Eesti uudised

Tallinna lennujaamast läks kaduma dalai-laama foto

Delfi, 23. august 2015 13:14

11 KOMMENTAARI

i
inimkonnale/ 25. august 2015 03:55
666 märgi tehnoloogia – käegakatsutav reaalsus! See märk on biomeetriline mikrokiip, mis saab olema siirdatud parema käe või otsaesise naha alla. Maailm on ette valmistumas globaalse UUEKS MAAILMAKORRAKS, kus selle süsteemiga liitunud riikides kaob ära paberraha, pass, ID kaart, juhiload jne. Kõik saab olema ühes kiibis ja mis on skanneeritav juba 15 m kaugusel lennujaamades ning jälgitav stateliitidega! Kui sul seda märki ei ole oled lindrpii, sa ei saa osta asju, reisida ja sa ei ole kodanik! See märk saab olema siirdatud lisaks keäele ka otsaesise naha alla, et inimesed, kel pole paremat kätt, saaksid samuti omada seda märki. See mikrokiip, mida nimetatakse raadiosageduse identifitseerimiseks (RFID) ning see on inimeste jaoks välja töötatud, nimega VeriChip. Antikristus ja tulevane superriik saab seda võikal moel kasutama inimeste jälgimiseks ja totaalseks kontrollimiseks. Piiblis on sellest märgist juttu ja väga hirmsat ning hoiatavat!
Biokiip.ajamargid_2Toome teieni esmakordselt eesti keeles ilmuva 666 märgi ehk biomeetrilise kiipkaardi tehnoloogia tutvustuse.
Kahjuks ei tea suur osa kristlasi sellest Piiblis ettekuulutatud saatana märgist mitte midagi. Kas see on juba võimalik lähima kümnendi vms. jooksul? Vastus on JAH! Tehnoloogia on juba väga kaugele jõudnud ja me võime peagi leida selle kõige eelmängu keskelt!
Mitmed Jumala prohvetid on aga kinnitamas, et kiip võetakse kasutusele peale koguduse ülesvõttu ehk siis Suure Viletsusajal. Samas peame me ka oma eluajal olema valmis, et kui see peaks ka varem juhtuma me ei võta enda peale 666 märki, mille kandjaid ootab IGAVENE VÄÄVLI JA TULEJÄRV!
Võid seda PDF dokumenti välja printida ja seda nõnda levitada! Elektroonselt palun suuna – viita meie kodulehele ära pane seda lihtsalt oma kodulehele üles!
666 märgi tehnoloogia – PDF dokument vaata või lae alla!
Ühel päeval jõuab kätte päev siin planeedil, kus täitub tuhandeid aastaid tagasi prohvetlik ettekuulutus:
Ilm.13,15
Ja temale anti meelevald anda metsalise kujule vaim, et ka metsalise kuju räägiks ja teeks, et need, kes iialgi ei kummarda metsalise kuju, ära tapetaks.
Ilm.13,16
Ja tema teeb, et kõik, nii pisukesed kui suured, nii rikkad kui vaesed, nii vabad kui orjad, võtavad märgi oma parema käe peale või oma otsaesisele,
Ilm.13,17
ja et ükski muu ei saa osta ega müüa kui aga see, kellel on see märk: metsalise nimi või tema nime arv.
Ilm.13,18
Siin on tarkus! Kellel on mõistust, see arvaku ära metsalise arv; sest see on inimese arv. Ja tema arv on kuussada kuuskümmend kuus.
m
Miko/ 24. august 2015 04:54
Et varastati? T6esti, varastati lennujaama turvaalast? Kodus kass ka usub seda? Ja siis h2mamine et asendati? Kui seal kedagi asendada siis seal on teisi tunduvalt v2hemt2htsaid n2gusid kellega asendada...
Kas keegi lihtsameelne ajuinvaliid t6esti arvab et seal midagi poliitika v6i Hiinaga tegemist ei ole??
i
inimkonnale/ 23. august 2015 22:27
361. ON ÕIGED VAID TEED, MIS JUHATAB TA
On õiged vaid teed,
mis juhatab Ta,
ja läheme me,
vaid kuhu viib Ta.
Kuis juhib meid Tema,
mis tulema peab,
vaid Tema teab seda,
kõik juhatab Ta!
Kui kõik, mis on halb
kord ähvardab meid,
ei kahelda või,
sest usk leiab teid.
Ja kurjuse käsi
ei võidule saa.
Usk iial ei väsi,
kõik juhatab Ta!
Kõik maine, mis siin,
see kiiresti kaob;
usk püsima jääb,
kui ära kõik vaob.
Vaid Sinuga, Issand,
vaid Sinuga ma!
Nii on ja jääb. Aamen!
Kõik juhatab Ta!
Viis: Georg Friedrich Händel, 1685-1759.
Sõnade tõlge: tundmatu autor.
e
Enn/ 23. august 2015 15:31
Eks valitsusringkondade lipitsev käitumine Hiinaga on peapõhjus. Tiibeti teemal vaikimine on neil tavaline: suure äri huvides on Tiibeti okupeerimne Toompeal maha vaikitud.
v
valvekaamera salvestis näitab/ 23. august 2015 14:29
et see veiti ilusasti maha.
ü
Üks loll ja teine hull/ 23. august 2015 14:28
/ 14:08, 23. aug 2015
usuhull parasiit.
***
Tõesti? ARMASTUSEGA ELAMINE ON USUHULLUS? NO SIIS ON TORE OLLA HULL!
m
marge/ 23. august 2015 14:17
Kommentaar Delfist: kaks päeva tagasi ilmus samal teemal nupuke, see võeti millegipärast kiiresti maha, aga Google puhvris on alles:
Kuigi dalai-laama foto enam külalisi Tallinna lennujaamas vastu ei võta, siis selle asendamine Jeb Bushiga ei olnud ajendatud poliitikast ega hiinlaste pahameelest.
«Kuna sellel seinal on ruumi vähe ja Bush on värskemalt lennujaamas käinud, siis tehti selline otsus. Aeg-ajalt seal neid fotosid vahetatakse,» ütles Tallinna lennujaama esindaja Taavi Linnamäe. «Poliitilist ajendit sellel kindlasti ei ole.»
täna selgub, et pilt on hoopis ära varastatud!
ei tea, kas enne või pärast mahavõtmist?
ja miks mulle tundub, et keegi valetab?
u
23. august 2015 14:08

a
ahsoo/ 23. august 2015 13:49
No hea teada, et Tallinna lennujaamas lubatakse võõrast vara nõrkemiseni kotti laduda. Mingit valvet ega vidoesalvestamist ei toimu.
m
marge/ 23. august 2015 13:31
Et siis kui ühe isiku foto läheb kaduma, siis see asendatakse hoopis teise isiku fotoga?! :)
r
rõõm varastamisest?/ 23. august 2015 13:28
Nii Suure Inimese varastatud pilt pandaks alati tagasi,kui ei peaks käputama,käputama...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee