Meedia

Saates "Abielus esimesest silmapilgust" osalenu: lootsin, et leian normaalse mehe (5)

Silja Ratt, 26. august 2015 14:44
LiisFoto: ALAR TRUU
"Lootsin, et ma leian endale normaalse mehe. Et ma ei enam olema see udupea, kes ei suuda komplekteerida ühte isendit nimega isane," räägib telesaatesse armastust otsima läinud Liis.

Sügisest hakkab TV3 ekraanil jooksma saade "Abielus esimesest silmapilgust", mis paneb paari võhivõõrad inimesed. Tegemist on nii-öelda eksperimentabieluga. Saates osalenud kolm julget naist kinnitavad nagu ühest suust, et ei kaalunud osalemist pikalt.

Samal teemal

"Mõtlesin sel hetkel, et elu on elamiseks ja kõik võimalused, mis sulle pakutakse, tuleb ära kasutada," meenutab Liisa, mis emotsioonid teda saatesseminekul valdasid. "Neid kogemusi, mis selle saate käigus, tulid mõistame ainult meie, kes me saates osalesime. Televaatajale võib jääda mulje, et läksid kuus lolli ja tegid nalja."

Helen räägib, et valge kleidi unistus on tal alati olnud ning saatesse minnes sai ta lõpuks kogeda, mis tunne on altari ette kõndida. Kuigi naine kinnitab, et võttis seda pigem eksperimendina, lootis ta ometi, et ehk leiab ta saatest ka armastuse. "Ma üritasin oma ootusi alla suruda," ütleb Helen.

Saate kolmas naisosaleja Liis räägib, et on viimastel aastatel pigem suhteinimene olnud. Naine ütleb, et oli juba peaaegu usku kaotamas. "Kaks kuud vallalisena on ikka tõeliselt pikk aeg," arutleb ta enda vallaliseaegadele mõeldes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee