Maailm

Saksamaal põles pagulaskeskus (39)

LISA KOMMENTAAR

26. august 2015 21:54
Sellised hetked ,st. selliseid hetki arvan,et hakkab juhtuma nii mõnelgipool kus neid enne juhtunud ei ole. Aga kui me kõik ei ole sellised Vannn Dammed!?
https://www.youtube.com/watch?v=hDkdh0EhjVg
ab 26. august 2015 17:35
no Leipzigi all läksid ka ju molotovi joogid käiku!
Alar1 26. august 2015 11:55
Pagulased panid ise põlema, sest nende kohe saabuvatele sugulastele pakuti moodsa pilvelõhkuja asemel mingit spordihalli.
Kehalised katsed! 26. august 2015 11:47
Hiina MM taustal tuleks tulevastele pagulastele korraldada kehalised katsed: mingi jooksudistants, kauguskargamine ja veel midagi. Ehk on neist spordiski mingit kasu. Samas on soomlastel kuidagi vähe neid tõmmusid sportlasi.
ohh jaa 26. august 2015 16:45
vast kehalised katsed1...unistada v6id,et mingit sporti tegema, nende maades ei ole töö esimesel kohal kahjuks,nii kui sivistunud riikides.naised on kodused,kes sünnitavad iga aasta ja mehed longivad ringi,joovad kambas teed ,jutustavad,üksikud kes turul müüvad kaltsusi jne.Minge käige nende riikides,siis näete,missugune töö tegemine neil kombeks...Ega muidu parema ja nimelt sotsiaali rahadele tulda...kes kauem perega riigis,alles siis möni neist tööle....aga laiskus ja mugavus on juba lapsest peale öpitud ja seda köike üm,ber muuta,kestab mitmeid aastakümneid....Noored,terved mehed otsivad,kelle naise kulule ennast soetada....internet kuhiseb neist....loodritest. Töö tegijad on kurdid, türklased,aasiast tulnud.... seda on mujal euroopa riikides ju ammu nähtud,kellest töötajad on. Aga Nigeriast,Gambiast ,Ghana,Somaalia..laisad ja vaatavad kus varastada jne.
to ohh jaa 27. august 2015 01:10
Aastakümneid? Ikka aastasadu.
Laiskus ja niisama olesklemine on neil geenides.
Vaevalt see ka aastasadade pärast muutub.
Külma talve fänn 26. august 2015 11:42
Mina, kes ma fännan talve, ootan see aasta Euroopasse erakordset pakast, tuisku ja rohket lumesadu, külmakraade ootan nii - 30 kanti. Jeeeee!
26. august 2015 15:26
Asjata, Soomes on nn. pagulased sellega juba harjunud ja külma äle ei kurda. Küll aga teevad kohalike elu lausa põrguks ja ka seal on valitsus vait.
Sinisilmsed eurooplased 26. august 2015 11:20
Valge Vana Maailma kodanik on ikka lausidioot, kui laseb ennast vabatahtlikult omas kodus murjanitel ära killida! Ja need, kes seisavad sellele vastu, väärivad autasu.
Kalergi ka ahju! 26. august 2015 10:27
Vägisi impeeriumiks kujunev ja üha räpasemaks muutuv Euroimpeerium vajab kohe iidoleid, pühakuid ja muid kultusobjekte. Kui te ei taha, et Kalergi nimelise inimmonstrumi kujud jõllitaksid teid igas linnas, nagu omal ajal Leninid ja nende juures europioneerid saluteerimas, lilli viimas ja auvahis seismas käiksid ja nende pildid iga asutuse seinal ripuksid, siis tampige Kalergi ja teiste "iidolite" nagu Schumanni, Monneti, Adenaueri, Spaaki, De Gasperi, Spinelli jt. kultus veel enne porisse, kui see jõuab tõeliseks kultuseks saada! Võrrelge neid Trotski (Bronšteini) ja trotskistidega (mida nad tegelikkuses ongi). Joonistage nendest rõvedaid karikatuure, riputage nende pilte üles peldikutesse, toppige peldikupottidessegi, printige jalamattidele, märklaudadele jne. Euroliidu ja illegaalide vastasel meeleavaldusel võrrelge neid ajaloo kõige verisemate ja punasemate isikutega, nagu Lenin, Trotski, Stalin, Mao, Pol Pot, Kim-id jt.
https://et.wikipedia.org/wiki/Richard_Nikolaus_von_Coudenhove-Kalergi
!!! 26. august 2015 10:14
See on ilmekas näide, mida rahvas arvab majanduspaulaste uputusest. Et ei taheta parsiite oma kukile. Pealegi ülbeid ning pretensioonikaid, kes nõuavad siia lisaks ka üleüldisi islamikombbeid. Aga poliitikud on jäärapäised ja jahuvad ikka oma mulgikultit edasi. Nad ei saagi sellest enam taganeda, sest see tähendaks tema poliitlist läbikukkumist. Ametist ja hüvedest loobumist. Seega, pigem müüa kogu Euroopa mustadele maha, omaenda tasku huvides.

Tuleks 26. august 2015 10:03
oktoobli algul krõbe kulm ja paks , paks lumi kuni jaanipaevani.
26. august 2015 20:01
et sa imbetsill oma elektrivõrkude niigi rahva koorimisega ise auku kukuks ! - las tuleb ja küllap tulebki - soe talv meile ! neegritel niigi vahet pole, nead ise ei maksa !
Aadu 26. august 2015 09:55
Ütelge, miks ma ei tohi olla rassist, vägisi ei pane kedagi armastama, sunnitud armastus südames kole, parem olen lõpuni aus
to Aadu 26. august 2015 10:21
Sest sina pead musta ning kaltsupead austama ning armastama, laua kummardama! Muidu oled sa väga-väga paha rassist !Sa pead temaga oma vara jagama, teda toitma ning poputama, edaspidi kogu tema järgitulnud suguvõsa orjama. Et neil rohkem aega palvetamiseks ja Allahi tänamiseks jääks. Pead tema kombed ning usu omaks võtma ja ise nende järgi elama hakkama. Sest siis oled sa tolerantne.
Tim 26. august 2015 11:14
Rassismiteooria järgi on rassistid ka need immigrandid keda meile nii meelsasti imporditakse.Kuna nad põhimõtteliselt suruvad Euroopale peale elusttili muutust ja see on rassism.
26. august 2015 09:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
karuteenele 26. august 2015 10:23
Vaata, kui vait on meie juudi kogukonnad! Siiani pole neil mitte ühtegi piuksu selle kohta, et kümneid tuhandeid moslemeid riiki tahetakse tuua.Vastupidi! Samost hoopis mõnitas tsiklimehi, kes Vao rahvale toetust osutasid. Seega leiab jällegi kinnitust vana tõde, et juut müüb oma ema ka maha, kui ainult keegi sobivat hinda pakub.
Indrek2 26. august 2015 09:00
Kahju, et karja pigisid ei õnnestunud sinna sisse põletada. Ehk järgmine kord läheb paremini.
Saksamaal 26. august 2015 08:44
ei ole kõik kodanikud ilmselgelt rahul, et sel aastal prognoositud 800 000 saabuvat, vahendajatele 3000-10000 maksnud klienti ootavad täisteenust, mida neile lubati. Põgenikekeskuste põlengud on igapäevased uudised.
http://onneparl.blogspot.com/2015/08/paadipogenikest-xxiii-rahulolematud.html
26. august 2015 08:38
seni kuni rootsi ise omi seadusi ei muuda, seni pole mingit kasu mistahes abinõudest seda tohutut musta massi pidurdada. sama kehtib ka Kreeka, itaalia jne riikide suhtes, kes raha väljapressimise eesmärgil neid sisse tarivad. No toetage sama rahaga siius Aafrika riike kuskohast need siia pressivad- saate palju mõistlikuma tulemuse- kaklevad omal maal ja siis on neil valik, kas hakkavad tööle või mitte. Selle prügiga tegeledes jäävad hoopis omapäi tõelised sõjapagulased või tagakiusatud, kes tõepoolest omal kodumaal enam elada ei saa. Kõik see tsirkus on nii silmakirjalik et tõepoolest hakkab lausa vastik, nagu pr Merkel väljendus hoopis teises kontekstis siiski. JKa need põlemapandus tulevased keskused- meeleheide ajab inimesi tegutsema ja ma mõistan neid täielikult. Kasutades sama jõupoliitikat nagu nende maade valitsused oma rahva suhtes teevaD.
saksamaa hakkab vastu ja tore on 26. august 2015 09:01
Kus Eestis tagakiusatuid vastu võetakse nagu pagulasi? Eesti on sellise tasemega kiusamisühiskond, et paljud ei suuda isegi kiusamist ära tunda, kui neid kiusatakse koolis, tööl, seadustega, meedia kaudu, kuhu on reaalselt Euroopas minna kiusatutel?
Inglismaa kiusab puuetega inimesi, lükkab nad konkurentsivõimetuna tööturule, kuhu on neil minna peale vabasurma, mida tehakse juba massiliselt, sest nad jäävadki pensionita kodutuks ja nälga? Pagulastele ei keela keegi sotsiaaltoetusi, neid ei ole lubatud leivalt maha võtta, aga oma rahva suhtes kohustusi enam ei ole, kuhu siis minema peaks?
see 26. august 2015 08:26
on ainult tervitatav, kui talv peale tuleb ehk hakkavad massid lõuna poole tagasi liikuma. Valitsuse poolt läbiviidava riigi, rahvuse ja kultuuri hävitamisele tulebki vastata radikaalsemalt, kui muu enam ei aita. See on võitlus sionismi ja kohalikke riigireeturite tegevuse vastu, riigi ja rahvuse kestmise nimel...antud olukorras on kõik vahendid head, kui mitte nüüd , siis mitte kunagi, pärast on hilja...Millal EL-i kurjategijad isiklikult korraldatud jama eest vastutama hakkavad ? Ilmselt saab varem või hiljem rahva omakohus olema kohtumõistjaks ja seda nii Eestis kui Euroopas. Sellise immigratsioonipoliitika jätkudes lähen Putini tankidele lilledega vastu kui vabastajaid, et orjastajatest, juutide suuvoodrid ja sabarakud riigiaparaadis mättasse lüüa...
pagulased ei pea meie kultuurist lugu 26. august 2015 08:17
Vabanduseks öeldakse, et euroopa rahvastik vananeb. Aga kui tulevikus pigilt nöutakse, et pea vanu eurooplasi yleval, irvitab ta sulle näkku ja saadab kuhu päikeei paista. Nad ei austa praegu meid ja meie tavasid, vaevalt hiljemgi. Euroopa liit on öövastavalt pehmo. Juba praegu on vöim pagulasrottide käes ju.
xcxc 26. august 2015 09:27
kuidas saab rumalatest eurooplastest lugu pidada, kes parasiidid sisse lasevad ja maksavad neile toetusi isegi siis kui omadele ei maksta, lisaks antakse heakorrastatud elamispind oma abivajajate arvelt? Proovi korraks mõelda sisserändaja seisukohalt. Ma olen immigrantidega rääkinud, nendelt tänulikkust oodata on ülim naiivsus, maailmas kehtib ainult tugevama ja targema elujäämise printsiip, nõrgad ja peast nõrgad hävinevad ise immigrantide massi all. Välja rändavad ju tugevad inimesed, kellel on piisavalt jõudu mujal elu alustada nullist.

ju ma olen siis rassist? 26. august 2015 08:11
Kui mind veetleks neegrid vöi moslemid, siis ma koliks vastavatesse riikidesse. Ma tahan elada euroopas, valgete inimeste seas, nautides meie kultuuri ja järgides meie tavasid. Mis multikulti, rändtirtsud ei vöta vastu meie tavasid, ainult raha. Ja kui vaja jöuga panevad meid endid muutuma. Vöörliigid söövadlooduses kohalikud välja. Näiteks ameerika suurem ja agressiivsem ameerika naarits suretas välja euroopa naaritsa . No ja nögid juba suretavad vaöge rassi tunnuseid. Prantsusmaa kihab segaverelistest. Valge rass on ohus, kas keegi peale minu ei näe selles probleemi?
Juula 26. august 2015 11:43
Oli jupp infot hispaania teetigudest. Samal ajal millegipärast tekkis paralleel uuseestlastega. Kuidagi sulasid üheks kokku. Kui olek nimetus ära vahetatud, saaks ôige pildi tulevastest kodanikest ja kuidas nendega käituda. Paha inimene ma ei ole ja ämbris neid ei uputaks. Miks loomakaitsjad ei lôuga, et nii teha ei tohi? Häbi. Teod on ka sunnitud vôôrsile minema ja tuleks multi-kulti kultuuriruumi sulandumisel laiali kätega vastu vôtta ja anda söök ja elamispaik.
AKV 26. august 2015 08:05
Katku,aafrika katku vastu aitab ainult toetusrahade maksmise lõpetamine. Haigus kaob ise kui seda kunstlikult sisse ei tooda. Mis takistab haigusele radikaalselt võidelda. Kellegi suur kasum mis tuleb abirahade jagamisel.
fgfg 26. august 2015 09:31
no pisik on juba Eestis sees, aja küsimus ainult kuidas ja kuhu see levib. Ma ei usu ka seda juttu, et keegi toob oma karja katku, kui kõik loomad selle tõttu tuleb magama panna, sul on ju võlad ja lepingud, mida pead täitma või trahve maksma, kui tootmist ei ole siis kust see raha tuleb?
assaa 26. august 2015 23:22
Frau Merkel lubas hakata asja uurima, et miks selline prussakavoor Euroopa poole rühib. Äkki saab kunagi selgust ka, aga siis enam tema käest ei küsita ja tema enam ei otsusta.
saatke nad tagasi 26. august 2015 08:01
isver küll. kaua me selle tagajärjega tegeleme
ei ole võimalik, et euroopaliidu piir ei pea. aga hetke ei pea ju. meile seatakse mingeid x tingimusi, et venemaaga piirilepet saada ja see piir olemas oleks. aga itaalia ja kreeka on nagu hunnik süüdimatuid, ei suuda seda jama lahendada.
saatke tagasi. pange nad laeva peale, lennuki peale või kuhu iganes ja viige oma maale tagasi. siis lõpeb see jama ükskord ära ka.
seni kuni nad võivad vabalt üle piiri tulla, seni nad tulevad.
keegi neid siia ei taha. ainult poliitikud omavahel arvavad, et lõpp lahe on neid siia tuua.
ja nüüd ehitame meiegi 26. august 2015 08:13
peipsi järve äärde 2.5. kõrguse tara, mille maksumus on... igatahes miljoneid.
26. august 2015 08:44
ja nendesse taradesse tuleb kõrgepinge sisse lasta. hoiatusmärgid välja ja asi korras
wtf? 26. august 2015 09:34
Järve äärde tara ja ise enam järve ligi ei pääsegi, kalurid jäävad tööta! Mõtlete ka mida rääägite? Sama hästi võiks iis Venemaale kinkida selle Peipsi järve, kui siit nagunii inimesel vee äärde ei pääse.
Ärge minge lolliks selle Vene ohu pläraga, teid rünnatakse praegu hoopis valitsuse ja EL poolt!
vaadake 26. august 2015 15:31
pilte, kuidas nn pagulased 2 või 3 korda kõrgematest taradest üle ronivad. Selline 2 m tara takistab ehk haigete metssigade haiguse viimist Venemaale, ei muud. Magama pandud miljonid. Tänapäeval on ju ühel e-valimistega riigil vajalik kaasaegne tehnika käkitegu, koos iidse riisutud jäljealaga. See aed on küll lasteaialaste äraeksimise vastane.
Kuna Saksamaa nõuab teistsugust põgenike jagamist, siis on kindel, et väga suur arv on ka Eestisse tulemas. Ja nagu enne mind on targemad välja pakkunud, siis kohalikest inimestest hoolivad poliitikud viivad Eesti Šengeni viisaruumist välja ja sulgevad Eesti piiri.
Euroopa Inimõiguste Kohus 26. august 2015 10:35
Ei luba inimesi tagasi saata riikidesse kus võib juhtuda, et neid ähvardab miski või keski - Itaalialt on korduvalt väljanõutud nn põgenikele Liibüast 15 000 € per moll. Mingi juhtum oli vist 34 paadipõgenikuga keda Itaalia piirivalve saatis koheselt tagasi Liibüasse. Kõik tuleb vastu võtta ja seejärel otsustada kellele anda asüüli ja kellele mitta. Kui aga on mingigi oht inimesel tema kodumaal (aga millisel maal seda ei oleks, ka Prantsusmaal nüsitakse juba päid maha), siis tuleb teda elu lõpuni ülalpida. Ülim debiilsus ja kohutav ebaõiglus põlisrahva suhtes!
ahv 26. august 2015 11:34
Oma rahvas mitte PÕLIS RAHVAS. Ära mängi ja ahvi põtra (somm).
ei saanud aru 26. august 2015 07:43
Aga kes ei tule syyriast?
mmm 26. august 2015 07:40
Pagulased ise panevad põlema, et paremaid elutingimusi saaks nõuda ja nüüd Saksamaa tahab mõnuga veel selliseid juurde.
nojah 26. august 2015 09:36
Kindlustus maksab nagunii uue ehitamise kinni.