Kadri SimsonFoto: Teet Malsroos
Õhtuleht.ee 29. august 2015 21:59
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson sõnas täna avaldatud erakondade toetusreitinguid kommenteerides, et on aeg teha Reformierakonda välistav valitsus, mis asuks ellu viima laiapõhjalist maksureformi.

"Keskerakonna stabiilselt kõrge toetus teeb tõsist heameelt ning näitab, et oleme opositsiooni selge liidrina tegemas õigeid asju. On kurb näha, et Eesti tänasel võimuliidul puudub julgus viia läbi suuri reforme, mis aitaks meid riigina edasi. Leian, et arengupidurid tuleb võimult kõrvaldada ja moodustada liit, mis oleks muudatusteks valmis," vahendab ERR-i uudisteportaal Simsoni öeldut. 

 "Kui Jevgeni Ossinovski tulekut erakonna etteotsa tervitati esialgu optimismi ning reitingu kasvuga, siis täna on see asendumas pettumusega, et sotsid jätkavad väikepartnerina Reformierakonna poliitika elluviimise toetamist."

Simson leiab samas, et SDE-l võimalik see ümber pöörata, otsustades homsel volikogul tänane võimuliit laiali saata.

Samal teemal

Kommentaarid  (114)

Kadri - KUS ON SINU UUS VALITSUS? 31. august 2015 21:49
Noh, Kadri! KUS see uus VALITSUS siis on? Kaagutasid jälle aga KUS ON MUNA? Kas ükskord oma lolli kaagutamise ka ära lõpetad ja MUNEMA ka hakkad....? Või tuleb hõberebastele söödaks saata kui KASUTU lind...?
Inimene 31. august 2015 11:52
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS