Kommentaar

(:)kivisildnik | (:)kuidas sellest neetust inimkonnast lahti saada? (15)

LISA KOMMENTAAR

postiindeks 5. august 2015 23:25
veidi kahju on, et see arvamuslugu upub meediamürasse. samal ajal räägitakse aafrikas tapetud lõvist.
msi 3. august 2015 17:46
kirjutasin kommi, mis kustutati. viitasin väikeparteide juhtidele ojulandile ja sildnikule koos veiko rämmeliga. mainisin hüsteerilisust. vist ei olnud ka eriti kõrgel arvamusel nende füürerite vaimsetest võimetest. toimetajad võiksid jätta siiski jälje, et oli kommentaar, mille nad kustutasid.
kivisildnik on kummaline tegelane. omalajal andis ta välja eesti kõige lakoonilisema tekstiga raamatu. kui ta aga hakkab ajalehte kolumni kirjutama, siis ei suuda kuidagi õigel ajal punkti panna. ega ometi "rida ja sent" motiveeri?
njah 2. august 2015 22:50
098 2. august 2015 00:09
Mõtlen, millal küll saabub hetk, mil isand Sildnik (nii on (:)kivisildniku inimkeelne nimi) viimaks enesest ära tüdineb ja poosi vahetab (kui suudab).
Aitüma ÕL ja SK! 1. august 2015 17:33
Selliste kirjutiste valgel võib öelda, et kõik pole veel kadunud!
Hüperbool on valgustav; äkki isegi teostatav?
Meeleheide 10. astmes 1. august 2015 12:55
Geniaalne kirjutis!
Kōik on tõsi! Inimkonnal vaid puuduvad pōhimõtted, ajupotensiaal ja vähimgi viitsimine end liigutada.
Näen taas virilaid naeratusi, kui palun kirjatükk lugeda. Mōtlemine on enamusele mingiks valusaks toiminguks muutunud.
Mc Cain 1. august 2015 09:34
Ja ongi nii... 1. august 2015 17:55
Tuleb välja, et "inimkond" juba viib läbi siin tutvustatud ideed... relvatöösturina pole ju vahet, KELLELE relvad jõuavad - papp on juba riigilt välja lüpstud. Ja mida tulisem ja laialdasesm sõda, seda rohkem relvi on vaja jne. "Inimkonna" valitsuste nn terrorismi-fassaad on huvitav moraalimäng, mis massidele hästi müüb, kuna "midagi nii koledat ei saa ju tõsi olla".
Nüüd, kas MEIE riigi valitsus peaks ka looma suhteid relvatööstustega? Ja mille geniaalsega saab "mijoni vaese maa" säärastele kollidele kasulik olla, et loota endi säilimisele?
31. juuli 2015 22:39
....väga hea,et keegi julgeb sellest ka kirjutada,mida mötleb. köik me olemegi suuremalt osalt kas keemiapommideks vöi pool robotiks muudetuna .Seda on ammu räägitud,et hunt teist hunti ei murra,kuid inimene murrab ja ka sööb teise inimese.,mölemnad möeldud oma näälja kustutamiseks. Me sünnime ja siis on meie sees hing puhas,kuid olles siin maapinna algavad köiksugused imed juhtuma,me toit ei ole puhas keemiast,loodus on putukate töukude pärast äramürgitatud,meredes on kui palju kahjustavat reostusti,suurem osa sood täideytakse suurte kivide ja prahiga,et need maa kopsud lämmatatakse,et maa ei saaks hingata,mis juhtub inimesega,kui kopsud suletakse sureb...mida me targad inimese nime kandjad selliseid asju tehes mötleme,vöi meie ei olegi mötlemist
olemas,kuna meil on keha täis pumbatud keemiat,,paljud neist ka tühistavad me ajude osi..rääkimata veri,mis sees peaks voolama,on mingi neste jäänud selle asemele veel.Tihti olen möelnud et kas peaks hakkama inimkonna nime juba ka vahetrama,mis oleks loomulikum,kogu pagetile ,sest käitumine,teiste inimeste lugupidamine ja austa,mine ,mis kuulunud inimkonda,on juba kadunud,mida ka iga päev näema ja kuuleme,inimene on verejanuline,et kui sina minu usku ja käsku ei täida,oled määratud hävingule.Kuid need hävitajad on meie seas vabasti liikuvad saatanate teenrid,kes ei oska inimestena käituta,möelda,austada ega arrmasta ei ennast ,mis siis veel rääkida teistest kaasolijatest .Iga üks mötleb,ainult iseendale ja kujutab ennast kui kuningaks,teised kuulake aiinult mind ja täitke minu käske, sest mina teid juhin ja löpuks ,kust me end leiame,muidugi juhul kui hing veel sees vilistab on solgiaugust.,mitte kusagiilt mujalt,Kogu inimkond on haige,selle eest aitäh keemiale,,mis pole meile öige apteek olnud siit alated,kui inimkond aslgas.
31. juuli 2015 22:43
mul internet lülib tihti välja,sorry kirjutus vigadese eest...

Meie eestlased 31. juuli 2015 22:03
alustagem kadriorust, siis läheme brysselisse ja söödame fooliumi mütsikesele kaeraputru mis on tehtud GMO-st ja anname talle seda koos täispastöriseeritud hormoonipiimaga mis on täis antibiootikumi jääke. Kindlasti ssoovib ta ka seal koduse tunde saamiseks pudrule võisilma.... selle soovi täidame ka hydrogeenitud margariiniga sest seda saab odavalt rohkem toota, sest selles on rohkelt taimerasvasid, mis kasvab meie endi põldudel, kehva ja vihmase aasta korral, nagu tänavune tuleb aga seda õlitaime ühtlase valmimise saavutamiseks 2 nädalat enne koristamist Roundupiga üle pritsida, et ka rohelised taimed ilusti kollaseks läheks. Siis saame sügiseks salved täis ja rahvas hõiskab rõõmust lõikuspeol. Kõrgelt kõnepuldist kuuleb tarkade meeste kõnesid ja rahvas peab neid arvamusliiriteks. Nad söövad ka vahel seemneid ja kannavad mõtete hoidmiseks vahel fooliumist mütsikesi. Nad on oma sihis nii kindlad, oma tervise nimel kannavad nad ka suure müra eest kõrvatroppe ja tähelepanu kõrvale hajumise vältimiseks ka silmaklappe. Inimkonna valitsusele meelejärgi olemist peavad nad maalaste sooviks, ronides üha kõrgemate poodiumite otsa ning jooksevad stardirajal nagu noored kured, kes tahaks kõrgelt lennata aga veel ei oska.
tulnukas 31. juuli 2015 20:47
Väga hea kõne. Kivisildnik peaministriks!
tõeseerum tuleb kasutusele võtta 31. juuli 2015 19:04
kes pürib sinna neetud inimkonda, võtab igal tööpäeva hommikul kohustuslikus korras vastava annuse seerumit
31. juuli 2015 18:43
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
lihtsake 1. august 2015 01:36
vist pealkirjast kaugemale ei jõudnudki.
Küllap jõudis. 1. august 2015 10:34
Pealkiri " Mühh... " annab märku, et jutt ei jõua kohale.