängudeni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee