Eesti uudised

Welcome to Estonia? Pagulaste vastuvõtmise kava sai valmis (60)

LISA KOMMENTAAR

No, 19. september 2015 15:51
tagakiusamist esineb ju ka eestlaste kallal ja seda lausa valitsuse poolt. Kui ei ole yhte meelt oravapartei poliitikaga ,satud kohe oma poliitiliste vaadete eest vaenu alla. Ehe näide kaitseliidust eilse lehejutu järgi. Sooviks teada ,kas köigil eestlastel, kes ei poolda valitsuse poolset riigihävitamise kurssi, on nyyd öigus pagulaseks saada koos juurdekuuluvate hyvedega? Muidu on kogu see pagulasjutt täielik pas.k ja aidatakse ainult inimkaubitsejaid.
dsfhjk 18. september 2015 15:02
ja nad tuuakse riiki, mille rahvas neid ka hakkab pidevalt taga kiusama, mõnitama nende rassi ja usu pärast, mis kuradi loogika meie lollil valitsusel on ? te arvate et karistusseadustiku ümber tehes te midagi muudate, rahvakogunemistel/üritustel saab raudselt mõni neeger peksa, see on garanteeritud ja tegijat te ei saa kunagi kätte, siis üritage nendele undermenchenitele selgitada et me oleme "salliv" rahvas ning siin on eil turvalisem kui kodumaal.
ott 9. august 2015 12:35
värdjalikud reeturitest poliitikud,vihkan teid kõigest hingest!
xx 8. august 2015 10:45
Tere tulemast ahvid , me oleme lahke rahvas ,meil on monkeypõleti kui te reegleid ei täida lähete sauna .
veteran 7. august 2015 21:29
Kui palju räägiti metssigade arvukuse piiramisest- valitsus tegi hoopis keelu küttimisele. Nüüd, kui viimaks häda käes, lubatakse salaküttide meetodeid ka kasutada. Ilmselt antakse ka nende pugumugulaste likvideerimiseks kunagi tasuta ja kvoodivaba jahiluba.
ewr 7. august 2015 17:47
kui kvoot on täis ei tohi rohkem juurde murjaneid võtta mitte nii et jorss tuleb ja siis kogu suguselts 4 põlveni välja lisaks ka veel.Limiit on jäik mitte üle selle .
max 7. august 2015 23:40
millal ta täis on 150 ,1500. või 1,5 miljonit,meil räägitaks e 150 aga tuttav soomlane räägib et eesti võtab 2000 esimese ropsu ajal.
7. august 2015 16:45
kui lolli ja valet annab veel välja rahvale lasta ! ole seal isise kaadreis ühtegi pagulast, vaid majandus ja eriotstarbelised illegalid, kes meid hüvitama on tulnud, ning tegu on meie seaduste vastase tegevusega, see klikk tuleks kiiremini maha võtta, enne, kui ...
Kalju Mätik 7. august 2015 13:40
Jutt sellest, et toome siia ainult neid, kes meile sobivad, on täielik lollus. On selliseid tunnuseid, mille abil saab inimesi kindlalt üksteisest eristada. Ma tahtsin kunagi lennukooli astuda, aga arstlik komisjon praakis välja, kuna kasv oli 3 sentimeetrit üle normi. Inimese maailmavaadet aga ei saa väliste tunnuste abil kindlaks teha. Võib olla täiesti kindel, et pagulaste seas tuleb ka mõni islami fundamentalist, kes korraldab mõne enesetapurünnaku, et kiiremini paradiisi saada. On viimane aeg see lollimängimine lõpetada ja saata need põgenikud mõnda sellisesse riiki, kus on sama usk, sama loodus ja rahval sama mõttelaad. Kui aga need murjanid siiski on sisse lastud ja nad siin mõne terroriakti toime panevad, siis tuleb ka need inimesed, kes nad siia sisse lasksid, kuriteo kaasosalistena kriminaalvastutusele võtta.
wew 7. august 2015 17:49
islami maal on kõrbepinda miljonid ruutkilomeetreid . Palun minge pole isegi paate vaja
.... 8. august 2015 11:35
Islamiusus võib teatud tingimustel valetada mida tahes - n. kui inimene ohus (või missiooni täitmisel) jne.

kehvormi kilpla 7. august 2015 12:47
erakordselt kohtlase ilmega tegelane
Jänks 7. august 2015 12:37
Pagulased on juba Eestis. Tekitasid hiljuti oma käitumisega Põlva Selveris probleeme. Kuigi Pevkur rääkis, et Eesti võtab vastu ainult mittemoslemitest pagulasi, siis Põlva Selveris röökijad olid moslemid. Huvitav, kas Põlva Selveris toimus ka kabevõistlus?DD
Miks 7. august 2015 18:09
ei või neid islamiusulisi röökureid oma koju saata.
hoiatus 7. august 2015 12:22
Vanga ennustus. Väikeste riikide vahel puhkeb sõda. Suured riigid ei sekku ja vaatavad pealt. Ühesõnaga irvitavad või mis iganes. Vanga ennustused on olnud õiged küll ainult ajaliselt pole ta neid päris õigesti öelnud.
Oh jumal jumal jumal. 7. august 2015 12:07
Miks inimestele ei räägita tõtt. Miks tegelikult sealt Aafrikast inimesed Euroopasse tulevad. Mis taga kiusamisest siin räägitakse. Kes keda seal Aafrika riikides kiusab. Kas sealsed naised kiusavad 30 aastaseid mehi, et nad ei saa rahulikult elada ja nüüd on sunnitud sealt ära põgenema Euroopasse või. Rase kuskuda mis jura see siin kirjutatakse. Ma südamest loodan, et uutel valimistel tuleb võimule Eesti meelne partei. Mingeid sotsjaldemokraadid ega reform ega keskerakond ei saaks võimule. Meie Eesti Vabariik vajab hädasti uut puhast ja õiglast Parteid. Selle partei nimi võiks olla mingi Vaba Eesti või midagi säärast. Hetkel ma lugesn ja mõistsin, et kui Aafrikas inim arv tõuseb ja sündivus suureneb ning enam inimesi Aafrikasse ei mahu siis tuleb teha koht neile siin Euroopa riikides. Kuulge Lp poliitikud, mis saab siis Hiina rahvaga. Varsti peame neile ka siin veel hoha elamiseks võimaldama või. Õnneks Hiinas on ühe lapse poliitika ja nad enda rahvast ei suru põgenike näol teistesse riikidesse. Pare rääkige mis on see tegelik põhjus ja mis on tegelik pagulas poliitika põhimõte.
mari 7. august 2015 15:04
Aafrikas on sündimus suur,suremus on ka suur.siin läheb suremus nulli ja oi kui palju saab neid olema.
ap 7. august 2015 11:49
rootsi on pagulastega hädas varem oli rahulik nüüd varastavad ainult,ja tööd ei tehta ainult maksa elatist,eesti ootab ka see ees!!!
vot nii 7. august 2015 11:37
kava on valmis ja kohe tulevad seadused ka
Võrdse kohtlemise seaduse muutmise eelnõu väljatöötamise kavatsus
tehakse nägu, et hirmsasti läheb neile korda mei omad puudega inimesed
seadus on selleks,et nüüd mingi volinik saab endale piiramatud õigused ja midugi ka raha, et KAITSTA UUSIMMIGRANTE ÕIGUSI
„Võrdse kohtlemise seaduse konkreetseid muudatusi eelnõus sätestades tuleks kindlasti arvesse võtta ka väljatöötamiskavatsuses nimetatud rahvusvaheliste lepingute täitmist jälgivate kehamite soovitusi Eestile võrdse kohtlemise seaduse sätete täiendamise, sealhulgas diskrimineerimisaluste laiendamise osas ning võrdse kohtlemise voliniku asutuse toimimise suhtes. Lisaks on Euroopa Nõukogu vähemusrahvuste raamkonventsiooni järelevalvekomitee ning Euroopa komisjoni võitluseks rassismi ja sallimatusega (ECRI) nii oma varasemate kui ka viimase 2015. a järelevalvetsükli raames Eestisse tehtud visiitidel ning ka soovitustes rõhutanud vajadust tagada võrdse kohtlemise volinikule piisavalt lai mandaat, rahastamine ja mehitatus“.
ttt 7. august 2015 11:10
Tuleks uurida kuidas Rootsis, see kihtustöö ajakirjanduses käis. Arvan, et sama asi toimub praegu ka meil. Ei usu , et ka rootslased olid neid algul lahkelt vastu võtma valmis.
pole ju mingit saladus, kuidas see käib, sõltumata kohast 7. august 2015 11:48
arvamus 7. august 2015 10:53
Eestisse valitakse ainult kirikuõpetajad ja pühakud, sakslased ja rootslased käivad põgenikelaagritest massimõrtsukaid välja valimas, kas ise ka seda jura usute, et meil midagi valida on ja 10 pereliiget tuleb ka paketina kaasa. Jutt, et nad hakkavad saama eestlastega võrdseid toetusi on ka täielik jama, palju neile EL toetusfondidest makstakse (1000, 1300 EUR kuus)?

... 7. august 2015 10:49
Moslemil on usu poolest õigus ka valetada vastavatel tingimustel, et ta pole moslem ja ükskõik mida veel
...-le 7. august 2015 13:55
Just. Kristlase ja mitteusklikuga võib teha mida iganes,siis oled truu ja väljavalitu oma ALLAHHILE!
no 7. august 2015 10:21
nähes, kui palju imelikke seltskondi lastekarjaga tallinnas liigub, kisub sinnapoole, et osa on juba kohal. vaevalt, et turistid kolme imikuga käivad hermanni torni vaatamas. Võib-olla on see eelroog, enne pearoa saabumist? ja see pagulaste valik küll hammaste, küll usu, küll keeleoskuse järgi, kõlab sisuliselt orjaturu moodi - kuhu jääb paljukiidetud demokraatia antud juhul?! Ikka järjekorra alusel, järjekorra alusel, pagulastevalijad.
Linnapildist 7. august 2015 11:09
Valitsus pidevalt räägib sõnadega "esimesed pagulased saabuvad ....". Tegelikult on meil ju pagulasstaatuse saanud inimesi, samuti ainuüksi 20. juuli seisuga on sel aastal esitatud 131 varjupaigataotlust ning Siseministeerium oletab, et taotlusi tuleb sel aastal umbes 230. Pidevalt jäetakse tähelepanu alt välja need sajad inimesed, kes ümberastustamis- ja paigutamisprogrammi väliselt siia tulevad ja neid on palju. Need sajad ei ela Vaos ega Harkus, kus nad tegelikult olema peaksid.
meie AJUPESURID 7. august 2015 10:19
omale maksumaksjate ja eurotoetusi tasku kantivad ´´ELIIT
OMA RIIGIS nn.LASNAMÄEL&VAO külas on ju eestlased juba paistab ´´võõrliik-olge ikka ´´sallivad
minu 7. august 2015 10:10
kindel seisukoht on, oli ja jääb- EI PAGULASTELE!
Kas Ojulandi nimekirja 7. august 2015 10:04
saaks juba kusagil näha? Ma tahaks vaadata, kas sealt mõne tuttava tolguse ka leian. Siis tean, kuidas temasse edaspidi suhtuda.
eestlane 7. august 2015 10:02
Valitsus teatas,et lisaks 90 eurole igakuisele elamisrahale kannab nende eluasemekulud eesti riik....Eestioma kodanikud sellist lõbu küll ei saa....Tahaks teada kes andis praegusele valitsusele sellised volitused? Kas Obama oma külaskäigul Tallinnasse nõudis neegrite eestisse vastuvõtmist?
Tundub et praegune valitsus eirab põhiseadust....see on aga ju eesti reetmine!
to Eestlane 7. august 2015 10:59
väga õieti kirjutasid.Lisaks veel oma poolt niipalju :võrdse kohtlemise printsiibist lähtudes peab siis ka eesti inimestele kinni maksma eluasemekulud.Samuti peavad ka eestlased saama tasuta hambaravi.Kas peaks neid hüvesid nõudma EL kohtu kaudu?
Enne 7. august 2015 09:57
Tuleks ikka rahvast koolitada kuidas end kaitsta jne
mann 7. august 2015 15:49
relv tuleb muretseda.paar rottweilerit ei teeks ka paha.
Küsimus? 7. august 2015 09:32
Miks siis sm Rõiva kodumaja aknad on luukidega suletud, kui keegi kividega ei loobi?

Ei 7. august 2015 09:10
hakka neist kunagi lugu pidama.
Mõistmatu 7. august 2015 08:37
"Pagulane on inimene, keda kiusatakse taga rassi, usu, rahvuse, ühiskondlikku rühmitusse kuulumise või poliitilise meelsuse pärast"
Miks peame meie hakkama kedagi vastu võtma ja ülalpidama vaid seetõttu, et keegi usuhull usub mingit muinasjuttu mis tema kodumaal kellelegi teisele ei meeldi? Miks me toome neid usuhulle enda koju? ISIS'e terroristid on ju kõik nende samade "pagulaste" isad, vennad ja pojad.Huvitaval kombel sellest nimekirjast kadunud SÕJAPÕGENIKUD keda pidavat siia toodama. Aga ükski riik ei ole ei Liibüale, Iraagile ega Süüriale sõda kuulutanud - seal tegutseb vaid paarikümnetuhande pealine terroriorganisatioon. Lööge omal kodumaal kord majja ja elaga seal. Kas meie peame minema sinna teie suguvendadega võitlema või?
hhh 7. august 2015 10:54
sa ise oled varsti pagulane oma kodus, sest sul ei ole õigust oma riigile ega rahvusele.
valetamisest 7. august 2015 14:36
TV-s võis ilmekalt näha, kuidas mitmed Vao mustanahalised pagulased vassivad ja keerutavad, midagi konkreetselt tunnistamata. Läbilõige intervjuudest:
Minu kodumaal paha, probleemid on. Mis probleemid? Lihtsalt probleemid. Pahad probleemid. Tööd pole... Mida oskab? Midagi ei oska. Mis mina tööd? Ei, mina tööd kunagi ei tegenud... Mekaanik? Eii, võibolla, jah, mina mekaanik. Meie kõik mekaanik... Eestis hea. Moskiitos kogu aeg hammustavad... Aga hea!
tore küll, 7. august 2015 08:24
punt poisikesi otsustab,et võtame vastu 200 täies elujõus neegripoissi,kes on jooksnud oma kodumaalt minema.Need 200 ja veel kümned tuhanded peaksid hoopis omal kodumaal võitlema oma kodumaa vabaduse ja arengu eest.Lisaks,käsi südamel,kas te poisikesed tõesti usute,et neist ükski õpib selgeks eesti keele,võtab omaks eesti meelsuse ja läheb veel tööle? Kui jah,siis lubage naerda,sest näen neid erinevalt teist päevast päeva.
rp 7. august 2015 08:16
Pagulaspropagandistid, võtke nüüd sõna! See on ju diskrimineerimine, kui ei lubata anda burkat, pidada mitut naist ja elada üldse shariaadiseaduste järgi. Multikulti ist kaput juba enne, kui see alata jõudis?!
Zz 7. august 2015 08:11
Kas rahva käest küsisite luba oma pagulasplaani valmis treimisel krt ?
xx 7. august 2015 08:48
Keegi ei küsinud ei luba ega ka valimiseelse reklaami käigus selliseid volitusi - järelikult on nende siialubamine riigi julgeolekualane kuritegu.
rp 7. august 2015 10:06
Res Publica küsis omal ajal - Rohkem seksikaid mehi! Jõuludeks saame esimesed kätte.
7. august 2015 16:36
mu porgandid põllul ja metssead on igatahes seksikamad mustadest õudsetest peletistest, kes vaiv saama peal on kõik.
kiusatakse taga 7. august 2015 08:04
loetud põhjustel.. et siis Eestis hakatakse neid hirmsalt armastama??? mina kümnendat põlve eestlane ei hakka... Eesti on minu riik ja minu rahvas ja minu maa... Kreeka toetamisest aitab.. seda ka seetõttu, et midagi saame me Euroopa liidult tagasi.. rahaliselt, aga ka idiootsete direktiivide näol. ja kas on ka antikava välja mõeldud? peaks ju olema, sest kui mõned esimesed kasti lüüakse, peaks nad enda tervise huvides parematele maadele saatma.. olgu siis egiidiks: põgenikud Eestist...
7. august 2015 08:00
5 aasta jooksul võiks siis piirdudagi nende 200 inimesega. Olekski katse olemas kas Eesti valitsus suudab nende 2oo toime tulla ja siis oleks ka adekvaatne enesekriitiliselt otsustama, kas tal on õigust lubada riiki veel illegaale. aga üsna tõenäoliselt on viie aast apärast võimul hoopis teine erakond ja tekkivate probleemide vastutus on hea lükata teiste kukile. loodan tõsimeeli, et ka siis on inimesi , kes veel mäletavad ja meelde tuletavad selle jama kokkukeerajate nimesidi. Sest juba praegu on mitteauväärt eesti eurosaadikud Brüsselis vait nagu hiir oma urus, ei üleolevaid naeratusi ega kohalikele pärismaalastele matsi kohta kättte näitamas...
mõrumann 7. august 2015 09:40
asi ei ole ju arvus 200... selle me kannaksime välja... aga selle 200-ga tilgub ju kaasa terve sugulaspere... ühe isendi kohta tuleb veel vähemalt viis paljasjalgset... et siis juba 1000 kuni ---- issand teab ja ei halasta...
Tjah... 7. august 2015 13:07
Sugulaspere, pluss veel see, et ega nad siin paljunemist ei lõpeta! Mõne aastaga saab sellest 200st 2000 ja lõppu ei ole näha...:(
mari 7. august 2015 15:46
arvtesta ikka vähemalt 15.
Tempel mällu 7. august 2015 07:49
Rahvas, mäletage neid nimesid, kes Eestimaa maha müümises osalesid
@Tempel... 7. august 2015 10:06
Neid ei pea mitte mäletama, vaid nende elu tuleb juba praegu põrguks teha! Sellistel ei ole enam kohta Eestimaal!
Ära kogu süsi oma pea kohale..., 7. august 2015 10:40
...selline hoiatus tuli alati breznevi ajal ülemuse poolt, kui pealekaebaja oli kambas ühise napsuvõtmise ajal ja sai mõned võimuvastased laused "lendu lastud". Seekord on tekkinud sarnane olukord. Inimestel on halva ja hea suhtes pikk mälu. Oi-oi-oi kui pikk.
parandus 7. august 2015 10:56
halva suhtes on mälu kordi pikem, tõestatud fakt!

Jehh 7. august 2015 07:47
Siin piltide peal kõik nagu kukununnud emad lastega, paatides randuvad aga parimais aastates kenasti riides mehejõmmid.
Keda või mida uskuda.
7. august 2015 08:07
Ja ainus tööriist, mida nad tunnevad "kalasnikov".
koll 7. august 2015 07:45
eile sahkna ütles,et pagulased ei tohi 5a jooksul riigist lahkuda,kui vahele jäävad siis saadetakse tagasi,peavad siin 90 euroga hakkama saama,se nagu mingi laborikatse,selge,et igaüks tahab siit minema,ja kui 5a jooksul pole tööle läinud ,siis koju saatmine,aga kus on nende kodu ja kes mis rahade eest saadab,enne lüpsame ona hõredat sotsiaalrahakotti ja siis minema,,,nu väga kahtlane kogu se värk,ei saa aru
ei saa mitte vaiki olla 7. august 2015 09:51
Kohe, kohe hakkavad nad Eestis siginema. Neile kehtivad seadused mis eestlastelegi. Kohe vormistame neile töövõimetuse pensioni (eestlastele kehtib küll teatud aastate töötamise kohutus selleks). Iga NEEGRI sündimise eest saavad nad vanemahüvitist ehk miinimumpalga. Prii eluase, prii arstiabi. Pevkur ütles eile AK-s, et soovime võtta vene keelt ja inglise keelt kõneleva seltskonna. Pange tähele eestlased, praegu ei saa Eesti inimene lihttöölegi kui ei valda vene keelt. Selveris on ülikõrged nõuded keele oskustele. SEE ON SULASEGE EESTLUSE HÄVITAMINE. KÜLL KÕRGEMALT POOLT SAAVAD NEED INIMESED KARISTATUD KES NEID TÕPRAID SIIA EESTISSE SISSE VEAVAD.
.... 7. august 2015 10:24
Euroopas nad sünnitavadki nii palju, sest saavad iga lapse pealt juurde 400-500 EURi kuus. See ongi rahategemine
õõvastavalt silmakirjalikud ametnikud 7. august 2015 11:00
kui pagulased, raha eest, ohjeldamatult sigivad siis see on tore, aga kui kohalikud joodikud sigivad siis on nii õudne! Rassistid on need eesti ametnikud.
Üks mõte veel... 8. august 2015 11:24
Kuidas on tagatud see, et need sissetoodud pagulased hiljem siiski oma kogukonda kusagil ei moodusta? Algul paar peret igasse maakonda, aga kes garanteerib, et nad ka sinna püsima jäävad.Teevad oma getod ja elurajoonid, kus tegutsevad oma seaduste järgi.