Eesti uudised

Terviserajal naist rünnanud mees saadi kätte 

Mattias Tammet, 11. august 2015 07:00
TAVALISELT RAHULIK: Tallinna Rahumäe kalmistu lähedalt mööduvad terviserajad on tervisesportlasi tihti täis. Foto: Mattias Tammet

Politsei pidas 29. juulil kinni mehe, keda kahtlustab tänavu 25. mail Tallinnas Rahumäe terviserajal naisele selja tagant käeraudadega kallale tungimises.

Lauri (26) on praegu raviasutuses, kus selgitatakse välja, kas ta oli maikuise rünnaku ajal süüdiv. "Kuulasin muusikat, kui ühtäkki kostis metalset kolinat (nagu võtmed koliseks). Vaatasin selja taha ja mu hirmsaim õudusunenägu sai teoks. Sellel mehel oli haiglaslik pilk, tal jooksis suust peaaegu et ila. Tal olid käerauad!" kirjutas rünnaku ohvriks langenud Birgit (21) samal päeval. Mees läks Birgitile kallale, kuid naine hakkas vastu, tagus meest jalgadega näkku ja sikutas juustest. "Tahtsin ainult tervelt koju saada. Viimane löök vastu lõugu viis ta tasakaalust välja, ta kukkus. Ajasin ennast kiiruga püsti, rebisin end ta haardest lahti ja tegin vist oma elu kiireima jooksu tagasi, kuni nägin teisi inimesi," meenutab Birgit, kes pääses kriimustuste ja ühe vereni murdunud küünega.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee