Eesti uudised

Narvas avatakse piiripunkti uus jalakäijate ja sõiduautode terminal

Õhtuleht.ee, 20. juuli 2015 07:43

4 KOMMENTAARI

e
eks/ 20. juuli 2015 14:58
idastki suureneb rahvastiku vool läände.mitte ainult Aafrikast!Omad ees, pole vaja integreeruda.Ega Tallinnas enam eesti keelt ei kuule.Oleme neegrite tulekuga nii ametis, et ei pane tähelegi, teiselepoolt Narvat tahavad ka inimesed tulla ja jääda.Eks nad siis tulevadki!Suurendame läbilaskevõimet!
h
Hakkab ida euroopa ka euroopalikku ilmet võtma/ 20. juuli 2015 17:52
e
E./ 20. juuli 2015 12:20
Sain ka ise nädalavahetusel piiri ületades kummalise kogemuse. Esiteks, kui buss peatub, on viiekümnel inimesel oma bussi pagasiruumist kottide kättesaamiseks (ja siis läbi inimeste terminali ukerdamiseks) ca poolteist meetrit ruumi).
Teiseks, trajektoor mida mööda inimesed pidid kottide läbiotsimisruumis liikuma, oli täiesti arusaamatu. Kott vaadatakse läbi, tundub loogiline, et nagu lennujaamas, liigud edasi, aga edasi minnes satud kellegi töötaja ruumi ja saad sõimata. Ei olnud ainus, kes seal nõutult oma kotiga ringi ukerdas, lihtsalt ei tule selle peale, et pead siis läbi ootavate inimeste hoopis TAGASI liikuma. Väidetavalt olla põrandal ka vastav märgis (mida ei näe, kui selle peal seisab mitukümmend inimest). Ainus, mis tekitas tunde, et olen siinpool piiri, olid tualettruumid.
n
Narvast/ 20. juuli 2015 11:55
Sai käidud juba paar päeva tagasi jala venes, uue piiripunkti kaudu. Mis siis paremaks läinud?
Vastan ise: mitte midagi! Eestisse sisenemisel tuli ikkagi passida õues pikas sabas. Õnneks vihma vaheaeg sattus. Töötasid kolm passikontrollijat, üliaeglaselt nagu alati. Eesti passi omanikud ikka samas järjekorras viisaomanikega! Minu passi uuris ametnik vähemalt 2 (!) minutit, oli vist huvitav talle kuna seal palju erinevate eksootiliste maade viisasid sees. Mida krdit?!
Mugavam on see piiripunk ainult seal töötavatele ametnikele, aga piiriületaja konutab samamoodi õues külma käes kuna ametnikud ei saa oma tööga lihtsalt hakkama!