Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Sergei Pareiko Flora viigiväravast: kas viies kohtunik võttis päikest?!

Ott Järvela, Video | Alar Truu, 28. juuli 2015, 10:12
Tallinna FC Levadia väravavaht Sergei Pareiko hindas 1:1 viiki FC Floraga tulemuse mõttes positiivseks, kuid ei jäänud rahule kohtunike tegevusega.

Levadia juhtis kohtumist 1:0, kuid jäi kohe teise poolaja alguses Artjom Artjunini punase kaardi tõttu arvulisse vähemusse. Seejärel hakkas suruma Flora ning 60. minutil saavutatigi Dmitri Kruglovi omaväravast viigiseis.

"Mind tõugati ja pall lendas käest," tehti Pareiko hinnangul selles epiosoodis tema vastu selge viga. "Siit ka küsimus värava taga seisvale viiendale kohtunikule - mida nad seal teevad, kas võtavad päikest?!"

28. juuli 2015, 12:50
INTERVJUU | Hendrik Sal-Saller Eesti jalgpalli juurde sattumisest, Smilersi sisemisest keemiast, Rod Stewartist ja rokkimisest
28. juuli 2015, 12:28
ÕHTULEHE VIDEO | Markus Jürgenson: kinnisideed pikk võiduta seeria Levadia vastu meeskonnas ei tekita
28. juuli 2015, 12:12
ÕHTULEHE VIDEO | Marko Kristal: kui Flora kordagi meid ja Kaljut ei võida, siis nad meistriks ei tule
28. juuli 2015, 07:00