Eesti uudised

Maksumaksjate eeskostja: alguses tulebki vastu lõugu anda! (7)

LISA KOMMENTAAR

keskmise kõrgusega riigiametnik 24. juuli 2015 13:44
Vaatasin igavusest meie jälgimisvõimekust katsetades, et eelmisel õhtul enne avalduse saatmist on hr. L. natuke enne sulgemist Tasku Rimist keskmise kangusega alkoholi ostnud.
Näide maksuametist 24. juuli 2015 11:39
meile üritas maksutädi väänata trahvi välisriigi partnerfirma vale kmk numbri pärast suisa 3000 eurot; muidugi oli meil kõik õige, see ettevõte oli vahetanud asukohta/kmk numbrit ja see laienes neil tagasiulatuvale perioodile, mis oli tegelikult ka veebist leitav. Väär maksuotsus ripub endiselt (kuigi seda ei saanud rakendada) meie andmetega seotult "üleval". Ei saa torkida ka, sest see riik hammustab iga asja peale. On ju tore riik meil.
Heinar 24. juuli 2015 09:45
Huvitav küll et Eestlane on end lasknud veel raskemini kui Vene väimu ajal. Meilt võetakse kogu palk maksude aktsiiside ja muude maksude näol ära. Me keegi ei oska oma elektri gaasi ja vee arvei enam välja arvutada vaid usume pimesi koju saadetavaid arveid.Eestlased on täiega pehmostunud oma nii ölda vabadusega. See on surnud rahvas.
pole vaja 24. juuli 2015 08:58
maksumaksjate liit on IRL bolševike propagandakontor. see on alati ni naljakas, kui IRL bolševikud ja reformikommunistid omavahel kemplevad, kes kõige tõsiusklikum kommunist on. bolševik lehis "kaotame ära kõik maksud" tegi oma pakkumise.....
uku 24. juuli 2015 09:10
Kuhu sa ennast liigitad? Oled sa marksist või Kuuba partisan? Sa ikka tead, kes on kommunist või bolševik? Kui vana sa oled?
siin tekib ka küsimus, 24. juuli 2015 07:33
kes kontrollib maksuametit ennast, teadupärast pole sealgi kõik alati aus ja täpne olnud, mis aga peaks olema 100%.
Maffiale saab vastu 24. juuli 2015 07:56
ainult rahvas. Ja mida rohkem, seda kiiremini. Paraku eestlasest asja pole. Eestlane on refikommude poolt ära reformitud. Minupärast vihastuge, aga hale on "võitlevat" eestlast võrrelda teiste enda eest seisvate inimestega mujal maailmas. Eestlane on tugev ainult nurga taga. Muidu aga pehmo, kui üks ühele kakelda.