Foto: Ekraanitõmmis
Õhtuleht.ee 27. juuli 2015 14:23
Terrorirühmitus Islamiriik karistas järjekordselt homoseksuaalseid mehi. ISISe võitlejad viskasid Põhja-Iraagis Mosuli linnas homomehe katuselt alla, teatas The Mirror.

ISISe levitatud fotodel on näha kinniseotud mees, kellele loetakse ette süüdistus, maapinnal lebav verine keha ja hukkamist vaatama toodud lapsed.

Kuidas ISIS mehe seksuaaleelistusest teada sai, pole selge. Islamiriik on sarnaseid hukkamisi korraldanud ka varem. Juuni lõpus levisid sotsiaalmeedias fotod nelja homoseksuaali hukkamisest. Ka nood mehed tõugati majakatuselt alla.

Samal teemal

Kommentaarid  (29)

No 28. juuli 2015 10:01
Ned tsurkad on ise köige suuremad homod ja lamba n...ijad!
jeep 12. august 2015 18:07
need on nagu ahvide planeedilt,isegi ahv ei ole nii ahvilik kui on need kaks mustades barettides eeslivägistajat
Tühi asi! 28. juuli 2015 00:12
Üks pervert ees või taga, aga vaata see ISIS ei koti ainult homosid, vaid ikka põhiliselt uskmatuid ja kristlasi. Seega palju õnne teile, eestlased! Kuna vähemalt 90% teist on kas paganlikud, ateistid ja agnostikud, siis olete te ISIS-e jaoks verivaenlased, keda tuleb hävitada kõige esimestena. Ja kuna Kaukaasias vannuti juba kuu aega tagasi ISIS-ele truudust, siis võite ainult unistada, et meie moslemid (kellest suur osa on pärit Kaukaasiast), seda veel teinud ei ole.
yolovana 28. juuli 2015 09:06
Ära sa arva... Eesti mehed võtavad varsti selle tuunitud "islami" üle ja siis saavad nad ISISe tüüpidega koos naisi vägistada.
Ühe juba viskasin sõpruskonnast välja. Alguses oli lihtsalt sihuke jõmm, kes kimas bemmiga ringi jne... nüüd aga sebis koraani ja veel midagi ning juba praktiseerib! Ütles, et aitab, tema tahab tasuta niccu saada.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS