Arvamus

Anvelt ja Simson: aastal 2019 tuleb vasakvalitsus (60)

LISA KOMMENTAAR

tulevane EKRE valija 16. august 2015 17:51
mäletame ju kõik, kuidas enne valimisi kõik erakonnad valijaid moosivad - peame siis meeles, kes paadiahvide sisseveoga Eestit hävitada tahavad ja teeme neile üheselt ja juba praegu selgeks, et nad ei saa mitte ühtegi häält, kui paadiahve oma rahvale eelistavad, Eesti jäägu paadiahvivabaks!
Jätkan vihaga! 16. august 2015 12:12
Meil on nii palju vaeseid,haigeid,kodutuid. Inimesi ,kes elavad aastaid põõsaste ja sildade all,kellel pole süüa. Neile ei leita abi ega elamispinda. Tulev võõras rahvas ja neile võimaldatakse kõik. Kes on need elajad seal Toompeal,kes oma rahva nii alatult roojaga üle valavad. Muretsege enne kodud oma vaestele ja kui jääb üle,siis saatke neile kerjustele sinna riiki,kus nad elavad. Miks nad tulevad siia paljunema,ei oska keelt,ega oma tööd. Töökohad leidke omadele mitte võõrastele. Ah,et õhutan vaenu. Nagunii nende tulekuga kuritegevus kasvab. Need on ju metsinimesed,juba selliselt kasvanud,et tappa.
Saatke neile see raha,mida nad vajavad,aga ärge laske võõrast rahvast siia. Ma olen nõus surema näljasena põõsa all,aga ma ei reostada meie armast riiki võõra rahvaga.
Enamus 16. august 2015 12:01
ei valinud Rõivast,teades,kui nõrguke ja äpu ta on. Reformikad on Eesti täiesti ära lagastanud ja jätkavad hävitamist hoolega. Aga ,kui kuulata,siis Eestil läheb paganama hästi. Ei lähe ju. Mida teab laps riigi juhtimisest. Vasakparteid peaks ammugi riiki juhtima,et veel päästa mis päästa annab. Savisaar ei vabastanud selleks Eestit,et nüüd oskamatud käpardid kõik oma taskutesse on pistnud ja meid tahetakse mürgitada võõra rahvaga. Just mürgitada,sest me ju hävime. Meist tehakse riik,kus me ei julge enam turvaliselt elada. Meist saab mustade ja moslemite riik. Kirik võtab vastu oma nn.vennad ja õed. Läbi ajaloo on teada,et kirikutegelased on kõige suuremad pätid. Kui juba usklik,siis ajab hirmu nahka. Nüüd siis aitab kirik meie riigi täielikule hävimisele kaasa. Au Ojulandile,et ta õiget asja ajab. Ainult ta käed jäävad vist liiga lühikeseks. Pange ometi targad mehed riigi etteotsa. Ainult Savisaar ja Keskerakond võib veel päästa ,kui üldse midagi päästa on.
MAHA MAHA MAHA PUNAROTTIDEST HÄÄLTEVÖLTSIJAD 16. august 2015 07:37
TOOMPEALT ALLA PEAEES SOLGIKRAAVI
MAHA MAHA MAHA PUNAROTTIDEST HÄÄLTEVÖLTSIJAD 16. august 2015 07:37
TOOMPEALT ALLA PEAEES SOLGIKRAAVI
MAHA MAHA MAHA PUNAROTTIDEST HÄÄLTEVÖLTSIJAD 16. august 2015 07:37
TOOMPEALT ALLA PEAEES SOLGIKRAAVI
MAHA MAHA MAHA PUNAROTTIDEST HÄÄLTEVÖLTSIJAD 16. august 2015 07:37
TOOMPEALT ALLA PEAEES SOLGIKRAAVI
MAHA MAHA MAHA PUNAROTTIDEST HÄÄLTEVÖLTSIJAD 16. august 2015 07:37
TOOMPEALT ALLA PEAEES SOLGIKRAAVI

MAHA MAHA MAHA PUNAROTTIDEST HÄÄLTEVÖLTSIJAD 16. august 2015 07:37
TOOMPEALT ALLA PEAEES SOLGIKRAAVI
lollikestele jätkuks 15. august 2015 22:39
Kui mindi bussi, siis üleliigne praht ja vedelik pudelitest, loobiti kõik aknast välja-vat nii on lood nende pagulastega.
lollikesed 15. august 2015 22:34
Varsti ihkate kõik vasak-valitsust! Nägin täna pärnus kahte bussi-täit pagulasi, kes räuskasid ja faking-dasid iga teise sõna järel.Alkohol oli igalühel peos -sõimamine ja sülitamine käis.Seltskond koosnes noortest neegritest,tõmmudest araablastest jne.Nad olid nii ülbed-meie ja maailm! Nüüd on selge, milline Eesti meid ees ootab! Ei julge enam avalikele üritustele minnagi.Täna nimelt oli Pärnus unetute Augusti öö ja pagulased toodi ka kahe bussiga peole.Bussid olid vanad -üks sinine ja teine roheline.Kus oli politsei, kui nad seal kaklesid ,sõimlesid ja tatistasid kogu R-Kioski ümbruse täis.Kust saavad nad niipalju raha, et ennast silmini täis juua-meie pere seda endale küll lubada ei saa ja ei ei tahagi. Reformierakonna juhitud valitsus võib uhke olla , et meid nüüd selline elu ees ootab.Eeestlasi on nii vähe-meid tallatakse lihtsalt ära. ps Nägijaid oli palju, mis Pärnu bussijaamas toimus-aga politseid nende jaoks ei ole, sest nii võib pagulasteema kohe üles tõstatada meedias!
ehk teisisõnu 15. august 2015 20:05
eestit ootab ees idaokupatsioon
Väike veli 15. august 2015 09:40
No kuulle Oeh-ma ei tea,miks sa küll nii mõtled? ja just valesti mõtled?tea seda,et enamus venekeelseid ja eestimeelseid elavad siinja tunnistavad eesti seadusi .iseasi on praegu just see,et see valitsus hoiab valest otsast hirmuga köit milles tal ei jätku jõudu ja ta teab seda
.see köis ,aga rebeneb järjekindlaltise arvan seda,et see vahetus peaks tulema kiiremini ,kui arvab Kadri.Jas kadril on õigus olen selles ammu veendunud .Ta on tubli poliitik.isiklikult tahan.et keskerakond tuleks võimule ja küll te siis näete ,et ka nemad oskavad eestit nii edasi viia ilma,et peaksime väga kannatama
.
see 16. august 2015 17:06
Kadri lihtsalt valetab inimestele, ta teab väga hästi, et järgmisi riigikogu valimisi ei tule.
Oeh 15. august 2015 09:15
Meie vasakparteidega on üks pisike probleem, nad nimelt koogutavad venelaste ees. Nii kesk kui sotsid on vene valijatele meeldimise soovis nõus põlisrahvast teerulliga üle sõitma. Enne valimisi hakkab massiivne "vene inimeste õiguste kaitse". Kas see on Eesti riik, kus oma rahvas hävitatakse. Järgmistel valimistel olen mina EKRE valija.
Õudus 15. august 2015 08:02
Kas Eesti rahvas peab tõesti Rõivast nii kaua kannatama. Ta pani meile kaela määratud aktsiisid ja trahvid, kui ta nii kauaks jääb, jõuab ta veel palju kurja teha.
Alar1 to õudus 15. august 2015 10:28
Aga sa ei pea ju "kannatama"! Ehituspoodides on nöör müügil. Sa oled üks nendest, kes ei suuda ise hakkama saada ja mõne teise valitsuse puhul kiruksid sa seda samuti. Sinul jätkuks "õudus" iga valitsusega! Sellepärast soovitangi sulle nööri.
vait oravast neegrite pasavahe lakkuja 16. august 2015 07:40
to: Õudus, 08:02 15. august 2015 22:34
Ära kannata, kesik! Üle Narva silla minek ei ole kaugel - seal ootab kommunismi paradiis....
Lahkuja 15. august 2015 07:49
Siis on ônneks veidi aega asju pakkida ...
JAA 16. august 2015 07:41
ENNE KUI NEEGER SULLE TAHA PANEB

Maamees 15. august 2015 07:47
Hoidku selle katku eest. Aga viimasel ajal tundub, et RE teeb kõik selleks , et see teoks saab.....
viljandlane 15. august 2015 07:43
Ma arvan,et nii see siiski olema ei saa,sest on ju olemas ka muid tegijaid peale kesikute ja reformi!Loodetavasti ei saa siis kumbki valitsusse ja sotsid oleks seal tasakaalustava jõuna,mitte juhtoinana!
No kuule 15. august 2015 10:36
Sotsidele mina ei panustaks vaid saadaks prügikasti. Neil on praegu võimalus ennast tõestada aga tegusid pole. Mina isiklikult olen pooled juba ära vahetanud kuna mulle ei sobi praegune elu olu, mis on tekitatud poliitiliste otsustega. Kadril on mõnes mõttes õigus aga selleks peab Savisaar ameti maha panema ja Kadri ette panema. Savisaare kallutatud poliitika ei sobi meile.
Mina ise tahaks näha eesotsas Vabaerakonda, Konservatiivset erakonda ja sinna sisse segada Kesikut. Kui kõikide erakondade põhipunktid ühtima panna siis midagi võib olla tuleks. Koalitsiooni ei tohiks moodustada ainult sõbrad.
Prügikastis on ainult Eestielu perssekeerand 16. august 2015 07:43
KF 15. august 2015 06:35
Väga loodaks et see vasakpoolsus ei saaks kunagi võimule. Meie poliitikas on seda juba liiga. Loodetavasti on igal valijal veel nii palju oidu selleks hetkeks järel, et normaalseid otsuseid teha.
Vasak,parem,kirde,lõuna või tume kollane 15. august 2015 06:04
vahet pole mis suunast ja mis värvi uued valitavad tulevad.Keskerakond võimule ei saa kunagi ja loodetavasti jääb nüüd ka sotsialistide tõeline nägu kõigile meelde.
Ära nuuksu Punarott ,Keskerakond saab võimule ja sina lõpetad 16. august 2015 07:45
vasakukäeline 15. august 2015 05:49
Üks keskerakonna sensitiiv rääkis, et enne jaanipäeva kukub valitsus. Siis räägiti, et pärast jaanipäeva. Edasi tuli, et augusti jooksul. Nüüd ennustatakse juba aastat 2019. Arvan, et aastal 2050 on ikka endiselt reform võimul.
hm 15. august 2015 01:32
Rahvas võib kiruda praegust ja viimase kümne aasta valitsuse tööd ning nimetada ka seda põhjuseks, miks armsa Eestimaa tolm on jalgelt pühitud, kuigi sügavam reaalsus on hoopis midagi muud. Ehk tulek pikaajaliselt vasakvalitsemiselt ja siis vabaduse avardumisega on ka võimalused käes maailma näha. Pluss muidugi ka majanduslik pool ehk 25 aastaga ei tee 50 okupatsiooniaastat tasa ja sealt tulenevalt palgalõhet nö läänemaailmaga. Pikk jutt lühidalt, kui Eesti peaks vasakpoolseks muutuma, siis minust saab poliitpõgenik.
iial ei vali vasakpoolseid 14. august 2015 23:40
Ah juba nii ruttu jõuamegi siis kommunismi. Kõigilt tema võimete kohaselt ja kõigile tema vajaduste järgi. Hurraaaaa!
IIAL EI VALI RIIGIVARGAID REFORMIERAKONDA 16. august 2015 07:48
EESTI ISESEISVUSE KAOTAJAID JA AMEERIKLASTE PESELAKKUJAID
ah et Aafrikast tulevad eestlased valivad 14. august 2015 23:31
vasakpoolseid. Ei vali, Selleks ajaks on plassid ka kaamed kõ
ik maha löödud.
to: 23:31 14. august 2015 23:50
Aafriklased valivad kindlasti REF-i või IRL-i, mitte aga Keskerakonda. Ha-ha-haaaaaa....!

Ajalugu mäletab, kuid kas inimesed sellest õpivad? 14. august 2015 23:21
Eestis valitsesid vasakpoolsed jõud vahetpidamata 1940 - 1991.
Lisaks sellele tuleb tunnistada, et see niinimetatud paremerakonnaks nimetatav Reformierakond on ka reaalsuses ammu ära pööranud vasaktsentrisse seoses pidevale järeleandmisele Euroliidus valitsevale liberaalsotsialistlikule survepoliitikale. Seetõttu on viimased aastad Eestis samuti olnud valitsev jõud vasakpoolsus. Ning igal pool (ka kohalikes omavalitsusorganites), kus võimu juures on sotsialistid (sõltumata nende juhist, olgu see Mikser või Ossinovski) või Keskerakond - ka seal valitsevad vasakpoolsed maailmavaated.
Seega tuleb tunnistada, et Eestis on väga vähe olnud momente, kus parempoolsus ennast on saanud näidata. Enamalt jaolt on tegemist olnud rohkem või vähem vasakpoolsete valitsustega.
Mina ootan aega, millal me taas saaksime näha tõeliselt parempoolset valitsust.
Ossi Novski 14. august 2015 23:18
Enne peaks ikka vaatama, kas vana Ossinovski pannakse vangi ja mis pärast seda Sotside mainest järgi jääb. Kui mingit suurt jama ei tule, siis on isegi võimalik.
Sinu rolloorav 16. august 2015 07:54
sid 14. august 2015 23:17
Unistamine ei ole ju keelatud aga kas ajaleht peab iga sibula unistuse kohe ära trükkima
orav 14. august 2015 22:59
see on ju meile õudus kuubis((: kui kesk saab võimule kraabitakse lõpuks kõik meie kuritegelik tegevus päevavalgele,see oleks meie jaoks maailma lõpp(((: halastage ometi:)???
liftide ehitus! 14. august 2015 22:19
Reformierakond tahab ju kõk puudega inimesed tööle panna,nende algatusel ja kõik meie Maksumaksja raha eest, liftide ehitus alles algab! Mis Savisaar sinna puutub, ta on puudega inimene ja nüüd Reformierakond saab näidata, kuidas ta inimestest hoolib.Üks isiklik lift "Kodutunde" saate abiga, juba ehitati! Laske käia-see on inimlik!
Jah 14. august 2015 22:18
Tulgu aga see valitsus olgu ilma sotsidest punaste käpikuteta.
Soovitus Kadrile. 14. august 2015 21:56
Vanaks saades pidi mõnedel mingi vedelik pähe lööma nagu rahvas vahel ütleb... Kadri, mine kohe ARSTI juurde kontrolli! See ei ole enam normaalne, mida sa räägid. Kas öösiti näed ka hallutsinatsioone, peaministrina tegutsemist või hoopis presidendi ametis...? Need asjad on võimalik veel ehk välja RAVIDA.....
mh 14. august 2015 21:42
Loodavad, et savi on selleks ajaks läinud?

Alar1 14. august 2015 21:14
Simson pole seda öelnud! Ta ütles, et VÕIB TULLA! Kuusetaat on ka öelnud et vihma VÕIB TULLA. Õhtuleht on teoreetilisest võimalusest kohe fakti teinud. Keda see ÕL hirmutada tahab?
August 14. august 2015 20:56
Anvelt ja Simson jäävadki unistama. Seda ei tule. Niikaua kui keskid sõbrustavad Putini parteiga ja ei mõista hukka Krimmi ja Ida- Ukraina sündmusi, ei ole lootustki. Savisaarega seda ei tule 2019. aastal ja ei tule ka ilma temata.
ei tule ka hiljem ilma temata.. Kas arvate, et eestlased on tobud ?
Loll oled 16. august 2015 07:56
300 aastat grand orienti 14. august 2015 20:55
Aastal 2017 algavad Euroopas revolutsioonid.
kooga 14. august 2015 20:55
kadri on siis juba vanamutt!
to: kooga, 20:55 14. august 2015 23:53
"Parim enne" on ka möödas ja tarvitamiseks KÕLBMATU!
Saa oled juba nüüd 16. august 2015 07:59
ei 14. august 2015 20:48
Soovi paraku LIPO raharaiskajate valitsust ning kindlasti mitte selliseid, kes mitmesajatuhande euro eest plaanivad invaliidust linnapeale isiklikke lifte linnavalitsuse majja ehitada ja ka mitte sellist parteid kes tasuta transpordi nime all reklaamib ühistransporti - krt see pole mingi kommunism, võtku, siis bussi-, trolli- ja trammijuhid kah palgata tööle ning võtku tanklast tasuta kütust ja las remondibrigaadid remondivad tasuta tramme ja busse - silmakirjalikus ju keskide poolt
Mind 14. august 2015 21:18
huvitaks väga, mis sellest liftide ehitamise plaanist siis saab, kui selle isikuga, kelle heaks see tsirkus käib, midagi tõsist juhtub. Kas siis ka see ehitamine toimub linnarahva huvides, või jäetakse pooleli?:D Jätku see raha raiskamine ja kärutagu objekti edasi Poska majja.
to: Mind, 21:18 14. august 2015 23:55
Kui midagi juhtub, siis LAMMUTATAKSE liftid ära...... Ha-ha-haaaaaa.....!
Simsonil 14. august 2015 20:24
ikka jälle Rõivas isiklikult hambus. Ei ole ka teab mis reformi austaja ega pooldaja, aga arvan küll, et seal vähemalt ei ole ühe mehe võim. Nii nagu see Keskerakonnas on. Keegi ei julge eriti midagi kobiseda. Nii et survestagu parem ise Savisaart, selle asemel, et teiste vahel kiibitseda. Eesti rahva lõhestaja nr. 2 Ojulandi järel on K. Simson. Võimu ei saa, aga teistel ka ei lase olla.
kadri 14. august 2015 19:59
lootus on lollide lohutus.
Küsimused Simsonile 14. august 2015 19:55
Kas Keskerakond on VASAKPARTEI ? Mis franktsiooni kuulub Europarlamendis Keskerakond ? Miks te ennast vasakpoolseteks peate ?
Alar1 to küsimused...19:55 14. august 2015 21:20
Keskerakonnal pole "keskmisega" ABSOLUUTSELT PISTMIST! Tegemist on Moskva juhitava radikaalse vasakrühmitusega. Jediinaja Rossija sõsarpartei.
tihane pekimaailmast 14. august 2015 21:44
Kesk on vasakus äärmuses. Ega nad enam ei imiteerigi tsentrismi viimasel ajal.

kast 14. august 2015 19:53
Kesiku unistus. päästa jumal sellest jedinaja rössia parteist. See katjusha putina kesik minugu krt oma armastatud veremaale
Kas suu ameerikaniigri mynni täis 16. august 2015 07:57
Et ei saa korralikult sõna suust