Tarbija

Gerli Padar ja Siiri Sisask kutsuvad üles lastele koolitarbeid koguma (10)

LISA KOMMENTAAR

Solidaar 5. august 2015 15:12
Padar ja Sisask teotavad oma riiki kerjamisega, justkui valitsus ei hoolitseks piisavalt puuduskannatajate eest. Ei kerjamisele tehti demonstratsioon Rootsi riigis.
http://maailm.postimees.ee/3283481/rootsi-migrantidevastane-kampaaniaplakat-vallandas-pahameeletormi
eesti riik 5. august 2015 11:52
pidi olema nii rikas et igasugused toetused on inimväärikust alandavad ja riivavad silma, mistõttu tuleb keelata nende korjanduskastide paigutamise kõikvõimalikesse kohtadesse vaid tuleb kangelaslikult taluda nälga ja külma et olla valitsejatele meele järgi. Edukat virelemist, kuna eestis valitsust maha võtta ei osata.
pole ju isamaaline,kui sa võttad maha oma tapjad . 5. august 2015 17:55
tapjad on õigete poolt valitud ja paika keevitatud.
T.Mets 5. august 2015 00:38
Hea uudis---Ilves otsustas anda oma puhkuseraha kooliranitsate osmiseks. Tubli mees
Marks 4. august 2015 23:15
Oma rahvas kerjab tarbeesemeid. Kreekad ja igasugu mustad pagulased saavad riigitoetust, maksumaksja kulul. Maksumaksja saab kerjakotist , kasutatud noh näiteks sokipaari. JULGELT EDASI.
kas nii? 4. august 2015 22:47
Sest pagulaste lapsed saavad riigilt
Aitab juba! 4. august 2015 21:45
See on lausa JUBE, ÕUDNE ja ebameeldivust tekitav. Kõikjal on üks kerjamine. Poodide kassade juures on ka kannetuste karbid, läbi aasta. Lastehaiglad kerjavad küll ühe, küll teise aparaadi ostmiseks, jne., jne. Lastele käib aastaringselt küll koolitarveteks, jõulupakkideks ja .... See on juba liig, mis liig. Meie oma enda rahvas elab nii vaeselt ja valitsus leiab, et me peame vastu võtma ja ülal pidama neid jäledaid kollaseid ja musti. Mina isiklikult annetan ja toetan loomade varjupaiku ja nii käsib minul mu südametunnistus.
mari 4. august 2015 21:31
Kogume sööki ja koolitarbeid, annetame jõulude ajal haiglatele ja kodututele loomadele, toetame turvakodude lapsi, Ja kõike seda teeb eesti rahvas, küll oleme rikkad. väljamaal elavad tuttavad imestavad kuidas ära elame, sellise rahaga ja jõuame veel toetada ja annetada. Huvitav miks riigi isad seda ei näe? Toidupanga vabatahtlikud võiksid aga ennast vähem kaupluse klientidele peale suruda, kui muidu ehk ostakski midagi siis viimasel ajal olen lausa otsa ringi keeranud kui näen neid suurtes poodides oma kärudega seismas. Ei poolda seda avalikku pasundamist ja kogumist, pean oma lapsele kooliasjad ostma ja kui vaja saab ka see abi kes toetust vajab. Selleks pole vaja kampaaniat korraldada.
Kohutav 4. august 2015 19:56
Pagulaste elamise, koolitamise, söögi maksame riigi eelarvest kinni aga enda laste abistamiseks enam sotsiaalrahasid ei jätku. Tõesti kohutav!

lõpetage mõnitamine, 4. august 2015 19:09
valitsuse töö on hoolitseda selle eest, et kõik inimesed eluga toime tuleksid. Selge on see, et keegi ei tule 300 euroga toime. Kah asi millega kelkida ja uhkustada, pigem on see meie riigi häbiplekk.