Seisukoht

Seisukoht | Appi tõttab Aafrika Liit?

Elis Kusma, toimetaja, 26. juuli 2015 20:46

11 KOMMENTAARI

t
tavainimene/ 27. juuli 2015 23:34
parem karta kui kahetseda... ei pigide ja islami sisseveole!
a
AL ja EL tegutsevad ju käsikäes - / 27. juuli 2015 06:32
vt -
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/salaplaan-tooks-euroopasse-50-mln-aafriklast?id=20285... - mille järgi juba 2008 on sõlmitud kokkulepe rohkem kui 50 MILJONI aafriklase ümberasustamiseks Euroopasse. Nii et millist abi on Aafrika Liidult oodata?
m
maffia ja inimkaubandus/ 27. juuli 2015 04:52
kui inimkaubandus ära lõpetada ja maffiale piir panna, siis ju nagu probleemid olekski lahendatud. muidu jah, et sõjapõgenikke oleks tuulemas 20 ja muud nagu inimkaubanduse ohvrid, illegaalsed immigrandid, täisjõus mehed, kes isegi pileti suutsid maffiale kinni maksta..
K
???/ 27. juuli 2015 13:09
Kes see maffiale piiri paneks? Itaaliia valitsus on juba üle 100 aasta sealse maffia lõa otsas olnud ja riigi ministrid, poliitikud ja kõrged riigiametnikud on sealt rikkalikke kingitusi saanud. Seisavad käsi pikal maffia ukse taga. Kes see leivaisale kaika kodaratesse lööks?
k
Koopia Delfi (Lilla Lilla) kommentaarist/ 27. juuli 2015 01:28
Kas tulevikukuulutamine on keelatud?
Facebookis liigub juhend, milliseid artikleid ja postitusi meie valitsus ja meedia aktsepteerib:
"* Demoniseerige pagulaste vastaseid. Kujutage neid nii kurjadena kui võimalik, nii et üldsus tunneks end nende seltskonnas ebamugavalt ja väldiks neid. Riputage neile külge Klu Klux Klani, natside, rassistide, antisemiitide või tasakaalutute friikide sildid.
* Kasutage näiteks „klassivõitluse tehnikat“ demoniseerimaks pagulaste vastaseid, pagulasi aga kujutage ohvritena. Teisisõnu, edastage avalikke sõnumeid, mis teatavad näiteks rahvuslaste sütitavatest kõnedest, milles pagulased ära tapetakse. Kontrastiks sellisele retoorikale pakkuge pilte korralikest, tavalise väljanägemisega, kuid halvasti koheldud pagulastest.
* Kujutage konservatiivset ja traditsioonilist Kiriku õpetust kui fossiili, mis ei pea sammu teaduse arenguga, eriti psühholoogia valdkonnas.
Pagulasi tuleb kujutada olude ohvritena, kes vajavad kaitset. Avalikkus tuleb psühholoogiliselt viia tundeni, et ta peab pagulastele seda kaitset pakkuma, elamaks omaenda põhimõtete järgi.
* Ärge näidake TV-reklaamides uhkusega noori. põgenevaid mehi jne. Näidake hoopis kõige tavalisema välimusega inimesi:keskealisi naisi, vanemaid lapsevanemaid, ja lapsi
* Vältige avalikkuse šokeerimist pagulaste käitumise enneaegse näitamisega.
* Nõrgestage vett segades vastuseisu pagulastele. Jagage ja valitsege. Mängige liberaalsed ja mõõdukad kirikud konservatiivsete kirikute vastu välja.
* Jääge oma sõnumi juurde: rääkige neutraalsel toonil kõikjal ja kogu aeg ainult pagulastest, kuni publik on tüdinud. Tüdinuna ei panda enam tähele. Nad on muutunud selle küsimuse suhtes paksunahaliseks ja tuimaks. Võitke kurnamise teel.
* Avalikkuse harimine on tähtsam kui valitsuse liberaalse eliidi abil lühiajaliste võitude kindlustamine. Kuni avalikkus ei ole veendunud (või ükskõikseks muutunud), ei kesta ükski võit kaua.
* Kasutage kuulsaid inimesi pagulaste kiitmiseks. Nad ei pea ise olema väliseestlased – kõik, mida neilt oodatakse,on oma kuulsuse pitseri vajutamine.
* Propagandakampaaniate alguses kasutage posteritel lapsi, mitte mehi. Publik on nii vastuvõtlikum. Mehi tajutakse rohkem ähvardusena.
* Kujutage suuri ajaloolisi isikuid pagulastena. Surnud ei taha kahjutasu oma reputatsiooni rikkumise eest, kuid idee, et pagulus on seotud suurusega, kõigutab inimeste uskumusi.
*Kujutage pagulasi ALATI headena!!!
T
.../ 27. juuli 2015 11:06
Täpselt nii on meedias tehtud ja tehakse edasi
l
26. juuli 2015 23:57
Loll artikkel tundub et lollilt tibilt. "Vähem võimsam" on Aafrika Liit muidugi, aga on aeg to step up. Ega midagi teha ei ole. Lõpus tulnud järeldus on täitsa talutav, aga tee selleni küll segane, ei mingit loogikat.
m
Mati/ 26. juuli 2015 23:10
Kas pildil on Aafrika liit ?
i
26. juuli 2015 22:07
iga normaalne inimene saab aru ja infi on s.taks, et see neegrite jt. mustade terroristide jama nn. lolli luulutamisega pagulastest ei ole vettpidav ega jätkusuutlik, nagu kreeklaste korruptsiooni ja raiskamiste kinni taguminegi, sõelaga vee kandmine.
t
Tõsine/ 26. juuli 2015 21:23
24 июля 2015 г.
Томас Кирхнер | Süddeutsche Zeitung
Грязная борьба Европы с мигрантами
"В стремлении сократить поток иммигрантов Евросоюз уже многие годы сотрудничает с автократическими режимами Северной и Восточной Африки", - пишет Томас Кирхнер в Sueddeutsche Zeitung. Поскольку после событий "арабской весны" многие прежние соглашения утратили силу, не так давно ЕС предпринял очередную попытку в этом направлении. Секретные документы последних месяцев показывают реальные масштабы сотрудничества между ЕС и африканскими автократами.

e
26. juuli 2015 21:07
euroopa on ulatanud aafrikale järve koos kaladega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee