Eesti uudised

EHMATAV: Hiiumaa parvlaev Regula purskas autotekile vett (12)

Helen Pentsa, 17. august 2015, 15:47
Foto: Helen Silts/ Facebook
Sotsiaalmeedias levib pilt parvlaevast Regula, mille autotekilt hakkas eile keskpäeval vett välja purskama. Vaatepilt lekkivast laevast ehmatas pardal olnud reisijat.

"Rahulikult raamatut lugev reisija kuuleb ootamatult valju pahinat, mida tekitab autotekile purskuv vesi," kirjutas parvel viibinud naine Facebookis.

Laeva autotekil samal ajal viibinud naine kommenteeris sotsiaalmeedias, et vett tuli lainetades mõlemast pardast. "Aga siis kutsusime laevamehed ja enne mandrile jõudmist saadi uputus pidama," kirjutas ta.

Saaremaa Laevakompanii tegevjuht Tõnis Rihvk kommenteeris Õhtulehele, et Regula ülesõidul toimus ballastitanki täituvuse kontroll, mis on laevas tavaline protseduur, ent seda tehakse tavaliselt siis, kui sõidukeid ei ole autotekil.

"Mõnedel harvadel kordadel tehakse seda ka ülesõidu ajal. Tehniliselt tähendab see, et ballastitanki pumbatakse vett ja tanki täitumisest annab märku ülevoolu torudest autotekki jooksma hakkav vesi, mis väljub tekil olevatest avadest üle poordi merre," lausus Rihvk.

AS Saaremaa Laevakompanii vabandab reisijate ees võimalike ebamugavuste pärast.

12 KOMMENTAARI

p
19. august 2015, 20:38
Praamidel on kõik tehnilised võimalused reisijaid informeerida, kui midagi teoksil on. ikkagi ei loe reisijad laevameeskonna vastavatele tegelastele mitte mõhkgi, nagu veaksid kive!!!
A
!!! 18. august 2015, 11:41
Arusaamatu juhtum. Autotekk paikneb ju mitu meetrit ülalpool merepinda. Seega vesi ise sinna voolata ei saa, ainult pumpade abil. Ja mikspärast oli vaja teha sellist hookuspookustajal, mil laevas olid reisijad ja autodekil autod. Kas lisateenus või, tasuta autopesu ehk?
Loe kõiki (12)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee