Maailm

Viinis vigastas varguselt tabatud alžeerlane politseinikku

Tõnu Kalvet, 8. august 2015, 08:00

30 KOMMENTAARI

v
vastake/ 9. august 2015, 13:12
...jookske ruttu poliitikud,et hiljaks ei jää,muidu veel möni muu riik vötab teil nina eest need ära,terroriste te ju ootate, ja selleks suuri ettevalmistusi nende heaoluks ju teete....Et körevale hiilida nende muredest ,mis tegelikult poliitikutele ettenähtud on olnud ja on nüüd ka. Kui olete unustanud,meeldetuletuseks,siia kuulub riigi majanduslik olukord,riigi kaitse ja hoolt pidada oma riigi elanikkonnast. Kas need asjad on teie meelest juba köik nii vörd heal tasemel,et hakata poolloomi inimesteks muutma.
m
ma saan/ 9. august 2015, 02:25
neist multikultidest ka aru se on selline klappidega hobuse maailmatunnetus näen seda mis on ametlikult õige näiteks kui riik oleks fasistlik siis nad oleksid kõvad fasistid a ned neegrid tahavad vahest lihtsalt ülbitseda mingi klipp oli kus neeger viskas ettekandjale kohvi näkku ja jooksis minema
K
!!!/ 8. august 2015, 23:05
Kui Austria saadabki välja, siis meie nad võtame vastu. Tere tulemast, kallid külalised! Meie oodatud ja õnnetud "sõjapõgenkud"!
y
yll/ 8. august 2015, 14:23
miljon musta jõmmi marsib el-i aastas sotstoetustele elama ja keegi teeb veel illusioone tuleviku suhtes?püha lihtsameelsus.saksamaal on täisjõus illegaale rohkem kui politsenike.riik on üle võetud.
n
nii on eesmärk.../ 9. august 2015, 18:36
....see ongi nii möeldud,kui poliitikud ju pimedad ja aru ei saa,mis köik selle euroopa riikidesse tormamistega tegelik pöhjus on...siin köik majad ju valmis ehitatud,elekter ,vesi jookseb kraanidest ,vabrikud olemas jne.muudkui tule ja hakka teiste poolt valmis platsil oma öigusi nüüd peale suruma ,ja suure looma jöuga, keda inimesed ju ei vöida,see ka teada, Kui looma vihaseks ajada,,köik teavad mis hakkab toimuma,..inimene on kui takukoonal selle käes....sest loomal on viha väga paha, Kindlast on härja vöisrtlusi nähdud ja mis löpuks juhtunud,kui härg oma kätte ohjad saab, hea näide siit,ka poliitikutele,kes on loominimesed...Kuna temal ajud on erinevad meie inimkonna ajudest,ei saa tema ka samamoodi asjadest aru, Tema on harjunud oma platsi eest vöitlema,oma sugupuu eest laumade eest vöitlema,ta vötab toitu ja asju sealt ,et ta peaks nüüd äkki hakkama mingit raha trundmist harjutama vöi öppima,mida on ka loomale vööras Ja neid köike ei jöua siia kirjutama hakata,loodan et inimkonna ajude arenguga saavad ise ilma siia kirjutamata ka aru,mis ja kui suur erinevus lähemalt vaadates tähendab.
e
Eesti tulevik!/ 8. august 2015, 14:11
Kui rahvas ja poliitikud õigel ajal ei reageeri.
s
siinne rahvas määgib poliitikute/ 8. august 2015, 21:30
taktikepi järgi ja taktikepp liigub omakorda krabina käsul.
k
Kohutav/ 8. august 2015, 13:44
immigrandid teevad, mis tahavad ja õigust jääb veel ülegi. Nendes nn pagulaskeskustes on sõõk tasuta, aga ikka varastavad. Rahapuudust ka ei tohiks olla, kui see varganägu õigustas oma teg väitega, et ta oli enne õlut joonud. Loomulikult tuleb need seaduserikkujad kohe riigist välja saata. Kui neid kohe seadustele alluma ei panda, siis hiljem pole nendega enam midagi peale hakata.
j
Jänks/ 8. august 2015, 17:36
Neegrid ei saagi aru, et selline käitumine on varastamine ja et nad midagi valesti teevad. Loom võtab ka sealt kus võtta on ja kui lähedusse sattub teine loom, siis hakatakse oma saaki kaitsma ja rünnatakse. Eks tee loomale selgeks, et see ei kuulu sulle ja seda sina võtta ei tohi, sama on neegriga.
n
8. august 2015, 12:58
nii et mustad juba toimetavad. paras politseile. võtavad igasugusi musta persega mehi ja naisi.
m
./ 8. august 2015, 12:16
milleks MURJANIT selle eest karistada?? Parem juba postiotsa kuivama riputada.

f
Ford?/ 8. august 2015, 11:50
Klaasikilluga? Pakuks et tegu oli ikka "roosiks" löödud õllepudeliga.
p
PD euroametnik/ 8. august 2015, 10:50
selliseid lugusid ei ole viisakas kirjutada , näiteks sõbralikus Rootsis kui juhtub vägistamine siis ei mainita kurjategijate rahvust.
m
Mida kommenteerida/ 8. august 2015, 10:03
Loomal looma aru! Lollid on ainult need, kes neid siia tuua tahavad! Sellega näitavad nad, et nad pole palju arenenumad nendest, värvilistest, tontidest.
a
A.H./ 8. august 2015, 09:41
Rohkem multukultuurset paska! Elagu kaltspäine saast! Tra, vrdt,rsk!
k
kärss/ 8. august 2015, 09:13
ega eestis midagi taolist ei juhtu,meile tuuakse ainult väga head neegrid.
j
jaa,ISISe koolitusega spetsialistid/ 8. august 2015, 09:14
need ei vigasta,need nüsivad ja mekkivad sooja verd ning liha.
s
sapiens/ 8. august 2015, 09:10
Eks riik töstab neegritel nyyd toimetulekutoetuse päevaraha - ehk ei hakka enam varastama.
k
kas riigil niii palju raha on/ 8. august 2015, 09:13
eks neeger ole samuti inime ja süües kasvab isu.
n
noh,kui politseiniklu vigastamine oleks toimunud Tallinnas,siis/ 8. august 2015, 08:58
politsein ik istuks ja alzheerlase ees kummardatakse
r
rp/ 8. august 2015, 08:53
Noh, pagulaspropagandistid - võtke nüüd sõna, et kurjategija on kurjategija ilma nahavärvi, usutunnistuse ja päritoluta ning nende mainimine on üleliigne ja diskrimineeriv. Et üks õige uudis on nagu Malmö kohta käiv mittemidagiütlev lalin.
a
Ants/ 8. august 2015, 09:40
Aga ongi ju nii, nagu sa ütled- kurjategija on kurjategija ilma nahavärvi, usutunnuse ja päritoluta. Vaata meie vanglaid- palju seal neegreid või illegaale istub? Valdav enamus on eesti-venekeelt kõnelevad tegelased.
See pagulaspaanika hakkab vaikselt ära tüütama juba. Tuleb see 170-200 neegrit, so what? Seda ei pane tähelegi meie ühiskond. Rassistid muidugi panevad, aga noh, need on omaette arengupeetusega ka. Jutt käib vaid max 200-st pagulasest, mitte tuhandetest, nagu Euroopas mujal riikides. Arvestage ka meie sotsiaalsüsteemiga, mida ei kannata arenenud riikide omaga üldse võrrelda. Kui pagulane saab oma sots.toetuse siin 100€ kuus, siis kaob ta siit esimese paadiga üle mere Rootsi või Soome hea elu peale. Seda pole nüüd küll vaja karta, et nad siia mingit kolooniat looma hakkavad. Nad tulevad ikkagi Euroopasse lootuses saada heale ja magusale elule. Eestis seda aga ei pakuta.
j
Jänks/ 8. august 2015, 11:31
Ants, kas oled ise loll või pead siinseid kommentaatoreid lollideks?
Eesti peab pagulasi 2a. ülal pidama vastavalt Euroopa standartitele, mitte nii nagu eestlaste puhul, et mingi 90€ toimetulekutoetust ja kõik. EL annab iga pagulase kohta Eestile 6000-10 000€. Eesti peab kõigile pagulastele kindlustama 2 aastat tasuta söögi, elukoha, arstiabi, koolitusi, kui pagulane saabub koos lastega siiis lasteaia koha ning lasteraha. Kui palju läheb ühe pagulase ülalpidamine Eesti maksumaksjale maksma, oskab iga normaalne inimene arvestada. Ja 200 pagulast on juba ammu Eestis, nendele lisandub kogu aeg uusi, kes on vaikselt kuhugi hotelli peidetud, et mitte liigset tähelepanu äratada.
a
A.H., lollile Antsule/ 8. august 2015, 11:52
Selles jama ongi, et vanglades istub 80% selliseid tegelasi, kelle emakeel pole eesti keel, kuigi vabaduses on nende protsent ainult 30. Seega pabulane on pabulane sõltumata nahavärvist. Ja kui neid tõesti maale lastakse, siis tuleks võtta mõni üksik ja seegi kontrollitud taustaga, et ta inimese mõõtu välja annaks.
a
Ants/ 8. august 2015, 14:44
Võimalik, et olen ka ise loll. Kuid valdav enamus siinseid kommenteerijaid on silmaklappidega lambad, kes EKRE provokaatorite karjas kaasa määgivad. Vaadatakse- oh must, järelikult on pagulane ja järelikult tuleb kohe vägistama. Ei ole see asi nii ühene. Pagulane võib vabalt tulla ükskõik, millisest maailma nurgast. Jah, päevakajas on küll Aafrikast tulnud, kuid reeglid kehtivad kõikide pagulaste kohta- ka Ukrainast tulnute kohta.
EL-i raha ongi mõeldud abiks Eestile, et oleks, millega neid üleval pidada. Kui sa Jänks, end normaalseks inimeseks pead, too välja arvutuskäik, kui palju siis üks pagulane läheb Eesti maksumaksjale maksma. Mina, kui loll inimene, seda ei tea. Niiet, ootan targalt, normaalelt Jänksilt selget ja üheti mõistetavat arvutuskäiku koos seletusega.
Jällegi, see paarsada pagulast on siin probleem neile, kes sellest endi jaoks probleemi teevad.
Ärge saage valesti aru- ma ei taha ka neid siia, aga ma ei tee sellest enda jaoks probleemi ega lähe peast päris segi sel teemal.
a
A.H., to Ants 14:44/ 8. august 2015, 17:20
Valdav enamus lihtsalt hoiab end maailma asjadega kursis ja näeb palju jama nende pabulastega igal pool on, ja ei taha teiste lollide moodi sama reha otsa astuda. Mina isiklikuld ei ole ühtegi praegu olemasoleva erakonna fänn, k.a. nende oma kes künast minema puksiti või sinna isegi ei pääsenud.
j
Jänks/ 8. august 2015, 17:50
Ants, kulla mees, kas sinu jalad on veel ema söögilaua all, et sul puudub vähimgi ettekujutus sellest kui palju kulub inimesel Eestis elamiseks ühe kuu jooksul raha?
Kõigepealt üür+kommunaalmaksud mis ühetolise korteri puhul on hästi tagasihoidlikult võttes 250€ kuus, 24 kuud x 250= 6000€. Ja ongi ainuüksi juba eluaseme kuluks kogu EL antud raha läinud. Aga söök? Riided? Vajadusel arstiabi? Keeleõpe? Söögi peale tuleb oma 7000-8000€ arvestada, arstiabist ärme üldse räägime, see võib mitukümend tuhat maksma minna, halvema juhul sadu tuhandeid, keeleõpe samuti tuhandeid eurosid iga pagulase kohta ning lisaks üle 600€ taskuraha iga kuu. Edasi korruta see kõik 200, mis tegelikult on üks suur vale ja neid illegaalseid immigrante on siin juba tunduvalt rohkem.
a
9. august 2015, 00:15
Ants ole hea mees võta rohud ära.
a
aga kus ajud.../ 9. august 2015, 13:38
..oi Ants, pole vist veel täisealiseks arenenud,kui nii imelikult poliitikast aru saad,see tähendab,kui ühe paadi täiele koha leiad oma riigis,varsti on kogu riik ülekoormatud,,Mine käi Soomes Itäkeskuses,argi päeval, tuleb tunne ,et kogematta oled vist jöudnud hoopis Aafrika.,kuna hästi tummi on köikjal ,istumas,telefonidega seletamas,üldiselt,naistel need telefonid on oma rätti asetated,et käsi ka ei ole selle hoidmiseks vaja,käed vabad...ja seletavad, Noorte kambad ründavad valgeid ,kindlasti oma pöhimöte,et samas kellelt kambana sind trügides,ei märgata,kui hiljem midagi kadunud,mis sul enne oli alles,nii peenelt köik tegutsetakse,et parem hoia sellest kohast kaugemale....Nemad ju seda varguseks ei nimeta,see on seletatud nii,kui mul ei ole, lihtsalt lähen ja vötan,kellelt saan....Teiseks köik need vabad kulguteed seal on juba sama rämps köik müügil,mida nende riikides käies kaltsuturgudel on....varsti on tehtud köikjale ainult nende kaltsuturud ja teistel pole öigust ka oma riigis enam neid tooteid müüia ,mida senini oli....sest kes jääb veel tema naabrusesse oma bisnessi pööritama,.ei keegi,sest seal hakkab iga päev rohklem ja rohkem vargusi olema ..ja nii nad vallutavad kogu riigi,pikku juttu,sinu meelest seegi.
a
aga kus ajud.../ 9. august 2015, 13:38
..oi Ants, pole vist veel täisealiseks arenenud,kui nii imelikult poliitikast aru saad,see tähendab,kui ühe paadi täiele koha leiad oma riigis,varsti on kogu riik ülekoormatud,,Mine käi Soomes Itäkeskuses,argi päeval, tuleb tunne ,et kogematta oled vist jöudnud hoopis Aafrika.,kuna hästi tummi on köikjal ,istumas,telefonidega seletamas,üldiselt,naistel need telefonid on oma rätti asetated,et käsi ka ei ole selle hoidmiseks vaja,käed vabad...ja seletavad, Noorte kambad ründavad valgeid ,kindlasti oma pöhimöte,et samas kellelt kambana sind trügides,ei märgata,kui hiljem midagi kadunud,mis sul enne oli alles,nii peenelt köik tegutsetakse,et parem hoia sellest kohast kaugemale....Nemad ju seda varguseks ei nimeta,see on seletatud nii,kui mul ei ole, lihtsalt lähen ja vötan,kellelt saan....Teiseks köik need vabad kulguteed seal on juba sama rämps köik müügil,mida nende riikides käies kaltsuturgudel on....varsti on tehtud köikjale ainult nende kaltsuturud ja teistel pole öigust ka oma riigis enam neid tooteid müüia ,mida senini oli....sest kes jääb veel tema naabrusesse oma bisnessi pööritama,.ei keegi,sest seal hakkab iga päev rohklem ja rohkem vargusi olema ..ja nii nad vallutavad kogu riigi,pikku juttu,sinu meelest seegi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee