Eesti uudised

Töökiusamise peamine ohver on üksik ja eakas teenindustöötaja

Õhtuleht.ee, 24. august 2015 11:46

14 KOMMENTAARI

m
Miia/ 25. august 2015 11:30
Töökohad on väga erineva mikrokliimaga. Kui ikka tunned, et kiusatakse, mine ise ära. Töökohta on raske leida ja raske isegi otsida. Kokkuvõttes VÕIDAD.
v
vaikimine kuld/ 25. august 2015 09:26
tuleb olla võimalikult kidakeelne oma isikliku elu suhtes, ei maksa rääkida, et lapsega on probleeme, mis sellest, et neid on kõigil, et mees lõsutab ainult teleka ees jne.
Tuleb jätta endast mulje, et olen kõige targem, töökam, lapsed on andekad ja iseseisvad, mees lausa kullatükk. Ülemus märkab seda, kompenseerib sellega ka oma elamata elu ja suhtub sinusse kui õhku, sind ei ole olemaski, on ainult see mulje avaldaja.
n
25. august 2015 10:54
No aga sa mõtle millise kadeduse võib see teistes välja lüüa.:) Sellised vampiiridest urgitsejad ei talu vaikimist ja mõtlevad ise sinust lugusid välja.
r
raivo/ 24. august 2015 18:28
Kuidas kellelgil.aga mina ütlesin esimesel päeval töökaaslastele,et minu pihta võib alati kitse panna ja oma väiksele ülemusele,et mind võib alati lahti lasta.kõik hoiavad nõksa eemale,nii hea ja rahulik on tööd teha ja niisama jorutada.keegi ei sega.aga võib olla on asi selles,et ühe meie suur aksionäriga on lihtsalt üks perekonna nimi.
s
suslik/ 24. august 2015 17:54
Ma arvan, et lihtne küsitlus uuringuks ei kvalifitseeru. Igaüks juba mõistab juba kiusamist erinevalt.
i
inimene/ 24. august 2015 17:50
eelmisel kommentaaril on täiesti õigus tööline on tööandjale nagu mingi koorem kaelas tööline peab kõik tööandja tujud välja kannatama vastu ei tohi teha piuksugi muidu vallandatakse
t
tt/ 24. august 2015 16:52
Töö ülemusele löön kirvega otsa ette.
Kui ta veel kiusab.
e
Ei / 24. august 2015 14:59
usu,et ainult eakas.Mind kiusatakse tööl pidevalt arstide tuttavate,sõprade ja sugulastega,kellel pole
numbrit.Pean neid kõiki teenindama ja veel naeratus näol.Ühtegi ülemust teema ei huvita.Olen ähvardanud ära minna,ja kohe päevapealt oldi valmis mind lahti laskma.Töötan õena.Kas keegi teab,mida teha?
o
Otsi mõni tuttav/ 24. august 2015 16:34
samal erialal töötav Soomest. Tema ehk teab kõige paremini sind valgustada. Kui hea sõbrants, aitab ülegi kolida.
j
Jah / 24. august 2015 14:06
minul sama lugu.Koondati ja võetakse noorem asemele.Ja sain veel vastu pükkse ka.Lihtsalt ei oodanud ,et ülemused on nii alatud.

v
vana hiina tarkus/ 24. august 2015 13:56
välistab looduse headuse ja ühiskonna sõbralikkuse. humanistlikud illusioonid teevad olemise ainult raskemaks. hiinlane peab oskama elada oma võimete piires ja jÜst nende piiride tunnetamine ongi peamine.
"Rooman päeva kätte, jättes maha kesta,
mis on kootud lootusest. Ma tean:
eluks ajaks mõeldu päevagi ei kesta.
Välgusähvatusse ennast sisse sean." ( see on meie oma kaasaegse tarkus, arvake ära, kelle? :)
z
ziidiuss/ 24. august 2015 13:03
Selle jutu järgi on arvata, et lesestunud mitte ei kannata kiusamise all, vaid kiusavad ise,sest pole abieluprobleeme!
k
Kogemustega/ 24. august 2015 12:46
Tööturg oma haiglase hierarhiasüsteemiga tuleks kuidagi väga kapitaalselt ümber korraldada ja praegune süsteem ajaloo prügikasti saata. See, mis toimub Eesti inimestega iga päev töökohtades, on nii jälgilt haige, et paljud tööandjad tuleks võtta vastusele oma ebainimliku hoiaku eest ja saata psühhiaatrilisse ekpertiisi, kas nad on ikka adekvaatsed teisi valitsema. Samuti on praegune töökaaslaste omavaheline suhtlemine alla arvestust, sest üksteisel lihtsalt näritakse kõrid läbi. Inimesed sandistuvad moraalselt ja kehaliselt oma töökohtadel, sest ebainimlikud töötingimused ja tööterror teevad oma töö. Ma isegi imestan, et see teema on julgetud üles võtta viimasel ajal. Tahaks loota, et see valupunkt alles kogub avalikustamise osas tuure.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee