Eesti uudised

Soomes töötavad eestlased pagulastega hädas: mehed visati tubadest välja ja sunniti spordisaalis põrandal magama

Katrin Rohtla, 16. august 2015 14:54

412 KOMMENTAARI

j
jah/ 7. september 2015 05:50
p
Pete Huttunen/ 23. august 2015 20:22
Olen pahoillani virolaisten veljiemme saamasta kohtelusta.. tosin Suomessa saavat suomalaisetkin huonompaa kohtelua kuin turvapaikanhakijat, esim. jos on varaton tai pienituloinen joutuu tunneiksi jonottamaan kunnallista lääkäriä, turvapaikanhakijat saavat yksityilääkäriajan Tersveystalo oy: sta .
Turvapaikanhakijat tuovat myös epäjärjestystä maahamme. Poliitikkomme ovat ahneuksissaan mymyyneet maamme eu:lle ja pankeille. Nuo petturit.
k
21. august 2015 11:08
Kui pagulastel spordisaalis pidevalt suits ees oli, siis pole tuletõrjehäire põhjust vaja kaugelt otsida. Nad lihtsalt ei teadnud, et suitsuandurid on Soomes iga majutusasutuse tubades kohustuslikud.

ä
Ähläm Käsähläm/ 19. august 2015 10:41
Mine Turkkey poissi, mulle meeldib eesti tudruk, kui te eestimehed teeb tööt soomessa mine anta hästi hea seksi teie naiste, palju tudruk uksi ela kogu nädal ja väga palju tahab nema must mees, äitah
t
Türklasele/ 19. august 2015 18:16
Sa oled vaimses môttes null, biomass, ilma väärtuste ja isiksuseta loom, sest ma ei saa sind meheks nimetada. Endast lugupidav mees jagab naisega oma seksuaalsust, mis on normaalne. Ja kui sa oma potentsiaali üle oled nii uhke, oleks vôimalus, küsiks naistelt, mida nad sinu sexist arvavad, vôib-olla, et sa oled null. Sa oled noor mees, mina vanaema, loen su kommentaari ja vaat, mida ma sulle ütlen. Välismaal sa pole lihtsalt üks türklane, sa esindad kogu Türgi rahvast - esinda teda väärikalt, vastavalt su esivanemate, isa ja ema järgi, sest sinu järgi otsustatakse välismaal kogu su rahvuse üle, aga mitte su peenise pikkuse järgi.
j
jalalaba/ 19. august 2015 22:16
taha jahh, eesti on aidsi ja hiv-iga euroopas esikohal! parass sulle suur tahtja, muideks aidsihaiged elavad enamasti koos, viha ja kurvastusega jagavad lahkelt sellistele nillijatele, türklane! mulle küll meeldiks aidsi jagada, muhhahaa
ä
Ähläm Käsähläm/ 19. august 2015 10:39
Mine Turkkey poissi, mulle meeldib eesti tudruk, kui te eestimehed teeb tööt soomessa mine anta hästi hea seksi teie naiste, palju tudruk uksi ela kogu nädal ja väga palju tahab nema must mees, äitah
m
muhham/ 19. august 2015 09:01
Millest selline hüsteeria kallid eestlased. Teil on oma kodumaa nimega Eesti Vabariik. Seal saate turvalliselt magada ja töötada. Iraagi ja Süüria poiste kodumaa on tänu "araabia kevadete" ja pommitamiste praktiliselt hävitatud. Kes seda tegid? Minu teada olid seda peale onu "Sami" tegemas ka Eesti sõdurid. Nüüd lörpige seda suppi, mille lääneriigid on ise kokku keeranud. Araabia poisid oskavad sama hästi Soomes tööd teha kui neile andakse võimalus. Ja peale selle keelab koraan varastamise ja röövimise. Nii et head teed vargamäele ja rahu .
ä
Ära aja lolli juttu muhameedlane/ 20. august 2015 18:16
Rekkajuhina näen Euroopas neid töökaid moslemeid firma ladudes-terminaalides! Laisad kui kuradid-5 tundi võtab moslem Pariisis kahte alust haakest maha! Eestis sihuke kloun tööd küll ei leiaks! Seal aga hoitakse neid nagu s..a pilpa peal! Ja proovi neile midagi öelda-elu lõpuni oled vaenlane neile!
t
to To Simps 2 / 00:33, 19. aug 2015 / 19. august 2015 07:52
Kui sul on kahju et eestlased Soomes töötavad, siis järelikult ole õnnelik, et nende asemele tulevad mustad, keda te ise oma maksudest üleval peate.
Kui sind kadeduseuss närib, et maksud makstakse Eestisse, siis arvesta sellega, et eestlaste TÖÖVILI jääb ju Soome. TÖÖVILJA väärtus aga on tunduvalt suurem, mida te saate aastaid kasutada.
Millist TÖÖVILJA jätavad Soome sisserännanud mustad?
l
Lumememm/ 19. august 2015 01:00
Rahu, rahu!
Ärme nüüd omavahel kõrri karga!
Ma ei saanud mitte midagi aru, aga tundus et siin läks omavaheliseks tüliks vist?
Me oleme Põhjarahvas, meil on ühine eluviis, samad kombed ja sarnane iseloom.
Kui eestlasest majaomanik keeras käru, siis on mõistlik teda noomida.
t
To Simps 2/ 19. august 2015 00:33
Get real Simps! 90 % estonian workers come here through an Estonian firm, so the all social payments goes to estonia, actually, to your pension.. ofcourse if your boss is paying all those payments, what I do not believe
t
to Simps/ 18. august 2015 20:19
Lõpeta ära. Pagulaste probleem on meil kõigil ühine mure ja ühine mure liidab inimesi.

s
Simps/ 18. august 2015 18:56
To all finnish guys here, who are coming on this page (Estonian page) to comment shit about Estonians...nobody needs you here, like you don't need us there, so why bother? You have all become so messed up rasists, that it's painful to watch. I understand if you would be mad at those "refugees", cause they won't ever work there, but why are you hating Estonians who are doing honest work there? They are paying your future pensions also, if you aren't smart enough that you can't figure it out by yourselves. Don't be mad if you don't know how to work and others are coming to do it for you, just look at the mirror for a minute.
t
to simps/ 18. august 2015 19:58
Kuule, lõpeta ära.
Praegune pagulaste probleem on meil kõigil ühine. Ja mure liidab inimesi.
j
Jeesmies/ 19. august 2015 06:33
Hiya, I'm a Finnish guy and reading this page due no information is given on this topic in our media. Not holding any grudges against Estonian brothers, quite the opposite, feeling so bad on behalf our state and their actions on this subject, removing the Estonian hard working people from apartments they pay for themselves.
k
kuup/ 8. september 2015 23:03
We have like zero finnish persons living and working here, in Estonia. Right? No finnish firms either.. right? :)
e
Eestimiehet/ 18. august 2015 18:02
Pitäkää huolta omasta kulttuuristanne, arvoista ja kansasta. Älkää tehkö Ruotsin, Saksan ja Brittien virheitä. Älkää ottako mallia aina typerämmästä Suomesta. Pitäkäähän Viro hienona eurooppalaisena maana. Juuret kestävään eurooppalaisuuteen löydätte tuhansien vuosien takaa. Esim. 3000 vuoden takaa.
n
nukitsamees/ 18. august 2015 13:34
Arvan ! ei,mis ma arvan see tulebki nii ka eestis,Andkem aega atra seada ja küll te näete,mis juhtuma hakkab.kahjuks langeb see tõepäraselt.Aga mis meil ju ;võimas;valitsus.Küll nemad juba korraldavad omaviisi;õigesti; ja ,kui asi õnnestub siis saba jalge vahel ja rahvas on ise süüdi.Minu meelest täiesti loomulik.
m
mtso/ 18. august 2015 11:39
Imelik et siin soomlasi süüdistakse eestlaste välja viskamisest. See hostell on Eesti ettevõte (igaüks võib ise kontrollida soome ytj:st ja Eesti äriregistrist) ja ilmselt said parema lepingu pagulaste majutamiseks kui nii kiirelt oli vaja eestlastest lahti saada. Et pigem eestalsed on need eestlased välja tõstnud, mitte soomlased.
l
18. august 2015 18:49
Loe ikka kõik sellega seonduvad uudised läbi. Tegelik omanik on soomlane, kuid need eestlased rendivad ise sealt pinda, et pidada hostelit.
t
to mtso/ 18. august 2015 20:34
Hotelli omanik on soomlane, eestlane aalüürnik.
v
vello/ 18. august 2015 10:57
eesti mehed! tehke breivikut ja lööge need neegrid kasti...soome meestel pole enam "sisu" ja nende naisi tahavad ka ainult neegrid....minu isa oli soomepoiss ja sõdis venelaste vastu... pärast andis soome valitsus kõik soomepoisid venemaale välja...krdi kahepalgelised.
j
jorce/ 18. august 2015 11:56
andis ainuld venelaased sojavangid, uuri history siis kommenteeri.
v
Viimasele/ 18. august 2015 10:36
mitä kirjoitat virolaisista sopii myös suomalaistele sanoa. Ok viroliset ovat pahoja nyt teile tulee hyvia ihmisisa. Ja paljon suomalaisia elää ja työslentele Virossa omat autot mukana. Andeeksi etta oleme pahat naapurit.
v
Viro on jakomäki/ 18. august 2015 11:00
Jep, ilman suomalaisia idiootteja kännisiä sikoja jotka kuluttavat rahansa tallinnassa, ostavat lastikaupalla viinaa juoksee huorissa ja kuluttaa suomesta saadut työttömyyskorvauksensa sinne viroon, ilman näitä teidän tallinna ei juuri eroaisi joutomaasta tai kaatopaikasta, me sodimme ryssiä vastaan samalla kun te olitte perse pystyssä jakamassa kanssallisaarrettanne jalkojenne välistä, kiitos niille muutamalle tuhannelle virolaissankarille jotka uskalsivat lähteä mukaan ryssää vastaan taistelemaan suomen puolelle, näistä teidän muun viron kansan pitäisi ottaa oppia, eikä juosta täällä minimipalkalla paskatöissä.
Te haukutte suomea milloin mistä samalla kun suomi antaa teille kaupungin vuokra-asunnon, järjestää lastenhoidon, peruskoulun, koulutuksen ja maksaa teille eläkkeen kun olette vanhoja, mikä teillä on niin vaikeaa kun virossa teillä on oma omistusasunto ajatte virolaisella autolla ja ostatte vielä ruokannekin virosta jossa se on halvempaa ja nautitte silti suomen antamista etuuksista joita ette todellakaan ole ansainnut.
Sodasta ja historiasta huolimatta on meillä suomessa paljon venäläisiäkin, anteeksi vain mutta he osaavat käyttäytyä paremmin täällä kuin te, te huudatte joka paikassa, roskaatte ympäristön, jätätte autonne mihin sattuu, syyllistytte sosiaalivarojen huijaamiseen, varkauksiin ym ym. te pidätte joukossa aina suurta meteliä ja kuljette ylpeänä kun maailman omistajat, MUTTA yksin olette kun pieniä rottia kun pelkäätte niin kovasti
v
Viro on jakomäki/ 18. august 2015 11:02
Ei teissä sosiaalipummeilla juurikaan eroa ole somali tai virolainen on melkeinpä sama asia
v
Viro on jakomäki/ 18. august 2015 10:14
Kautta historian on Viro ollut poliittinen bordelli, venäjää nuoltiin ensin kun ei uskallettu sotia, saksalaisille oltiin perse pystyssä ja sitten taas myytiin omat tyttäret venäläisille joita nyttemmin on ruvettu kutsumaan miehittäjiksi, halutaan kieltää totuus ja historia, nykypäivän isänmaallinen virolainen juoksee ympäri eurooppaa myymässä itseään halvalla mihin tahansa roskatyöhön samalla jättäen omat vanhuksensa näkemään nälkää sairaana, eläkkeet niin pieniä että ei riitä edes sähköön tai ruokaan, viron ja baltian sekä puolan työmiehet tilastojen mukaan vihatuin ihmisryhmä euroopassa heti romanian mustalaisten jälkeen. Missä on viron ylpeys? Miksi ette rakenna omaa maatanne ja pidä huolta omistanne? Vaan jatkatte edelleen juoksupojan roolissa euroopan tasolla, hävetkää! Nyt kitisette ja itkette jonkun paskasen hotellihuoneen takia kun vanhat ämmät, olkaa miehiä tehkää oikein ja lopettakaa se perseenantaminen kehittyneimille maille
k
Kuka muu muka/ 18. august 2015 10:44
Lotila sinäkö! Otan osa, oikeesti....
l
lopettakaa se perseenantaminen/ 18. august 2015 12:00
"viron ja baltian sekä puolan työmiehet tilastojen mukaan vihatuin ihmisryhmä euroopassa heti romanian mustalaisten jälkeen."
.
Sinusugustele tuleb nüüd Soome veelgi parem "töövägi".
Tõmmud ja mustasilmsed.
Ja seekord persetad sina nende jalge ees...
k
Ku**pää./ 18. august 2015 18:49
Mee ja vit*ta oman saatanan maan sanomanlehdissä jos et tykää virolaisista ollenkaan. Kuradi idioot. Soomlased hakkavad viimasel ajal tunduma juba venelastena.
a
azx/ 18. august 2015 10:00
Soome Iltasanomat kirjutas täna et seal on kõik korras ja midagi sellist pole juhtunud.
Ärge iial uskuge soome ajakirjanduse jutte. Seal valetatakse iga sõna mis puudutab pagulasi, otsitakse ära makstud toimetaja ja saadetakse kohale et siis kõik ilusaks teha ja rahvale valetada!

v
Viropers/ 18. august 2015 09:56
Aurelia ota sä himaas asumaan näitä vironsomaleja kun kerran niitä niin rakastat!
a
Alpo/ 18. august 2015 09:49
Greetings from Finland! It is sad truth, that so called "refugees" are bypassing everybody else, when it comes to gratuitous money or getting roof over ones head. There is homeless people in Finland but nobody of them is a "refugee". These people are taking over us working big-nosed people and our sole role is to pay and accept everything, every atrocite, like rape, they do. So: beware that you won't get to the same track that we do ("multiculturalism is a value itself" and so on), sweet Estonia!
a
Aapo/ 18. august 2015 09:48
Greetings from Finland! It is sad truth, that so called "refugees" are bypassing everybody else, when it comes to gratuitous money or getting roof over ones head. There is homeless people in Finland but nobody of them is a "refugee". These people are taking over us working big-nosed people and our sole role is to pay and accept everything, every atrocite, like rape, they do. So: beware that you won't get to the same track that we do ("multiculturalism is a value itself" and so on), sweet Estonia!
v
Viropers/ 18. august 2015 09:46
Just joo, teitä suomalaisia idiootteja jotka tänne vielä haluatte näitä virolaisia loisia on onneksi vain vähän.
Viro on itsenäistymisen jälkeisinä vuosina rakennettu huorilla ja viinanmyynnillä nyt kehitys jatkuu varkailla ja huumekuriireilla, mihin helvettiin me täällä näitä virolaisia tarvitaan, meillä on jo valmiiksi omiakin huoria ja varkaita
a
Aurelia/ 18. august 2015 09:38
Nämä nimimerkit Viropers ja Varmenne (ovat sama henkilö) on suomalainen viher-vasemmistolainen kusipää,joka on häpeäksi Suomelle ja suomalaisille....ei mulla muuta.
v
Viropers/ 18. august 2015 09:27
Katsokaas, asia on näin että apina ja paviaani on sama asia, mitäs luulette viron elintaso pakolaiset, onko meille sama kuka tänne tulee kun lopputulos on kuitenkin on sama, rakentakaa sitä viroanne siellä, ei tänne suomeen ole pakko tulle
v
Varmenne/ 18. august 2015 09:07
Mikä ihmeen velvollisuus suomalaisilla on tukea virolaisen majoittumista? Ovatko virolaiset sitä mieltä, että kun oma maa on niin onneton, ettei se kykene heille töitä järjestämään, niin pitää Suomen valtion vielä majoituskin organisoida. Omaisuusrikoksista baltit tekevät jo nyt suuren osan Suomessa, hyödyntävät suomalaisia palveluita, mutta maksavat (jos maksavat) veronsa Viroon. Autot ovat aina Viron rekisterissä, vaikka työskennellään täysipäiväisesti Suomessa jne. Kuinka paljon työtä ahnetta kansakuntaa pitää hyvitellä siitä, että heitä kuljetettiin Siperiaan 70 vuotta sitten? Maa, joka on nettosaaja EU.ssa, eikä osallistu millään muotoa yhteisen kakun kasvattamiseen ja järjestää köyhäinhoitonsa Suomen kautta, ei ansaitse minkäänlaista sympatiaa. Hoitaisivat nyt ensin kuntoon vironvenäläisten kansalaisuusasian. Häpeällistä, että tuollainen toiminta hyväksytään Euroopassa ja että sinisilmäiset suomalaiset antavat virolaisten höynäyttää itseään.
t
18. august 2015 08:40
This is the bullshit the Estonian "yellow press" want to tell about Finland.
The Estonian workers have got the site of their own in the building.
But the Estonians want to live like the kings here in Finland and always trying to find the negative things.
Better to stay at home in Estonia than to talok busslhit.

h
hm/ 18. august 2015 05:59
Soomes tõstetakse tänavale üürniku ,kes ei ole maksnud üüri 2kk ja pole valmis maksma või ei soovi.Hostell sai arvatavasti kas rohkem rahalist kasu või käsu kõrgemalt vastu võtta.Pigem siiski hea rahaline tehing.
m
mtso/ 18. august 2015 11:33
Kindalasti oli rahaga tegemist, saidgi kindlasti parema pakkumise. Ja kõige peale see hostell on Eesti ettevõte, siis pigem viskasid eestalsed oma inimesed välja, mitte soomlased.
S
vot/ 18. august 2015 05:54
s
SoomeMees/ 18. august 2015 00:04
Kas niin eestimehed.Nyyd tulivad soojusammad ehidtäjäd.. Näd tekeväd 3e tunnild.. :) Vaattakaa eestimehed tööd Lätist.. :D
k
Kui Soomes oli soda/ 17. august 2015 23:39
ja see kes sotta ei läinud lasti maha, On oma rahvusele näkku sylitamine et praegu kaitstakse desertöör. Kes peaksid voitlema oma kodumaa eest.
k
Kätlin/ 17. august 2015 22:08
No tänaseks olla maja administraator palganud meie vastu advokaadid kuna me olla nende majutust JULMALT mustanud !!
n
17. august 2015 22:16
No ta vast palkas ikka suurest hirmust, et äkki antakse kohtusse.
Selliseid libedikke leidub ja järjest rohkem tuleb juurde.
h
17. august 2015 23:35
hea ! järelikult kardavad, ja kohtusse nende vastu tuleb nüüd kindlasti püürduda, et suuri kahjutasusi nõuda ! kindlasti on advokaadid nõus, kuna kindel asi.
ä
18. august 2015 04:24
Ära muretse Kätlin, mine interneti leheküljele hommaforum.org , registreeri ennast foorumile ja räägi oma lugu. Saad sealt üpris kindlalt rahalist abi, võib-olla ka juriidilist.
See on põlissoomlaste (perussuomalaiset) immigratsiooni ja multikulti teemaline lehekülg, nad aitaks kindlasti. https://hommaforum.org/index.php/topic,102691.0.html
Link antud teemale, juba üle 42000 lugemist!!!
v
Vastaava työnjohtaja81/ 17. august 2015 22:02
Itselläni on paljon virolaisia töissä työmaalla, ei mitään ongelmia ja kaikki sujuu mukavasti. Huumori on suunnilleen samanlainen ja kevyttä vitsiä väännetään puolin ja toisin. Tämä maa kupataan aivan henkihieveriin tulevaisuudessa. Joku hyötyy tästä isosti ja "Meillä on unelma" ihmiset ylpeinä katsovat nyt kun Kirkkonummea tuhotaan, missä ne apua tarvitsevat ovat? Noissa kuvissa esiintyvissä tatuoiduissa miehissä? Montako potentiaalista väkivaltaista kaulankatkojaa tuli tuossa? Montako pontentiaalista seksuaalirikollista? Paljonko menee rahaa näiden elättämiseen, paljonko menee keskuksen kaikkiin virkamiehiin ja ylläpitoon? Aivan käsittämätöntä, veikkaan että Tallinnasta ostetaan kohta asuntoja enemmän ja Suomalaiset käyvät viikot töissä omassa kotimaassaan. Maahanmuutossa joka on työperäistä ihonväriin katsomatta on fine, mutta tämä on jotain sellaista jota en halua tukea missään muodossa!
t
Täällä/ 18. august 2015 16:51
Täällä voit ilmaista mielipiteesi, toisin kuin iltalehdessä tai iltasanomissa.
En nyt tarkoita kirjoittamaasi vaan yleisesti. Virossa näyttää olevan sananvapaus.
Voit kirjoittaa maahanmuutosta ja Kreikasta ja mistä vaan, toisin kuin Suomen mediassa...
v
Vastaava työnjohtaja81/ 17. august 2015 22:02
Itselläni on paljon virolaisia töissä työmaalla, ei mitään ongelmia ja kaikki sujuu mukavasti. Huumori on suunnilleen samanlainen ja kevyttä vitsiä väännetään puolin ja toisin. Tämä maa kupataan aivan henkihieveriin tulevaisuudessa. Joku hyötyy tästä isosti ja "Meillä on unelma" ihmiset ylpeinä katsovat nyt kun Kirkkonummea tuhotaan, missä ne apua tarvitsevat ovat? Noissa kuvissa esiintyvissä tatuoiduissa miehissä? Montako potentiaalista väkivaltaista kaulankatkojaa tuli tuossa? Montako pontentiaalista seksuaalirikollista? Paljonko menee rahaa näiden elättämiseen, paljonko menee keskuksen kaikkiin virkamiehiin ja ylläpitoon? Aivan käsittämätöntä, veikkaan että Tallinnasta ostetaan kohta asuntoja enemmän ja Suomalaiset käyvät viikot töissä omassa kotimaassaan. Maahanmuutossa joka on työperäistä ihonväriin katsomatta on fine, mutta tämä on jotain sellaista jota en halua tukea missään muodossa!

k
Küsija/ 17. august 2015 21:52
Eesti peab asja riiklikul tasandil ülesse võtma!
Mis jama see on , mida soomlased praegul teevad?
See moslemisõdalaste Euroopasse toomine on ilmselgelt kellelegi rahaliselt väga tähtis...
Ei tea, millal tekib uuesti KKK-liikumine?
d
delfis pikem jutt, kõik ei saa kommenteerida, kuid pilt muutub selgemaks. käsk ülevalt poolt.../ 17. august 2015 21:23
v
Veikkola/ 17. august 2015 21:17
Menkää Hotelli Lepolammelle Espoon ja Kirkkonummen rajalle Turuntien varteen ei tule kukaan ajamaan pakolaisten tieltä pois...
e
eestlane soomes/ 17. august 2015 20:45
Elasin ka muidu seal aga vedas , et tollel hetkel neegrikutsikaid ei tulnud jaa nad elavad uhkemalt, kui teised rahvusest inimesed... no work only money
h
Helsinkiläinen/ 17. august 2015 20:25
Suurin osa meistä suomalaisista ei hyväksy tällaista, ei mitenkään. Hävettää. Mitä tässä Suomen maassa nyt oikein on meneillään?
b
Bad things are coming.../ 17. august 2015 21:42
Why True Finns don't do anything?
Timo Soini, Olli Immonen?
v
Vielä ehditte/ 17. august 2015 19:09
Jos mahdollista, ottakaa siellä Virossa käyttöön Sveitsin malli jossa kansa saa päättää asioista.
Muuten vielä raha kelpaa poliitikoille sielläkin. Suomessa lehdet on kehnotasoisia, eivät kerro monestakaan asiasta. Paljon on juttuja joissa kansa erimieltä kuin poliitikot. Poliitikot ottaa velkaa, käy kuten Kreikalle. Virkamiehille antavat, yksityinen kulutus laskee.
e
EiVoiEU/ 17. august 2015 19:42
Tämä tapaus menee juurikin EU-malliin: tehdään salaa, yksityinen taho hyötyy (ja tässä tapauksessa vielä virolainen), mutta asia rahoitetaan veronmaksajilta kerätyillä verorahoilla.
Hieno mallli!
(Opettelen viron kieltä, tästä hulluudesta pitää freelancerin päästä pois!
f
Finne/ 17. august 2015 18:00
Sorry, Suomesta on tullut sekopäiden valtakunta. Toivottavasti toi asia viedään oikeuteen koska tuossa on poljettu ihmisten perus oikeuksia törkeästi. Hävettää suomen puolesta.
t
Tarkentaja/ 17. august 2015 22:19
Virolainen omistajahan tällä hostellilla,,,,
a
Andero Piispane/ 17. august 2015 17:55
Palun vabandage. Meie uus peaminister yttleb, ett "mitme-kultursus on rikkus". Peame koik välismaalased vastu vottma, kui nemad Aafrikast tulevad. Iga päev tuleb 50 "pagulast". (Ja Eesti ei ole Aafrika osa.)

k
Kirvesmies/ 17. august 2015 17:45
Pitäkää TE eestiläiset maanne eestiläisenä, älkääkä ottako neekereitä/arabeja maahanne. Suomessa hallitus on menettänyt viimeisenkin järkensä (jos sitä koskaan olikaan...) ja on asettanut nämä LOISET oman maan asukkaiden edelle. Pian Suomessa raivo nousee!!!
s
SSS/ 17. august 2015 19:10
Täällähän saa kirjoittaa asiaa...
m
Mestarin paluu/ 17. august 2015 21:51
Jussi Halla-aho sisäministeriksi!!!
a
arvaja/ 17. august 2015 16:25
a
arvaja/ 17. august 2015 16:22
selle asutusega on pidevalt probleeme olnud kuna sealne teenindus on nagu nõukaajal ,vastuvõtus töötab selline ülbik 50 ndates blondiin kes seal salatubaka ja alko äri.
p
Piret/ 17. august 2015 21:25
Jah - hostelli omanik eestlane.... arvatavasti sai suure summa uue lepingu (pagulased) eest...
a
arvaja/ 17. august 2015 16:16
selle hotelliga alati probleemid olnud ,seal nõukaaegne ülbe teenindus ja kõige ülbem on vastuvõtus töötav 50nendates blondiin ,kes ajab seal hoogsalt salaviina ja tubaka äri??? soomemaksuamet sellest teada saaks pannakse päevapealt see kuut kinni seal ja aetakse põgenikud minema!!!
h
hahhaaa/ 17. august 2015 19:48
Soome maksuamet kaitseb eestlasi, kes soomlastega äri teevad. Soome on korrupsiooni pesä.
k
17. august 2015 23:43
k
Kodanik/ 17. august 2015 14:25
Selle Kirkonummi vabaajakeskuse omanik on eestimaa kodanik, kes tegi Soome riigiga väga hea diili suure raha eest oma viletsalt täituva magala kasutamiseks,
m
MIS TOIMUB ?/ 17. august 2015 14:20
Rahvas , mis toimub ometigi ?
Ja toimub ju ometigi midagi JUBEDAT !
Miks valge rass ometigi niimoodi tegevusetult LÖMITAB :( ???
v
Vale!/ 17. august 2015 20:51
Seda harrastavad just sissesõitnud!
n
mees/ 17. august 2015 14:16
nu las võtavad vastu neid moslemi rotte. Küll varsti hakatakse aru saama ,et se suur viga on ,kui tapmised ja pommide lõhkamised pihta hakkavad ,oh ja vägistamised loomulikult.
s
17. august 2015 16:06
Siis on juba liiga hilja! Neist prussakatest enam nii kergesti lahti ei saa! :(
a
Alma/ 17. august 2015 13:04
Ma ei oska öelda muud et kui annaks jumal meie riigiisadele tarka meelt ja mõistust ja õigeid otsuseid pagulaste teemal.Jõuaks ometi neile kohale,et see ei tõota head.Enamus pagulasi on noored mehed,no mis mehed need on...kes isegi oma kodumaad kaitsta ei suuda ja lobedama elu peale jooksevad,kus kõik neile kandikul kätte viiakse.Oma maa inimesed aga aetakse kodudest välja.Issand issand kuhu me jõudnud oleme.Nii kahju,et oma enda riik oma inimestest ei hooli.
o
oks/ 17. august 2015 22:39
Näib, et ongi jumala tahtmine, et neil meelt ega mõistust pole
o
olete kuulnud Soome poistest/ 18. august 2015 00:06
Mitte ainult, et ei hooli, vaid eelistab neid meie endi poegadele. On lausa nôus neid kätel kandma nagu oleksid nad üks väga haruldane ilming inimeste seas. Teate, kes nad tegelikult on? Kirjaoskamatud, madala arenguga biomass. Nende oma kodumaal ei peeta neist rohkemat, kui hunnik...... Nähes siinset eelistamist, on nad muutunud ülbeteks. Mis teha? Mehed, teil on kohustus neile koht kätte näidata.

s
Sisserändajatest/ 17. august 2015 13:00
Töötasin mõned aastad Soome sotsiaal- ja tervishoiu valdkonnas. Kuna seal on väga palju erinevast rahvusest töötegijaid, siis olen kokku puutunud nii Kambiast, Khanast, Nigeeriast, Pakistanist, Etioopiast, Indiast, Keeniast, Afganistanist, endisest Nõukogude Liidust jm pärit inimestega. Kes siis on pigem majanduspõgenikud. Aga nende aastate jooksul pole ma näinud tööl ühtegi somaallast...kui ehk ainsaid, kes on otseselt sõjapõgenikud. Kui nüüd seoses poleemikaga pagulaste teemal küsisin ühelt keenlannalt, et kus siis somaallased töötavad, vastas tema, et nood „on kodus. Neil on palju lapsi ja nad ei teegi muud”. Tänavapildis on neid küll ja rohkemgi. Ja nende kultuuriruumis on kombeks ka lähisugulaste ringis peret luua.
Kui õhtul kella 22-e ajal koju lähed, siis küll see „kultuurierinevus” häirib-nimelt on aafriklastel komme istuda oma tuttavatega erinevasse bussi otsa ja siis kukkuda kõvahäälselt omavahel vestlema-või telefoniga. Igatahes on see väga väsitav ja teistega mitte arvestav. Alati imestan soomlaste tolerantsuse ja kannatlikkuse üle.
Peale Tapanilas toimunud ja laia meediakajastust leidnud grupiviisilise vägistamise juhtumit (ja sellele järgnenud formaalset karistust) kuulsin füsioteraapias käies, kuidas klient ja teenuseosutaja tõdesid-on olnud intsidente igapäevaelus ja need „poisid” tõesti arvavad, et võivad kõike teha.
( http://mvlehti.net/?s=tapanila)
Ja kui ikka inimene „reserveerib” avaliku käimla pikaks ajaks, et palvetada, siis ma mõtlen, kas seda ei saa mujal teha? Kui ta tuleb tööle nagu diliiriumis, sest on ramadaan, siis mõtlen-miks ta puhkust ei võta-see on kaastöötajatele kahtlemata suurem koormus. Mulle isiklikult on tundunud ka, et nad vahel „ergutatavad” oma enesetunnet.
Arvan küll, et „raamid” tuleb aegsasti paikka panna (näo katmine). Kui „Aljoša” oleks teisaldatud kohe peale iseseisvuse taastamist, poleks kellelgi pähe tulnud protestida.
m
.../ 17. august 2015 13:52
maksumaksja tume ei salli ka somaalasi ja nigeerlasi. Ytleb . et see rahvus on nagu euroopa mustlane.
a
ants/ 17. august 2015 19:06
panin sulle miinuse , su õigekiri ajab oksele
m
Mostar/ 17. august 2015 11:45
EU pagulaspoliitika juhiks tuleks panna mõni ungarlane, asetäitjaks tšehh või slovakk ja täidesaatev osa anda mõne horvaadi kindrali kätte - neil peaks olema suht värsked kogemused moslemitega toimetamiseks
m
Manse/ 17. august 2015 11:17
Hävettää olla suomalainen ja toimia nettomaksajana kuplassa asuvien unelmalle.
a
Art/ 17. august 2015 11:01
Olen suomalainen ja häpeän eestiläisten huonoa kohtelua Suomessa Kirkkonummella. Älkää ottako Eestiin näitä 'pakolaisia', ne ovat pelkkiä vapaamatkustajia hyvinvointia murentamassa.
a
Alli/ 17. august 2015 15:30
Olen samaa mieltä, mutta totean, että kyseisen Hostelin omistaa eestiläiset.
a
17. august 2015 20:57
Aga käsk tuli nendele ülevalt poolt soomlaste käest.
i
17. august 2015 10:48
I feel sorry for the Estonian workers. 99% of Finnish people would like you to stay here instead of refugees. And almost all of those refugees were young men. Smells like refugee business. Hard to believe that these are the most suffering people.
t
tänapäeva pagulased/ 17. august 2015 10:45
"Sain päeval töölistelt juba info, et öösel toodi sinna 150 pagulast. 98 protsenti neist olid noored mehed, kel tahvelarvutid ja iPhone`id kaasa,"
...
Ja nii ongi, kui tänapäeva "pagulastest" valdav enamus on noored mehed, siis 1940ndate II maailmasõja ajal olid enamus naised ja lapsed SEST mehed olid rindedel. Huvitav kas siis tänapäeval on lapsed ja naised rindel ning noored mehed reisivad komps käes parema pajuki peale?
Aga jah, nii nagu Tsahkna ja Pevkur ütlesid, aidata on tingimata vaja, nad on hädas, puupaljad, vajavad meie rikka ühiskonna toetust, sest varsti on tulemas uued apple mudelid, uued iphoned, uued tahvelarvutid ning seda nad saavad ainult meie maal endale lubada. Iphone on inimõigus!
n
need mehed/ 17. august 2015 12:37
ju lähevad rindele, oodake vaid kui relvad kohale jõuavad
t
to need mehed/ 17. august 2015 14:22
jutt täitsa õige. Need moslemi raisad tulevad euroopasse ja siis alles hakkab se sõda siin pihta. Millal se hakkab on iseasi , aga kui se peale hakkab siis loodan,et inimestel on piisavalt mõistust,et siis aru saada,et viimne ,kui üks nendest moslemi rottidest tuleb seina äärde panna või tagasi saata sinna kus tulid. Seinaäärde panek on parem varjant. Täpselt sama moodi nagu se IS hetel eurooplastega teeb.
m
Maali/ 17. august 2015 12:55
Järelikud on need põgenikest noored mehed end ammu täis lasknud ja arad vennikesed kes ei suuda oma lapsi,naisi ja kodumaad kaitsta ning pagevad parema ja mugavama elu peale kus kõik ette taha ära tehakse ja veel pealegi makstakse.Koheldakse nagu kuningaid neid kodumaa reetureid.Ma ei saa aru kuidas nii saab.Kas tõesti pole riigi juhtidel mingitki mõistust peas,et vähekenegi mõelda mida see kõik kaasa toob.
t
TT- Espoo/ 17. august 2015 10:39
I'm so sorry for those workers, this country is going insane with it's liberal multiculturalism agenda. I hope estonian people learn from other european countries mistakes and never lets this happen in Eesti.
e
ey/ 17. august 2015 10:09
Ei ole soomlased miskit poolt nagu mõni kribab siin..täiega kiruvad lolli olukorda. Seal olevat alaealisi juba vägistatud pagulaste poolt ja muudki paha.
Kõige värskem sõnavahetus hetkel vist siin http://keskustelu.suomi24.fi/t/13743845/pakolaiskeskus-knummelle

a
Akadeemik/ 17. august 2015 09:51
...Vaadake ka meie olukorda - Senikaua, kuni arutatakse, et kui palju me peame vastu võtma neid terroriste ja mehaanikuid, on pool sellest lubatud piirist juba sees ja elama paigutatud. Akadeemia tee ühikatesse tekib neid iga nädal juurde. Nr.3 trolliga õhtul töölt sõites, tunned ennast ise võõrana, sest oled ainuke valge inimene trollis.
t
Täpselt/ 17. august 2015 11:24
Tunduvalt rohkem on neid juba kohal. Hetkeseisu andmeid ei tea, aga 20. juuli seisuga oli ainuüksi sel aastal esitatud 131 varjupaigataotlust. Vao ja Harku kinnipidamiskeskused on täis, sinna neid juurde panna ei saa. Kuhu neid siis majutatakse? Tasub vaadata näiteks Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse majutusüksusi (Akadeemia, Männiku, Varre jne) ning siis meenutage inimeste jutte, et miks neid nii palju on näha just nimelt Mustamäel, Männikul, Tallinna kekslinna parkides jne.
a
ahhaa/ 17. august 2015 23:16
aga need ju üliõpilased ja turistid.....hiihiiiihõk
m
MIS SA ARVAD/ 17. august 2015 09:48
,et kui oleks meil peaministriks ja presidendiks keegi muu ei oleks olukord pagulastega sama,aga ehk veel hullemgi. Kõik kes pääsevad "pumba" juurde muutuvad kohe endast kõrgemate kummardajateks. Rahvas see alati ju igas riigis lambakarja staatuses.
a
17. august 2015 23:52
arnold rüütel seisis sirge seljaga moskvas kongresside palees, kui kremli p´boss ta peale lõugas, ja me saime vabaks, isegi nüüd ei usu ma, et rüütel, nimigi vastav, oma maad ja rahvast reedaks, erinevalt ...
e
eestlased ise on lollid/ 17. august 2015 09:40
selleasemel, et tööl käia seal, peaksid hakkama samutipagulasestaatusesse. Riik maksab elamisrahad, annab elamispinna, kindlustab tervishoiu ja elu on lill. Rikkaks ei saa aga täis kõht ja koht kus elada, milles probleem ?
e
Eestlane/ 17. august 2015 10:03
ei saa kunagi olla pagulane,miks seletan Eestis pole SÕDA .Eestlane saab olla majandus põgenik ja neid majandus põgenike põlatakse igas riigis ja veel majandus põgeniku staatust ametlikult saada on ülimalt raske.
õ
õpi kirjutama, "Eestlane"/ 17. august 2015 10:30
Pole sa mingi eestlane. Oled keelesolkija!
"pagulane,miks seletan" - mis puterdamine see on?
majandus põgenik = majanduspõgenik
n
17. august 2015 10:56
nno laaas ta puudertap. äära aaja nõela booleks.
k
kirjuta ikka asjast/ 17. august 2015 14:08
mitte ära paranda vigu, kindlasti see keelesolkija on mõnel alal sinust tugevam. Muuseas, jutu mõte on siiski olulisem!
m
Majanduspõgenik?!?/ 17. august 2015 20:57
Mõtle ajuga, sellist asja pole olemas, see on ainult kadedate inimeste ~väljamõeldis. On normaalne et inimesed kolivad mujale et rohkem palka saada ja paremini elada. Rootslased näiteks kolivad Norrasse, Inglismaale jne kuna seal on veel kõrgemad palgad.
t
to Eestlane/ 18. august 2015 01:49
Paljudes riikides, kust " pagulased " tulevad, ei ole ka mitte mingit sõda.
Majanduspõgenikud ongi.
t
to Eestlane 10.03/ 18. august 2015 01:52
Paljudes riikides, kust " pagulased " tulevad, ei ole mitte mingit sõda.
Hea elu otsijad on.
m
mhm/ 17. august 2015 09:25
Aga kallid eestlastest pagulased tulge ära koju , siis ei pea te kuskil põrandal magama ..
1
1/ 17. august 2015 15:37
Miks nii palju miinuseid? Kui endal uhkust pole, siis maga põrandal va rott...
s
sina miinuseladuja/ 17. august 2015 10:27
tundsid oma õigused ära w..?!
s
Saksamaal räägitakse../ 17. august 2015 09:16
Saksamaal oli jutuks, et pagulasi pole kuhugi panna ja siis kohalikus omavalitsuses arutatati, et võiks nende inimeste koju majutada, kelle on vabad toad. Küsisin tuttavate sakslaste käest, et kas nad teevad nalja või. Nende vastus oli ei, sellised arutelu oli toimunud...
m
mann/ 17. august 2015 09:58
Meil nad saaksid magada Riikogu saalis. Seal nagunii keegi eriti ei käi ja pind oleks aastaringselt olemas.... ja tasuta!
õ
õige/ 17. august 2015 11:30
Kümnesse pandud lause :D
m
merks/ 17. august 2015 11:32
k
17. august 2015 11:35
Kümnesse öeldud lause !!!!
e
Ehitaja/ 17. august 2015 07:50
Olen ka Soomes mitmel objektl ja erinevates kohtades leiba teeninud. Kõik oli OK kuni viimane kord sattusin eestlaste poolt juhitavasse nn. ehitusfirmasse, kus vähemalt üks nn. ehitusjuhist ei teinnud palgi, tala ega prussi vahet. Lubati tasuta öömaja , kuid juba teisel päeval ilmus välja keegi, kes nimetas end maja omanikuks, kuid oli vaid ise põhiüürnik, kes omakorda üüris tube välja allüürnikele- Eestist pärit ehitustõõlistele. Võtsin kohe kepi ja koti ja läksin soomlaste juhitavasse objektile . Pole soomlastelt veel kunagi petta saanud ja ise olen soomlastesse suhtunud ausalt ja heatahllikult. KÕIGE PAREM ON ELADA; TÖÖTADA ja pidu panna EESTIS.
Edu tõsistele tegijatele ja nende lähedastele !
m
mmm/ 17. august 2015 08:43
Eestlane on nii öel ja igas asjas ainult viriseb.Eks need,kes siin rassistiseid kirjutisi kirjutavad,peaks hakkama möistma,et meie eestlasi on ju palju mööda maailma.Pole ka ime,kui hakatakse ka eestlasi maailmas vihkama
o
ohh, ära erutu!/ 17. august 2015 09:25
Võõraid ei sallita kusagil! Äkki seletad, miks on Rootsis probleemid võõrastega, miks Saksamaaal türklasi ei sallita, miks Prantsusmaal on probleemid ja Hollandis Belgiaski...ka Ameerikas pole võõraviha ja rassism tundmatu ning miks austraallased on nii ettvaatlikud võõraste sisenemisega sellele mandrile! Eestlane pole nii õel vaid on otsekohene!!!
h
heheee/ 17. august 2015 11:04
on need soomlased ka sead!
h
huoltomies/ 17. august 2015 07:38
Sai isegi mõned aastad tagasi seal hostelis töötatud. Huvitav, et võimud pole seda kohta juba ammu kinni pannud. Elektri peakilp pärineb aastast 1975. Vähegi tugevama tarbimise korral lööb voolu välja. Veetorustik vajaks ka juba aastaid välja vahetamist. Ventilatsiooni pole puhastatud ilmselt aastakümneid. Sellest tulenevalt oli paljudes tubades ka hallitus, mis värviga kinni kaeti. Heitvesi läheb kõik kohalikku järve. Puhastusseadmed on samuti aastast 1975 ning ammu oma aja ära elanud. Rääkimata siis sellest, et personali palgad vastavad Eesti(!!!) keskmisele. Ja nagu siin keegi eespool juba mainis, on tuletõrjesüsteem samuti ajast ja arust. Kui nüüd sellele kõigele lisada hunnik kalevipoegi, hüsteerikust administraator ja sadakond mamut, tuleb päris huvitav stsenaarium välja
t
to huoltomies/ 18. august 2015 07:08
peab ikka saast olema, kes sinna siis selle palga peale tööle ronib. ilmselt mujale ei võeta? MIKS? äkki räägid meile, mis põhjusel sa selle oma imeise soome-elu töökohaks ka valisid siis?
niikaua kui on troppe, kes sinna tööle lähevad, niikaua neid ka peedistatakse. ja paras lollidele. puhtalt oma viga.
ä
18. august 2015 18:52
ära sõimle. las töötavad. ega Eestiski asjad paremad ei ole

Valija/ 17. august 2015 07:11
Esiteks see nn. KARL ajab jama-segast. Maksa soomlastele võlad ja ära peta ehitusmehi oma mulinaga. Oled lihtsalt üks ahferistidest-petistest.
Teiseks see pagulastest jutt on ka juba meil Eesimaal suureks probleemiks, kuid osa meie poliitikuid sellest aru ei taha saada.
Seega mina ei hääleta valimistel iialgi nende poliitikute poolt. Näiteks kod. H.Nestor, kod. T. Rõivas jne., jne.. Nad on võimu ahnuses müüma maha ka osa Eestimaast nagu kod. Paet ja kod. Mihkelson.
Edu Eestimaa järjepidevuse eest seisvatele eestimaalastele ja meie toetajatele !!!
e
17. august 2015 08:11
Ega see ei anna veel pöhjust inimesi momentaalselt tänavale tösta ja kohe pagulased ka nende tubadesse panna. Ikkagi mingid suuremad rahad kui 400 eurot on seal vastaspoole taga
h
Hädas pagulastega?????/ 17. august 2015 06:50
Ühed pagulased asendati teistega...ju siis on Soome riigil kasulikum pagulasi Aafrikast ja Süüriast majutada kui Eesti Kalevipoegi seal hoida!
e
ei ole pagulased/ 17. august 2015 18:24
Kumbki pole pagulased. Eestlased on täiesti legaalselt Soomes tööl. Uued tulijad aga on immigrandid. Kes nägi seal pagulasi ehk põgenikke?
w
Watta Wakk/ 17. august 2015 06:18
minu arust tõsteti nad välja selle pärast, et võlg oli 400 eurot. Emaili peal on kirjas, et kui võlga ei maksa tõstetakse välja. mitte pagulaste pärast...
a
Absurd!!!/ 17. august 2015 02:30
Kohutav!!! Neegrid lendavad uksest ja aknast sisse :(
s
Soome on eestlaste suhtes muideks varasemaltki skandaali näidanud./ 17. august 2015 04:46
Alles hiljuti lõppes pankade skandaal, nüüd siis jälle ei kõlba ausad maksumaksjad, kes tööl käivad klientideks hostelisse.
Mäletate aegasi, kui osad panga töötajad ei aksepteerinud siniseid eesti passe või isegi ka eu passidega kodanikke, kellel polnud soomes henkareid pankadesse teenindama...
Seegi keiss lahenes alles siis, kui mitu eestlast korraga tervele ilmale sknadaali tegid.
Ka endal tuli Malmi pangas 2008 aastal selline kogemus üle elada, kui oleks tahtnud ja viitsinud oleks seal kohapeal selle teenindaja nii piinlikusse olukorda jätnud, et oleks ehk isegi potkut saanud, kuid polnud aega, sest teadsime pankasi, kus saab pikema probleemita rahasi üle siirdada eesti arvele.
Ka praegugi on veider see, et olgugi, kui sul on nordea pangas eestis arve, ei kõlba see soomes paljudes töökohtades palkade kätte saamiseks, vaid pead eraldi uue konto arve tegema, mis on minu ja paljude teiste silmis samuti idiootsuse tipp.
i
IRL/ 17. august 2015 05:39
Põhjus tööandja poolt on lihtne miks nemad peaksid riskima ja tasuma rahvusvahelise makse eest.
a
aga Soome maksuamet/ 17. august 2015 12:44
tasub ja kannab probleemideta kõik Eestis olevale kontole.
Nordea on selles suhtes väga jäik pank ega lase klienti internetiteenustele ligi (va maksed, kanded), kuni pole kohalikku isikutunnistust-aga mina jonnisin ka, sest EU pass olemas ja pole mul vaja neid kümneid dokumente. Nordea pank on selle eest ka trahve saanud. Nüüd suvest on asjad muutunud.
j
jälle/ 19. august 2015 07:36
saage ometi ükskord aru, et eestlased tõstsid välja hostelist eestlased, kes seda hostelit peavad- mitte soomlased. Kui loete soomlaste kirjutatud kommentaare, siis peaaegu kõik hoiatavad eestlasi pagulaste vastuvõtmise eest- et oleksime targemad ja ei kordaks soome vigu! Et hoiaksime oma maad ja kultuuri ja võtaks eeskuju nt Sweitsist....
e
eheheeh / 17. august 2015 00:34
nii et olge valims eestlased kuidas teile keeratakse väiksemehe tilu pärakasse ja tundke sellest rõõmu ja võtke katel käel vastu nad siis ja andke neile oma tütred ja naised kah peale kauba ja söötke neil kõhut ka täis et nad saaksid õnnelikud olla .....
n
Normal finnish people/ 17. august 2015 00:32
Sorry estonia people! Finland is now grazy land. Young somalian men come here. Nothing language skills. No works. Finland pay lot of money to them. They spend holiday. Finnish older people are at old people's house without care.
Finland is not Finland in future. Now russian people start to look fine. This is start of end.
I hope, that Estonia is more carefully! After some years Estonia is fine country, I hope so!
n
nahhui/ 17. august 2015 00:20
kus mu sõnumid põtradele on
s
seda et/ 17. august 2015 01:27
hellou ja nahhui on tüüpilised soomes elava eesti majanduspagulasest osside esindajad. jäledad rannu rändid seal kõik koos, häbi vaadata, oksele ajavad oma labasuse ja nõmedusega. omast arust on ilgelt vägevad vennad. pudel õlut sees, siis on meri ju põlvini.
m
mida/ 17. august 2015 09:16
viriseda,soomes töötavad eesti poisid kelle haridustee jäi juba sageli põhikoolis pooleli.Neil pole lihtsalt meil tööd,või kui on siis alamakstud.Kalevipojad elavad nagu oskavad.
M
.../ 17. august 2015 22:15
Mul vend lõpetanud raamatupidamise eriala hõbemedaliga ja saanud kiituskirja ka haridusministrilt, koos käepigistusega, töötab Soomes juba 11 aastat, kuna Eestis pole vastavat palka loota...
j
Jeppe/ 17. august 2015 00:13
Anteeksi virolaiset. Lohdutuksekseni voin sanoa, että työmiehenne eivät ole ainoita, jotka joutuvat väistymään näiden "pakolaisten" tieltä. Nämä pakolaiset saavat jo järkyttäviä kotouttamisrahoja, alle 7-vuotiaasta lapsesta 7200€ ja yli 7v. on 2300€, Vaikka ei saisikaan turvapaikkaa, saa kuitenkin 100-1000€ käteen. Tämä on todellinen ongelma jo Suomessa. Nämä pakolaiset kiilaavat suomalaisten ohitse asuntojonoissa, meitä syytetään rasismista, ja mainitaan kuinka Venäjä on suurin uhka. Meidän media vaikenee miltein samalla tavalla kuin Ruotsissa. Suurin uhkamme on maahanmuuttajat. Velkamme on suurin historiassamme ja me otamme tällä hetkellä ennätysmäärän pakolaisia. Meillä on työttömiä jo miltein 500 000, ja silti näitä pakolaisia "tarvitaan töihin". He saavat myös todistetusti lisäetuisuuksia, mitä suomalainen ei voisi ikinä saada. Tällaisia asioita mitä valtio on kustantanut maahanmuuttajille on mm. auto, ajokortti, vakuutusmaksut, bensaseteleitä. Meidän omalta kansalaisiltamme leikataan jatkuvasti. Meidän vanhuksemme ja opiskelijat elävät huomattavasti tiukemmin, pienemmillä tuilla, kuin nämä maahanmuuttajat. Kaiken lisäksi nämä maahanmuuttajat ovat rikollisuustilastoissa yliedustettuina; varsinkin raiskausrikokset on karua luettavaa. Tilanne ei kuitenkaan ole vielä niin paha kuin Ruotsissa, mutta olemme todella kovaa vauhtia menemässä siihen, kun mediakin edesauttaa tätä kokoajan. Toivoisin meille samanlaista siirtolaispolitiikka kuin teillä on!
Jos joku on kiinnostunut Ruotsin todellisesta tilanteessa lue lisää täältä: http://paavotajukangas.com/

m
mhhhh/ 17. august 2015 00:08
väga paljusi komme kustutakse
a
ahahaha / 17. august 2015 00:00
hea on vaadata kuidas inimesed lasevad sellel jamal sündida ja siis ootavad et keegi korraldaks selle jama nende eest ära ja siis imestavad .miks nii tehakse ....ja kui nüüd jälle keegi nuga saab siis jälle imestatakse ......
s
Seni/ 17. august 2015 12:16
kuni siutsutakse ainult kommentaariumides ja midagi reaalset Väljaastumist ei tehta, ei sünni ka midagi.Jäätegi siutsuma ja halama.Tegusid on vaja!!! Kuidas sellest nii raske aru on saada?
t
to pagulane 23.00/ 16. august 2015 23:57
Sa ju päris juhm kohe. Sa ei sa isegi kommentarist aru, mille kohta oma arvamust avaldad. Kas te kõik oletegi säärased puupead? Puu põleb hästi, küllap siis ka puupea.
t
terveiset suomest/ 16. august 2015 23:48
Suomi on tuhon tiellä, täällä tehdään samat virheet kuin Ruotsissa. Tänään kerrottiin uutisissa talvisodassa Suomen puolesta taistelleista eestiläisistä metsäveljistä. Hävettää Kirkkonummen tapaus.
f
fsdsff/ 16. august 2015 23:46
Täiesti mõistusevastane on see, et sellist jama lastakse sündida. Mõtlen just seda massilist pagulaste rändamist. No kuidas on see võimalik, et ei suudeta piiri panna. Kohtav!
ä
Ära hala/ 17. august 2015 03:53
Piiri ei taheta kinni panna, kas sa ei taipa juba.
j
Juhan/ 17. august 2015 07:08
Mitte ei suudeta, vaid EI TAHETA. Vaata pilte ja YOutube. Tulevad, astuvad rannale , teevad selfie ja môni kukub kisama, et kas see ongi euroopa, kui kohe hüvesid kätte ei anta. Neile ju lubati. Ja saavad ka! Miks vaikib meie president? Veel on viimane aeg öelda,ja tegutseda. Sigade katk on käes ja see tegutsemine on lausa lauslollus. Teadupärast moslemid sigu ei söö. Järgmisena "tekib" meil suur koertekatk , sest moslemi ütlus on"uskmatu koer". Ja ongi eestimaa vaba kõigest saastast uuseestlastele Aafrikast.
l
Lumememm/ 16. august 2015 23:34
Poegade kätes on rauast tehtud mõõgad
Põhjatuulte all viimne hetk võib saabuda
Põhjamaa tütred, kelle käed on näinud vaeva
Me langenutele, mulla peale kraabivad...
/Metsatöll / Põhjala rahvas peab ühinema!
s
See/ 16. august 2015 23:33
on tahtlik ja kuritegelik valge rassi hävitamine ja sõda Euroopa kultuuri vastu. Kannatavd loomulikult tavalised inimesed. Ja ühel päeval mõistavad ka immigrandid, et Euroopas polegi kullast tänavad ja elu ei ole selline nagu reklaamis või youtube klipis lubatud. Läheb veel vit üsna kaua aega, kuni mõned tõelised poliitikud normaalseid otsuseid vastu võtma hakkavad ning selle jubeda inimkaubanduse lõpetavad.
s
seejatoo/ 18. august 2015 17:14
kena küll aga selleks ajaks kui mõnigi poliitik ärkab on juba kaugelt liiga hilja
t
toni/ 16. august 2015 23:29
Vaadake Euronewsi ja näete, millise ülbusega `pagulased ` NÕUAVAD ! endale head ja paremat, Õigust koheselt Inglismaale süiduks jne ...
Soovitaks ka poliitikutel seda kanalit vaadata. Hetkel küll nii, et mida ei suutnud nõukogude võim, selle
suudab Euroopa ehk siis pole rasse ega nahavärvi ja unustagem nii kodutanum kui pea ka keel , Koolid muutuvad varsti ka ...keelseteks kuna pea enamus meil ju tõmmud muulased

m
mõistus pähe! / 16. august 2015 23:18
igas halvas on ka natuke head ,Nüüd võiksid Soome putkanud"kalevipojad" oma kodumaale tagasi tulla .Ega siis Eestiski pole töö lõppenud. Tuleb vaid elada reaalsuse piires . Pole ju mõtet võõrsil tööd rabada ja vähema raha eest kui makstakse oma töölistele,lisaks suhtumine eestlastesse pole ka hea , siis sõita Eestisse,mängida laia lehte ja raha lihtsalt kõrtsudes ja väliüritustel ära laristada . Justkui eputamiseks,et vaat,mida mina mujal teenin Pigem om akodus peremees ja vähema rahaga,kui võõrsil sulane ja käsualune. Rahaga pole hauas midagi teha.
s
16. august 2015 23:57
soomes saab palka, mis on eluks vajalik, mitte raba nagu viimane ori siin ja ole ikka perega näljas ja võlgades, ega saa ei haigusrahasi või pensi. kui vaja, küll meie kalevi jt, pojad tulevad siia tegusi tegema, on seni tulnud ja tulevad alati,
s
saarlane/ 17. august 2015 00:48
tundub sul omal mõistusega halvasti olema.
j
jama jutt/ 17. august 2015 12:49
kõik oleneb ikka inimesest!
Mina tulin erialaselt töölt, olen ligi 3 nädalat kodus olnud ja ei saa kõll aru, et midagi siin muutunud oleks-näit tuttav läks just poole kohaga tööle Kaubamajja-250.-!. Aga vaadake puhaskasumi numbreid...
Samas Soome tööandja saadab e-kirju ja palub tagasi-nojah, tahaks ju 50+ juba oma voodis magada...
Muide-ei sa seal sulane ja käsualune ole, seal täidetakse seadusi :) - ära räägi, kui ei tea asjast.
M
.../ 16. august 2015 23:08
Miks meie peaminister ei roni vahele? Arg?
k
Kellumees/ 16. august 2015 23:22
Meie "peaminister" on omand - teeb nii, nagu omanikel vaja. Ja praegu on vaja rahvusriikide eksistents Euroopas lõpetada. Edasi saab seda paablit juba kasutada milleks iganes.
m
........../ 17. august 2015 01:30
meie peaminister on isamaa reetur suure algustähega
k
K R/ 16. august 2015 22:59
Olen pahoillani virolaisten työmiesten puolesta.. :(
Tämäkö ei sitten lisää rasismia?
Helvettiin ne "hädänalaiset" sieltä!
Toisaalta tähän kannattaa totutella sillä tätä tulee lisää.
v
viro/ 16. august 2015 23:19
ei tähän tarvii totutella,tämän vastaa täyty taistella
s
Sissi/ 16. august 2015 22:45
Käsittämättömän törkeää! Virolaiset olivat jo maksaneet huoneensa, mutta silti heidä tavaransa oli siirretty käytävälle afrikkalaisten tallottavaksi.
Suomen media vetää helposti vertoja Pravdalle; asiasta ei kerrota mitään.
Ei mene kauaa, kunnes Länsi-Eurooppa on mamujen tuhoama. Sitten me suomalaiset voimme tulla Viroon työn toivossa. Toivottavasti enne joudu yöksi urheiluhalliin....
Pitäkää pintanne eestiläiset, älkää ottako mamuja!
j
jussi/ 16. august 2015 22:52
virolais henkilökunta runna tätta bisnesta siellä, niin että syy on heidän, etteivät tiedotaneet omia poikia !!
k
17. august 2015 21:04
Käsk tuli tuli neile soomlaste poolt.
p
Pekka Poro/ 16. august 2015 22:43
I feel ashamed for my country, and I'm so sorry for this situation.
e
Ennustaja/ 16. august 2015 22:39
m
16. august 2015 22:56
s
sssss/ 17. august 2015 01:00
k
Kolla/ 16. august 2015 22:33
tahaksin selgitada: soomlased on tõesti "süüdi", et sinna saadeti pagulased, Aga nad pole süüdi selles, et eestlased sealt "välja tõsteti". Selle eest VASTUTAB ANTUD ASUTUSE HALDAJA, JA NENDEKS ON EESTLASED !!
k
Käär/ 16. august 2015 23:06
Levib kuulujutt, et need pagulased paigutati sinna sunniviisiliselt valitsuse käsul
k
Kolla/ 16. august 2015 23:17
see võib vastata tõele, aga eestlastest majahaldajad oleks pidanud omi poisse teavitama !!
b
beti/ 16. august 2015 23:48
r
rain/ 17. august 2015 01:32
soome seadused ei toiminud,on pikk aeg ette teatamisel kui "töstetakse välja"-kuu aega julgelt.
j
juku/ 17. august 2015 11:29
Valitsuse käsul?:-DDD Soome riik maksis lihtsalt rohkem pappi hostlile kui kalevipojad.

m
maeitea/ 16. august 2015 22:24
väljas on ju sääsed ja kärbsed,levitavad seakatku!
k
Kolla/ 16. august 2015 22:23
ärga lahmige niisama !! see, et sinna saadeti pagulased, jah..selles on nn. soomlased "süüdi". Selles aga, et kalevipojad "välja tõsteti", on süüdi teie enda kaasmaalased EESTLASED, SEST NEMAD JUHIVAD SELLE MAJA MAJUTUST !! Olen ise selle sitases pommiaugus "elanud", kus 1 toa eest küsiti 350,- euri kuus !!
n
no mis ma räägin kogu aeg/ 16. august 2015 23:22
et soome läinud eestlased on saast, no näha on, et elasid eestlaste pommiaugus ja saast küsis veel 350 eurot ka :D pidi ju kõik nii odav olema soomes, palju parem ju, kui eestis, mis ronisid pommiauku ja maksid veel megarahagi :D selle raha eest saab tallinnas uues majas kesklinnas suurepärase sisutusega korteri üürida. aga ju sa ikka nii hästi seal ei ela, et saaksk korterigi üürida. lihtsalt käite eestis ja kelgite, hädapätakad, kes kodumaad üles ehitada ei suuda, vaid soome orjaks kobivad. häbitud.
s
17. august 2015 00:03
sa reff oled ise seda põhjustanud, kes sul nii madalate rahade eest siin ikka suudab end tööga tappa.
s
sensitiiv/ 16. august 2015 22:11
teate mis, ma võiks siia praegu hullu tõe kirja panna, aga.........
see kommentaar kustutataks....... ja samuti ei meeldiks see enamus eestlastele
l
16. august 2015 22:59
las kustutavad siis, on vähemalt asja eest, nüüd aga ?
i
inimlausuja / 16. august 2015 23:50
t
Tundub, et vanadusse/ 16. august 2015 22:06
kodus koti peal surema ei pea. Suren püstol käes.
m
16. august 2015 22:06
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
p
Pagulane/ 16. august 2015 23:00
Seda ju uhe suure riigi must president plaanibki,et valged mustanahalise tapaks.See annab koheselt oiguse mustadele valge rass havitada.Kui plaanid pikemat elu ja surra vanadusse ,siis ole pagulaste vastu sobralik.
i
idioodid/ 16. august 2015 22:05
elamise eest oli ju maksmata
f
fin/ 16. august 2015 22:03
these immigrants are not here to work and get everything for free, cars, apartments, iphones, its even commonly known they get more money then native people around here. Still our goverments chooses to support them over working class people.
t
Täna/ 16. august 2015 21:59
TV-s : Sel aastal on Eurooplasse tulnud pool miljonit, uppunud 3000 ja kohe kohe tulemas 2 miljonit.

J
,,,,,/ 16. august 2015 21:43
Ja mis siis? Ühed mugavuspagulased löödi välja ja asendati teistega.
Nahui see eestlane parem on kui mingi pagulane aafrikast??
n
njah/ 16. august 2015 22:05
Eestlased ei ole mugavuspagulased, nad läksid amtetlikult teise EU riiki tööle, mitte abirahasid saama. Ma tunnen mitmeid Tallinnas töötavaid soomlasi, kas nemad on ka sinu arvates mugavuspagulased?
e
Eestlane / 16. august 2015 21:41
Kui eestis peaks selline asi hakkama siis ma kardan küll et see praegune eesti valitsus lihtsalt lahkub valitsusest ise asi kas vabatahtlikult või sunniviisiliselt rahva surve all !!
r
Rottweiler/ 16. august 2015 22:39
Mis põhjusel seda viletsus-valitsuse lahkumist k a r t m a peab? Ise ei läheks nad kuhugi, kuid .... si.. lendab kaugemale, kui si.aharki kasutada :-)
i
ii/ 16. august 2015 21:38
Eestlased vastuseks: määäääää
v
Viimane aeg!/ 16. august 2015 21:37
Kui tahame oma rahvust säästa ja päästa, on viimane aeg välja astuda sellest Euroopa Liidu pätibandest! Uskumatu, mis toimub!
t
...../ 16. august 2015 21:29
tundub, et soome valitsus paneb pagulased eestlaste asemel ehitustele tööle :)))))) hahaa....tahaks näha kohe oma silmaga, kuidas need tööd teevad kes elus pole midagi teinud.....
k
Kellumees/ 16. august 2015 23:30
Soome valitsus ei pane kedagi tööle, seda teevad seal enamasti ikka eraettevõtted, millest mõned on küll väga suured ja teevad ka riiklikke tellimustöid, allhankeid. Riik kogub vaid makse, millest muuhulgas pagulasi ülal pidada, kultuuri rikastada ja värki, võibolla rahvastiku jumet värskendada, mõned koledamad põlisverd tütred käima pääle saada.
v
Välja Euroopast/ 16. august 2015 21:27
No jah riigid ise tekitavad selle jama. Kui ikka vastu ei võeta siis las lähevad tagasi. Ka mina ei saa aru, kes nad on, kuna mina ei suuda sellist telefoni endale osta ja tahvelarvutit, kuigi käin tööl. Need ei ole põgenikud ega pagulased. Kas tõesti riikide valitsused sellest aru ei saa. Peagi on sama kaos ka siin. Nad on nahaalid ja trügivad lõpuks inimeste elamisse ja välja sealt neid enam ei saa. Krt tagasi vaja saata nad kõik. Pagulane või põgenik ei oma sellist tehnikat.
f
From finland/ 16. august 2015 21:19
Estonian people help us! our politicians are insane!
t
Tann/ 16. august 2015 21:18
Ja minu viha neegrite ning valitsuse vastu aina kasvab!

t
Tõll/ 16. august 2015 21:16
kui sõda jälle maal siis äratage mind, küll siis tõusen ja rahvast aitan ... nüüd on aeg ÄRGATA!
v
Varsti on soomes nii, et soomlasi on 60 prossa järgi, ülejäänud kaader on kas / 16. august 2015 21:36
Eestist, mujalt või pagulased.....
Praegu asi sinnapoole kisub.
Käisin tuttaval nädala vahetusel külas olukord oli jube.
Majas, kus enne tuttav elas oli rohkem soome pensionääre, nüüd rohkem turiste, kellest üle poole tumedanahalised.
See pole kõikse hullem aga mis ei meeldi on see, et rikuvad naabrite rahu täiel rinnal.
Esmalt, kui meie lapsed lähevad juba vaiskelt 9 paikku tuttu, siis nende omad alles nii öelda ärkavad.
Õhtuti kella 6-23 on selline kisa üsna tihti, et jube.
Kui rõdu uks oli lahti oli nende tumeda nahaliste laste kisa kuulda meie tuppa, kamoon.
Ilma teleri taustata toas olla poleks võimalik olnud, kusjuures tuttav mainis, et kõik nädala lõpud pidid neil seal nii olema ja plaanis korteri vahetust.
Ka sealsel perel oli nii, et algul tuli vanaema, siis tütar, kes oli kuskil 40 ringis, siis ilmusid ühel päeval 2 last ja lõpuks tuli välja, et on 7 last ja mees peale kauba.....
Kuidagi üli kiirelt paljunesid, vaevalt kõik olid ka sisse kirjutatud.
Näiteks hullem vaate pilt asus ühes maja hoovis, ei ühtki valget last mängimas, kõik 20 tükki tumedat verd.
Vuosaares näiteks on probleem lisaks keele oskustele, tihti peale sealses rühmaski on juttu olnudkohalikest mamudest, et nende lapsed ei oska käituda, lõhuvad, laamendavad
ja norivad teiste lastega tüli, kui korrale kutsuda vägisi võid aga krimka peale saada.
Tihti peale ei saagi korrale kutsuda, sest keelt ei osata.
Meie lapsed vähemalt väljas mängides ja sees ei karju nii kõvasti, kui turistide omad, vähemalt on mingil määral viisakad.
Eks see viisakus sõltub ka kultuursetest vanematest.
Aga jah, need, kes rahu armastavad, neil tekib nendega probleeme.
Näiteks tithi soomet külastades sõidan ka metroga, ühel päeval sõitsin metros üksinda, kui järsku Itäkeskusest ilmnes üle 30 mustanahalisi turiste, kes kõik Rastilas maha läksid, tekkis tunne, et plää olen sattund vist aafrikasse.
Itähelsinki ongi nagu üks suur mamude kolumn, kus kohalikku keelt kuuleb aastast aastasse üha vähem, sama hakkab vist varsti ka meil paraku nii olema,
Ei ütleks, et kõik turistid oleks kehvad vaid ei meeldi need, kes sigadusi korda saadavad.
Need võiks riigid tagasi saata sinna, kus neid meile saadeti.
v
võiks ja saadaks, mul pole nende vastu midagi / 16. august 2015 22:42
Sama algus oli ka rootsis, aitame, toredad juu, las nad tulla ......
Hoiatavaid tagajärgi võib nüüd Rootsis igal pool näha. Kui me lammastena edasi määgime, saab meil sama olema. Seega tegudele.
s
sõna sekka / 16. august 2015 23:55
Ma muidu sinu poolt, aga ... eem ... kuidas nüüd öeldagi - kle sa oled ju täiega düsgraafik!
m
Mis/ 17. august 2015 04:21
vahet seal on? Inimene väljendab oma mõtteid antud teemal. Ja tõesti, tal oli ka üht-teist öelda. Kas ise oled täiuslik, et teist kividega loobid?
m
muhv/ 16. august 2015 21:04
saaremaale plaanitakse ka vihjete järgi sömerale midagi pagulaskeskuse sarnast asja-miks mul tunne,et keegi körgel sest otseselt huvitatud.
s
Sammalhabe/ 16. august 2015 21:25
Midagi PLAANITSETAKSE, kuid TEGUDENI jõutud veel pole. Võid vabamalt võtta, Muhv - asi ON kontrolli all.
s
swen/ 16. august 2015 21:02
Because of leftist, finland's gonna be like sweden
<
16. august 2015 20:57
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
p
Pekka/ 16. august 2015 21:09
This. Please make this happen Estonian people...
My country is being swedened.
p
põdrajahimees/ 16. august 2015 20:55
t
to põdrajahimees/ 17. august 2015 13:40
kas käisid soomes tööl ja ei saanud tööga hakkama ja nüüd vihane ka aga enda peale ei saa ju olla sest sa oled vat nii kõva mees.
o
oodake/ 16. august 2015 20:50
meil tuleb varsti sama jama--vaat et korterist välja ja pagulased sisse.
e
ex/ 16. august 2015 20:50
leidsite ka mida nutta, seal ongi lollandia seadused!?
s
Soome.../ 16. august 2015 20:48
Soomlased on ennegi halvasti suhtunud oma vennasrahvasse. Nõukogude ajal andis Soome põgenikud venelastele välj, saatis diktatuurist pögenenud eestlased ja venelased nsvl i tagasi. Sellepärast läksid enamus edasi Rootsi ja mujale. Venasrahvast ei hoolita kuigi eestlased talvesöja ajal soomlasi aitasid. Sigadus!
m
muumuu/ 16. august 2015 21:17
t
Tõsi, eestlasi vaadatakse veel tänapäevani, kui kriminaalide pilgu alt, väga harva, kuskil / 17. august 2015 00:17
meedias kuulduuks eestlaste poolt miskit head, kui keegi aga siga mängib kirutakse täiel rinnal, huvitav, miks nad seda ryssätega ja svenssonitega meedias teha ei julge ?

m
mm/ 16. august 2015 20:33
TÕLL, TÕLL, TÕUSE ÜLES, VAENLANE ON JÄLLE MAAL!
s
Suomi/ 16. august 2015 20:29
I'm so sorry about this madness what is going on here.
regards Finn
v
vabandan/ 16. august 2015 20:25
puutalu kvartal mote jääb samaks .
t
Tutanhamon/ 16. august 2015 20:23
Tulemus ei lasknudki ennast kaua oodata.
y
Yle uutiset/ 16. august 2015 20:16
Rootsis see suvi palju tapmisi ja muid kuritegusi. Ja praegu poleb väga hinnaline putalu kartal. http://yle.fi/uutiset/paaministeri_lofven_vakivaltarikoksista_aseet_on_saatava_pois_ruotsin_kaduilta...
j
jaa jaa/ 16. august 2015 20:16
Kui kirjutasin, et rahva eest varjatakse aafriklaste massilise sissevedamise tegelikku põhjust, siis kustutati koheselt koos minu kommentaariga kogu kommentaarium.
Isegi Euroopa kuningakojad, kes on määratud seisma euroopalike väärtuste igikestva järjepidevuse eest, pooldavad aafrilaste sissevedu. Miks? Eurooplasi ähvardab kiire vananemise, krooniliste ja geneetiliste haiguste plahvatusliku tõusu tõttu väljasuremine. Superriik Rootsi alustas geeniparandust juba 50 aastat tagasi. Ja oli ka märgata ― immigrantidele (põgenikele) Nõukogude Liidust eelistati juba 60-ndail kindlalt aafriklasi. Ja jälle miks?
m
mine ravile/ 16. august 2015 20:50
Absurd teooria, kuna segunemist on olnud minimaalselt ja mingit tõuparandust see kaasa ei too.
v
vaatleja/ 16. august 2015 20:07
mina teeks töölaagrid ja paneks kõik siia logelema tulnud aafrika ja lähis idast tulnud tegelased tööle ,nendele tuleb luua kinnised laagrid ,kes tööle ei hakka ja on ülbust täis saata kohe euroopast minema,ega enne see jama ei euroopas ei lõppe!!
s
Suomalainen/ 16. august 2015 20:05
I feel ashamed as a Finn that this is happening to you Eesti people.. I have no idea what is going on in this country anymore.. And there is no mention in the Finnish media about this.

p
16. august 2015 20:00
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
z
Zark/ 16. august 2015 22:00
Kahjuks on broileripesa sellele juba mõelnud, on olnud kuulda kaagutamisi relvaseaduse teemadel. Et karmimaks jne. Riik võib nagunii inimeste käest praktiliselt suvalisel momendil relvad ära korjata, sest kuigi sa justkui omad (so, oled ostnud) relva siis tegelikult on riik rohkem omanik kui sa ise. Kõik selleks et kui sulle ja teistele riigi tegemised enam kohe üldse ei meeldi ja tahaks ise oma kodu kaitsta siis sa seda jumala eest teha ei tohi, ei saa jne.
Lihtsalt vaata ja imesta, kuidas lihtinimene käsist-jalust seotud on.
m
mart/ 16. august 2015 22:26
mis sa arvad et me läheme riigi käest relvaluba küsima? Me varume salaja omale relvad punkrisse, ja kui aeg käes on valitsus esimene kes kuuli kerre saab, likvideerime põhjustaja ja siis tegeleme juba tulemustega!
l
Lumememm/ 16. august 2015 23:21
Eesti mees on nutikas, oskab ise relva valmistada.
Praegu on viimane aeg seda teha. Kui vaja läheb, on õigel ajal võtta...
a
ai/ 16. august 2015 20:00
Päris nii se muidugi pole..
a
aga/ 16. august 2015 20:53
kuidas end siis kaitsta.
j
Jänks/ 16. august 2015 19:45
Eestis ei tohi mitte mingil juhul lasta sellisel asjal sündida, vaid tuleb kohe tegutseda ja mustad hoonest välja lüüa. Muidu löövad neegrid meid varsti oma kodust ka välja ja kaevata ei ole mitte kellelegi, sest jõustruktuurid on valitsuse käsutada ja nemad appi ei tule-nagu küüditamise ajal.
r
Ringreis/ 16. august 2015 23:32
Kogunege 20 aug. kell 14,00 Tallinn Kultuurikatel Põhja pst 27a
21 aug. kell 11,00 Haapsalu Kultuurimaja Posti 3
22aug. kell 12,00Pärnu Keskraamatukogu Akateemia tee 3
ja kell.18,00 Viljandi Pärimusmuusika ait Tasuja pst 6
23 aug.14,00 Tartu Dorpati keskus Soola 6
24 aug. kell 11,00 Võru Võru Kannel Liiva 13
kell 18,00 Otepää Pühajärve Puhkekodu Pühajärve
25 aug. kell 12,00 Põlva Kohvik Aal F.T uglase 2
ja kell 18,00 Palamuse Rahvamaja Kösteri allee 1
26 aug. kell 11,00 Jõhvi Kontserdimaja Pargi 40
ja kell 18,00 Rakvere Kultuurikeskus Kreutzwaldi 2
27 aug.kell 11,00 Türi Kultuurikeskus Hariduse 1
kell 16,00 Rapla Kultuurikeskus
Võitlus väärtuste tasandil meie ühiskonna tuleviku pärast! Et rahvust alistada- piisab, kui murda tema kõlbeline selgroog ja kultuuriline identiteet!
Kogunege ! Täiendav info 6 801 290
k
Kalevipojad/ 16. august 2015 19:27
on siin. eestis. nii vastikult ülbed . et miks peaks kahju neist olema ? magagu või sadamas silla all. ehk on siis siin ka normaalsemad.
ü
16. august 2015 20:13
ülbed alles tulevad sul siin ülbama, su naisterahvaif kamoadega vägistama ja sind tapma.
a
anti/ 17. august 2015 18:19
e
16. august 2015 19:23
eestlane
no ei ole midagi, läheb aega ja küll tehakse veel Breivikit. Soomlastele palju õnne!
p
Palju Õnne?????/ 16. august 2015 20:04
Idikas oled w su oma naaber on varsti tänu röivale moslem
j
Jukka Ketonen/ 16. august 2015 19:19
Finnish media is still quiet about this happening...
p
Pertti/ 16. august 2015 21:30
Our politicians are insane. This needs to stop. Don't ever let this happen in Estonia !
h
Heimoveljet/ 16. august 2015 22:54
m
mustlased soomes samuti täiesti riigi toel elavad parasiidid/ 16. august 2015 19:17
Seadusega määratud kui mustlane rahvuriideid kannab,
ei pea töötama ja saad toetust elamiseks ja korteri pöhiliselt sealt kust soovid.
Seda teemat ei juleta Soomes enam arutadagi..
Pöliselanike peredelt hoitakse kokku, aga mustlased ja somaalid need erikontingent..
i
ikka sama/ 16. august 2015 20:01
Mäletan,et juba 1990 tegelesid põhiliselt vargustega ja kraami müügiga.
p
P peksid/ 16. august 2015 19:14

n
Njh/ 16. august 2015 19:13
Soomlastele meeldivad neegrid. Mis teha. Parem töötu neegrist pagulane kui tööd tegev valge eestlane. Soome riik on juba ammu p*tsis. Ei salli ma seda riiki ja ei salli ma ühtegi soomlast. Matsirahvus.
a
Ahm/ 16. august 2015 19:40
20% soomlastest valis neegri ja islami vastast põlissoome erakonda.
Nii, et matse on Soomes 80% !
a
16. august 2015 19:10
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
r
Rottweiler / 16. august 2015 20:20
No sinul seda hirmu pole: silmad näevad ainult juudaseekleid ja seal, kus isegi vastsündinul kutsikal on MÕISTUS, haigutab sinul VAAKUM.
a
aura/ 16. august 2015 19:00
Mis te arvate mõttest,et kõikidele pagulastele tuleks jagada kõikide meie valitsusjuhtite,riigikogu
Mida arvate ideest,avalikustada pagulatele läbi erinevate infokanalite,lendlehtede riigikogu liikmete, tippoliitikute kodused,suvilate ning suvekodude aadressid,muidugi ainult nende kes toetavad pagulasi,lihtsalt,et pagulased võiksid seal hakata käima pidevalt n.ö eksurisoonil,lastega mängimas,poliitikute elu oluga tutvumas.Looks MTÜ ja toetusfondi,annetaks iga kuu.......
s
Sass/ 16. august 2015 19:06
a
16. august 2015 19:07
arvatavasti pagulased loevad ka ojulandi nimekirja , mis see siis nimepidi välja pole nuhkida kus nad elavad, pidid ju nad kõik tere tulemast ütlema. aga nii lollid sallivad et lausa avalikustasid oma nimed.
k
Kui nüüd nendel eestlastel vähegi tahtmist ja mõistust peas oleks, saaksid nad teha sellest/ 16. august 2015 19:11
Väga suure ja avaliku skandaali, uskuge mind nendele leiduks ka soomlastest toetajaid, kes neid hätta ei jätaks, sest ka paljud soomlased ei seedi pagulasi.
Siin on tegemist tegelikult mitmete rikkumistega.
Lisaks, kui soome kohtu kaudu midagi ei saa teha saab nõuda seda eu liidu kohtu kaudu.
Tegelikult ei tohi keegi päeva pealt tänavale kedagi jätta, vaid firma peaks leidma ise teistele klientidele asendus elamis kohad.
Lisaks sellega rikutakse ka vero seadusi ja inimõigusi.
h
hahaaaa/ 16. august 2015 19:37
mitte midagi sellest ei tule!!! Inimõigusi rikutakse Soomes PIDEVALT!!!!
.
...../ 16. august 2015 20:26
.....kus neid tänapäeval ei rikuta?
p
Pertti/ 16. august 2015 21:36
We (ordniary) people of Finland really hope someone complains about this, makes an international scandal. We do NOT want Africans here.
v
vaadake eesti riiki kui kurjuse öeluse riiki/ 16. august 2015 21:39
eestis kohtud ja politsei on allutatud reformi maffiale.
Aga jah ma loodan et eesti rahvus kunagi kaob !!
v
Voi ollakin/ 16. august 2015 22:16
että virolaiset nostaisivat kanteen, koska tämä tilanne ei miellyttä ketään. Jos sinä Pertti ystävineen tukisit heitä, myös tavallisiä, ihmisiä? Siitä olisi valtava apu.
k
Karla/ 16. august 2015 18:56
Võin kinnitada et sellel udusel fotol on KN Keskuse fuajee, pildistatud söökla poolt ja millegipärast salaja piirde vahelt.
x
XL/ 16. august 2015 18:50
Karm lugu! Oma äsjasest Rootsi kogemustest jutustas mulle eile üks eesti rahvatantsija, kes seal pidi koos teistega mustade ähvarduste eest põgenema. Valged naised rüvetavat nende ruume, ähvardati hoone süüdata.
r
Ravim/ 16. august 2015 19:01
Tuleb alati üks Molotovi kokteil käepärast hoida.
u
ufo pilt/ 16. august 2015 18:50
Nüüd võiks keegi siia irisema tulla, et aga miks see pilt nii udune on. Kõigil onju tänapäevased kaamerad taskus.
mää-mää, ma ei usu seda pilti...
t
tartzan/ 16. august 2015 18:49
v
16. august 2015 21:07
Võin praegu eksida, kuid see hostel, endine ametiühingute suvila, oli vist eestlastest abielupaari käes. Kas rendil või lausa äragi ostetud. Koguni telesaade oli neist kui ettevõtlikest välismaal hakkama saavatest inimestest. Kirjeldasid rahulolevalt, kuidas see neile vaheldus ja väljakutse jne. Kui nüüdki samad inimesed hostelit juhtimas - see oleks häbi. Oma kaasmaalastega niimoodi käituda...

k
Karla/ 16. august 2015 18:32
Õhtulehe valvurid tegelevad postituste kustutamisega, pole hullu, paneme uuesti. Mnjah, kui nüüd vaadata seda halearmast reporteri reklaamlugu tublidest ja töökatest eesti hostelipidajates soomes siis ei oska kohe midagi enam arvata... eriti räige on see, et lugu tehti märtsis, niikauaks siis jätkuski. Kõik asjaosalised kes pildil ja hetkesündmuste eest vastutavad on kenasti pildil. Reimo Piirsoo, KN Keskus OY juhataja koos abikaasaga ja see paks heleda kahupeaga mammi kes igale poole ennast kaadrisse sokutab on Lili Vaismaa, see sama koer kes fuajees inimeste peale haugub ja adminnilauas kõigile vahvalt valetab. http://www.reporter.ee/2015/03/05/miks-eestlasel-on-soomes-tore-tootada/
s
16. august 2015 18:53
sellel videol jäi kõlama "pompöööösssus", "eestlased on universaaaalselt töökad"...jne. Ilmselt võeti sinna soomlaste asemel tööle eestlasi, kellel on hostelis 9 ameti ja 10-s on nälg. Kuskilgi helsingis pidi olema ka ühe eestlase koristusfirma kes pidieestlasi tööle võtma vaid talle saadetud foto alusel. Nagu kunagi 1990 aastate alguses oli Eestis moes, kui nägu ei meeldinud ja polnud "pompööössse" välimusega, lendas cv prügikasti.
r
Rottweiler/ 16. august 2015 18:55
Olin vähem kui 5 minutit tagasi ühenduses ühe sealse töötajaga. Selgeks sai vaid üks: KEEGI VALETAB räigelt! KES?!?
o
Oh õudust!/ 16. august 2015 18:28
Kohutav, mis toimub. Ma mäletan, kui 1949. aastal venelased tulid Graniidi tänavalt inimesi välja ajama. Ma elasin Vabriku ja Graniidi nurgal ja vaatasin aknast. Vene sõjaväelased tõstsid eesti perekonnad jalamaid otse tänavale, nad said ainult osa asju kaasa võtta, muu jäi venelastele. Terve Graniidi tänava majad Vabriku tänavast Kalevi tänavani tõsteti minu silme all umbes kahe tunniga tühjaks. Otse tänavale. Asjad jäid tänavale teise päevani. Meie maja keldrisse lubati 7 lapsega ühe maja kojanaise perekond. Kuhu teised läksid, ei tea. Arvatam et Siberisse.
t
tööline/ 16. august 2015 18:19
Eks meil tuleb ka selline pagulaste austamine nagu see lehe jutt,sest see pagulaste aitamine on suurte meeste käes kes saavad ka kõrvalt tulu,sest Soome valitsus on liiga seaduse täitja ja lootja et saab EL suuri tugiraha pagulaste arvelt ja sellepärast pannakse närustesse kohtatesse ja tehakse voodi kohti juurde,aga ega sellega ei sa riik rikkas,sest pagulased nõuavad rohkem edaspidi mugavusi,et varsti nõuavad ka Hummeriga sõita,või omale.On näha et pagulastel on suuremad õigused kui töölistel või tavakodanikul.
k
Karla/ 16. august 2015 18:18
Mnjah, kui nüüd vaadata seda halearmast reporteri reklaamlugu tublidest ja töökatest eesti hostelipidajates soomes siis ei oska kohe midagi enam arvata... eriti räige on see, et lugu tehti märtsis, niikauaks siis jätkuski. Kõik asjaosalised kes pildil ja hetkesündmuste eest vastutavad on kenasti pildil. Reimo Piirsoo, KN Keskus OY juhataja koos abikaasaga ja see paks heleda kahupeaga mammi kes igale poole ennast kaadrisse sokutab on Lili Vaismaa, see sama koer kes fuajees inimeste peale haugub ja adminnilauas kõigile vahvalt valetab. http://www.reporter.ee/2015/03/05/miks-eestlasel-on-soomes-tore-tootada/
s
See veel ei ole midagi/ 16. august 2015 18:08
Eestisse tulevad pagulased viskavad eestlased eesti riigist välja.
v
Venelastega oleks meil targem kodumaal võimalikult sõbralikult läbi käija ja soojad suhted luua./ 16. august 2015 19:15
Põhjus lihtne, kuna venkud hoiavad omasi ja ka kaitsevad, kui vaja, siis ongi hea nendega koostööd teha, väikse tasu eest võid saada endale nendelt üsna suure armee appi.
Mäletan kroonu ajal eestlaste ja venkude massi kaklusi, meie omadel võttis jupp aega enne, kui pundid kokku saadi, venkudel läks vaevu 10 minutit, kui paarkend matsi kohal.
Kui keegi mäletab lasnas venkude suuremaid kogunemisi, kus taheti kolki eestlastele anda, kuid õnneks kiirele valve reageerimisele see kõik lõppes hästi.
Pisemaid kismasi oli siiski.
Aga siiski tekib küsimus, miks eestlastel on rohkem kiirelt silm peal mustadele ja turistidele aga mitte kohalikele pättidele või abivajajale ?
w
werner/ 16. august 2015 18:06
Saksamaa viskab ka kõiki valgeid immigrante välja et kõrgemast rassist turistidele lebensraumi teha.
m
mida/ 17. august 2015 06:51
Milleks vanu uudiseid linkida.
m
mida/ 17. august 2015 06:51
Milleks vanu uudiseid linkida.

k
keegi / 16. august 2015 17:58
"Kui pagulased tulevad, et kas siis enam ükski leping ei kehti? Kohalik rahvas peab lahkuma ja kohe vabastama," mõtiskleb Karl.
-
Arvata, et Euroopa rahad on suuremad rottidele närida, kui muu sissetulek.
T
,,/ 16. august 2015 17:55
Töölised märkasid ühel õhtul, kuidas kaks meest Hummeritega maja ette sõitsid ja mööda keskust _....ringi käisid. Nii olid need mehed spordisaali külastades kommenteerinud, et see sobib ja siia tulevad lihtsalt vaheseinad vahele, mistõttu usub Karl, et ju plaanitakse selle hosteli spordisaal samuti muuta elamiskohaks pagulastele...._
hummeritega lausa. no siis on kõik ju 100% selge. irw.
n
need ei ole mingid pagulased/ 16. august 2015 17:47
et siis sõja eest pagevad noorhärrad?????
o
Olev/ 16. august 2015 17:46
Ma hiljuti lugesin lehest,et keegi tegi ettepaneku pagulaste oma riigi rajamiseks just soome!! Aga miks ka mitte :)
s
Sulev/ 16. august 2015 18:23
Lapimaal ruumi küll. Põdral maja metsa sees, Väiksest aknast välja vaatab. Jänes jookseb kõigest väest, lävel seisma jääb. Kop-kop lahti tee! Metsas kuri jahimees!
r
rikkad pagulased/ 16. august 2015 17:45
Jumal küll,inimesed,mis t o i m u b valitsuste peades? Kas nad on voodoo doosi saanud? Võtkem sabasse nende taha,kes liigutavad,kasvõi tühja,aga s i i s k i teevad midagi! Tõuske ometi tagajalgadele,eesti rahvas!
t
Täitsa/ 16. august 2015 17:53
nõus. Vaatan õudusega neid "pagulasi". Hambad irevil, uhke telefon näpuotsa, muudkui aga ründab. Ma pole rassist, ausalt ei ole. Aga kui need massid kes siia trügivad on pagulased, olen mina Inglismaa kuningas
p
Palun/ 16. august 2015 17:43
jätke need pagulased nüüd rahule, paljud neist on töömehena mitu korda rohkem väärt, kui kümmekond õlleläbust kalevipoega kokku.
k
Kas/ 16. august 2015 18:52
pean aadressi kirja panema või oskad IP järgi kohale vingerdada? Tule, tule - mul eriti nüri vikat ootab sinusuguseid ja rotikad kah dieedil peetud...
Kus kuradi kohast on Eestimaale ühtäkki nii palju limukaid siginenud?
Ja "poosetan" ma seal, kus parasjagu vajalikuks pean - mingi EAJ mulle ettekirjutusi selle koha pealt EI TEE!
k
Kas/ 16. august 2015 18:52
pean aadressi kirja panema või oskad IP järgi kohale vingerdada? Tule, tule - mul eriti nüri vikat ootab sinusuguseid ja rotikad kah dieedil peetud...
Kus kuradi kohast on Eestimaale ühtäkki nii palju limukaid siginenud?
Ja "poosetan" ma seal, kus parasjagu vajalikuks pean - mingi EAJ mulle ettekirjutusi selle koha pealt EI TEE!
k
Kuhu/ 16. august 2015 19:41
küll mu "Palun" jäi
mis on temast saanud?
Külla tulla lubas püstipäi -
kuskil kinni jäänud?
v
16. august 2015 17:57
võimalik aga selleks peaksid nad end tõestama. enamjuhtudel nad ei kavatsegi tööle hakata niiet...jäta om aerootilised unenäod iseenda teada.
s
Sass/ 16. august 2015 19:27
Ma ei ole ``ölleläbune kalevipoeg`` kuid leian siiski, et sina,palun, oled i.ioot!
v
Vale!/ 16. august 2015 21:09
Tean täpselt omadest kogemustest et mustad on laisad. Oled naiivne ja mitte kunagi reisinud...
v
viru lind/ 16. august 2015 22:59
M
???/ 16. august 2015 21:10
Miks sa estlastest nii halvasti kurjutad?
o
on nad on jee/ 17. august 2015 09:43
Miks nad seal Vaos siis tööle ei torma,mehhanik -mehhanik ,probleem-probleem. Meie inimesed teevad soomes füüsiliselt rasket tööd,mida pagulased ei hakka tegema ealeski.Millele nad oma raskelteenitud raha kulutavad on igaühe oma asi .Meile ned tublid mustanahalised töömehed ei tule!
t
16. august 2015 17:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
w
werner/ 16. august 2015 18:08
Järgmisteks valimisteks veetakse sisse juba korralik koloonia uusvalijaid.

a
Aga/ 16. august 2015 17:18
kui Eesti memmele ka antakse neegri paigutamiseks hea nuts raha- hakkavad neilgi silmad särama!ise kolib voi metsa onni elama!Rahal on võim!
v
16. august 2015 17:16
Varsti visatakse oma majast ja korterist ka välja ,et pagulastele ruumi teha
s
16. august 2015 17:49
seda tehakse õige varsti ja minna ainult metsa kuuse alla ...
r
Rootsi/ 16. august 2015 18:32
Rootsi sotsid on otsustanud vägisi natsionaliseerida rootslaste suvilad neile.
n
nojah,aga/ 16. august 2015 17:11
Kas selline elu ongi eestlaste jaoks imedemaa ja kullaauk? Elada hostelis pead-jalad koos? Kas eestlane ei vääri ega tahagi paremat? Kiidetakse ju kogu aeg,kui palju Soomes teenitakse ja et elu on inimväärne.Miks siis ei suudeta omale ise korterit üürida,et sellised vahejuhtumid olemata oleksid?
16. august 2015 17:35
sest raha saadetakse oma eesti vaestele lähedastele, hoitakse kokku !
w
werner/ 16. august 2015 18:13
"Miks siis ei suudeta omale ise korterit üürida" - Kas üürikorterist on superrassile lebensraumi tegemiseks raskem välja tõsta kui hostelist?
Saksamaa saadab valget värvi immigrante lausa riigist välja et tuleviku superrassile lebensraumi teha.
a
assaa/ 16. august 2015 21:27
Vaata, need, kes elavad Soomes, üürivadki korterid, ostavad korterid ja majad ning ka ehitavad majad omale. Need aga, kes seal ainult tööl käivad, vaatavad odavama elamise ja kokkuhoitud rahaga soetavad korraliku elukoha Eestisse, kus ka pere asub. Lihtne ja loogiline, aga mõnel ikka pinnuks silmas ja okkaks persses.
o
okas pe.sses/ 17. august 2015 00:13
tundub küll elamisväärne elu ju :D juba kadestan koledasti :D tahaks ka soome orjaks ja ühiselamist kõntsasegistis.
k
kui mingit muud valikut ei ole / 17. august 2015 09:48
lähedki soome. Kui kodus pere toita, elad maal kus tööd pole ja ära ülbitse kõik halb tuleb endale tagasi.
k
Karla/ 16. august 2015 17:04
Elektritaristu ja tehnosüsteemide kohta kommenteerisin mina, ma ei ela seal majas aga ma töötasin selle maja hooldemehena vähe rohkem kui aasta, seni kuni hetkel opereerivad inimesed selle üle võtsid ja osadele töötajatele lõpurahad maksmata jätsid. Selles majas ei ole normaalselt toimivat tuletõrjevalvesüsteemi, vaatamata mitmetele ettekirjutustele pole seda renoveeritud. Samuti ei toimi veopuhastusjaam, pump lööb salvkaevust vee otse trassi, puudub hüdrofoor (survepaak) ja surveprobleemid kimbutasid juba ammu. Elektrisüsteem on sama vana kui see maja, kogu kompleksis on ainult kolm ühiskööki millest kõigest ühes on toimiv elektripliit. Ülejäänud kahes lülitati see tuleohutuse pärast välja. Majutujaid on aga sadu, kujutage nüüd ette kui kõik hakkavad väiksel elektripliidil süüa tegema või uunis toitu soojendama ning veekeetjaga kohvivett keetma. Maja küttesüsteem on totaalselt amortiseerunud, samuti maja ühe tiiva soojapidavus, talvel suudeti osades tubades hoida vaevalt 15 kraadist temperatuuri. Talved on seal aga külmad, ka -35 pole mingi ime. Spordihalli katus jookseb läbi ja küttesüsteem ei toimi, parima tahtmise juures on spordihallis sooja talvel 15-17 kraadi. Maja kuulub soome ajakirjanduse andmetel "kiirlaenuparunile". eestlaste ettevõte on lihtsalt operaatorid ehk rentnikud. Selle härrasmehe firma sõlmis salaja lepingu soome valitsusega, asi hoiti nii varjatuna, et isegi kohalik omavalitsus sai asjast teada neli päeva enne aktsiooni algust. Eestlaste operaatorfirma on juba neljas juriidiline keha selles majutusasutuses, kusjuures kõigi nende ettevõtete taga on samad inimesed.
1
17:04, 16. aug 2015 -le/ 16. august 2015 17:48
Vähemalt midagi lähemat ja selgemat.
a
av/ 16. august 2015 22:43
nüüd saab nii palju pappi, et ostab 10 el. pliiti ja kuldtorud
a
av/ 16. august 2015 22:43
nüüd saab nii palju pappi, et ostab 10 el. pliiti ja kuldtorud
k
Kodanik/ 17. august 2015 14:36
Kogu kinnistu koos hoonestuga on kindlustatud. Ja mustad aitavad väga kiiresti selle kupatuse omaniku jaoks kasumisse viia.
y
Yhelgi hotelli ja ka hostellitöötajatel/ 16. august 2015 17:01
ei ole oigus käperdada kliendi vara. Hea advokaat teeks imet.
k
16. august 2015 19:05
Kas sa arvad, et need eestlased midagi teavad sellest? nõukaaegne mõtlemine vsjo nasha, tahan pakin kokku, tahan viskan teiste vaara spordisaali laiali
l
loll/ 16. august 2015 19:41
kui käsk on kõrgemalt, siis ükski Soome advokaat seda ei võta või võtab ja kaotate nagunii!
1
123/ 16. august 2015 16:58
pole inimõigusi eestis ja pole neid mõtet otsida eestlasest omaniku juures soome hostelis, inimeste asjad visati tubadest välja ilma omaniku kohalolekuta, ei mingit valvet asjadele ja igaüks võis neid seal sobrada ja üle vaadata, iga küsimuse peale vaid mõnitamine, omanik aga ole isegi mitte vabandanud kellegi ees, ainult läbi kohtu peaks see trall lõppema, vaatame siis ki suured need inimkaubanduse kasumid on?
s
Soomest/ 16. august 2015 16:56
Näen mis õudusunenägu, tegelikult karm reaalsus Ida-Helsingis toimub. Üks neegrite ja moslemite paabel. Soomlased kolivad mujale ja panevad oma lapsed teise kooli, et ei peaks selle enamuses oleva multikulti pärast kannatama. See on nüüd siis see uus maailmakord. Soome pööratu riigi välisvõlg kasvab endiselt, ja need parasiidid lähevad maksumaksjatele tõeliselt kalliks.
v
viljandlane/ 16. august 2015 16:55
kas valitsus aru ei saa,et mitte ÜHTKI pagulast ei tohi siia lasta?Eesti riik ei pea olema lits,kes tahab kõigile meeldida!Hiljem laiutatakse käsi,et ei tea jah,kuidas ikka nii viltu nende pagulastega läks.Varem või hiljem tekivad meie rahvusel nendega jamad ja siis on juba hilja!Maha tuleb nad euroopas niikuinii tappa.....!
v
valitsus/ 16. august 2015 17:11
s
16. august 2015 17:43
siis lugegu, mis see kokku keeratud lollus edaspidi maksma läheb, nagu hiired lõksu juustu peale.

p
Parem tööjõud?/ 16. august 2015 16:55
Et vahetati kalevipojad oskustööliste vasta, või miks ühed pagulased paremad, kui teised???
g
Gunnar Stahl/ 16. august 2015 16:54
Vabamüürlased viivad visalt, aga järjekindlalt oma maailmavallutusplaani täide ja sinna juurde kuulub eelkõige rahvusriikide assimileetimine ja seeläbi hävitamine.
a
a/ 16. august 2015 17:26
Ja siis.. sa ei taha , et maailm üks entity on või? 255 lippu... kammib täiega ve? inimkond ei arene kuskile enne kui terve inimkond on üks team :D mitte mingi paarsada riiki
ä
16. august 2015 17:51
ära soni, kui jumal tegi rahvad ja riigid, siis inimeste haiged soovunelmad ei saa selle vastu iial. varsti teevad rahvad taas oma riigid ja meiegi.
k
Kallid ehitajad/ 16. august 2015 16:46
Teil kadus ju palju raha ja väärtesemeid mida saate kohtu kaudu noudma hakata...
k
kke/ 16. august 2015 16:45
k
16. august 2015 16:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
ega jah/ 16. august 2015 17:28
tulegi eesti keeles õiget väljendit.Saksas Milch mit (und ?) Blut.Peaks sellel juhtumil paika pidama.Kui enam ei siis vana jah.
s
Sissi/ 16. august 2015 22:55
Nämä suomalaisten lehtin kommentointiosastot on hyvin sensuroituja. Eivät anna täyttä kuvaa suomalaisten mielipiteistä. Loppujen lopuksi vihervassareita on vähän, mutta he ovat äänekkäitä ja hallitsevat mediaa. Pitäkää media vapaana eestiläiset!
p
16. august 2015 16:40
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
l
16. august 2015 20:40
Lasnamäel elavad rohkem venelased ja kui venelased marru lähevad, siis on nendest pagulastest vaid karvatutid alles.
m
mõistus/ 16. august 2015 16:39
tekib selline tunne,et jumal on võtnud mõistuse kõigilt euroopa riigi juhtidelt ,kes tegutsevad nagu peata kanad ,kõik riigid veavad sisse rahvast ,kellest pole neil aimu ,mis ja kes nad tegelikult on.Kuidas on see võimalik?Nähakase mis toimub paljudes riikides ja ikka tuleb juurde.Need mustad ei jää iialgi rahule euroopa seadustega ja elukorraldusega,Nemad on dsungli inimesed kes ei allu korrale.Kui hakatakse neid välja ajama ,ei lähe nad vaikselt nagu eestlased soomes vaid siis tekib sõda ja tuli ja kivid lendavad.Täiesti arusaamata miks seda kõike on vaja,Riigijuhtidel vaikusest ja rahust tüdimus,

s
Sisu/ 16. august 2015 16:36
Sisuliselt oli see, kuidas eestlastega käituti, viha õhutav, rassistlik ja natslik.
k
kehtivate/ 16. august 2015 21:35
üürilepingute alusel tuleb kohtusse pöörduda ja lasta hüvitada nii moraalne kui varaline kahju. mingi austus peab ka ikka olema.
o
16. august 2015 16:33
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
16. august 2015 16:45
auku.nagu me seadki, kuidas muidu, kes meie peale raisata raatsiks, isis niigi rahad me tapmiseks välja käinud meestele ?
m
miks kõrbe = ISIS e mehed tahavad/ 16. august 2015 16:51
kõhtu täis saada,kõlbate kenasti.
Ah soomlöastel pole valgete pagulastega probleeme ,aga õnneks ka nemad austavad musti pagulasi enam.
Õieti teevad
e
eksole/ 16. august 2015 16:33
asi nimelt selles et see hotell saab riigilt rohkem raha kui tavakodanikelt. raha loeb ju.
m
16. august 2015 16:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
16. august 2015 16:57
a
AADRESS/ 16. august 2015 18:59
Opistotie 21, Kirkonummi ... jä ärge "kokteiliga" koonerdage :-)
t
to rikkad pagulased/ 16. august 2015 16:30
nad on juba tulles nii rikkad et kuridegelikud organisatsioonid on neid lausa röövinud. Palju selliste kommendaride eest täna ka makstakse. Lohutav on teada et isis on ennast yle kogu maailma liali ajanud. Ka saavad nad Iltalehe andmetel nelja mehe peale 1 kuni yheksa aastase lapse kes on väärusklik sellise lapse enda rahuldamiseks. Loe tohman Soome lehti ja kirjuta siis.
k
Kratsin kukalt.../ 16. august 2015 16:26
... kas mitte just vähe aega tagasi ei lugenud/kuulnud, et seal motellis ajavad asju/otsustavd eestlastest koosnev seltskond. Andeks, kui midagi sassi ajasin.
s
Seal/ 16. august 2015 16:47
ajavad asju vist tõesti eestlased aga nemad täidavad ka Soome seadusi!
r
rix/ 16. august 2015 16:21
Rahval on aeg ärgata ja enesekaiseks midagi teha ,sest riik on ka rahvavaenlane number üks,kelle mahitusel tuuakse ISIS ka Eestisse,jätke nälginud pagulaste jutt.Meie saadet KODUTUNNE vaadates tuleb nutt peale kuis rahvas elab.See neetud RÕIVAVALITSUS on riigile suurimaks reeturiks osutunud kuid Brysselile allutakse kui litapenile....Nõukaajal ei suudetud rahvast murda kuid kardan nyyd läheb see reformil korda.ET TE PÕRGUS PÕLEKS JUUDAD
m
muutus/ 16. august 2015 16:19
kui vanasti olid mustad pärisorjad,siis nüüd tulevad nad valgete kulul elama. Jultumusest ja laiskusest neil puudust ei tule ja valged on humaansed.

s
seda et/ 16. august 2015 16:19
mida kalevipojad vinguvad, igas artiklis teevad eestit maha ja kiidavad soome heaolu, nüüd maitsku vilju. nad ju imede maal, pole banaanivabariik, pole rõivast peaministriks ega reformareid ega midagi muud halba, hea riik, hoolitseb ja suhtub häästi, lust elda. nii olen lugenud komme, mis nüüd siis kisa lahti? elage nüüd seal edasi magamiskottides spordisaalides. neil, kel aju ja kes eestis tööd leiavad, millega kenasti ära elada, pole vaja ikka sõimata, karma tasus kätte.
k
16. august 2015 16:25
KLE SINA ,,SEDA ,ET ,, KOMMENTEERIJA ,, KAS SA OLED NATUKENE PEAST LOLL W - MEHED TEENIVAD SIIN OMA EESTI PEREDELE RAHA JA MAKSAVAD MAKSE ,, KUSKILT LÄHEB PIIR JA MÕTLE KA ENNE , KUI SIIN TÖÖTAVAID INIMESI SÕIMAMA TULED ,, HÄBI PEAKS OLEMA ,
a
Aims / 16. august 2015 16:28
tere , teie seda ,et .. ehk mõtled selle peale ,et siin elavad inimesed teenivad oma peredele raha ,et elus edasi minna , mis see rõivas ja banaan siia puutuvad,, kas väidad ,et need inimesed on siin ajudeta .. millegipärast jääb mulje ,et sa ei saanud probleemi olemasolust nagu aru .
k
kuulge kalevipjanirud, ärge hädaldage/ 16. august 2015 17:27
muidu olete kommentaarides nii kõvad mehed, sõimate päriseestlasi ja banaanivabariiki, mis polevat elamisväärne. kiidate soomet mis jakste, nii elamisväärne, mis nüüd ei sobi? vähesed spetsialistid lähevad soome orjaks rohkem ikka eesti ossid, pole vaja keerutada, see on fakt. ja kade olla, muahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ei tea mille peale siis? et tahaks ka magada spordisaali magamiskotis või kuskil närakas motellitoas mitmekesi? hah. pidage nüüd ikka hoogu, mõelge nüüd midagi muud välja, kui et mul on kade. mul on vaata viha, et eesti riigi inimesed koolitasid teid, paljud võtsid toetusi, ise soomes tegelikult töötades jne. vot see meie tagant varastamine ei sobi mulle. sellest, et teie seal orjaelu elate ja eestist peate toitu kaasa tassima, et mingi nuts ränga tööga kokku ajad, sellest on mul küll savi. minu aju suudab eestis parema palga teenida poole kuuga, kui tie seal soomes terve kuuga + puhkepäevad. laske käia, aga ärge vinguge.
j
16. august 2015 17:59
jälle hullari voodihaige kommib siin, kui rikas ta oma invapensiga küll on, aga - mis pensi soomes töötajad kord saama hakkavad ei ole tema jaoks midagi, ta ei elagi nii kaua.- paneb jälle narkots, kui haiglast välja saab ja kohe tagasi sinna.
j
ja/ 16. august 2015 18:00
ainult kaks plussi saidki selle kribamise peale.
k
16. august 2015 18:04
küll sa oled alles tark, kohe nii et ...ja asjaga paistad hästi kursis olema. kas sind saadeti joomise või varguse pärast koju tagasi? ei leidnud tööotsa siingi eestis, et nii kibedust- kadedust täis? töötukassa mõnikümmend eusrtsi ka õlleg aotysa saanud- paneb ju tigedalt arvutiklahve klõbistama. emme ju ikka maksab su arvutiühenduse eest või saad hoopis heauskselt naabrilt kellel pole aimugi et ta netiühenduse otsas puuk mõnuleb?
j
just nii/ 16. august 2015 19:42
see on, et paras, nüüd saate tunda Soome terrorit, paras!
v
vana koer/ 16. august 2015 19:57
Selle motelli omanik vist eestlane, või ei saa ma sellest "supist" õieti aru?
m
..../ 16. august 2015 16:35
t
To seda et/ 16. august 2015 17:13
Oled vist uks reformi ahvidest kes partei liini kaudu oled sooja koha saanud ega taipa seda
et raha mis tagab sinu heaolu tuleb paljus just nende inimeste kannatuste ja ränga too tulemusena. See too mida reformi resiim neile pakub võimaldab ainult naljas ja viletsuses elada ning lopptulemusena kulutab enamik oma teenitud raha Eestis mille pealt riigivõim maksudena osa ara võtab. See et meil täna võimul on Kaltsu Taavi see ei ole onn vaid õnnetus eestlastele
s
seda et/ 16. august 2015 17:30
vaata ei ole partei liiniga kuidagi seotud, raha pole sülle ka kukkunud. olen ise oma oskustega omale teeninud korraliku elatustaseme, ütleme ikka väga korraliku, oma firma teinud jne. seega ära siin parteista kedagi. mine kooli parem, saad ka teenima hakata valge särk seljas, ilma sitta viskamata.
16. august 2015 18:02
firma on - autorollo ´?
s
Seda et/ 16. august 2015 18:18
Kui see nii on siis tore. Kuid palju sa reformaritele siis annetusi annad et need sinu firmale soodsaid tellimusi teeks.
l
Linnas/ 16. august 2015 19:48
võid sa ju valgekrae olla, maale tulles jääb sust ikka vaid tühipaljas m... järele. Seega vähem pinsak seljast, vähem möla ja s.tahark olgu korralikult täis! Mitte "valgekrae" vaid si.akre!
n
nu/ 16. august 2015 17:45
tunneb ära "Salliva Eesti" jätise.
AInult too kõnts on võimeline logardeid ülistama ja tööinimesi sõimama
Moraalne värdjas.
s
seda et/ 17. august 2015 01:18
vaat kus soome pagulaseks läinud ossid läksid leili :D õppige lugema, mul pole mingit pistmist ühegi parteiga, pole kunagi olnud ka, mitte minutitki. ega rumalad küprokimehed ju muud oska mõeldagi, et ju varastas raha, ise ju kasutate iga võimalust, et soomlaste tagant varastada. teate ju küll, et soomlased teid ei salli, sest varastate, mis kätte saate, vorolaiset, nagu teid seal nimetatakse. mina aga elan mõnusasti oma kodumaa pealinnas, suudan ise endale tööandja olla, mida teie ju ei suutnud, lasite jalga parem kodumaalt, käin välismaal puhkamas ja naudin elu. soome ei viitsi ma jalgagi tõsta. aga nüüd, kalevipojad, kuss, ei ulu siin, peremees kuuleb veel. ja ei solva neid, kes Eestit elus hoiavad ja üles ehitavad, kui ise plehku pnite, siis nüüd kannatage seal põdralas.
minge lükake aga tunked jalga, küprok tahab panemist.
o
oi/ 17. august 2015 16:36
vabandust küsimast, aga miks sa haugud siin. kõik said aru, et oled ennast kuidagi ülestöötanud jne. see, et sa oma rahvuskaaslasi alandad teeb sinust ikka korraliku reeturi. vahet pole kas kalevipoeg, ärimees või arst, eestlane on eestlane. või oled lihtsalt kade, et sind soome ei võeta:D
naljahammas
m
Magnus/ 16. august 2015 16:16
Muidugi-muidugi valged inimesed kui orjad välja, mustad härrad kohale!
oodake sarnane hakkab varsti ka Eestis toimuma!
m
16. august 2015 18:03
meie esivanemad on nii saksad kui venkud paika pannud, paneme ka neegrid, ei häbista oma esivanemaid !
m
mina/ 16. august 2015 16:09
t
to mina/ 16. august 2015 16:21
mis mõttes müüsid maha? mis sa selle all mõtled? mina seal lingil küll midagi põnevat ei leidnud? firma mis firma, tavaline.
k
Karla/ 16. august 2015 18:04
KN Keskus OY, soome registris olev firma. Hetkel opereerivad seal eestlased nime all Nordic Lake Hostel. Juhatab vägesid Reimo Piirsoo ja haugub inimeste peale ning valetab fuajees leti taga Lili Vaismaa.
r
rikkad pagulased?/ 16. august 2015 16:06
Pagulased tulevad Soome, nad on täitsa paljad, paljudel pered ära tapetud.
Soome annab igale pagulasele niiöelda varustuse, paneb nad korralikult riide, annad uued nutiseadmed. See ongi pagulase kogu varandus. Neil pole oma kodu, oma pere, oma autot.
Selle peale kade olla on täielik lollus.
Minule ei meeldi, et Pagulased tulevad, aga tulevad igalepoole, mis me nendega tegema siis peame, ära tapma või?
a
Aivo / 16. august 2015 16:14
Need ei ole tegelikult pagulased, sa lihtsameelne liberast.
Need on palgasõdurid kes paigutatakse üle euroopa ja nende ainus ülesanne on käsku oodata, praegu.
u
./ 16. august 2015 16:51
usud sa ise ka seda mida räägid või teed teisi lollideks?eks võta nad enda juurde siis!!! mina ei soovi oma niigi ahtakest eluruumi siin väiksel maalapikesel nimega Eesti jagada nendega! ma olen näinud Rootsis ja Taanis kes on need pagulased,mida nad endast kujutavad ja kuidas suhtuvad nad põlisrahvusesse.nii et jõudu pagulaste kodustamisel!
j
Jänks/ 16. august 2015 19:41
to rikkad pagulased, ehk oskad ka seda nii liigutavalt selgitada miks on pagulasteks noored terved mehed, aga mitte naised ja lapsed? Kas naised ja lapsed teevad neile õnnetutele noortele meestele oma kodumaal liiga ja nad olid sunnitud väikeste laste jõhkra vägivalla eest Euroopasse põgenema?
m
mm/ 16. august 2015 20:26
Huvitav, et täitsa paljad, paljudel pered ära tapetud ja puha..? Aga kus need noored mehed siis ise olid kui neid nn naisi ja lapsi neil tapeti? Puu otsas või? Ma küll ei usu..sellistel polegi vast mingit peret, tahavad ainult sõttaminekust pääseda, valetavad siin kõigil suud-silmad täis ja lollid usuvad ka.
Mida kuradit teeb ahv nutiseadmega kui ta nii vaene ja vilets pagulane on? Kellega tal seal netis või telefoniga ikka rääkida on kui terve pere väidetavalt mulla all? Ma saaks aru, et anti riided selga ja putru süüa.
s
soomlased ise/ 17. august 2015 13:01
räägivad, et vaesed ei tule sinna-"sõiduraha" ju makstud
k
kkk/ 16. august 2015 16:04
see hostel tuleks kogu selle musta loomakarjaga põlema panna.
ä
16. august 2015 16:01
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
jah/ 16. august 2015 17:16
Raha ju on,nagu kalevipojad ise väidavad!
n
Nad on juba kohal/ 16. august 2015 16:01
Eile Pärnus 2Unetute ööde"festivalil lõugasid ja läbustatsid kaks bussitäit igat värvi segaverelisi-alates neegritest ja arvata võib, et araablastest.Nad olid nii ülbed-faking oli iga teine sõna,maani täis,tatistasid Bussijaama ümbruse täis ja kohalikud käisid laia kaarega ringi.Tegin neist ka video ja paar pilti aga postitada eestlased ju ei tohi-õhutad vihavaenu.Vat sinnamaale oleme jõudnud oma Eestikesega-tänu Reformierakonnale-kes on meid Euroopaliidule ja NATO-le maha müünud.Nägijaid Pärnus oli palju,nii et süüdistada kedagi üksikult ei saa! Meie võike rahvus lämmatatakse lihtsalt ära!
s
Soovitaksin/ 16. august 2015 16:33
siiski tehtud video Youtube'i üles riputada, all tekst ainult koha ja ajaga, võimalikult neutraalne kirjeldus, siis pole põhjust maha võtta.
a
Arx/ 16. august 2015 17:38
Youtube on vaaba keskkond. Laadi sinna mida ise soovid. See sinu filmitud materjal ja kui keegi kögisema tuleb siis võid neile kopsaka summa eest maha myya kui seda materjali endale tahavad. Riputa aga üles video ja jaga!
m
Mati/ 16. august 2015 22:23
sooviks ka video materjali näha-üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna
l
Luluu/ 16. august 2015 22:43
Liveleak on koht kuhu ka laadida mitte kõige roosilisemaid videosi.
Ja seal saab ka vaadata, mis maailmas toimub.
a
aga miks/ 16. august 2015 15:57
on jutt ainult eestlastest ja kahest toast? oleks ju loogiline sellises pikas jutus Karli poolt ära märkida, et kõik hosteli elanikud löödi välja. aga ei, ainult eestlased. või ei elanud seal peale nende eestlaste kedagi? kuidagi kahtlane.

s
Soomes ..../ 16. august 2015 15:55
...peab korteriomanik üürnikule 3 kuud ette teatama , kui soovib üürnikust vabaneda. Aga hostelis on v.-o. teised reeglid .
j
jah/ 16. august 2015 15:53
vot saite oma nike dresstossudega ja aipläätidega vaesed neekerit
a
asz/ 16. august 2015 15:50
Soome astub katastroofile sammukese lähemale. Pagulastele kulub aastas 3 miljardit ja yks somaal maksab riigile 13 tuhat,võrdluseks näiteks saksast tulnud nii öelda migrant toob pea kolm tuhat plussi.Soome meedia ei kirjuta enam palju midagi pagulaste toomisest ja veel vähem mida see kõik rahvale maksma läheb. Lehed ainult kiidavad pagulasi. Tänases lehes pilt kuidas vaesed ja nälgind pagulased peavad tänaval kreekas magama,tegelikult nad seal ainult märatsevad ja nõuavad edasipääsu heaolu riikidesse.Kahju soomlastest.Loodan et eestis asja nii hulluks ei lasta.
k
16. august 2015 16:21
kahjuks on Soome j a Rootsi meilegi liiga lähedal. Loodetavasti mustadele siin ei meeldi, meil vaene riik ja mitte eriti leplik rahvas nende siiatulemise suhtes. Loodan, et neid lauslolle eevatütreid ei ole eestis eriti palju, kes murjamid oma voodist läbi käia lasevad- ikkagi mehetunnustega isendid. aga no kes kaitseb eestlast kui ta seda ise ei tee...ikkaveel kuuleb a´la- eestis asja nii hulluks ei lasta???? kas tuleb siis see super brjuusvillis või silvesterstallone koos arnoldiga ja päästab meie maavillase rahva???? Saage ometi kord aru- mitte keegi teine ei tule eestit kaitsma, eriti kui ohuks meile maale, kultuurile ja rahvale on meie oma valitsuse rumalad otsused mis tingitud ahnusest ja lollusest. aaamenn
p
paavo/ 16. august 2015 17:14
rääkides eevatytardest, siis on päris neid päris palju, kes mumbudega sebima hakkavad ja juba sebivad. vaadake tallinna ööelu.
i
16. august 2015 18:10
igatahes minu tütred jätku heaga rahule.
a
aidake pagulasi/ 16. august 2015 15:46
Tõmmake koomale ! Uus maailmakord ja uuemaailmavalitsejad tulevad!
t
T.Mets/ 16. august 2015 15:45
Jah, sommid, teie laul on lauldud--venelased sõjaga teist jagu ei saanud, aga mustad võtavad teid
ära ühegi püssipauguta, küsimus on vaid ajas
ä
16. august 2015 15:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
kupi/ 16. august 2015 15:56
o
16. august 2015 17:26
oma surmaotsusega olete nõus...
s
soome/ 16. august 2015 15:40
Kes Soome sotsiaalmeediat natuke jälgib, siis selline neegrite vedu käib, et kole. Mingite Põhja-Soome külade tädid kirjutavad, et põmm tuuakse paar bussitäit kohale ja siis lastakse lihtsalt külavahele lahti, kohaliku kultuuri keskusesse tekivad narivoodid ja ongi kõik. Kuna seal mingeid
töökohti pole ongi kõik segatuses, et mida see neegrikari seal siis tegema hakkkab.
w
werner/ 16. august 2015 19:35
Neegrile on töökohta samapalju vaja nagu seale suuski. Töö on matsidele, mitte Euroopa uutele isandatele.
m
miki/ 22. august 2015 11:44
Meil Võrus räägitakse, et Lahingukool koliti Kuperjanovi omadega kokku just selle mõttega, et saaks tühjaks jäänud ruumidesse mõnisada pagulast majutada. Eks varsti näeb....
p
Põhjus/ 16. august 2015 15:34
on raha. Valitsus annab pagulaste majutamiseks nii suured summad, et hostel ei suutnud tulusat ärivõimalust mööda lasta ning sai üheks hammasrattaks suures inimkaubanduses. Asja legaalsus ei omanud tähtsust, sest saadav raha kompenseerib iga võimaliku kaebuse või kahjunõude mäekõrguselt. Täpselt sama meetod töötab Rootsis ning sama süsteemi legaalne alus on loodud ka Eestis. Miks muidu on seadusega (VKRS) sätestatud niivõrd kõrge üürikulude ja täielik kommunaalide kompensatsioon Eestis pagulaste majutamisel.

ä
ääretu ebaõiglus/ 16. august 2015 15:34
See ei ole lihtsalt võimalik mis toimub.
Ja eurooplased ei saa abi enam kuskilt, lihtsalt sõidetakse julmalt üle.
m
Marv/ 16. august 2015 16:11
Ise meie tahtsime nii väga EL`tu ja nüüd peame alluma,mida nemad dikteerivad.Oleks Eeesti omaette riik olnud,poleks meil pagulaste jama ja eestlaste idenditeet jääks püsima.100-200 aasta pärast polegi sellist rahvust,kui eestlane.Kui on,siis pagulaste ori ja teenindab teda,kellel on töö tegemine häbi asi.
a
a12/ 16. august 2015 15:31
Ja kindlasti pole sellel mitte mingit (MITTE MINGIT)) seost eile avaldatud uudisega, kus Helsingis, Vantaa lennuväljal laaditi venemaa lennukilt maha soomuk.....Pärismaalaste rahustamiseks, kui tekib vajadus....
d
debiil oled / 16. august 2015 15:34
n
no nii/ 16. august 2015 15:29
Bullsett jutt.meedia paneb ikka villast.ei visatud eeesti ehitajaid tunniga välja,et pagulastele ruumi teha
k
küss/ 16. august 2015 15:40
t
Mis/ 16. august 2015 15:26
teha kui Isise voitljad on saabunud ja tolerantsus loppeb kui eestlastes kyimus. Ei oleks uskunud et ka Soome annab alla.
t
Mis/ 16. august 2015 15:26
teha kui Isise voitljad on saabunud ja tolerantsus loppeb kui eestlastes kyimus. Ei oleks uskunud et ka Soome annab alla.
o
Oot asi lõhnab kergelt pettuse järgi,/ 16. august 2015 15:21
Tegelikult peaks hosteli omanikud neile eestlastele, kes rahad ette maksid ka tagastama raha mitte kasutamata päevade eest, sest maksti ju pikaks ajaks ette, kuid teenust ei saadud.
Siin tekibki küsimus, miks peavad ühed maksma maksu, kui ei saa isegi inimlikku suhtumisega ööbimis kohta ?
Samas tuuakse võõrsilt võõrast kraami sisse ja paigutadakse muidu leivasööjad tasuta elama.
Kus on reaalsus.
Odavam on siis juba üürida kambapeale kortereid, kui tööle minna või telkida telkides.
g
get real/ 16. august 2015 15:21
kust on eestastel see raha võtta, et majutajaga kohut käia?
s
Selle raha nad võivavad kohtuga tagasi, see keiss on siililegi selge, et on reegleid rikutud/ 16. august 2015 15:24
nii, et suuri rahasi pole selle keisi kulutamiseks vaja
n
nonohh/ 16. august 2015 16:13
neegri vastu pole ilus kohtusse minna :D
k
16. august 2015 16:42
kohtus vaevalt riiigi kahjuks otsus tehakse, siin ju selge, et pidi kõva seljatagune olema ! kuigi , põhimõtte pärast ma ise läheks küll, maksku, mis maksab.
m
ma/ 16. august 2015 15:19
Oh õudust, ärge tasside siia neid dresspükstes neegrimehi.
t
16. august 2015 18:17
tulevad nagu 90.dad jälle, kus maffiagängid tapsid ja pressisid välja, või mõni idikas loodab omale neegreid tööle panna ! - ise hakkab .

s
sapiens/ 16. august 2015 15:18
Lumepall on veerema lykatud, rahva viha kasvab ja oige pea hakatakse neile ihunuhtlust jagama. Rahva viha kasvab seni, kui Euroopa pinnal enam yhtegi moorameest pole. Juba järgmisel aastal ei julge EU seksuaalvähemustest juhtkond enam "pagulastest" iitsatadagi.
a
16. august 2015 18:19
m
mille alusel ?/ 16. august 2015 15:11
seaduslikust aspektist motlen. inimestel olid ettemaksud tehtud tubade eest, elu korraldatud ja arvestud oomaja naol nende tubadega. asi vajaks vahe pohjalikumat juriidilist sekkumist.
k
Kui nüüd hostel ei tagasta seda raha neile, siis on soome riik jätnud midagi olulist maksu/ 16. august 2015 15:23
maksjate seaduses kaitsmata seadusi tegematta.
Soomes ei tohi ka näiteks üürikorterist tõsta enne välja, kui 4 kuud vist, kui ei eksi, kui arved jäävad maksmatta.
17. august 2015 01:45
eks raha olegi see kurja juur ja saatana tööriist. Siin ei anna midagi muuta.
inimene on kaduv, ajutine. Vaost kuuldavasti on ka neid 10 hinge juba vähem. Mõtlemise koht, kuhu jäid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee