Pokker

USKUMATU! Neymar tabas pokkeris kuningliku kombinatsiooni – tõenäosus 1:30 939 (9)

Toimetas Ott Järvela, 25. august 2015 10:31
Neymari kuninglik mastirida.Foto: instagram.com/neymarjr
Kus on, sinna tuleb juurde. Ei saa ühestki otsast, et Brasiilia vutistaaril Neymaril oleks elus ja karjääris vähe õnne olnud, aga üleeile netipokkerit mängidest tuli seda FC Barcelona ründaja õuele veel üks suur hunnik.

Neymar osales PokerStarsi pokkeritoas peetud 20eurose sisseostu ja lisasisseostu võimalusega turniiril, kui tabas kuninglikku mastirida. Neymarile jaotati kätte poti äss ja poti poiss. Flopis langes lauda poti kuningas, pöördekaart oli poti kümme ja viimane ühine kaart poti emand. Tulemuseks kuninglik mastirida (royal flush), mille saavutamise tõenäosus oli antud puhul 1:30 939.

Neymar võitis muidugi antud jaotuse ning jõudis lõpuks turniiri finaallauda. Neymari täpset võidusummat pole avaldatud, aga ilmselt jäi see vahemikku 10 000 – 20 000 eurot. Arvestades, et brasiillase aastane sissetulek on 30 miljoni euro ringis, polnud võidusumma Neymari jaoks suur.

Netipokkeriga tegelemiseks on Neymaril hetkel silmatorkavalt palju aega, sest jalgpalli ta mängida ei saa – Brasiilia koondise kapten sai suvel külge mumpsi, millest taastumine võtab veel mitu nädalat.

Samal teemal

26.09.2015
Neymari vanemad poja maksusüüdistustest: ta pole ju midagi halvasti teinud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee