Eesti uudised

Katrin Siska tegi Keskerakonnaga lõpparve (1)

Karoliina Vasli, 11. juuli 2015 07:00
ABILISEST DIREKTORIKS: Katrin Siska alustas Edgar Savisaare nõunikuna ning tõusis peagi Lindakivi keskuse direktoriks. Pilt on tehtud 2009. aastal ühel linnavalitsuse üritusel.Foto: Kaarel Tigas

Katrin Siska teatas eile, et astus Keskerakonnast välja. "See aeg sai minu jaoks ümber. Lähen ära omal soovil, intriigideta," selgitas Siska, kes liitus parteiga kuue aasta eest.

Oma isiklikult aadressilt (tavaliselt on taolised teated pressiesindaja pärusmaa – K.V.) saadetud pressiteates lisas Siska: "Kuna ma poliitikat teha ei taha, ei näe ma ka mõtet ühegi erakonna nimekirjas figureerimisel." Äriregistris seisab, et Siska astus Keskerakonnast välja 21. juunil.

Endine Vanilla Ninja lauljatar Siska lahkub ka kultuurikeskus Lindakivi direktori ametikohalt. Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja linnaosa vanema ülesannetes Jaanus Riibe sõnab, et lahkumisavalduse said nad eile. "Siska viibis lapsehoolduspuhkusel, praegu on tema kohusetäitja Marko Lõhmus. Võtame lahkumisavalduse menetlusse (aega 30 päeva) ja siis otsustab linnavalitsus, kas kuulutada välja konkurss uue direktori leidmiseks."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.04.2017
Arvo Sarapuu väimees altkäemaksu andmise pärast kohtu all
10.07.2015
Seisukoht | Savisaare vihmavarjuhoidjad
10.07.2015
Katrin Siska tegi poliitikaga lõpparve ja lahkus Keskerakonnast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee