Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Markus Jürgenson: kinnisideed pikk võiduta seeria Levadia vastu meeskonnas ei tekita 

Ott Järvela | Video: Alar Truu, 28. juuli 2015 12:28
Õhtulehe intervjuu FC Flora kaitsja Markus Jürgensoniga.Foto: Alar Truu
FC Flora kaitsja Markus Jürgenson sõnas pärast hooaja kolmandas Tallinna derbis FC Levadiaga tehtud 1:1 viiki, et tulemus meeskonnale rahulolu ei valmista. "Teisel poolaja mängisime arvulises ülekaalus. Lõime suhteliselt kiiresti ühe tagasi, aga rahule ei jää – tahtsime kolme punkti."

Koos eilsega pole Flora suutnud meistrivõistlustel Levadiat võita 15 järjestikuses mängus. Antud seeria venib kindlasti enam kui nelja aasta pikkuseks, sest Flora viimane Premium liiga võit Levadia üle pärineb 2011. aasta 24. septembrist, aga järgmist korda kohtutakse 31. oktoobril. Miks see seeria nii pikk on?

"Kõik küsivad, et miks. Meeskond sellele neljale aastale ei mõtle. Eks me ikka teadvusta seda seeriat, aga mitte nii, et tekiks kinnisidee. Meeskonna seest paistab olukord natuke teistsugune kah, sest oleme nende nelja aasta jooksul Levadiat võitnud nii superkarikas kui ka hooajaeelsetes kontrollkohtumistes. Ainult meistrivõistluste seeria on pikaks läinud, aga põhjust öelda ei oska."

Miks on Levadia Flora jaoks nii ebamugav vastane? "Levadial on kogenud mängijad ning füüsilisus ja jõulisus, mille vastu me veel nõks alla jääme." Veel? "Jah, sest meil on üks omavaheline mäng tänavu veel ees ja tolleks oleme valmis."

Samal teemal

28.06.2015
INTERVJUU | Hendrik Sal-Saller Eesti jalgpalli juurde sattumisest, Smilersi sisemisest keemiast, Rod Stewartist ja rokkimisest
28.06.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Marko Kristal: kui Flora kordagi meid ja Kaljut ei võida, siis nad meistriks ei tule
28.06.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Sergei Pareiko Flora viigiväravast: kas viies kohtunik võttis päikest?!
28.06.2015
Flora võiduta seeria Levadia vastu venib juba üle 4 aasta