Maailm

Tuneesia tahab Liibüa piirile müüri ehitada

Toimetas Geidi Raud, 8. juuli 2015 19:39

8 KOMMENTAARI

j
Jahaa/ 9. juuli 2015 11:02
Jätame hoolega meelde meie aktivistide nimed, kes meile neid sõnade ja tegudega peale suruvad. Kui asjad hakkavad siin toimuma, siis esimesena vastutavad nemad.
V
!/ 9. juuli 2015 16:08
Vastutavad nad sul küll! Kui asjad siin täiesti käest lähevad, panevad nemad siit esimesena kaapima. Kas Brüsselisse või Hispaaniasse, taskud nodi täis. See supp ja sigadus jääb meiesugustele süüa.
M
???/ 9. juuli 2015 10:50
Millal meie riik sinna Venemaa piirile traataia ette ehitab? Seni mustad ja kilid muudkui voorivad ning piirivalvurid võivad neid ainult "verbaalselt takistada", Stopp-stopp karjuda. need aga ronivad muudkui rahumeeli edasi. Ja seejärel, pärast joone ületamist on meie piirivalve kohustatud nad kordonisse sooja viima, võileibu ning kuuma kohvi pakkuma ja lõpuks Vaosse sõidutama. Kui piiririkkuja on ujunud üle jõe, siis ka veel tema riided ära kuivatama, et too nohusse ei jääks. No mis on meil sellisest "piirivalvest" üldse kasu? Olgu siis vähemasti korralik traataedki ees. Kuigi olen vaid vaene penskar, ohverdaksin näiteks rahvaalgatusliku aia ehitamise kampaania korral kümneka.
a
A.H./ 9. juuli 2015 00:41
Prse. nüüd siis tuleb välja, et ülepäevitunutel kah pööning paremini möbleeritud, kui EL-i valitsejatel.
a
Alar1/ 8. juuli 2015 20:58
Paras raiskadele! Nüüd hakkavad neegrid juba iseennast iseenda eest kaitsma.
M
!/ 9. juuli 2015 10:53
Mitte iseenda, vaid igasugu kõriõikajate ja parasiitide eest. Ja muuseas, sealkandis elava rohkem nagu araablased, berberid ja muud taolised. Mustad on rohkem lõuna pool.
k
8. juuli 2015 20:43
kummaline tõesti, et igaüks nagu omaette kuidagi tegutseb, selle asemel, et jõud ühendada ja sellega siis islamile vastu hakata. täielik vassimine ja sahkerdamine käib. selline tunne, et kõik on maha müüdud ja kõik riigid oleks nagu kätest-jalust seotud.
n
njah/ 8. juuli 2015 20:09
naaber ehitab müüri ja meie peame need kaltsupead vastu võtma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee