Eesti uudised

Jevgeni Ossinovski: sidemed erakonna ja minu isa vahel on tänaseks katkestatud (35)

Toimetas Kristin Aasma, 9. august 2015, 21:24
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juht Jevgeni OssinovskiFoto: Alar Truu
"Ma ei ole kindlasti teadlik kõikidest üksikasjadest, mis puudutavad minu isa äritegevust," kommenteeris Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juht Jevgeni Ossinovski oma isa Oleg Ossinovski seostamist Läti raudtee juhi Ugis Magonise korruptsioonijuhtumiga. Sidemed erakonna ja Oleg Ossinovski vahel on tänaseks katkestatud, kinnitas erakonna juht.

"Mina ja minu isa oleme kaks väga erinevat inimest nii oma seisukohtadelt kui ka tegevusaladelt. Tema ei tee poliitikat, mina ei tee äri," rääkis Jevgeni Ossinovski ETV "Aktuaalsele kaamerale" antud intervjuus. Ta lisas, et erakonna juhiks saades igasugused sidemed erakonna ja Oleg Ossinovski vahel on tänaseks katkestatud.

Samal teemal

"Selles suhtes mingisugust küsimust Sotsiaaldemokraatliku Erakonna kontekstis kindlasti ei ole. Ma ei ole kindlasti teadlik kõikidest üksikasjadest, mis puudutavad minu isa äritegevust. Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juhina ja kodanikuna minu seisukoht on, et korruptsioon lubamatu nii Eestis, Lätis kui ka kõikides teistes riikides. Ma usun, et Läti õiguskaitseorganid teevad oma tööd hästi," rääkis Jevgeni Ossinovski

Ta lisas, et ei oska ei kodanikuna ega ka erakonna esimehena selle juhtumi kohta midagi täpsemat öelda. "Tänase seisuga ei ole erakonnal mingeid suhteid Oleg Ossinovskiga, nii et erakonda ega erakonna tegevust ei puuduta see kindlasti kuidagi," sõnas sotsiaaldemokraatide juht.

35 KOMMENTAARI

e
ehh 10. august 2015, 21:24
Ei ole sotside toetaja, aga mulle Jevgeni meeldib oma oleku ja jutu poolest.
o
Ossinovski peab SDE juhi kohalt TAGASI astuma! 10. august 2015, 20:25
Nüüd on siis SDE Ossinovskite pere kaudu ka seotud Venemaa FSB-ga ja Jakuniniga. Missugused korraldused sai Jevgeni Ossinovski oma ISA kaudu Jakuninil...
(loe edasi)
Loe kõiki (35)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee