Repliik

Repliik | Mis meist saab?

Jüri O.-M. Ennet, psühhiaater, 10. august 2015 17:20

8 KOMMENTAARI

e
eestlane/ 13. august 2015 22:43
Eestlaste sissetulekud on tõesti nii väikesed, et pole võimalik ja mõtetki hoida seda mõnda eurot, nii palju, et midagi vähegi väärtuslikumat soetada ei jõua nagu nii ühe inimese eluea jooksul kokku koguda.
J
Maamees./ 11. august 2015 06:55
Juba vene ajast on lihtinimestel veres, et palgaga ei saa, ei suuda omale midagi hinnalisemat soetada, kui lihtsat toitu ja esmatarbekaupa. Sellest areneski MINNALASKMINE. Palgapaeval vaatad kuuteenistust, ohkad, ostad pooliku ja motled, pole rummu, mida pulkadegagi teha. Oma riigis on lihtinimestele veel ebaoiglasem kohtlemine osaks saanud ja EURO tulek andis veek kontrapaugu. Et joomist piirata, tuleb elatustase teiste euroriikidega parlanksi viia. Alles siis on oigus joodikult patida, miks sa jood ?
t
tom/ 11. august 2015 06:15
igasugune alkoholi reklaam löpetada,,ka nendes reklaamlehtedes...tanklatest alkohol välja,ära keelata.
m
Maamees./ 11. august 2015 06:44
Sinu ETTEPANEK on samane Jaan Jenseni kunagise karikatuuri lisakirjutisega. Paks rikkur kutsub kelneri ja kamandab. Naete neid vaeseid ja armetuid seal akna taga vesistamas ? Nad ajavad mu meeleolu kurvaks. Olge nii kena ja ajage nad minema !
w
WTF/ 11. august 2015 03:47
Aga miks me ei või välja surra? Miks peaks selline roti-rahvas ja värdriik kestma jääma, ah?
m
ma tean, mis see on/ 11. august 2015 14:45
Aga ma ei taha välja surra, sest mu eestlus ja mu vanemate märter seda ei luba! Kuidas ära hoida, et meie laps sellesse ei langeks, see on meie vanemate ja sôprade MISSIOON, seni, kuni pole veel hilja. Ainult tegutsedes koos vôib mônd päästa. Pahatihti on vanemad isoleeritud, häbenevad, ja teinekord ei teagi olukorra dramaatilisusest. Sôbrad, kui te sôber joob ja on oht, vôtke lihtsalt kône vanematele, pange huugama häiresignaal.... Ärge vaikige, sündsusest vôi kartusest sôpra reeta. Ärge lootke ühiskonna peale, vastupidi - alkoreklaam, sex ja muu- kisuvad noori kaasa. Ainult teie peate ja vôite midagi oma lapse jaoks ära teha, ja kui sedagi, aga vähemalt te vôite endale öelda, et ma tegin kôik. Meil on praegu nii tähtis iga inimene.
m
möhh/ 11. august 2015 00:52
Maksumaksjad hakkavad otsa saama või?
r
roosiväetis / 10. august 2015 21:17
tuleb meist.
Nii nagu omavalitud RE mehed-naised seda ette näinud on.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee