Tarbija

Reedel Arvamusfestivalil: kelle mure on vastutustundlik ettevõtlus ja tarbimine?

Toimetas Kristin Aasma, 13. august 2015 22:22

5 KOMMENTAARI

e
ehh/ 14. august 2015 13:17
Küsige seda ettevõtlust hävitavat ja kottivalt valitsuselt. Kindlasti nad teavad ka agenda 21-st piisavalt, kuhu selles süsteemis mahuvad eraettevõtted, kui maailm muudetakse suureks koonduslaagriks. Mängitakse mingit arvamusfestivali ja pärast sõidetakse arvajatest teerulliga üle, valesti arvajad suunatakse ümberkasvatuslaagritesse. Palju eesti elanikke on kavas maha notida, maailm on ju ropult ülerahvastatud, tuleb ära koristada mittevajalikud vanad, vigased ja sõnakuulmatud, millal sellest rääkima hakatakse?
Kuni rahvas osaleb *valitsuse* ahjualuse mängudes seni on neil võim, kui keegi ei osale on nad tühi koht! sama kehtib selle arvamusfestivali kohta, arvake omaette, mina lähen randa.
m
mats maalt/ 14. august 2015 09:28
Tühijahvatamine!
Isegi koerad peavad kondi välja teenima!
Sama teevad mitukümmend rahapesu MTÜ'd ja SA'd.
t
Teema arutlemiseks!/ 14. august 2015 09:20
Kas tuleb arutelu alla ka küsimus " Kas on võimalik elimineerida ebapädevad ametnikud nt hetkel nende kes on vastutavad seakatku massilise leviku eest". Naabermaade vastavaid ametnikke, kes metssigade populatsiooni koheselt vähendasid, sõimati lausa lolliks kes aga nagu tuleb välja tagasid katku väiksema leviku!
k
kanister/ 13. august 2015 23:34
Mäletate seda jääkambrit? Ja siis too Lauluväljakuruumides kõva arteleu... Mis sellest kõigest sai? Mitte em.... Keegi laseb rahval lihtsalt auru väljalasta, et liigseid pingeid ei tekiks.
v
võts/ 13. august 2015 23:24
kelle mure on vastutustundlik ettevcõtlus ja tarbimine......????
Mis küsimus ja teema, pigem kes vastutab valituses( ministrid, ametnikud jne. )oma rumaalte otsuste tagajärgde eest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee