Repliik

Repliik | Üks äraspidine mõte

Viktor Vassiljev, riigikogu liige (Keskerakond), 20. juuli 2015, 11:15

20 KOMMENTAARI

n
Nomi/ 22. juuli 2015, 16:50
See on nüüd küll üks äraspidine repliik :) hahaa
K
Tõesti võiks teada./ 20. juuli 2015, 18:37
Kui raha koguneb, tänu " VÕDSELE " tulumaksule väikese grupi riigipiruka kallal maiustajate kätte, ei saa Eesti kunagi nii kaugele arenetud, et TÖÖ eest hakataks palka maksma, mis töötajad kodumaale tagasi meelitaks.
m
Muidu kohane iroonia,/ 20. juuli 2015, 17:41
ainuke tõsine täiendus tuleb teha rahva kohta - MEIL ON IKKA VÄGA HEA SEIS, arvestades seda, missugust toorest võõrvägivalda Maavalla põlised elanikud viimase ca 819 aasta vältel on pidanud üle elama. Ehk pole kõik veel kadunud - loota pole muule, kui ikka sellelesamale rahvale.
Muide, ma arvan, et Rail Balticat EI PEAKS MITTE MINGIL JUHUL EHITAMA.
v
võiks ometi teada/ 20. juuli 2015, 17:35
Andke andeks,aga jutt,et siit minnakse riikidesse,kus on ASTMELINE tulumaks....? Küll Simson,küll "Knopka"lasevad" sama plaati"! Minnakse ikka sellepärast,et seal makstakse SUUREMAT palka,mitte astmelise pärast! Kas tõesti Keskerakond mõtleb,et kui Eestisse nemad teevad (no,kui saavad) astmelise,siis mujalt tullakse tagasi,sest siin kehtiks astmeline?!
j
Jänks/ 20. juuli 2015, 17:48
Loomulikult minnakse suurema palga pärast, aga just astmeline tulumaks tagab madalapalgalistel töökohtadel töötavatele inimestele äraelamist võimaldava töötasu.
v
villi/ 20. juuli 2015, 13:39
... herra Viktor kõik on ära öeldud peale ühe väikese asjakese: "Unustasid taevani kiita saksa sõpru selle eest, et naad viskaskasid prügikasti "E" valimised", ja ennast veidi kohevile ajades oleks Sa võinud lisada, et meil on PS- mis ei näe ette "E" valimisi- seega ka ei anna valitsejatele valitsemise volitusi- aga näe Brüsseli vahet sebivad küll. sõbramehe poolest ma ei ole kade ja heast ideest pool patenti saksa sõpradele ära kinkida...
t
Tõelinekeenjuus/ 20. juuli 2015, 12:42
Mis jutt see 59% tõenäolsuse kohta on.
Ainult Põhja-Koreas võib näha neid 99.7 % toetusi ja aktiivsusi, Normaalses ühiskonnas ongi erinevad arvamused ja valitseb enamuse soov. Võrrelda seda lennukiga on suurim debiilsus, mida ma oma elu jooksul kuulnud olen...
t
Tundsin isa,kes oli igati korralik härrasmees.../ 20. juuli 2015, 11:40
v
vaatleja/ 20. juuli 2015, 12:53
paraku on jutt 100 prossa reaalne ja paneb oravad kiunuma.
k
kallis orav,kas teil kirvest või nagaani pole nagu/ 20. juuli 2015, 17:14
eestlaste uhkusel Johannes Lauristinil ?
a
Alar1/ 20. juuli 2015, 11:34
Sellised mõtted tekivadki Vassiljevil poe taga viina juues ja taara peale mõeldes. Kui aga vahel kaine ka olla ja millegi targemaga tegeleda, siis selliseid lolle mõtteid ei teki. Äkki peaks riigikogus alkoholi ära keelama? Kuhu siis aga Vassiljev läheb, kui juua ei saa?
m
millest sa kobised siin,/ 20. juuli 2015, 17:30
mitte ei saa aru; sisulise kriitika asemel jälle isiklik süljeprits...
a
Alar1- ke/ 21. juuli 2015, 11:05
Ainuke asi, mis sind alkouimast üles äratab, on keskerakond ja erakonna sõimamisega endale tähelepanu teenimine. Aga artiklis on 100 % tõde.

e
ei maksa utoopiline olla, peab olema isamaaline ja / 20. juuli 2015, 11:23
kobima õigete eestlaste eest ära.
Aga ma imestan,et sel korral Vassiljevit ei süimata ega manata . Ta kirjutas ju tõtt.Ainult tõtt.
Tulnukad elik õiged pagulased on RE ja Kentmann Streeti peremeeste poolt paika pandud, pärismaiste lammaste määgimine seda ei muuda.
Kas ja kus on meie emamaal pärismaalased ? Miks te arvate,et Maarjamaal need alles jäetakse ?
Milline naiivsus.
u
Uued teadmised/ 20. juuli 2015, 10:31
Vassiljev on pannud filosoofia vundamenti suure kivi. Seni ei teadnud keegi, et sendents "vabadus on tunnetatud paratamatus" kuulub Kantile. Kõik teadsid, et nii ütles hoopis Spinoza. Hegelile see sendents väga meeldis ja Lenini tööde kaudu jõudis see ka nõukogude inimeste õpikutesse ja teadvusse. Tubli, Vassiljev!!!
m
mõlemad kasutasid seda mõistet/ 20. juuli 2015, 11:19
see on nii täpne,et isegi uued teadmised ei saa mööda vaadatud.
r
Rix/ 20. juuli 2015, 10:12
Tõesti õige jutt Viktorilt. Lihtsalt põhjus on selels, et kui Viki erakond ei kisuks nii äraspidiselt Eestit tagasi sovetisohu, siis saaks kõigil kergem ja ei peaks nii palju vaeva nägema Viki erakonna sigaduste tasalülitamisega. Sellistes vastukursil hoidmine ongi paraku võimalik vaid vahel paraku jõulisemate meetoditega. Selle erakonna inimeste üks hämmastav oskus on teisi süüdistada enda poolt tekitatud hädades. Ülejäänud on aga reeglina nii lollid, et hakkavadki kohmetult õigustusi pobisema, kuidas nad ikka kõiges süüdi pole. Selle asemel et süüdistavad põhipätid ise tootvale tööle saata.
Ülaltoodu pole valitsuse kiituseks. See korrumpeerunud klann tuleks 75% Patkuli trepist alla juhatada ja võimu peaks üle võtma demokraatlikult valitud inimesed. Mitte erakonnad, vaid inimesed. Kus igaüks vastutab oma otsuse eest ise.
s
Sa, Rix,/ 20. juuli 2015, 17:28
räägid ideaalist. Muidugi inimesed, mitte erakonnad. Aga selle juures on mõni "aga":
1) Kehtiv kord on niigi parim, mis ANTUD TINGIMUSTEL olla saab, st valijate (inimeste) eetika ja inteligentsuse-mõtlemisoskuse juures.
2) Valimine on nii demokraatlik kui olla saab - ka praegused tegelased on siiski valitud.
3) Kui sul on geniaalseid ettepanekuid, KUIDAS TEOSTADA sinu soovitut, anna tulla.
See, mis HÄDAD meil on, on alati kõige lihtsam näha.
t
Toomas/ 20. juuli 2015, 09:47
Jumala õige jutt, dr. Vassiljev. Ma isegi ei pahanda, et Te Keskerakonda kuulute, sest viimasel ajal on Teie partei liikmete suust hakanud tulema järjest mõistlikumat juttu. Ilmselt on asi selles, et Savisaare eemalolek on ajudega inimestele andnud võimaluse tema isikukultuse paine alt pääseda ja lõpuks ka oma peaga mõelda. Lausa mannetult mõjus eile Randpere haige lalin kõneluses Simsoniga. see valitsus on end tõesti nurka mänginud ja näidanud, et rahvale lastakse kõrge kaarega pähe, eriti ebaseaduslike immigrantide (need ei ole pagulased!) küsimuses. Ma ei ole küll KE valija, aga praeguses olukorras tundub, et kui KE paneks EKRE, VE ja Rahva Ühtsuse erakonnaga seljad kokku, siis võib Eesti riik veel tulnukate vägivallast pääseda!
ä
Ärge unustage/ 21. juuli 2015, 00:57
Eriti mõistlikku juttu ajab Brüsselis katkematult Vassiljevi erakonnaõde Yana Toom.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee