Videod

ÕHTULEHE VIDEO | Kümneaastane tänavamuusik Kusti folgil: teenisin eile 30 eurot (9)

LISA KOMMENTAAR

eelu 25. juuli 2015 08:33
Tubli poiss ja poisi vanematele suured kiitused.
Sal Peeter 24. juuli 2015 19:21
Väikese ning tubli poisi käest Õhtuleht midagi asjalikku küsida ei osanud. Pole vaja pärida teemavälised asju. Tihedaid ning mõttetuid küsimusi tuli kui kuulipildujast. Mida see intervjuu siis meid targemaks tegi? Oleks võinud paluda poisil mängida midagi kasvõi.
Mart 24. juuli 2015 19:11
Ega siin nalja ei tehta,kui 10 aastane poiss teenib 30 eur.päevas siis sellelt peab ta maksma riigile tulumaksu,nagu me kõik.Näiteks,kui ma võtan endale 6.last 9-14 aastst põllu peale 4h. tööle,siis mina tööandjana pean nende päevapalga pealt tulumaksu tasuma.
u. 24. juuli 2015 23:37
Tulumaksuvabast miinimumist oled midagi kuulnud?
maksuamet 24. juuli 2015 18:45
Nüüd tuleb saadud tulu deklareerida,muidu.....
to kas 24. juuli 2015 18:04
Tubli poiss, mängib pilli ilusasti.
Sinu komm ei ole isegi mitte naljakas.
oss 24. juuli 2015 17:40
kerjad ise siin midagi.tubli ja viisakas poiss
kas 24. juuli 2015 17:35
mitte seda ei nimetata kerjamiseks ja on seaduse vastane, seda tuleb koheselt uurida võimudele teada anda ja vanemate suhtes alustada kriminaalteo menetlus kuna ta ise alaealine. Igaks juhuks vanematele teha koheselt hoiatustrahv ja poisilt kogu raha konfiskeerida nagu seadus ette näeb ning annetada reformarite kilekotti.
Mati 24. juuli 2015 19:03
Vastan sellele jurale täiesti tõsiselt (äkki on õhtulehel ka mõni mõtlemisvõimeline lugeja alles jäänud). (Koolis) omandatud oskustega lisaraha või ka põhilise elatise teenimine ei ole mitte iial kerjamine. Ja isegi kerjamine, definitsiooni kohaselt siis lihtsalt niisama kellegi tunnetele rõhudes raha/asjade mangumine, ei ole juba ammu süütegu. Keelatud on kaaskodanikke aktiivselt tülitada, selle eest võib tõesti kutsuda politsei.
Teine jutt, kui mõni kohalik omavalitsus seaks tänaval pilli mängimisele mingeid mõistlikke lisatingimusi. Pärnu linnas on näiteks Rüütli tänaval minu teada lubatud ainult akustiline muusika (helivõimenduseta, fonodeta). Tallinnas peaks vist tegutsema komisjon, kes annab või siis ei anna muusikutele tänaval mängimiseks lube. Folgil käib taoline pillimäng üldise melu juurde ja loomulikult on seal ka väga palju muusikast aru saavaid inimesi, kes "nunnumeetri" põhjal kohe kindlasti iga mängijat rahaga üle ei kulda.
Pildil olev poiss on aga muuseas juba päris mitmel folgil mänginud ja oskab pilli mängida. Teab, mis otsast ja kuidas sisse puhuda, kõrvad on peas ja aju funktsioneerib. Mitte nagu mõnel tatipritsil siin.