Maailm

Pagulaste majutamiseks kõlbab kõik – lõbumaja, isegi endine koonduslaager (56)

LISA KOMMENTAAR

Nendele 1. september 2015 09:57
"pagulastele" on Eestis kõige kindlam koht Patarei vangla.Sinna oleks vaja ainult korralik elektritara ümber ehitada.
Tim 31. august 2015 22:22
Kui immigrantide paigutamiseks kõik kohad kõlbavad pakuksin välja siis prügimäe,sest siis pole vaja suurt koristada nende tekitatud läga.
eksole 31. august 2015 20:08
no muidugi :D ja eesti keelt hakkame õpetama ida-virummal Sillamäel, kus kogu linne vene keeles räägib. jube lahedalt meil "süsteem" käib.
pigi seebiks 31. august 2015 18:51
lolz jutt suhu tagasi. Varsti pannakse nad orjatoojouna maa alla uraani kaevandama.
pigi seebiks 31. august 2015 18:51
lolz jutt suhu tagasi. Varsti pannakse nad orjatoojouna maa alla uraani kaevandama.
Jüri 1945 31. august 2015 18:46
Aadu tule tagasi sinu töö jäi pooleli ja võta Josep ka kaasa !!
marks 31. august 2015 17:00
Kui isegi endine koonduslaager kõlbab, siis mul on välja pakkuda krematoorjum, tule teevad ise alla ja .....

marks 31. august 2015 17:00
Kui isegi endine koonduslaager kõlbab, siis mul on välja pakkuda krematoorjum, tule teevad ise alla ja .....
vaadake seda 31. august 2015 15:09
video 31. august 2015 16:15
Video on siis sellest, kuidas näidatakse pagulaste olukorda ning milline see tegelikult on.
Merkelist 31. august 2015 16:45
kolla 31. august 2015 15:05
tea kas nendes koonduslaagrites ahjud veel töökorras?talv ju tulekul ja kütta vaja.
31. august 2015 12:07
kus kohas on sigadepõleti ja püssirohi muride vastu
Maly 31. august 2015 11:54
Sigalad on vabad ja grillliha läheb ikka vaja.
Alar1 to Mally 31. august 2015 12:38
Anna andeks, aga kas sa sööksid tõesti neegriliha?
Alar1 31. august 2015 11:15
Aga koonduslaager on ju täpselt õige koht pagulastele!
aru ei saa 31. august 2015 11:04
miks nad peavad oma kodud maha jätma ja elama sellist elu
mina ei lähe ju kusagile mujale sellist elu elama
eriti veel väikeste lastega
~ziidiuss 31. august 2015 12:12
Seda minagi. Seega kuhu panna?`Lennukitele ja laevadele! Ruttu naiste-laste juurde tagasi,murjanid!
mis siin keerukat 31. august 2015 11:02
Tuleb igaühe kohta selgeks teha, kas tuleb riigist, kus on sõda ja kuidas see sõda temasse puutub. Siis neid jagada, kas sõjapõgenik, majanduspõgenik. Abistada eelkõige naisi ja lapsi, perekondi koos muidugi. Noored tugevad mehed aga läbi küsitleda ja uurida, miks nad on tulnud, kas sõja eest, kes ei soovi hävitada, kes on ise kannatanud või ka majanduspõgenikud. See aitaks maadel neid paigutada ja miks mitte inimesi siis suunata sotsiaalselt laiali. Pole kusagilt lugenud, kuidas neid uuritakse, mis põhjustel ja miks kust riigist on nad tulnud ja milleks. Muudkui kirjutavad et jälle tulenud ja jälle tulnud aga edasi. Pole vaja panna üles pilte mingist kogumist muiduistuvatest hulkadest võõramaalstest inimestest, ei hakka neist ei kahju ega kaastunnet vaid suured küsimused, miks nad tulnud on. Mida nad tahavad? Miks nad oma kodus ei ole?
on keeruline 31. august 2015 11:23
Nad ju ei taha olla registreeritud vales riigis. Nad tahavad liikuda täiesti takistamatult sihtriiki - nt saksamaale. miks nad istuvad seal rongijaamas või poevad aia alt? Aga seetõttu, et ei taha kohalike võimudega pistmist teha. Kaeblevad, et rongipiletid saksamaale läksid hukka, kuna hakati registreerimist nõudma aga nemad registreerimist ei taha (äkki saksamaa saadab nad tagasi). Kui neid massiga murrab läbi, siis ei jõutagi nendega tegeleda. Pakun välja, et paljudest ei jää ühtegi märki maha. Dok.filmidest on ka näiteid, kus pered elavad koos vaatamata sellele, et kõigile liikmete asüülitaotlust heaks ei kiidetud. Ikka kuidagi saab hakkama - ju siis mingid skeemid. Oleks kohe hakatud selekteerima ning laskma kontrollitullt sisse tõelisi sõjapõgenikke, siis oleks vast sinu poolt kirjeldatust kasu. Masse ei kontrolli ega ei peata miski, mis tegelikult halvendab tegelike sõjapõgenike olukorda. Usun, et viimaseid on siiski väike %, sest siia rändavatel on suured rahapatakad käes. Ei näe nad sageli ka vaesed välja. Tõelised sõjapõgenikud on kindlasti kodumaa lähedale jäänud ning vajavad tõeliselt abi - ei teagi, mida nende jaoks on tehtud.

himmler 31. august 2015 10:58
jawohl,pabulasmehed kloostrisse ja koonduslaagrisse luku taha,kenad noored pabulasnaised aga bordelli kohalikke teenindama!
Göbbels 31. august 2015 12:13
No tänan! 31. august 2015 16:32
Sihukese pigi.erse peale läheb kõvaks ainult kõrvakuulmine, kõik muu vajub aga väga lönti.
Indrek2 31. august 2015 10:42
Kui frau Merkel ei kavatse muuta oma suunda ning EU piirikontrolli oluliselt karmistada siis võtku need mustp*rsed kõik omale. Meile pole neid parasiite vaja.
Tähelepanu! 31. august 2015 10:07
„Salliv“ Eesti" tahab 6.septembril illegaalide toetuskontserdi korraldada. Aeg on sellele lollusele kiiresti vastu astuda ja sinna oma loosungitega minna. Ärgake, kõik, kes te veel hoolite oma maast ja rahvast! Sellistele Eestimaa hävitajatele peame vastu astuma täpselt samuti, nagu omal ajal Interrindele!
!!! 31. august 2015 11:12
Ärgake baltimaad, ärgake baltimaad: Eestimaa.Lätimaa , Leedumaa! Vastsel korral saame endale varsti rätipäiste ning neegrite uputuse kaela ja asume tasapisi islamiseeruma.
Toimub 1. september 2015 00:01
Vabaduse Väljakul 16.00 6. septembril
!!! 31. august 2015 10:02
See on hullumeelsus, käivitub lõputu karussell. Algul sajad tuhanded, siis miljon. Ja kui kõik avasüli vastu võetakse, tuleb järgmisel aastal juba mitu miljonit j.n.e. Hea elu otsijatest ning parasiitidest puudus ei tule. Ainult et kas pool miljonit eurooplast suudab ikka mitu miljardit paljas....t vastu võtta?riti kui nood sigivad kiiremini kui kodujänesed. Näiteks ennustatakse, et kui Aafrkas elab praegu 1 miljard, siis sajandi lõpuks on neid juba 4 miljardit. Kusagil peaks ikka piir ka olema.
lumekakk 31. august 2015 10:53
Aafrikas elab 2,2 miljardit, kelledest vaid 4,8% on valged. Euroopa Liidus elab 592 miljonit kelledest on 68% valged
valge toonekurg 31. august 2015 12:15
Seda ma vaatan,et mu tiivaotsad kisuvad mustaks...
Valgeid 1. september 2015 00:03
on maakera elanikkonnast 7,5%
Läheks ometi! 31. august 2015 09:56
Läheks ometi kusagil lõuna pool suuremaks verevalamiseks. Aga näha on, et eurooplaste ajud on nii rasva läinud, et pole neist enam vastupanu osutajaid. Enne, kui need paadiahvid eurooplasi endid kuuse alla ei kupata, ei ole vist lootagi, et keegi selle inimsaasta vastu julgeks astuda.
!!! 31. august 2015 09:54
See on hullumeelsus, käivitub lõputu karussell. Algul sajad tuhanded, siis miljon. Ja kui kõik avasüli vastu võetakse, tuleb järgmisel aastal juba mitu miljonit j.n.e. Hea elu otsijatest ning parasiitidest puudus ei tule. Ainult et kas pool miljonit eurooplast suudab ikka mitu miljardit paljas....t vastu võtta?riti kui nood sigivad kiiremini kui kodujänesed. Näiteks ennustatakse, et kui Aafrkas elab praegu 1 miljard, siis sajandi lõpuks on neid juba 4 miljardit. Kusagil peaks ikka piir ka olema.
Kus on heategu? 31. august 2015 09:40
Selliste sõnumite eesmärk on tekitada kaastunnet. Lootuses, et äkki kõik tormavad oma kodu loovutama.
Kus on heategu? Kas tõesti arvate, et majanduspagulased tuiid sellise elu järgi? See on inimeste petmine, mis lõppeb suure rahulolematusega pagulaste poolt.
Meie tulevik on selline: http://kultuur.elu.ee/ke519_Jegorov.htm. Euroopa tulevik veel tumedam. No ei taha probleeme eestisse. Miks me peame kordama samu vigu? Eelpool toodud juttu kinnitav dok.film (üks paljudest). https://www.youtube.com/watch?v=lYGI-lQBOYk .
Pange tähele, et migrandid ise ei ole rahul - tööd ei ole, kultuur ja eluviis ei sobi, ei sobi ka linnaosad mille nad ise on enda valdusesse haaranud (ei ole enam nii turvaline kui varem) jne. Juba sissetulijate soovidest ja käitumisest on näha, et ootused on kõrged. Nende jaoks ei saa olla midagi hirmsamat kui registreerimine Ungari taolises riigis. Isegi Prantsusmaa ei sobi paljudele. Kuna nad on maksnud ning ootavad suuri toetusi, siis pettumus on ette sisse programmeeritud. Tormatakse saksamaale, sest Merkel ootab. Aga mida Merkelil pikaajalises perspektiivis kõigile pakkuda on?
Pakun, et ka eesti ei sobi kuniks siin pole tekkinud oma kogukondi. Kui need tekkivad, siis ei saa me mööda getodest jm probleemidest. Ei tasu unustada, et radikaalist moslemite eesmärk on saada kogu euroopa enda valdusesse. Näha on, et EL ei tule antud probleemi ja trendidega toime. Aina hullemaks läheb.
Eestisse sobivad üksnes need, kes siin ise oma jõududega hakkama saavad / tahavad saada. Tublid, töökad ning meie traditsioone aktsepteerivad - ei ole meil pudrumägesid ega EL-le vastavat elustandardit. Tundub, et tuleb teha ka valik, keda sisse tuuakse. Kui tuuakse sisse väga kirju seltskond (nt moslemid ja juudid), siis tuuakse siia ka nende riikide vahelised pinged.
Eestist võib saada tegelikult euroopa põliselanikest jm rahumeelsete immigrantide pelgupaik tulevikus, kui me suudame vähegi mõistust säilitada. Küsimus ei ole tahtmatuses aidata. Aidata tuleb nii, et sellest on kõigile reaalselt kasu. Ka kõik head eesmärgid saab lollusega ära lörtsida. See, mida sallivuse egiidi alusel tehakse, ei ole tegelikult heategu. Heategu peab ka arvestama kõiki huvitatud osapooli ning mõjusid. Vaadake, millise vihaga suhtuvad immigrandid sellesse mida nende jaoks on tehtud või väidetavalt tegemata jäetud. Kus on siin heategu? Ei mõista.
Lisaks 31. august 2015 10:37
Miks radikaalne islam levib nii kiiresti? Aga seetõttu, et moslemid (eriti 3 ja 4 põlvkond) ei ole rahul! Nad ei leia endale kohta. Ei sobi haridus, eurooplaste eluviis jne. Tööpuudus jm probleemid. Ei oska nad väärtustada ka neid toetusi, sest nende arusaam vaesusest on kauge meie omast (mis neile vaesus ja majandusraskused, see osadele meist unistus). Nad tahavad kõike seda, mille eest nende vanemad väidetavalt põgenesid. Millal ükskord seda tunnistatakse? Miks süvendada seda probleemi? Massiimmigratsiooni (veel enam illegaalse ja täiesti kontrollimatu) toetamine ei ole õige vahend lahendamaks tööjõu ja sündivuse probleeme. Üksnes inimeste üle piiri laskmine ning rahanutsu kätte surumine ei ole heateoks piisav. Tuleb võtta vastutus selle inimese eest ning kogukonna ees, kuhu see inimene paigutatakse - teda integreerida, luua töökohad jne. Aga kuidas sa seda teed, kui neid tuleb massiga? Kui töösoovijaid ei ole? Kui integreeruda ei kavatsetagi? Kui isegi pole kuhu neid panna - kus on lubatud maja ja autovõtmed? Ja mis saab meie endi turvalisusest,, sotsiaalsüsteemist, kultuurist, traditsioonidest jne. Kas tõesti meie poliitikutel puudub vastutus- ja mõtlemisvõime? Kui lasta asi käest, siis ei piisa tulevikus ka uuest Baltiketist. Miks eesti kordab pidevalt samu vigu tormates ühest äärmusest teise - loovutades kergekäeliselt oma maa, et hiljem nn patriotismi ja kartulikoorte söömise egiidi all tagasi võidelda? Miks ei saa mõistlikku joont ajada - miks ei saa suhtuda migratsiooni probleemidesse sama targalt kui mõnes muus valdkonnas, mille poolest heas mõttes tuntud oleme? Poliitikute suust (reform ja IRL) ei ole kuulnud pagulaste teemal ühtegi tõsiseltvõetavat ja arukat juttu nn pagulaste teemal. Tsahkna veel midagi üritab, kuid kui palju ta on süvenenud...? Vaikus enne tormi ning pärast hala, et ups, läks valesti.
lisaks 31. august 2015 10:41
Kergekäelise loovutamise all pean silmas seda, et alati on olnud poliitikuid ja inimesi, kes on mõtlematuid samme teinud. Liiga järeleandlikud olnud. Praegu pean silmas sallivaid, kes ei taha süveneda ja mõelda, kuidas asju õigesti ajada.
lisaks 31. august 2015 11:01
Millal ükskord ka aru saadakse, et moslemid ei ole üksnes tagakiusatud ja vaesed. Neil on oma poliitiline ideoloogia. Mida noored edukad moslemid õpivad? Ikka poliitikat. Kas nende mošeed on vaesed? Ei ole? Kerkib nagu seeni peale vihma. Neil on oma juristid ja poliitikud; pangad ja kohtud; oma esindajad Euroopa Parlamendis ning poliitikute seas. Esineb korruptsiooni nn rahade osas ja poliitikas. Inglismaal on juba tehtud katse seadustada osaliselt shariadi seadusi - püütakse seadusandlust ühtlustada. Esialgu käib jutt pärimis- ja naisteõigustest (mis eiravad EL põhimõtteid ning halvendavad naiste õigusi) jne. Isegi juhend anti juristidele kätte. Kaugele on jõutud, ei tea. Ma ei räägi kõigist moslemitest, vaid radikaalsetest jõudest (kõrgemast mängust), mida toetatakse ja rahastatakse jumal teab kust (lisaks muidugi EL maksumaksjate rahadest). Ei saada jagu vihakõnelejatest ja kurjategijatest. Välja saata ei julgeta, arreteerid mõne liidri, siis võid oodata terroriakti. Jne jne. Ei saa enam vaadata ettevaatusega üksnes Venemaa poole. Osapooli, millel on oma poliitiline ideoloogia tuleb käsitleda ühtemoodi (julgeoleku seisukohalt). NB! Ma ei räägi tavapärastest moslemitest, vaid nende seas esinevatest äärmuslikest poliitilistest jõududest.
!!! 31. august 2015 11:08
Jah, Eesti võiks olla pigem reservaat nendele eurooplastele, kes oma kodust nigeriuputust põgenevad ja islami ning islaminoorte kuritegevust enam välja ei kannata. Kes turvalisust otsivad.
ziidiuss 31. august 2015 12:16
See reservaat on esialgu ainsana veel Island! Loodetavasti seal neid tolguseid veel ei parasiteeri!

loogiliselt 31. august 2015 09:12
Kui on ka naisi, siis bordelli, mehed kloostri usku vahetama.
Narva ja paljudes teiste eesti linnades on neid tühjasi korter elamuid kuhjaga, kuhu isegi meie omad 31. august 2015 09:40
ei taha odavalt soetada raha, tehku siis need eramud seal korda, mis tühjadena mädanevad lihtsalt ja ongi pagulastel elamised olemas.
? 31. august 2015 10:02
Ja mida nad seal tegema hakkavad? Ida-Virus on praegu juba 5000 töötut, lisandumas on veel 1000. Ah õigus, vabandage! Need mustad e peagi ega ei hakkagi tööd tegema. Nemad hakkavad lihtsalt abirahadest elatuma. Lulli lööma. Trummipõrinaga tantsima, v´utti mängima ning palvetama. Ja meie, maksumaksjad, hakkame seda heldinult naeratades kinni maksma. Sina maksa kui tahad. Mina ei soovi. Tänan!
Vii jah! 31. august 2015 10:27
Vii jah need pätid Narva ja hakka neid nuumama! Siis tuleb neile seal lühikese ajaga selline koduigatsus peale, et panevad jalgsi Eestist liduma.
JUSS 31. august 2015 11:28
Vii jah Narva! Kui noored moslemipätid seal vene patsaanidega nugadega kokku lähevad ja veri voolad, siis saabki Putin hea ettekäände oma kalleid kaasmaalasi kaitsma tulla. Ja kui vene tankid juba tulevad, ega nad ainult Narvaga ei piirdu. Vaat et ei saa enne pidama kui Lasnamäel!
pagulased 31. august 2015 09:06
See on juba nagu halb unenägu mis ei lõpe.Mis toimub?
Toimetajale 31. august 2015 09:00
Palun parandage ära faktiviga: tegu on migrantidega, kes Saksamaale jõudes esitavad asüülitaotluse kui põgenikud. Kas nad kvalifitseeruvad pagulasteks, näitab migratsiooniameti otsus. Enamus EL sisenenud migrantidest viimasel kümnel aastal ei ole kvalifitseerinud pagulasteks.
Karla 31. august 2015 08:36
Siseôuel on lastel hea mängida ja nad ei satu kiusajatega kokku... Juhanil on ôigus, kui küsib, kas haige nali. Kes neid seal kiusama läheb? Ja see kloostrisse majutamine - kas valgeid majutataks kuskile mosheesse? Mitte mingil juhul!!!
Ei tasu unustada, et meil siin on jäänud tühjaks paljud seakasvatuskompleksid, ehk leiavad ka lôimumise koha pealt kasutust. Kui see jama edasi läheb, siis antakse ilmselt ka igasse perekonda paar pagulast kosti peale. Toimub kohe lôimumine , kohalik keel, kohalik meelsus, hoitud peetud, kasitud ja kammitud ning kôik tundub korras olemas.
aga mind 31. august 2015 08:31
huvitab hoopis mis imeväega on rahvas tehtud nii lolliks ja madalaks, et arugi ei sa, et see ongi Kolm,as Maailmasõda
vist oodati tuumapommi aga nüüd tuleb välja , et pole püssigi vaja
kuid nagu kreeka organiseeritud kuritegevuse spetsialist Michaketos väidab tuuakse neile niinimetatud pagulastele-islami sõdalastele bulgaaria maffia kaudu pidevalt relvi järgi, Iraagi ja Liibüa hävitamine ootab ju tasumist
Loomulikult 31. august 2015 08:08
Ülepaisutatud üüriarveid saab ju iga putka eest esitada ..
Oraakel 31. august 2015 08:05
Varsti jäetakse kooliaasta ära, sest koolimajadesse hakatakse "pagulasi" majutama. Seejärel hakatakse musti riigi poolt sundkorras inimeste kodudesse panema.
Karla 31. august 2015 08:41
Igal pool valdades ju nutetakse, et kohaliku kooli astujaid jääb üha vähemaks. Nii leiab kasutuse. Eks muid pôllumajanduslikke tühje komplekse ja hooneid ole ka, mida vôiks väikese renoveerimise peale kasutusse vôtta.
Kusjuures põhjendatult nutetakse 31. august 2015 12:53
Genotsiid on võtnud taseme, millel maakoolid on tõepoolest hirmul, sest lapsi jääb üha vähemaks. maaelu hävitamise programm on tegelikkuses ju suurepäraselt õnnestunud ja lapsi, eriti vanuses 6-13 aastat näeb suhteliselt harva, varem olid külad neid täis.
14- 17 aastased on varsti tööealised ja tööd neil muidugi võtta ei ole maakohtades ja nad hakkavad kas kohalikeks narkodiileriteks või põgenevad linnadesse.
Seega- maaelu täieliku väljasuretamiseni on veel ca 10 aastat aega.
Ruumi neile päevitunud tuumafüüsikutele, agronoomidele, veterinaaridele, arstidele, õpetajatele jms antvärgindusele otse Aafrikast peaks küllaga jätkuma.
Jobukakk 31. august 2015 14:38
Kullakene,ära nuta,meil ei osata Batareiga midagi peale hakata.Seal ju ruumi küllaga.
Juhan 31. august 2015 07:11
Mingi haige tänahommikune nali?