Eesti uudised

Veekeskuse basseini põhjast leitud naine viidi haiglasse (1)

Kristiina Tilk, 17. august 2015, 07:00
KURB ALGUS: Viimsis asuv Atlantis H2O Auqapark sai enne rasket õnnetust, mis juhtus naisega lillast torust alla laskudes, lahti olla vaid mõned päevad. Külastajate sõnul on see kiire renn, millest väljudes ootab ees sügav maandumisbassein. Foto: Tiina Kõrtsini

Viimsis vastavatud veekeskuses Atlantis H2O Aquapark leiti laupäeval kiire vooluga liutoru maandumisbasseini põhjast teadvusetuna 42aastane naine, kelle keskuse töötajad välja tõmbasid, hakkasid teda elustama ja kiirabile üle andsid – naine on haiglas üliraskes seisundis.

Veeparki külastanud mees on Delfile öelnud, et õnnetus juhtus lillast liutorust alla laskumisel. Külastaja sõnul on see kiire toru, mis pritsib silmad ja suu vett täis ja alla lehtrisse jõudes on tükk tegemist, et jalad ette saada. «Seejärel kukud 1,8 meetrit vette ja su peale voolab rohkel hulgal vett,» kirjeldab külastaja, kelle sõnul leiti naine basseini põhjast, vetelpäästest vaid mõne meetri kaugusel: «Poistel oli tegemist lobisemisega ja toimunut ei jälginud.»

Kes on süüdi?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19. august 2015, 00:15
Mare Liiger: lilla toru on ohtlik atraktsioon – õnnetusi võib tulla veel!
18. august 2015, 15:31
Suri Viimsi veekeskuses raskelt viga saanud naine
18. august 2015, 07:00
RÄNK ÕNNETUS: uurimine selgitab, kuidas veekeskuses ei märgatud uppuvat naist
17. august 2015, 17:20
VIIMSI VEEPARGIS UPPUMISEST PÄÄSENU ABIKAASA: mu naine ei osanud ujuda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee