Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juht Jevgeni OssinovskiFoto: Alar Truu
Toimetas Kristin Aasma 9. august 2015 21:24
"Ma ei ole kindlasti teadlik kõikidest üksikasjadest, mis puudutavad minu isa äritegevust," kommenteeris Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juht Jevgeni Ossinovski oma isa Oleg Ossinovski seostamist Läti raudtee juhi Ugis Magonise korruptsioonijuhtumiga. Sidemed erakonna ja Oleg Ossinovski vahel on tänaseks katkestatud, kinnitas erakonna juht.

"Mina ja minu isa oleme kaks väga erinevat inimest nii oma seisukohtadelt kui ka tegevusaladelt. Tema ei tee poliitikat, mina ei tee äri," rääkis Jevgeni Ossinovski ETV "Aktuaalsele kaamerale" antud intervjuus. Ta lisas, et erakonna juhiks saades igasugused sidemed erakonna ja Oleg Ossinovski vahel on tänaseks katkestatud.

"Selles suhtes mingisugust küsimust Sotsiaaldemokraatliku Erakonna kontekstis kindlasti ei ole. Ma ei ole kindlasti teadlik kõikidest üksikasjadest, mis puudutavad minu isa äritegevust. Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juhina ja kodanikuna minu seisukoht on, et korruptsioon lubamatu nii Eestis, Lätis kui ka kõikides teistes riikides. Ma usun, et Läti õiguskaitseorganid teevad oma tööd hästi," rääkis Jevgeni Ossinovski

Ta lisas, et ei oska ei kodanikuna ega ka erakonna esimehena selle juhtumi kohta midagi täpsemat öelda. "Tänase seisuga ei ole erakonnal mingeid suhteid Oleg Ossinovskiga, nii et erakonda ega erakonna tegevust ei puuduta see kindlasti kuidagi," sõnas sotsiaaldemokraatide juht.

Samal teemal

Kommentaarid  (35)

ehh 10. august 2015 21:24
Ei ole sotside toetaja, aga mulle Jevgeni meeldib oma oleku ja jutu poolest.
Ohh 11. august 2015 08:43
peaasi, et teema perest välja ei lähe, aga nohh seekord läks teisiti...kellelegi anti oodatust vähem, mis muud!!
Ossinovski peab SDE juhi kohalt TAGASI astuma! 10. august 2015 20:25
Nüüd on siis SDE Ossinovskite pere kaudu ka seotud Venemaa FSB-ga ja Jakuniniga. Missugused korraldused sai Jevgeni Ossinovski oma ISA kaudu Jakuninilt Eesti riigi ja valitsuse vastu tegutsemiseks? Kas SDE-le annetatud raha on ka Ossinovskid saanud Jakuninilt? Vaat, kuhu koer on maetud ja miks Jevgeni püüab lammutada valitsust.... Toida venelast palju tahad, ikka vaatab ta KREMLI poole! SDE esimehe kohal EI TOHI töötada inimene, kes on seotud vaenuliku riigi, Venemaa, FSB-ga! Jevgeni peab tagasi astuma SDE liidri kohalt!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS