Maailm

KARM PROGNOOS: Aafrika elanike arv neljakordistub saja aasta jooksul (40)

LISA KOMMENTAAR

Siis on neil tagumine aeg koju kobida, endale korrusmaju ehitama! Insenere eelkõige pean silmas! 11. september 2019 14:30
7. september 2019 19:35
Kes siis neist viitsib tööd teha? Küsiks ainult abi ja teeks lapsi. Savi kas lapsel on süüa või riideid
A.H. 1. august 2015 21:30
Kui piirid korralikult sulgeda, küll nad siis nälja kätte ära koolevad. Kui mitte, siis kooleb suurem osa inimkonnast ka mujal.
Karm reaalsus. 31. juuli 2015 06:14
Valged inimesed peavad lõpetama oma sekkumise Mustal mandril ja loodus paneb ise asjad paika. Selle sekkumise esimesi lehealgeid näema nn pagulaskriisi näol. Mustale rahvale on valge inimese poolt saadetud signaal, et väljaspool Aafrikat on El`Dorado, kus voolavad piimajõed ning kasvavad pudrumäed. Ainult istu ning söö. Millegi pärast ei ole nendel "valgustajate-õpetajatel" õnnestunud mustale rahvale selgeks teha, et hädade põhjus pole mitte must manner - Aafrika, kust nad püüavad iga hinna eest põgeneda. Hädade põhjus on must inimene ise. Tema ümber tekib koheselt uus Aafrika, olenemata sellest, kuhu ta läheb või põgeneb. Seega veelkord üleskutse kõigile valgetele inimestele. Lõpetage oma nina toppimine Aafrika asjadesse. Ärge müüge sinna relvi ja ärge võtke vastu põgenikke. Seal toimuv on looduslik iseregulatsiooni protsess. Aegade hämarusest saadik on nad üksteist tapnud ja söönud. Tänasel päeval tehakse seda tänapäevale kohaselt tänapäevaste vahenditega.
Düra 31. juuli 2015 00:23
Ehk võtab Eesti valitsus rohkem nõgisi vastu?
marks 31. juuli 2015 00:15
Pole hullu, küll ebola maha niidab, islamiriik nopib teise poole. Ja ku seakatk siinseid ei pigista , panevad täid need nahka, pakasega võidu. Eks meiegihulgast loomulik kadu teki, pole parata, mõni ikka lüiakse maha , röövitakse , rüüstatakse . Egas sealne rahvuskultuur siis sinna maha jäänud, tirivad kaasa.
eestlane 30. juuli 2015 22:53
Sellisele piimarinnale ei suudaks ju ükski mees vastu panna....

ninja 30. juuli 2015 21:32
juba praegu tulevab pagulased meeletu laviinina ja see on alles algus,seda enam ei peata,sest nad sigivad meeletult.Selge ,et oma maa neid laisku enam toita ei jöua,kuuldused levivad rikkast ja kylluslikust euroopast,imedemaast.Minu arvamus,et olgu ikka iga rahvus omal maal ja lahendagu omad probleemid,ega keegi ei jaksa neid kogu elu abistada kui nad ainult sellest loodavad ära elada ise midagi ette vötmata.See,mis praegu toimub,on juba terve möistuse vastane.
Valge inimene 30. juuli 2015 21:11
on ise kõiges selles süüdi. Kunagi pole vaja lõhkuda inimeste etnilist eripära. Enda arvates läksime mustale mandrile kultuuri viima, hävitasime nende inimeste võime elada looduse rüpes. Viisime neile näpuotsaga hüvesid. Nüüd on tulemus käes. Loodulik valik nurjatud. Keegi aga ei julge kõva häälega öelda, et maailmas on liiga palju inimesi.
A.H. 1. august 2015 21:32
Nii ta on, veel Lõuna osariikides öeldi, et anna n**grile toll, ta tahab tervet küünart.
mari 30. juuli 2015 19:57
Selle pärast ei olegi immigratsioon õigustatud. Mida rohkem neil ruumi on, seda rohkem neid tuleb. Kuni toimub katastroof. Ja kõigil on võrdselt halb. Praegu on osadel parem.
Krdi ahvid 30. juuli 2015 18:49
Seda pilti on juba näha ka soomes 30. juuli 2015 19:59
Näiteks majas, kus elasin ja nüüd külastasin ülepika aja oli kohutavalt ebamugav harjumus.
Töötasin 5 aastat tagasi soomes ühes linna osas ja elasin üürikorteris.
Kui varasemalt seal oli enamik peresi soomlasi, oli tänaseks külas käies suurem osa tõmmud või tumedanahalised aafriklased, hoovi platsil 8 aafriklast.
Tuli ahastus peale ja küsimus, kuhu pee ma sattunud olin õnneks järgneval päeval oli koju sõit eestisse, loodan, et meil nii kirjuks pilt ei kujune
miks 30. juuli 2015 16:53
kondoomi pakke hargiga välja võetakse kui saab ka käsitsi ning miks pilidil näha on naisel tissid lagedal kas ootab õhtul uut last?? no miks miks nad siis pimedas nii palju teevad seda pattu
to miks 30. juuli 2015 19:45
Mis kondoomid. Üks väärikas moslemimees peab kondoomi otsatoppimist rõvedaks ja ebaväärikaks teoks. Ja kui keegi talle seda talle ütleb ja soovitab, siis peetakse sellist ütlejat rängaks solvajaks, Ka mullad ja imaamid kinnitavad, et kui Allah annab lapsele elu, küll ta siis annab ka toidu! Et milleks muretseda, tehke agu sugu juurde.
Lõuna pool neegrid loevad just kondoome AIDS-i levitajaks. Seal on levinud arvamus, et lääs jagab neile spetsiaalselt nakatatud kondoome, et nad haigestuksid ja sureksid. Et maa jääks tühjaks ja valged ahnepäitsud siis nende maa ja maavarad endale saaksid.
Veel on seal arusaam ja uskumus, et parim AIDS-i ravim on seks valge naisega. Eriti hästi võtvat haiguse veel vahekord valge süütu neitsiga.
No tee sellistele põmmpeadele siis midagi selgeks! Ikka ajavad oma joru.
Pehmo 30. juuli 2015 16:48
No kui Aafrikas on tavaks väiksed tüdrukud 60-aastaste ossidega paari panna, siis pole midagi imestada, kui tulemus on selline. Kooli tuleks tüdrukud saata ja rasestumisvastased vahendid kõigile kättesaadavaks teha, vaevalt et keegi neist naistest/tüdrukutest vabatahtlikult nii palju lapsi sünnitaks.
tpp 30. juuli 2015 16:44
Aidake meid, kallid AIDS, Ebola, Soopalavik, Rõuged, Seakatk ja võib-olla ka Linnugripp! Varsti peame linde rände eest kaitsma, sest kevadeks on kõik nahka pandud ja tagasi ei saa isegi saatjaid ega rõngaid mitte! Loomi me juba peame oma looma-aedades, et siis relvastatud valve all neid sealsesse loodusesse tagasi asustada....
tim 30. juuli 2015 16:27
Seadustagem seal homoloogia ja arvestagem ka ebola ja muude taoliste liitlastega.... Kurb teekond pannile ootab aga selle uudise valguses kõiki eksootilisi elukaid! Meil on lootust ka relvaekspordiga rikastuda, kuid kalassist tõhusama asjanduse sinnasaatmine võib hukutada ka naabermandrite elu. Kurb on see uudis neile, kes alles lasteaias käivad!

villi 30. juuli 2015 15:30
austatud "eestlane" 12.01 , minu sõbralik täpsustus... ,hiinlaste hiibe st , ühe lapse teooria kohta soovitan lugeda , 68 paiku ilmavalgust näinud - hung- vei- bingide "Punast raamatut", ja tolleaegset meie ajakirjandust- irvitamiste kohta... , lugege lp. kolleeg veelkord minu kommi- see arendab...
tt 30. juuli 2015 15:21
Naeil on pohui kas raha on või ei jole ja naad paljunevad edasi.
30. juuli 2015 14:22
Naised nagu kuradi sünnitusmasinad. Ja ujutavad maailma üle need lollid, kes muud ei oska kui seksida. Kui nende tantse vaadata, siis naised on ka tantsu ajal küürakil ja persed püsti - ootel...
uss 30. juuli 2015 14:42
pigem on asi just meeste mentaliteedis, põrutada nii palju kui jaksavad, et laste arv oleks meeletu, siis on lootust, et nende nimi elab edasi.
Matti 30. juuli 2015 14:04
. 30. juuli 2015 13:53
Muutunud on ka Aafrika riikide IDEOLOOGIA . Must rassism on au sees . Kõiges hädades on süüdi valged . Valgete varandus peab saama neegrite omaks , kuna jumal on must .
. 30. juuli 2015 13:48
See on kogu tsivilisatsiooni hukk . Aitavad ainult VÄGA kardinaalsed muudatused , muidu muutub meie laste ja lastelaste elu täielikuks põrguks ja sealt edasi katkevad meie valge välimusega sugupuud täielikult .
loodus 30. juuli 2015 12:51
tasakaal rikutakse inimeste endi poolt.Kõikidel aegadel on aafrika mandril olnud sündimus suur ,aga suur oli ka suremus,ei olnud piisavalt arstiabi ja kimbutasid näljahädad.Aga mis nüüd,korjane annetusi aafrika lastele,saadame arste ja meditsiinilist abi ,seda ei oleks tohtinud olla.Loodus on asjad teisiti seadnud,nüüd inimene on väga tark,teadus areneb ja sellel esialgu ollakse uhked,kui palju me suudame aidata,aga see nagu bumerang lendam mingi ajal tagasi ja tulemus on suurele heale ,suur halb kogu maailmale.Seal kus väga palju sünnib ,peab olemagi suur suremus,sest muidu maailm ei suuda kõiki enam toita ja katta.Lõpuks toob kõik see kaasa suured rahutused ja sõjad,mis aga kindlasti on valge rassi kahjuks.
Alar1 30. juuli 2015 12:40
Hiina "meditsiini" tagajärjel on ninasarvikud ja elevandid Aafrikas ohustatud liik. Kui levitada Hiinas juttu, et neegri aju ravib liigesepõletikku, oleks ka neegrid kohe "ohustatus liik" ja probleem oleks lahendatud.

A. Kubi 30. juuli 2015 12:38
Mustad ei tahagi sellesst aru saada ehk teisisõnu kasutatakse naiivseid valgeid lihtsalt ära.
Lõpetage 30. juuli 2015 12:05
toetuste andmine punasele ristile ja teistele kes korjavad raha ja annetusi. Uskuge, siis kümmne aasta pärast rahvastiku arv on langevas suunas!
Fedja 30. juuli 2015 12:01
!!! 30. juuli 2015 11:56
Probleem on lahendatav. Praegu on Aarikas 1 miljard. Sajandilõpu 4.4 miljardist tulevad 3,5 miljardit lihtsalt Euroopasse, siinse poole miljardi eurooplase toita ja ülalpidada. Kalliteks külalisteks. Ja milline sissetulek Sitsiilia maffiale, kui ta kõigi nende miljardite pealt sõiduraha sisse kasseerib. Praegu on taks 2-3 tuhat dollarit näo pealt.
30. juuli 2015 14:01
villi 30. juuli 2015 11:32
...Vao küla moto missiooni kohta on diletandid öelnud: " no nüüd jõudis ka meie sõnum AAFRIKASSE", absoluutset ei alahinda , vaid vastupidi kiidan motomeeste- taolist, rahumeelset ettevõtmist... , aga diletandid võimu juures, saagem ükskord aru, et läheb aeg ja meie käest ei küsi keegi- kas meiie tahame või ei- MEIE AAFRIKAST LIHTSALT TULEME, TE EI SAA MEIE TULEKUT peatada , teame euroopa kohmakaid konventsioone paremini kui teie EESTLASED ise, me lihtsalt narame teie paukpadrunite seaduste üle- ME LIHTSALT TULEME ja kõik... 50 aastat tagasi, irvitasime hiina ühe lapse poliitika üle, hiinlased said asj korda nii, et kaaluvad praegu seadustada kahe lapse poliitikat..., kahjuks AAFRIKAS on seis selline, et aru saadakse alles siiskui pere suurenes ja süüa pole midagi anda... Lõpetuseks poiskõsepõlvest isalt saadud hiina vanasõna: "tark teab mida räägib, rumal räägib seda mida teab"..., lp. minu kommi lugeja , lubage, et panen selle aafriklastele veidi ümber: "tark teab mida teeb rumal teeb kah, aga ei tea mida teeb"...
eestlane 30. juuli 2015 12:01
Ma ei tea küll mitte ühtegi inimest kes irvitaks Hiinat ühe lapse pärast. SEE OLI IGATI POSITIIVNE SAMM. Aafrika manner on juba midagi muud, sest seal seadusi pole. Küll aga on seadused Hiinas ja kui neid ei täida siis armu ei anta.
Buuks Nuuks 30. juuli 2015 11:22
30. juuli 2015 10:56
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Veltsile 30. juuli 2015 12:48
Palun väga! Võta kasvõi 10 pärdikut omale, kui aga toita jõuad. Aga kõik olgu enne terved, vaktsineeritud ja kastreeritud ning kiibistatud. Täpselt nii, nagu kõik hulkuvad loomad, keda varjupaik välja annab.
arvamus 30. juuli 2015 10:28
Selle aja peale enam valget Euroopat ei eksisteeri, valdav osa tumedanahalised.
to arvamus 30. juuli 2015 11:58
Viimased valged saadetakse sundkorras kas Sahaarasse või Lapimaale rajatavatesse reservaatidesse, nagu jänkid indiaanlastega tegid. Armu heidetakse vaid neile, kes islami vastu võtavad, turbani või parandžaa pähe panevad ja soovitavalt mustaga paari heidavad.

Ei usu! 30. juuli 2015 10:19
Juba viimased paarkümmend aastatki on andnud sealt kaks suuremat tõbe - AIDS-i ja Ebola! Ehk tuleb neid veel, või hakkavad sealsed toidutaimed tootma mingeid mürke, või muutuvad aktiivseks mõned parasiitputukad. Loodus nii kergesti juba ei alistu! Eriti siis veel sellise haploidse inimliigi ees nagu seda on puhastverd kromanjoonlased (neegrid), kelle IQ-gi on palju madalam, teistest, tri- või tetraploidsetest inimliikidest.
katariina 30. juuli 2015 10:19
no aga ilmselgelt on valge rass ja euroopa rahvad ohus. mis te arvate, et kuhu need suured hulgad neegrimassid kulgevad? ikka euroopasse. maavarad vahenevad ja majanduslik olukord halveneb, samas paljunevad mustad ja indialased. mustade olukord muutub aina kehvemaks ja aina agressiivsemalt nad ennast euroopasse pressivad. mulle tundub, et praegune laviin on alles algus, kahjuks. kui euroopa oma poliitikat ja meetmeid karmistama ei hakka. kui praegu juba ei suudeta toime tulle, mis saab siis kui neljakordistub voi kymnekordistub aastane sissepressijate vool? minu meelest oleks praegu viimane aeg muutma hakata seda pagulaspoliitikat ja piirid kinni panna. aga ei, mina olen paha rassist kui sellist juttu ajan. sellisel juhul on sajandi lopuks euroopa asemel mustade euroopa ju. mida rohkem neid saab, seda nahhaalsemalt nad ennast yleval peavad siin. ja panevad enda vagivaldse ja loomaliku korra maksma. valge ei suuda vordse vastasseisu puhul ennast musta eest kaitsta, me oleme liiga pehmod. must lihtsalt votab su relva ja laseb su maha. huvitav on ka see, et ise kunagi sisserannanud ei taha enam uusi sisserandajaid, sest eks nad saavad aru, et siis tulevad nood destruktiivsed tavad ja kombed euroopasse, mille eest nad omal ajal pogenesid. vbl tuleb veel paev kus eesti ei tahagi enam selle metsiku euroopa liidu liige olla ja hoopis laheme venemaa juurde...praegu tundub mitterealistlik. aga ega me praegu ei kujuta ette milliseks olukord voib muutuda. venemaal puhuvad ehk uued ja moistlikumad tuuled selleks ajaks. aga euroopa on mustade asumaaks saanud. olen jah rassist, sest ma tunnen, et valge rass ja euroopa rahvad on ohus, ausalt... euroopa tahab kangesti humaanne olla, koiki sisse votta, abistada musti aafrikas, et lapsed ei sureks. see on muidugi tore, aga pikemas perspektiivis kaevame sellega ise ja enda rahvastele hauda. mingi aeg tuleb rohkem enda muredega tegelema hakata ja saagu need aafriklased ise hakkama. voi kui tahate aafriklasi elus hoida, siis kastreerige mehed ja naised. kui synnib palu lapsi, siis on looduse poolt maaratud, et osad neist surevad, et oleks tasakaal. aga praegu, kui euroopa ja muu maailm teeb nii, et koik need syndijad ellu jaavad, on tasakaal rikutud. sellisel juhul ei tohi nii palju lapsi saada. aga sellest mustad ilmselgelt aru ei saa....