Eesti uudised

Mees peksis Estini siniseks 

LIIS ARUJÄRV, 13. jaanuar 2000, 00:00
Kohtus lahutusasju ajav popstaar Estin kannatas enda sõnul aastaid abikaasa Gunnar Loho vägivalla all, Loho aga süüdistab naist abielurikkumises.

Estin (27) ehk Esta Loho kirjeldab üheksa aastat kestnud abielu oma mäned©eri Gunnar Lohoga (44) mustades värvides. Loho korraldas Estini sõnul hulgaliselt armukadedusstseene.“Ma olen pidanud laval esinema tema poolt siniseks löödud silmaga,” meenutab ta. “Ka mu kehal oli sinikaid. Siiani naeran naiste üle, kes väidavad sinikate põhjenduseks, et komistasid vastu kapinurka.”Estin ütleb, et varjas lähedaste eest kaua, et mees ta kallal vägivalda tarvitab. Ka jõi Gunnar Loho tema sõnul ülemäära.“Kui ta purjus oli,” lausub Estin, “siis ütles ta otse, et ei vastuta oma tegude eest.” Estin on ühe vägivallajuhtumi pärast koguni politseile avalduse teinud.Estin väidab ka, et mees on salaja tema kõnesid lindistanud, sellepärast keeldus ta Sõnumilehega telefonitsi rääkimast. “Pöördusin lindistamiste pärast isegi kaitsepolitseisse,” märgib ta.©amaan soovitasNii Estinile kui ka Gunnar Lohole ennustasid juba abielu varasemas staadiumis eri sensitiivid teineteisest sõltumata, et nende abielu lõpeb, kui Estin saab 27. Kuid otsese tõuke eelmise aasta oktoobris Gunnarist lahku minna andis Estinile ¹amaan Hannese soovitus.“Alguses kartsin hirmsasti,” tunnistab Estin. “Loho ähvardas mu ema maja aknad puruks peksta, kui lahkun. Aga ma olin sellest elust nii väsinud.”Estin räägib, et sõltus kogu abielu vältel Gunnarist täiesti. “Olin abielludes nii noor ja rumal,” meenutab Estin. “Tema lõikas mind ära mu sõpradest ja vanematest. Mul on siiani vanemate ees häbi meie salajase abiellumise pärast.” Praegu venib Estini ja Gunnari lahutus laste Sandra ja Stina pärast.“Ma pole nõus kumbagi last ära andma,” lausub Estin, kes tahab mehe käest ka suuremaid alimente. “Praegu maksab ta mulle ainult 150 krooni kuus.” Estin kinnitab, et ei takista meest lastega kokku saamast.Vara Estin kohtus mehelt ei nõua, ta püüab peagi elatist teenida aeroobikatreenerina. “Ta on niigi kõik vara oma sõprade või vanemate nimele kirjutanud,” teab Estin.Estini sõbra ¹amaan Hannese sõnul on Gunnar Lohol tugev mõju teistele inimestele. “Ta kasutab teiste energiat,” lausub Hannes, “seetõttu kõigi teda ümbritsevate inimeste elu laguneb. Lastel ei ole energeetilises mõttes hea temaga elada.”Loho tunnistab lindistamist


Gunnar Loho ütleb, et Estin on abielulahutuse taotluse paberites tema kohta halba kirjutanud. “Ta kirjutas, et ma olen alkohoolik,” räägib Loho, “ja et ma peksan teda.” Loho kinnitab, et pole naist löönud ega joo liiga palju.“Kaks aastat tagasi hakkas ta mind ühe mehega petma,” ütleb Loho välja lahutuse tõelise põhjuse. Ta lisab, et suudab seda lindistuste abiga tõendada. “Mind ei häiri, et kasutasin tõe teadasaamiseks ebaeetilisi vahendeid,” sõnab ta. “Ma ei kasuta neid lindistusi kuskil avalikult.”Loho sõnul pole lindistused tehtud mitte diktofoniga, vaid palju peenemate vahenditega. Ühisest varast ei taha Loho rääkida.“Minu vara kuulub meie lastele,” ütleb ta ainult, “aga see on advokaatide asi.”Loho ütleb, et tahab enda kasvatada võtta ühe lapse, kuid saab hakkama mõlema hooldamisega. “Estin piirab praegu mu isakohustuste täitmist,” väidab ta, “ma ei näe lapsi piisavalt.”Kohtuprotsessi peab Loho mõttetuseks, tema oleks soovinud kohtuvälist lahendit. “Kuid Estinil kasvavad emotsioonid üle pea, ja nüüd olen sunnitud seda kino pealt vaatama. Ainult et pagana kallis pilet on.”

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee