Eesti uudised

Vene poliitpõgenik pakub enda väljavahetamist Eston Kohveri vastu (13)

Delfi, 20. august 2015 16:53
Eston KohverFoto: RTV VIDEOKAADER
Juba kolmandat aastat Eestis elav Venemaal tagaotsitav blogija Maksim Jefimov pakkus enda väljavahetamist eile Pihkva kohtus 15 aastaks vangi mõistetud kaitsepolitseinik Eston Kohveri vastu.

Ta kirjutas oma blogis, et Eesti-Vene piirilt Eesti poolelt röövitud Kohveri süüdimõistmine on kuritegu ja Kohver tuleks koheselt vabastada, pakkudes vahetuskaubaks iseennast. "Eston Kohveril on naine, kes ootab oma meest, ja neli last, kes ootavad oma isa," kirjutas ta.

"Mina, Venemaa kodanik, venelane, poliitiline põgenik, olen üleriigiliselt tagaotsitav, samuti olen ekstremistide ja terroristide nimekirjas ja elan juba kolmandat aastat Eestis. Olen valmis Venemaale naasma, et mind saaks vahistada ja panna psühhiaatriahaiglasse, nagu mulle lubas Uurimiskomitee, olen valmis mind vangistavaks kohtuotsuseks ja olen valmis astuma kohtu ette süüdistatuna ekstremismis, milles ma süüdi ei ole," kirjutas Jefimov. 

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Samal teemal

21.08.2015
Vene julgeolekuekspert: Kohverist võib saada osaline suures mängus
20.08.2015
Tiit Made: Kohveri kojusaamiseks tuleks Venemaal püüda kinni üks sealne tegelane, tassida ta üle piiri, panna püstol kätte ja solgutada mööda vanglaid...
19.08.2015
USA kutsub Venemaad Eston Kohverit viivitamatult vabastama
19.08.2015
President Ilves kohtus Kaitsepolitsei ametnik Eston Kohveri perekonnaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee