Eesti uudised

Simson reitingutest: on võimalus moodustada Reformierakonda välistav valitsus (114)

LISA KOMMENTAAR

Kadri - KUS ON SINU UUS VALITSUS? 31. august 2015 21:49
Noh, Kadri! KUS see uus VALITSUS siis on? Kaagutasid jälle aga KUS ON MUNA? Kas ükskord oma lolli kaagutamise ka ära lõpetad ja MUNEMA ka hakkad....? Või tuleb hõberebastele söödaks saata kui KASUTU lind...?
Inimene 31. august 2015 11:52
Edgar NUTAB..... 31. august 2015 00:08
Sotsid HÜLGASID Kadri ja ei võtnud teda naiseks.....
Nüüd vana Edgar nu-u-tab,
ti-ral-lal-laaaaa....
Kes Kadri ära võ-õ-tab,
ti-ral-lal-laaaa.....?
nostradaamus 30. august 2015 21:00
Aga ükskord algab aega,kui kõik...ja eediku luukered tulevad kapist välja!Ma näen veel seda,kuidas,tema pugejad S.mson,T,uu,,ss,vend tal,jne.,omale tuhka hakkavad pähe raputama!Sellest tuleb veel vaatemäng nagu Vrgamäel!
Täna Kadri NUTAB..... 30. august 2015 19:59
ÕUDNE, kuidas neitsi Kadri nutab......! Täna ei tulnudki sotsist peigmeest talle kosja..... Hulluks võib kohe sellepeale minna....
Simpson 30. august 2015 19:28
Anneli 30. august 2015 16:49
Mina pooldan ja usun Kadrit. Kas keegi teab, kuidas selle väikesepalgaliste tulumaksu tagastusega on , millal see seadus jõustub ?
veteran 30. august 2015 16:37
Lugesin artiklit, sobrasin kommentaaride seas ja jätan seekord taas kommenteerimata, hirmpalju harimatut ja orjameelset rahvast meie kääbusriigis, hirmutekitavalt suur punt kurjategijate fänne.
30. august 2015 17:05
No nüüd on naerukoht, mõtle, "üdini tark ja haritud" veteran EI SUVATSENUDKI kommenteerida. Mida me nüüd küll peale hakkame ilma sinu, alati "õiglase ja viisaka" kommentaarita? Anna abi.

Nii kurb 30. august 2015 15:49
Kulla Kadri.Te olete nor naine,kes peaks mötlema hoopis rohkem pere peale.Kunagi saab poliitiku karjäär läbi ja mida teil siis on,kas ikka räägite,kui pahad teised on ja kui head keskid on?Alati on öpetatud,et teisi ei tohi solvata,ega halvustada.Kuid teile on ilmselt vanemad sellest unustanud rääkida.Päris kahju on teie könedest,valedest lubadustest,enese kiitmisest ja suurest propagandast hoolimata,olete te lihtsalt yks rivi poliitik,kes ei suuda leppida,et pole saanud valitsusse.Kuid sellise ellusuhtumise ja teisi maha tehes,te ka sinna kunagi ei pääse.keskid ju näitasid meile möne korra,kui Edgar oli peaminister,mis sellest tuli.Ka selliste lubadustega pole vaja eestlasi alahinnata,teid ikka peetakse mitte eestlaste parteiks ja sellest te kindlasti lahti ei saa.
rahu 30. august 2015 14:18
kui te olete ustavad ja sõnakuulekat orjad,vabandust,inimesed, siis saate veel aastaid nautida reformierakona valitsemist. Ka edaspidi teie palgad iga aasta tõusevad,valitsus muretseb,et tekiks uued töökohad,järjekorrad arstile lühenevad nagu seda juba praegugi on tunda,maapiirkondades avatakse koole ja üldse muretsetakse,et eestis maaelu ikka edeneks.Oma palgast maksate tulumaksu protsentides sama palju kui teie uusatv riigikoguliige.Elagu võrdsus ! Ni et olege ustavad ja reformierakond viib teid helgesse tulevikku.Tegelikult tunnete ju ise ,mida aasta edasi,seda lähemale helge tulevik paistab,tavainimene peaks seda juba päris hästi tunnetama.Hurra !
Heldur Putin 30. august 2015 13:59
Simson on siis ikkagi nii loll, et ei tee vahet reitinguagentuuril ja valimiskastil.
Heldur Putin 30. august 2015 15:23
Kui sul on punane maailmavaade, ajud haiged ja paistab, et ka mingi p.rasoole probleem, siis jäta teised oma mägudest välja. Aga endale võid sinna toppida, mida tahad.
Kadrile 30. august 2015 13:03
Ikka uskumatu milline ajupestud see Kadri ikka on. Kuidas on ikka võimalik, et üks üsna kena välimusega noor naine niimoodi selle Savisaare eest väljas on. Ükskord on ise ka vana, ei peret ega lapsi. Jäävad vaid mälestused sellest kui tore oli ikka ühe manipulaatorist vanamehe hääletoru olla.
Ei 30. august 2015 12:15
Mitte mingil juhul keskidega valitsust.Oleme ju näinud Edgarit peaministrina,mis sealt head siis tuli.Simson on esimesest tunnist alates valitsust kritiseerinud ja maha teinud.See näitab,et Kadri sugusele pole mitte midagi pyha.Poliitik peab oskama käituda öiglaselt ja kindlasti ise ka midagi välja pakkuma,et töesti midagi muutuks.Ilmselt pole Kadrile kodus öpetatud,et teisi inimesi tuleb austada ja kunagi pole kellegil öigust teisi solvata ja maha teha.Ka poliitika on suur kunst,mida kadri ilmselt ei valda.
REFORMI KOHT ON TORMA PRÜGIMÄEL SIGADE KÖRVAL,TAO SEE OMALE PÄHE 30. august 2015 13:58
Iga eestlane tahab need punarotid peaees Toompealt alla visata solgikraavi
Kadri Simsonile ja kõikidele kesikutele! 30. august 2015 12:07
Kadri Simson ja kesikud! Et mitte ajada siin üldist ja mitte midagi ütlevat hülgemöla, palun siin kommentaariumis vastata alljärgnevatele küsimustele:
1) KES on need kolmas või neljas erakond, kes on nõus Keskerakonnaga ja sotsidega moodustama uue koalitsiooni ja valitsuse...?
2) MILLAL on plaanitud nende erakondade pühitsemine VENE usku Lasnamäe vene kirikus ja truudusevande andmine Kremlile...?
TÄNAME juba ette konkreetsete vastuste eest!
NB! Kui aga neid erakondi EI OLE, siis kleepige oma suus momentliimiga kõvasti KINNI!
mmm 30. august 2015 12:32
Pole veel lugenud,et keskid vastaksid ausalt kysimustele.Oleks töesti hea teada.Muidu keskid ainult teevad köiki maha ja peavad iga päev lehes olema oma kisaga.Ära on töesti tyydanud.Samas pole keskid ju mitte midagi välja pakkunud,kuidas tegelikult ka inimeste elu kergemaks teeksid.Nii,siis ikka sama kisa ja muud midagi.Kindlasti mitte keskide valitsust
Mis sa PUNAROTT kräunud 31. august 2015 09:20
Vaata et saad Torma prügimäe poole astuma hakatud sead ootavad
Raivo Arengu 31. august 2015 12:58
Küsimustele vastamine toimub Edgari eeskujul - "Teate, mina nii ei ütleks! Ma juba vastasin teile."
ainult mitte keski 30. august 2015 12:04
Nojah, siis tuleb astmeline tulumaks,mis ei tee kellegi elu kergemaks. Väikesepalgalistele see ei mõju, sest latti allapoole enam lasta pole võimalik ja need, kes natuke rohkem teenivad, saavad karistatud. Motivatsioon suuremat palka teenida kaob. Kes oleks nõus poolt palka riigile maksma, et asjapulgad saaksid enda palka kergitada. Tõuseksid ehk sotsiaalmaksud jms., aga kelle arvelt? Ikka nende, kes rohkem rügavad.
luule 30. august 2015 12:01
See on ju kõigile selge, et KE reitingu taga on vene rahvusest inimesed.
to: 12:01 30. august 2015 12:11
Need KE toetajad on vene baabuškad ja deeduškad, kes ISE ka ei saa aru, KEDA nad toetavad.... Nad mõtlevad, et toetavad Putinit ja Ühtset Venemaad ning nende esindajat Savisaart.....

Mälus sorides 30. august 2015 11:45
Oli ju Savisaar Balti keti idee autor ja oli ju Savisaar meie valitsuses eesotsas kui kuulutati riik vabaks. Savisaar on meie riigi heaks teinud palju enam kui mõned noored tegelased, kes ministritoole omavahel jagavad.Aga ega see noorem põlvkond seda enam uskuda taha, kuid ajaloo eest ei pääse. Kadri Simson on väga ideeline ja tugev poliitik, kui ka teised naised meie poliitikas nii julged oleksid ,kes sõna võtaksid poliitika areenil, oleks meil varsti naistest koosnev valitsus ja see oleks parim, mis meil oleks. Saaksid ka need tulevaste sisserändajatega probleemid eelnevalt juba lahendatud. Naise mõistus ja loogka sihib reaalselt tulevikule, mõeldes teistele, mehe mõtlemine aga ,kuidas tal endal parem on.
siis on isikukultus nagu Venemaal 30. august 2015 12:16
Nüüd aga on keski hääled ju enamuses muulaste poolt saadud. Valimiskaart andis selge pildi. Pea see vene võim meil jälle kukil on, kui Savikas võimule saaks. Oma valijate jalgu tuleb ju suudelda. Siin on mängus ainult võimuiha ja vene inimesele on tsaari vaja. Kadri Simsoniga aga on nii, et selle laulu laulab, kelle suppi lürbib.
sul halb mälu 30. august 2015 12:19
Ei olnud ikka nii, Savisaar pooldas isemajandavat Eestit NSVL kosseisus.
Andrus (andrus2000@gmail.com) 30. august 2015 12:28
mul ka halb mälu vist, ei tule kuidagi meelde, mida tegid tänased reformarid 1991 aastal. Olen kuulnud kusagilt, et ansip oli viimase momendini veendunud, et n-liit ja kompartei on igavesed.
kui 30. august 2015 15:30
Simson vastaks ainsale küsimusele otse- Miks ollakse Putini parteiga sõprussuhetes ja miks seda suhet ei lõpetata? siis ma usuks teda,
Sorsin ka mälus 30. august 2015 17:43
Tegelikult virutas Savisaar Balti keti idee ühelt teiselt mehel, nime ei mäleta, ja iseisvat Eestit ta ka ei pooldanud, istus nurgas ja mossitas, kui hääletus läbi ai 1991.a.
Raivo Arengu 31. august 2015 13:13
Savisaar oli valitsuse eesotsas, kuid meie riigi vabakkuulutamises pole tal kunagi mingit rolli olnud. Inimene võib kohal olla, kuid see ei tähenda, et ta oma kohalolekuga mingilgi määral toimuvat mõjutab. Olen ise piisavalt vana selleks, et neid aegu mäletada. Balti keti organiseerimise idee ei tulnud sugugi ainuisikuliselt Savisaarelt, Savisaar tahtis lihtsalt kogu aupaiste endale kahmata ja auahnus pole tänaseni kuhugi kadunud. Mida peale talongide sisseviimise on Savisaar meie riigi heaks teinud? Kui praegugi vaadata tema sõnavõtte, siis kõige enam saabki see riik tümitada ning Edgar laseb paista, et kui vaid tema võimuohjad enda kätte saab, hakkab kõik paugupealt särama. Seda Kadrigi seletab - andke võim meie kätte, muidu variseb kõik kokku! Meie võtame rikastelt ja vereimejatelt ning jagame kehvikute vahel laiali. Kelle filosoofia see oli? Bolševike!
Kirju -Mirju (keskmisele koolieale) 30. august 2015 11:36
Kadri Simsoni identiteet on Europa äärealade päevapoliitika. Olgu rahul selle kohaga ja ärgu hetkel kummalegi poole ronigu. Venemaa juutkond on julm ja hetkel küllaltki kiirelt edasiliikuv justkui emotsioonidenäljas hundikari Karjala Soome põhjarannikul kel suvistest marjadest juba kõht täis.
30. august 2015 10:47
praegu on vist iga teine partei kordi parem kui reformikad. Ent küsimus siiski- MIKS ei ole keskerakond kordagi välja öelnud oma seisukohta massilise illegaalide sissetoomise kohta Eestisse? Ja siin teemas kommenteerijatele märkuseks - palun , ärge hakake jälle soiguma teemal- ainult 200 pagulast kahe aasta jooksul. Igaüks saab praegu aru, et ajal mil iga päev liigub tuhandeid illegaale euroopasse, ei jää see arv mingiks kokkuleppeks. nii saksamaa kui itaalia kui teised otseselt seotud riigid on selgelt mõista andnud, et endised kokkulepped ei kehti enam väljakujunenud reaalses olukorras j a see kehtib ka Eesti riigi sisseveetavate pagulaste arvu suhtes.
Imestaja 30. august 2015 11:36
Aga miks reformierakond ei tee riigile kasulikke reforme vaid ainult kärbib ja maksustab?
Murjan(m)ite lembus on aga nende isandate poolt pealesurutud teema.
to: 11:36 30. august 2015 12:15
Reformierakond teeb kogu aeg reforme, aga sina magad ja vaatad kogu aeg ainult VENE televisiooni ja Tallinna TV-d ka.... Imestame ka , et sinusuguseid inimesi Eestis veel leidub....
Öh öh öh 30. august 2015 14:05
Ahvide sissetoomine riiki ja riigi paljaks varastamine on tõesti reformid öh öh öh
to: 14:05 30. august 2015 19:56
Mis ahvid sul ööpäev ringi on peas - kas IDAST tulevad ahvid ja Kremli taudi nakatatud sead....? Röh, röh - oled ka seataudis....?
Riina 30. august 2015 10:31
Mida iganes, aga mitte keskerakond, see seltskond eesotsas Savisaarega on võimul olnud ja sellest ei tulnud midagi head. Ma olen kindel, kui kesikud saavad võimule, tahab rahvas, et nad ruttu võimult kaoks.
August 30. august 2015 10:31
Simson ära unistagi, et kesk valitsusse saab. Kesk oli EL'i vastu, pole vene tegevust Krimmis ja Ida - Ukrainas hukka mõistnud, leping Putini parteiga, saatis Toomi Brüsselisse vene eest võitlema,
Eston Kohveri vangistamine neid ei liiguta jne. Keski selle eest premeerima küll keegi ei hakka.
Varem oleks pidanud mõtlema, kuidas soliidselt käituda.
Jahutaja 30. august 2015 11:39
Need kõvad EL pooldajad, kes lootsid uut elatustaset ja Üleeuroopalist vennastumist, astusid ju kah ämbrisse!
See tsumadann oli köige tavalisem nuuskur ja söda Ukrainas alustas ikka 30. august 2015 14:08
Reformipunarottide ülemus ja lepingupartner kurjuseriik nr1 planeedil maa AMERICA
Raivo Arengu 31. august 2015 13:17
Mis haigust Sa põed, muud ei tulegi suust, kui punarott ja punarott? Igatahes tarka muljet Su röökur-karjed ei jäta.
Valija 30. august 2015 10:21
Õige Kadri, võimuliidud tuleb omavahel tülli ajada ja las nad siis kaklevad omavahel nii, et "veri" lendab, aga jätku lihtsad inimesed rahule. Maksumaksja võiks maksta oma maksud sellele erakonnale, kellele ta soovib, või siis mitte üldse makse maksta.
хозяин 30. august 2015 10:19
Я хочу теперь такого, как Путин!
Edasi 30. august 2015 13:36
Noh, mis kräunud siin? rongid käivad.
FINE 30. august 2015 09:54
suurt vöitu teile KADRI

raivo 30. august 2015 09:51
Mis need kesikud paremad on.minu arust ühed pätid kõik.
Maamees 30. august 2015 09:45
Kas Simson tahab oma valitsusse Helmeid ja Madissone.EKRE mehed võimule ja Kadrike pealikuks.Vot see oleks alles valitsus.Simson muudkui kaagutab ja kaagutab.Vihapritsmed lendavad laiali,jutt sama vihavaenuluk,kui ekrelgi.
dgs 30. august 2015 09:42
Unista edasi, Kadrikene!
Arx 30. august 2015 09:28
Keda siis üldse valida. Nagu siin väidetakse et Reformis on vargad ja petised. Kui valid Keskid võid ennast ühel heal päeval jälle "suure venna" rüppest leida. Sinna vahele jääb veel mõni selline kõikuv partei, kelle seisukohad ka väga kindlad ei ole. Nii et raske valik.
EM 30. august 2015 09:32
Ennem "suure venna " rüppes kui moslemite omas
Andrus (andrus2000@gmail.com) 30. august 2015 10:11
see on ka selline suhteliselt nõdrameelsete geneetiliste ajuv.rdjate arvamus, et kui reformi ei vali siis tuleb kesk ja viib meid venemaa kooseisu.
Peale kesikute on ju ka teisi, ma ei saa üldse aru mis d3biilne mõtlemine eestlastel on, et suudetakse eristada vaid musta ja valget. Teised värvid on nagu puudu.
Hea mõte! 30. august 2015 09:15
See võiks isegi täide minna kui seda Edgarit ja Erkit poleks. Vabanege neist ahnureist ja Teist saab sümpaatne partei!
jah 30. august 2015 08:51
kahe käega poolt, kui keskerakond ja teised suudavad meid säästa pagulastest ja ka muud lollused lõpeksid
... 30. august 2015 09:40
enna 30. august 2015 08:38
Kadri on nii kibestunud ja õelaks muutunud, ratsutab aina oma astmelise tulumaksu ja riigikukutamise ratsu seljas, ja midagi uut ei ole aastaid kuulnud. et keeran teleri kohe mujale, kui ta kusagil vilksatab. See üheülbaline jutt ja vingus nägu hakkab lausa füüsiliselt vastu ja on viinud igasuguse respekti tema vastu.
Fänn 30. august 2015 08:54
Selliseid peab kah olema! Maksude tõstmisest ja reformide sildi all teostatavatest kärpimistest ei saa ju vaimustuda?
Ants Rannula 30. august 2015 08:12
Senini on parteilastel õnnestunud haigete valijatega RAHVAST vältida!

yyuuu 30. august 2015 07:46
kes teab mis meetotitega need hääled üldse on saadud .Eks ref pabistab kui keegi teine võimule saab, mis tehingud siis võivad veel välja tulla.
Siis tuleb vist kohe uus vangla ehitada.Läheb rappimiseks.
Uurija 30. august 2015 08:33
Mis muud ikka kui see näotu kilekotiskandaal. Siiani ei teata, mis pankadelt need rahad tulid ja kui palju seda pappi oli. Välja lasti aga seda meie raha üle kahe miljardi.
30. august 2015 07:39
no tehke juba see ära,kaua te kraaksute,lööge reform minema ja vaatame,milleks siis teie võimelised olete,teid saab alati minema lüüa
te ei saa jagu rikaste parteist muudkui kraaksute ainult
30. august 2015 08:09
s jajaa, siis saame paugupealt õnnemaale, ei mingeid muresid enam.
Andrus (andrus2000@gmail.com) 30. august 2015 10:08
mis krdi rikaste partei see reform on? Varaste ja petturite partei, sest kui ausalt makse maksta jääd tööl käies lõpuks võlgu.
Riho 30. august 2015 07:06
Reformarid suures surmahirmus peksavad siin ikka hullult segast. Teie lõpp on käes;kraaksuge palju tahate;jobukari:
30. august 2015 08:12
Vahur 30. august 2015 06:56
Olles olukorras, kus Reforme ( vargapartieid) enam kindlasti ei taha aga Sotse ja Kesikuid EI Tohi valida! Vajab Eesti sellist uut poliitilist jõudu, kes kaitseks Eestit ja Eestlust nii punaste, lillade kui mustade eest!!!
30. august 2015 05:27
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Samad sõnad 30. august 2015 07:13
Tegelikult peaks reformarid põhiseaduse preambula (rahvuse säilitamine) eiramise eest kohtu alla andma. Juhtpositsioonidel on oldud vaid omakasu nimelt, et võõrpankadele loodud heade tingimuste eest kilekottides meelehead saada.
Oma rahvale on tekitatud aga nii palju vaesust ja kahju, mille loetlemine läheks pikale.
30. august 2015 13:39
Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ?!?
Mis asi siin konkreetselt reeglitele ei vastanud? Kirjutage siis kohe, et kommentaari sisu ei vastanud õhtulehe tegijate poliitilise eelistusega!!!
Põhimõtteliselt oleksin nõus ka kesikutega käed lööma kui üle 20 aasta võimul olnud eestimaad laostanud ja kurnanud reformierakond ajaloo prügikasti kaoks.
Sellist nuhtlust pole eestimaal olnud ühegi okupatsiooni aegu ega ka ühegi looduskatastroofi puhul.
Ants 30. august 2015 04:18
ainult loll võib õigustata refvormierakonda seal kus refvormierakond seal ka rahapesu ja maksumaksja raha mõttetu kulutamine
to: loll Ants, 04:18 30. august 2015 23:53
Aga kui palju kulutab Savisaar ja Keskerakond maksumaksja raha oma pepu ülistamiseks?
Savisaare 113 000 euri on ainult ÜKS näide paljudest.... Ainult LOLL KESIK võib sõimata teisi ja õigustada KE vargaid ja pätte....
Uudo 30. august 2015 04:02
Niikaua kui sellised Tolgused Toompeal hauguvad ei ole Eestis lootustki parema elu peale !!! Savi on ikka korralikku aju loputust erakonnas teinud . Ja selline nimetab ennast veel Eestlaseks , , kelle võimu ahnus on nii suur , et puudub juba igasugune austus ja elementaarne viisakus . Selliste koht peaks olema tõesti Psühharis .
Neutraalne kodanik 30. august 2015 07:16
Kas konkreetsemalt ei saaks? Minu meelest ei ole Savile riigijuhtimises võimalustki antud. Kuidas saab teda siis ette või tagantjärele halvustada?
Reformi valijad ja toetajad 30. august 2015 03:34
Õnnitleme Reformierakonda ja peaminister Taavi Rõivast rahva suureneva toetuse puhul! Soovime palju edu ja kordaminekuid teie raskes töös! Astuge julgelt edasi oma teel, las opositsioonis olevad kesikud ja ekrelased hauguvad suurest vihast - nende peale saab ainult suhtuda suure põlgusega.....
Igati ühinen. 30. august 2015 06:45
Taavile soovime edu ja edu !!!
Eriti innustunud ühineja 30. august 2015 07:22
Samuti sügavad ja kauakestvad kummardused meie riigi asju otsustavatele finantssektori ametnikele ja ärikatele. Rootsi, Brsseli ja lombitagustele in-english härradele.
Mina ka ühinen 30. august 2015 11:51
Taavile soovime kadu ja kõdu!!!
ÖÖK ÖÖÖK 30. august 2015 14:11
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖK J N E
to: ÖÖK ÖÖÖK, 14:11 30. august 2015 23:58
Näide vaimuhaigete kesikute ja ekrelaste igapäevastest kommentaaridest...
Kas mõni ei saa ikka veel aru kesikute ja ekrelaste vaimsest tasemest...?
rs 30. august 2015 07:01
MIDAGI LOLLIMAT KIRJUTADA ANNAD IKKA VÄLJA MÕELDA.
sellel reformikollil 30. august 2015 10:41
on jäänud õhtused ravimid võtmata, sellel hetkel unesegane.

Kadrile 30. august 2015 00:58
Sa tahad REffe välistada. Kas Sa ei mäleta, et teised erakonnad välistasid valimistel just koostöö Keskerakonnaga? Millele Sa loodad?
Kuda kellele? 30. august 2015 02:01
Sellele, kes on ülestõusnud ja ennast rahvale Ilmutanud!!! Loll küsimus!
Alar1 veel 30. august 2015 00:54
Simson tahab valitsusse pääseda mitte tegudega, vaid kellegi vihkamisega! See pole ju poliitik, vaid psühhopaat! Viharavi tehakse psühhiaatriahaiglas, mitte Toompeal!
ALAR ÜHEKENE 30. august 2015 08:11
MINE KARJAMAALE ROOOOOHTU SÖÖMA ,VARSTI LUMI MAAS
ää 30. august 2015 08:36
kellegi vihkamisele kogu see reform on üldse võimul olnud. kellegi vihkamisele on su senised kommentaarid olnud. mine arsti juurde.
UUS valitsus - UTOOPIA! 30. august 2015 00:31
Kadrikene! Keskerakonna tallaalustest SOTSIDEST on valitsuse moodustamiseks VÄHE! Ütle, KES need LOLLID erakonnad oleksid, kes TEIEGA koos valitsusse tuleks....? Mitte ei usu, et ükski kolmas või neljas erakond teeks omale "harakiri" (lõikaks kõhu lõhki jaapanlaste moodi!), et teiega ühineda... Lisaks saaksid sellised erakonnad omale häbiväärse Kremli tallalakkuja sildi, eestlaste põlguse ja eestlaste toetuse KAOTUSE..... Nii et UUEST valitsusest EI TULE MIDAGI VÄLJA!
TOETUS REF-ile KASVAS PLAHVATUSLIKULT! 30. august 2015 00:22
Kadri! Mis sulle PÄHE on kukkunud! Aadu Must ütleks, et: "Reformi TOETUS on rahva hulgas kasvanud PLAHVATUSLIKULT!", tervelt 5%! Ja sina tahad mingitest jobudest ILMA Reformita valitsust moodustada....? Arvesta ikka RAHVA kasvava toetusega Reformile. Sotside toetus LANGES, Vabaerakonna toetus LANGES, EKRE toetus LANGES...... Järgmine kuu on REF-i toetus VÕRDNE Keskerakonnaga!
Ütle mulle00.22 30. august 2015 07:10
millisest hullarist sa kommenteerid.
30. august 2015 08:20
Korralagedus hullaris! 30. august 2015 09:20
Miks lastakse hulle arvuti juurde?
to: 09:20 30. august 2015 10:50
KESIKUTE ja EKRE hullud peaks jah arvutist kaugemale olema!
Elagu! 29. august 2015 23:43
Kadri on tark ja ilus naine! Jaguks temasuguseid sinna riigikokku vaid rohkem!
to: 23:43 30. august 2015 00:14
Ära joo nii palju viina, et iga naine paistab ilus....! Mine magama!
Kana 29. august 2015 23:20
on lõputult viha täis ja teeks ei tea mida kui saaks ainult sõimata ja haliseda
kaagutab jälle 29. august 2015 23:27
valimistest alates juba kiunub
29. august 2015 23:16
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
kirjutada võiksid siiski ilma vigadeta, 29. august 2015 23:25
koolis pole suurt käinud,aga ikka sinna...
to jummel 29. august 2015 23:45
Jäta omale eluks ajaks meelde, et üldse kirjutatakse nõrga D tähega! Muidu paistad Kadri kõrval ikka VÄGA RUMAL VÄLJA!
Aivo 29. august 2015 22:58
Sada korda ennem Reformierakonna valitsus,kui Putini sōprade valitsus. Simson on sama imal ,kui vana Savipäts.
Virumaalt 30. august 2015 08:44
Vastastikku kasulikud majandussidemed Venemaaga looks meile juurde kõvasti töökohti, turgu ja jõukust. EL-ga liitumisel loobuti ida-ärist ja lubati meile lühikese aja ärast suurt edu, mis aga on jäänud tulemata!
Okupatsioonihirmuga lihtrahva ohjeldamine on aga juba vana meetod Vana-Roomast alates.

sokrates 29. august 2015 22:35
Sotside partei läheb pooleks.
Simson on Savika hääletoru ja riigikukutaja
aristoteles 29. august 2015 23:36
See riik on juba kukutatud nüüd jääb ainult venelasi oodata kes meid meie oma lollide käest päästaks.
Kärsna 30. august 2015 08:49
Riiki kui kodanike heaolukooslust (normaalne elatustase, arenenud sotsiaalvaldkonnad, kättesaadavad teenused, turvalisus) ju polegi!? Tühise hambaplommi eest peab kodanik välja käima 52 €! Palju õnne!
Alar1 29. august 2015 22:26
Simson ei tea veel, et valitsus moodustatakse hrahva ääletuse tulemusena. Kui hakataks valitsust reitingu ehk mõne üksiku juhusliku(?) isiku hetkeemotsioonide põhjal alusel moodustama, siis tuleks samasugune kaos, nagu Keskerakonnaski valitseb. Lühikeseks ajaks jõuab Simso meedia altkäemaksuga ära osta, neljaks aastaks ei jätku Venemaal raha KE rahastamiseks. Seepärast püüab Simson iga reitingu kukkumisel kohe valitsust muuta. Õnneks kehtivad ka KE kohta mingid seadused.
kurb, 29. august 2015 22:47
et oravad pole jälle suutnud ajuinvaliidile rohtude raha anda ja Alaril rohud vötmata. See näitab ,et riik ei suuda isegi invaliide enam aidata, sest kogu raha kulub lagritsate siiatoimetamiseks ja eestist moslemiriigi tegemiseks.
ema anna padruneid.... 29. august 2015 23:32
Olen rahul ennem lagritsatega kui mingite nn Novorossia loojate või nende kesiktallalakkujatega
To ema anna möistust, 30. august 2015 00:48
kahju lastest, (sinusugustest),kes ei hooli isegi oma kodumaast ja on nöus selle loovutama musta mandri asumaaks. Ei tea muidugi kas eesti on su kodumaa.
To 23,32 30. august 2015 08:20
Ja neegri mynn on pikem
30. august 2015 08:26
Sul endal ju sama probleem, pole sinaga saanud oma rohte kätte, selgelt näha.
30. august 2015 08:28
maamees 30. august 2015 09:00
Kas oled enda oma neegri mehe omaga võrrelnud.
mind ei koti,kes ja kuidas 29. august 2015 23:28
peaasi,et ilma lolli mulgita ja rottideta.
30. august 2015 12:06
ajad vist riigiinstitutsioonid lootusetult segi, st. valitsuse ja presidendi oma
... valitsus moodustatakse hrahva ääletuse tulemusena. 29. august 2015 23:46
Mitte siin pigistanis ja rehvitöökoja valitsemise ajal!
30. august 2015 12:09
Ei ole ikka nii- riigikogu valib rahvas. Edasi annab parlament juba oma parimatele poegadele kohad valitsuses.
Oh oh oh Alarikene Maiustasid vist nurgataga jälle mingi halvaks läinud pa,saga 30. august 2015 08:18
Valitsus moodustataksegi rahva hääletuse tulemusena aga PUNAROTID on häältevöltsijatest petised ,Ja seepärast ongi teie koht Torma prügimäel sigade körval