Maailm

Islamiriigi terroristid kavandavad kuninganna Elizabeth II tapmist (47)

LISA KOMMENTAAR

Vääramatu kindlusega edasi 10. august 2015 19:47
Meenutame aastat 1997, kui kõrvaldati Diana. Kes olid niiditõmbajad? Edasi. Londoni metroo pommipanek. Tuneesia turistide vastu suunatud terrorismiakt. Kellel on vaja kaost? Kes soovib ida ja lääne konflikti suunata just Briti Impeeriumit? Milline oleks nende (britlaste) vastus juhul, kui kuninganna reaalselt ära killatakse? See on julma järjekindlusega läbimõeldud stsenaarium, mis paiskaks konflikti pool maailma..
ju 11. august 2015 15:26
ei taha neid keegi tappa! puhas häma! vastik!
Enn 10. august 2015 15:54
Kuradi palju tappa ihkavaid jobusid on maailma siginenud.
heh 10. august 2015 14:16
kavandavad selle vanamuti tapmist? mida nad sellega saavutavad oleks huvitav teada? Sellist penskarit tappa oleks sama mis vana kartulikott 2 korda maha matta.
idioot! 10. august 2015 16:45
See on ikkagi Briti kuninganna!
tsaar1918 10. august 2015 14:01
nüüd saime.mida tahtsime.varsti tehakse seda meie kõigiga.need rotid tuleks siis minema kihutada,kuid meie EL-i ja nende käsilased ei lase sel sündida(euroopast minema kihutada)need in ju kinni makstus käsilased EL-I poolt.
kindlasti 10. august 2015 13:19
sama tähtis tegelane on sääsk eesti metsas. terroristile Inglismaa muidusööja? milleks? sellest vanaemast ei sõltu ju midagi. kui mitu miljonit kroon ribadeks lasta, on kahju tõesti suurem...
to kindlasti 10. august 2015 15:21
Armas kommenteerija, soovitan enne klaviatuuri ette istumist kasvõi mõnedki asjad endale selgeks teha. Lühidalt, Elizabeth II on maailma üks mõjuvõimsamaid persoone. Edasi uuri juba ise. Jõudu arenemiseks!
to: to kindlasti... 11. august 2015 08:12
eriline humorist oled. ja 15-st plussi panijad on täis lambad.. palun seleta, mis juhtub maailmas kui see moor kasti lüüakse? või polegi vaja lüüa.. sureb vanadusse ja sinu maailm on kollapsis.. maakera jääb seisma. nii või? kurat, töötavaid ajusid peaks ikka omama. tema soovitab siis asjasid selgeks teha... lammas.
11. august 2015 09:40
Kysi, miks just briti ja miks just rootsi, Norra on nende esialgsed sihtmärgid.
Kuningriigid....Impeerium...
to: 9.40 11. august 2015 09:49
impeerium või mitte.... küsimus jääb, et mis muutuks Inglismaa kuninganna surmast. temast ei olene midagi. peale selle, et riigil jääks raha rohkem järele kui seda muidusööjat enam üleval ei pea pidama. teine asi on näiteks Venemaa presidendi koolemisega. siis muutub ikka väga palju.
eestlane 10. august 2015 13:13
Ei mina seda ei usu, jälle hakatakse siin nahavärvuse pärast süüdlasteks tembeldama. Saage ometi aru, nad on samasugused inimesed nagu meiegi. Kas teil on mõistusega suured probleemid, et te sellest aru ei taha saada?
Ja me peame aitama neid sõjapõgenikke. Täpselt samamoodi nagu aidati eestlaseid kunagi. Nüüd peame aitama neegreid nii paju kui võimalik. Raha ja toetusi tuleb neile ka anda.
to eestlane 10. august 2015 14:38
Rootsis anti 1944.a. eesti meestele juba mõne nädala pärast saed-kirved pihku ja saadeti metsatööle, ise endale leiba teenima. Või labidas pihku ning mullatöödele. Keele õppisid ära tööd tehes. Ei olnud mingit 2 aastat tasuta ülalpidamist ning ohtrat taskuraha.
Teiseks, kes on kes? Miks need "sõjapõgenikud" päästelaeva lähenedes oma dokumendid kohemaid üle parda Vahemerre heidavad? Aga selleks, et mugavuspõgenik, õnneotsija või kriminaal Ahmed saaks end sõjapiirkonnast põgenenud sõjapõgenik Selimina või Ibrahimina esitleda.
miku eestlasele 10. august 2015 16:51
Kas Sul on tervise häired? Nii lolli juttu võib ajada ainult haige inimene. Ära võrdle m...i näpuga.Meie ei olnud tol ajal ei neegrid ega mingid alaarenenud metslased. Meie olime kultuurrahvas ja oleme tänini. Need murjamid ei ole sõjapõgenikud, nad on parema elu otsijad, kuna neile on teada antud, et Euroopa riigid katavad ja toidavad neid lihtsalt heast tahtest, tööd ei peagi tegema. Miks tulevad siia enamjagu noori mehi, miks nad ei võitle oma kodumaa eest, miks EL ei abista neid nende kodumaal, saatku sinna humanitaarabi ja sellest peaks piisama. Sina, kes nimetad ennast eestlaseks, teed eestlastele häbi sellise kirjutisega. Muuda nahavärvi, siis pasunda ja õigusta neid metslasi. Vaata, mis toimub Rootsis, varem ei olnud seal selliseid asju.
to eestlane 17. august 2015 09:43
Annaks jumal sulle mõistuse tagasi.Nii segast ei maksa ikka küll kirjutada.
Alar1 10. august 2015 12:08
Inglismaa võtab vastu sellisel hulgal ISIS-e eest põgenejaid vastu, et varsti pole kaltsupeadel enam kedagi tappa. Sellepärast ronitakse neile Londonisse järele.
Jänks 10. august 2015 11:25
Saadaks neile islamiterroristidele meie juhtoinaste pildid ka, ehk võtavad päevakorda kui aega saavad?
sellel 10. august 2015 20:19

.... 10. august 2015 11:20
mis sest vanadaamist ikka jahtida, temast ei sõltu tegelikult suurt midagi, on teine vaid kallis kaanepilt. Reaalset poliitikat teevad ammu hoopis teised inimesed. Vanuse järgi pole tal paratamatult kuigi palju aega enam antud, aastaid juba 89 ja ei ela temagi igavesti.
.... 10. august 2015 11:20
mis sest vanadaamist ikka jahtida, temast ei sõltu tegelikult suurt midagi, on teine vaid kallis kaanepilt. Reaalset poliitikat teevad ammu hoopis teised inimesed. Vanuse järgi pole tal paratamatult kuigi palju aega enam antud, aastaid juba 89 ja ei ela temagi igavesti.
??? 10. august 2015 11:25
Nii vähe siis propagandast taipadki. Vanadaam on psühholoogiline eesmärk. Seevapustaks tervet Inglismaad ning maailmagi. Kui islamiradikalismi võimuse ning halastamatuse reklaam, See külvaks massidesse hirmu. See oleks suur, ähvardav ja ühiskonda vapustav žest.
Mulle 10. august 2015 11:53
mõjuks selline asi hoopis teisiti-tahaks kõik islamistid maamuna pealt ära tappa või siis vähemalt euroopast minema kihutada,soovitavalt surnutena!
kolerast 10. august 2015 11:58
Just, see on sama hea kui vapiloom konserviks teha.
to Mulle 10. august 2015 14:49
Vahest seda just taotletaksegi. Provokatsiooni. Et eurooplaste raev pööruks kõigi moslemite vastu. Euroopas elab ju kokku üle 10-20 miljonit moslemit. Enamik neist on rahumeelsed. Dzˇihaadi seisukohalt mõttetudinimesed. Aga kui raevunud valged neid ründaksid, asuksid nad muidugi enesekaitsele ning läheksid ka vasturünnakutele. Olekski Euroopas kodusõda lahti ja ISIS ning Taliban saaksid oma pühas ürituses miljoneid uusi liitlasi juurde. Otse Euroopa südames.
kindlasti 10. august 2015 16:58
sest rootslased armastavad oma monarhe ja ilu selle ümber.
JUSS 10. august 2015 11:11
Euroopa käitub nagu uimane alaarenenu. On ju selge, et islamiradikaalid on üle maalma aktiviseerunud ning organiseerunud. Et nad on kuulutanud lääne tsivilisatsiooni vastu püha džihaadi - püha sõja, kus vahendeid ei valita. Ning et kasutatakse väga erinevaid võitlustaktikat. Terrorit, pomme ning tulistamisi. Aga lisaks otselele sõja- ja terroritegevusele ka islamipropagandat,Euroopa "sõja"põgenikega üleujutamist, majanduslikke sabotaaži. Osavat kiilulöömist ning vaenuõhutamist lääneriikide endi vahel.
Euroopa (õigemini selle poliitilised juhid) käitub nagu viimane möku. Tammub kuulekalt seda rada mööda, mida vastane on talle ette planeerinud ning dikteerinud. Ei nähta ohtu, õigemini ei taheta seda näha. Kuni ongi lõpuks juba hilja. Adekvaatsest käitumisest ning radikaalsetest vastuabinõudest rääkimata.
Mis nad pingutavad 10. august 2015 11:08
ta ju sureb niigi varsti vanadust juba on k a... Kes abi annab see risti kannab...Eks siis läheme islami usku yle. Niigi on Eesti usu paabel.. Kui koik polvitavad ja palvetavad on mugav eespolvitajale nuga selga lyya. Nagu Sooms juhtus.
tooge aga pagulasi 10. august 2015 10:46
juurde,erinevus rikastab,kes pole nõus,see on rassist
! 10. august 2015 11:13
Euroopa tooniandvad poliitikud tegelevad sisuliselt lääne tsivilisatsiooni mahamängimisega. Kas lollusest või mingitel muudel kaalutlustel, on iseasi.
to tooge aga... 10. august 2015 11:29
Aga see reptiilide kuninganna juhibki mängu, sh pagulaste sissetoomist, see on tema sõda Euroopa rahvaste vastu. Tutvu nende päritoluga ja tegevusega, miks nad omavahel abielluvad ja järglasi sigitavad. Topeltstandardid igal pool ja põhjusega! Siseringile oma seadused ja rahvale teised, sellel on põhjus!
Alles oli uudis, et Osama Bin Laden perekond hukkus Inglismaal lennuõnnetuses, sul ei tekkinud küsimust, miks nad kogu perega Inglismaale lendasid, eralennukiga ainult nende pere? Mis teene eest neid vastu võeti?
Vao 10. august 2015 11:36
"Kohal on kümme keeleõppurit, pärit on nad sellistest riikidest nagu Egiptus, Kongo, Iraak, Sudaan, Iraan, Elevandiluurannik, Valgevene, Benin ja Pakistan. "
Nyyd selgitage, mis riigis milline söda käib.
idioodid 10. august 2015 10:39
islamiriigid on väga haiged!!!
no on ikka tegelased 10. august 2015 10:38
Mingis videos, kus Inglismaal tegutsevaid äärmuslas, oli kuningannast juttu. Ei mäleta antud liikumise taga oleva imaami nime. Kokkuvõttes: soovivad islami seaduste ja riigi kehtestamist. Õigustavad terrorismi. Kuningannale lubavad anda valiku - kas islami usk või koligu välja. Igatahes palee ja Inglismaa pidi tulevikus nende olema. Antud imaam on avalikult tunnustanud, et värbab ja kutsub ülesse vägivallale. On olnud korduvalt ametlikes uudistes. Laamendavad, peavad miitinguid, lõhuvad, ähvardavad, käivad siltidega "uskmatutel pead maha" jne. Minu mõistus ei võta, miks selliseid riigis hoitakse. Linke antud radikaalide kohta on mitmeid. Kui keegi viitsib, võib lisada.
no on ikka tegelased 10. august 2015 10:52
Keda huvitab, siis tema nimi on: anjem choudary. Kusagil käis ka kuninganna jutt läbi. Antud isik ning tema järglased ei varjagi oma seisukohti.
midagi ei klapi 10. august 2015 10:18
Kas loeti mõne terroristi blogi, kus ta rääkis, et plaanib kuninganna mõrva või kuulati telefonivestlust pealt?
soovitus 10. august 2015 11:08
Paljudel nn hirmujuttudel on tõepõhi all. Internet on infot täis - kusjuures vahendatud uudiste kanalite kaudu. Vaata kasvõi joutube's. Küsimus ei ole rassismis ega sallimatuses, vaid reaalsuses ja arengutrendides, Ma ei vali sõpru / tuttavaid nahavärvi ega rahvuse järgi. Aga illegaalne massiline immigratsioon on läbi kukkumas. Sellest juba julgetakse mujal rääkida. Meie poliitikud on mõttemaailmaga maas.

kord 10. august 2015 10:18
no kui juba meil siin kõik nii täpselt teada kuidas terrorit kavandatakse ja kes plaanib ,küllap siis seal koha peal midagi ettevõetakse,või Inglismaal ei teata sellest veel midagi?
.... 10. august 2015 11:36
ma pigem arvan , et pagulastele annavad relvad asukohariigid ise, et kaos tekitada ja sis ühel meelel uus maailmakord kehtestada kõigis liikmesriikides, Pariis, dets, 2015 on tähtaeg.
jaa 10. august 2015 09:58
asi on tõsine, vanaprouat peab hoolega valvama
sellepärast nad siis röövisidki Prantsusmaal relvalaost 6.juulil mitusada tonni lõhkeainet ja ligi 200 automaati
Tühiasi! 10. august 2015 09:43
Mis sellest vanamutist ikka jahtida. Võtku parem meie Siimgi ette. Kui kätte saavad, ütleks veel, et tublid poisid. Aga kus sa sellega? Kes siis omasid ründab ja pealegi ei tuleks peakorterist - Tel Avivist mingil juhul sellist korraldust.... kui just Siimul viimasel hetkel südametunnistus ei ärkaks ja ta eestlaste poole üle ei läheks. Aga enne tõuseb juba Päike solgiämbrist, kui niisugune asi juhtuma peaks.
10. august 2015 09:54
„Miks punasel sõstral on nii pikk nimi, kui ta on ise nii väike?” on üks paljudest küsimustest Vao külas varjupaigataotlejate majutuskeskuse klassiruumis.
.
"Miks kuninganna Elizabethil on nii pik nimi, kui ta ise on nii väike?" on üks paljudest küsimustest .........................................................................
Zz 10. august 2015 08:56
No vot kui tore, elata neid kaltsupäid ja siis panevad pommi, kutsume ikka Eestisse kah mõned
crack 10. august 2015 08:53
Naised saunas rääkisid, et ka Jehoowa on ISIS-e nimekirjas.
need 10. august 2015 11:37
ühed reptiilide käepikendused kõik.
kolerast 10. august 2015 11:59
Aga millise nime all tuntakse nende reptiilide pidajat?
kolerast 10. august 2015 08:46
Hah, üks krokodill ees või taga.