Eesti uudised

Seljakotiturist imestab ööelu üle: seks tänaval või hosteli dušikabiinis (7)

Karoliina Vasli, 16. juuli 2015, 07:00
Foto: PantherMedia / Scanpix

Ühes Tallinna hostelis töötanud austraallanna nägi siinse ööelu tõelist palet. Kehtib kuldreegel: kui ikka seksinälg kallal, piisab ka kitsast dušikabiinist. Mis sest, et igaüks võib sisse astuda.

Lääne-Austraalia suurimast linnast Perthist pärit Julia D’orazio on käinud 57 riigis ja rändab praegugi üksi mööda maailma. Seljakotituristina on ta näinud kõike. Näiteks on ööbinud hostelitoas koos tosina võhivõõraga. Ühtäkki otsustas meelas paarike seksima hakata. Pikka pidu neil polnud – vanem mees kallas ihunautlejad veega üle. Mõni aeg tagasi Eestisse jõudnud, otsustas Julia siin ühes popis hostelis pisut taskuraha teenida. Portaalis News.com.au jagab neidis oma muljeid.

Mis arvate, millest nokastanud poissmehed tahavad keset ööd hosteli valvelauatöötajaga rääkida? Ikka sellest, kellega nad klubipõrandal musitasid või palju paarilisi suhtlusäpist Tinder leidsid. Julia tunnistab, et on saanud ka mitu abieluettepanekut. Julia meenutab, et kord kell neli vastu hommikut seisis tema ees purupurjus Joel, kes ihuüksi peolt tagasi oli tulnud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28. oktoober 2015, 07:00
Seksijahil Soome naised on reaalsus, kuid nende iha kodutute järele on väheusutav
22. august 2015, 08:00
Stjuardessi soovitused: nii pakid nagu proff!
13. august 2015, 16:47
Kellele on vaja kanepiseaduste muutmist?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee