Eesti uudised

PÄRNU TERVISEPARADIISI VEEKESKUSE JUHATAJA: meie liutorud vaadatakse iga päev üle (11)

Piret Pappel, 18. august 2015 16:54
Pärnu rand. Terviseparadiis. Foto: Heiko Kruusi/Linnaleht
Pärnu Terviseparadiisi veekeskuse juhataja Ramil Lipp kinnitas, et veekeskus on klientidele avatud olnud juba 11 aastat ja inimeste ohutus on igati tagatud.

Mida pakub Terviseparadiis neile, kes ujuda ei oska?

"Ujumisoskuseta inimesel on võimalik kasutada ohutumaid atraktsioone ja veemõnusid. On olemas lastebassein, mullivannid, saunad, aga ka seikluste bassein, mille vee sügavus on selline, et täiskasvanud inimesel ulatuvad kenasti jalad põhja," selgitas Lipp.

Ta lisas: " Ujumisoskuseta inimese veekeskuse kasutamine on ikkagi eelkõige kliendi enda vastutus, küll aga on meil veekeskuses valveinstruktorid, kelle ülesanne on jälgida üldist korda ja vajadusel osutada esmaabi."

Kuidas Terviseparadiis liutorusid valib?

Samal teemal

Lipu sõnul on liutorud on valitud 11 aastat tagasi, kui maja avati. Hetkel uusi torusid plaanis osta pole. Kõik liutorud vastavad eurostandarditele, need on tehase poolt eelnevalt katsetatud ja omavad vastavaid sertifikaate. Liutorud vaadatakse igapäevaselt üle ja hooldustöid tehakse igakuiselt.

Kas Terviseparadiis on hakanud Viimsi veekeskuses juhtunu traagilise
õnnetuse valguses enda tööd analüüsima?

"Jah, oleme seoses kurva sündmusega Viimsis analüüsinud ka oma tegevusi, samas on meie veekeskus olnud klientidele avatud 11 aastat, mille jooksul on olulised rutiinid ohutuse tagamiseks paika saadud. Klientide ohutus on nõuetekohaselt tagatud," ütles Terviseparadiisi veekeskuse juhataja.

Samal teemal

19.07.2015
Viimsi traagiline õnnetus pani ka teised Eesti veepargid ohutusnõudeid üle vaatama
19.07.2015
Kalev Spa ja Veekeskus: Kõiki liutorudes lubatud sõiduasendeid testitakse vähemalt 10 korda
19.07.2015
Mare Liiger: lilla toru on ohtlik atraktsioon – õnnetusi võib tulla veel!
18.07.2015
Rakvere Aqva Spa: meil on ujumisoskusteta inimestele pakkuda abivahendeid