Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Allar Levandi jäähoki mängimisest NHLi legendidega: Juba praegu käed värisevad! (1)

Merili Luuk | video: Teet Malsroos, 17. august 2015 23:49
Allar LevandiFoto: Teet Malsroos
Sport võib ühendada paljusid, kuid kui lisada sellele heategevus, minnakse suisa jääle uiskude ja keppidega vehkima. Just selle õilsa eesmärgi nimel osalevad paljud kultuuritegelased, aga ka sellised jäähokinimed nagu Vjatšeslav Fetissov ja Aleksei Kasatonov Tondiraba jäähallis laupäeval hokišõul „Hoki aitab", kus tulu annetatakse vähihaigetele.

Eesti au kaitseb Tondiraba All Stars meeskond, mis tegi oma viimase treeningu eile õhtul. Suurimate kogemustega mehed nagu Soomes mängivad Robert Rooba ja Siim Liivik ning Eesti päritolu Soome jäähokikoondise maailmameistrist ründaja Leo Komarov liituvad reedel.

Samal teemal

„Mängime nii oskajate kui mitteoskajatega. Minu ülesandeks on neile söötu anda ilusti või nende söödud vastu võtta, juba praegu käed värisevad," rääkis NHLis ilma teinud mängijatega koos jääjagamisest ürituse üks eestvedajaid, kahevõistluse olümpiapronks Allar Levandi. „Oleme kiired õppijad: kui riistvõimlemine, siis riistvõimlemine. Kui on hoki, siis tuleb seda ka teha," muigas ta.

Vastased pole aga mitte papist poisid - rinda tuleb pista legendaarse Soome jäähoki showmeeskonna Pietarinkatun Oilersi vastu, kelle ridades tulevad jääle Soome hokilegendid Jere Lehtinen ja Esa Tikkanen, Soome kõigi aegade kuulsaim jalgpallur Jari Litmanen, vormelipiloot Mika Salo ning Leningrad Cowboysi liikmed. „Need ma pean boordi sõitma! Kõmmdi," selgitas Levandi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee