Elu

Punksimmanil keedetakse netikommentaator seebiks (4)

Helena Smirnov, 12. august 2015, 07:00
ET PUNKI SAAKS JA SILMARING AVARDUKS! See näib olevat tänavuse punklaulupeo moto. Fotol eestvedajad Juku-Kalle Raid, Tiit Pruuli ja Rein Lang.  Laura Oks
Tulevanädalase punklaulupeo eel netikommentaatorile ei halastata – temast keedetakse seepi. Samuti maetakse ühislaulmise eel mahalollus ning uputatakse ülbus.

22. augustil Rakveres peetava kolmanda punklaulupeo eelõhtul peetakse Rakvere linnuses maha punksimman, kus tuleb esitusele Peeter Volkonski lavastatud etendus «Netikommentaatori seebikskeetmine». Keetmises osalevad Vennaskond, Singer Vinger, Merca, Aapo Ilves, Vahur Afanasjev, Juku-Kalle Raid, Albert Trapeež, Üllar Saaremäe ja tule-tseremoonia eest vastutav Tartu meeskoor Akadeemiline Emajõgi. «Seebimaterjal on varutud, seebi saadame ka netikommentaatoritele ära,» jääb üks punklaulupeo eestvedajaid Juku-Kalle Raid üsna salapäraseks. «Eesmärgiks on saada nii palju seepi, et sellega saaks puhtaks pesta kogu eestikeelse interneti,» kommenteerib lavastaja Volkonski.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

22. september 2015, 07:00
"Propeller! Propeller!… Sieg Heil!"

4 KOMMENTAARI

k
kommentaator 19. august 2015, 23:13
Punklaulupeost siis nüüd ka poliitilikute üritus tehtud! Kuna valdav osa kodanikest, kes omavad arvuteid, käivad vähemal või rohkemal määral ka kommentaariumis oma arvamust avaldamas, siis millise osa neist te punased parteisõdurid soovite seebiks keeta? Kannatus katkeb!
m
Minu teada! 12. august 2015, 23:58
Minu teada enamik punkaritest, tänu võimuvahetusele, vene kroonust pääses. Oleks nad selle läbi käinud, oleks nad ehk maailma asjadest aru ka hakkanu...
(loe edasi)
Loe kõiki (4)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee