Juhtkiri

Juhtkiri | Võimuleppe avamise asemel hoopis uus koalitsioon?

Õhtuleht.ee, 10. august 2015 17:20

15 KOMMENTAARI

z
zz/ 11. august 2015 12:16
Reformierakonna diktatuuri tingimustes pole mingid muutused paremuse poole võimalikud.
w
ww/ 11. august 2015 12:14
Või on see ehk tsirkus, et midagi tõestada. Sotsid teavad väga hästi, et Reformi diktatuuri tingimustes jääb kõik nagu oli. IRL on juba sellega leppinud peaasi, et saab võimul olla.
k
kodanik / 11. august 2015 09:06
See on tellitud lugu. Kelle huvides?
r
Rooma senaator/ 11. august 2015 08:48
Reformierakond tuleb hävitada!
Enne kui nad oma korruptsiooni ja stagnatsiooniga hävitavad nii rahvuse kui riigi!
EI totakatele broileritele nagu sinisokist pioneer!
JAH arukatele ja tegijatele nagu Oss!
k
Keda/ 11. august 2015 13:25
Sa pakud valitsusse Reformi asemele? Keskerakonda? Saab veelgi hullem olema. Keskerakond hoiab oma Savisaart kuni kohalike valimisteni. Neid ei huvita miski muu, kui saaks sealt korjatud lollide lasnamäelaste hääled ja Tallinnas oma sigadusi edasi korraldada. Riigi tasandil ei huvita neid inimeste elu-olu miskil määral. Kas tõesti keegi usub Simsoni pisaratest nõretavaid hüüatusi ja kuidas KE tuleb ja päästab kõik vaesusest?! Võtavad laenu, nagu Kreeka ja Soome ja tulemus on nüüd näha! Väljaränne. Elan ise Soomes ja loen erinevatest portaalidest kuidas Soome põgenenutest on enamus need, kes Eestis end iseenda rumalusest lõhki laenanud ja järelmaksustanud. Nüüd uluvad ja kiunuvad seal kuidas Rõivas on nende elu põrguks teinud ja kohtutäiturite karvased käed isegi sinna pudrumägede vahele saatnud. Aga Simson luulutab endiselt, kuidas reform on teinud kõik selleks, et inimesed Eestist lahkuksid....Kas keegi on endalt küsinud, enne kui on hakanud uskuma kesikute halamist väljarände teemal, kuidas nad ise oleksid ohjeldanud inimeste rumalust võtta laene. Ikka selleks, et elada paremini, kui naaber? Eestis on väga palju noori, kes saavad hakkama oma kodumaal. Õpivad, täiendavad ja ei vingu. Huvitav, kas nende edulugude taga on Keskerakond? Ei ole!
m
Mida sa, sitavares Soomes teed?/ 11. august 2015 16:43
Ehita oma punaparteid oravatega. Sa pole ainuke, kes Soomes. Mina tean Soomes eestlasi, kel majad ja oma firmad. Näha on, et enamus sind ei usu.
o
oh issand/ 10. august 2015 23:45
koalitsioonilepingu muutmine on valija petmine? mine maga ennast välja!
See, mida valijale enne valimisi ei lubatud, on sinna leppesse sisse kirjutatud, mitte see, mida lubati.
s
Sotsidel UUS SÕBER..../ 10. august 2015 22:30
SDE sai nüüd siis ka Ossinovskite ja Läti raudtee mehe kaudu suureks SÕBRAKS ja VENNAKS Venemaa FSB tegelase Jakuniniga. Savisaar ja Keskerakond pole enam üksi Jakuniniga. Ja on aeg teha siis UUS KOALITSIOON: Ühtne Venemaa + SDE + KE. Kogu võim Eesti riigis Tööliste, Talupoegade ja Soldatite saadikute Nõukogudele! Slava Putinu!
m
Mängid/ 10. august 2015 22:39
n
no/ 10. august 2015 21:59
"Lubades valijale ühes võimuleppes üht"
Juhtkiri ajab joba. Valijale lubati midagi VALIMISTEL. Võimulepe aga oli valijale parastava suguelundi
liputamine.
a
Alar1/ 10. august 2015 21:57
Mõnel on ikka tõesti pime viha RE vastu. Riigi saatus ei huvita sellist loputatud ajudega kisajat üldsegi ja eesmärk on RE-st vabanemine. See "mõni" on nõus jälle Savisaarega ja toidutalingidega, Eesti müümisega Venemaale jms. Ainult mitte RE! Selline pime viha ei näita just mõtlemisvõimet!
n
no/ 10. august 2015 22:39
olgu ennem venemaa kui euroopa liit paadipögenikega

t
T.Mets/ 10. august 2015 21:37
Nii või naa, aga reffidest on viimane aeg vabaneda
l
loodame/ 10. august 2015 21:24
et see isehakanud RE lõpuks ometi igaveseks kaob
r
reede/ 10. august 2015 18:37
Paistab et refide telefoniõigus juba toimib Tuld ossinovskilastele Kallaslased barrikaadidele Tulnud on viimase võitluse tund Tulumaksu protsendi vähendamisega on kõrgepalgalistele tehtud mitmesajamiljonilisi kingitusi Tõõmees ei kaota tulumaksu protsendi tõstmisest midagi Kahju et eestlased ei oska arvutada ja jääb oravapoiste õnge otsa Viimane aeg see valemängijate punt prügikasti saata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee